Opinie o Carrieres & Conseils w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carrieres & Conseils. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrieres & Conseils o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrieres & Conseils w Warszawa

madman

masz rację "kozaczek" Carrieres & Conseils to ta sama ekipa co C&C Polska; tylko teraz jeszcze gorsze warunki płacy; zawsze znajdą powód aby Ci nie zapłacić; a Prezes to jakiś "słup" bo tak naprawdę dalej rządzi Prezes C&C Polska - Francuz uważający że Polaków może oszukiwać POTENCJALNI PRACOWNICY UWAŻAJCIE DOKŁADNIE CZYTAJCIE UMOWY I PYTAJCIE PRZED PODPISANIEM BO JAK PODPISZECIE TO JUŻ ODPOWIEDZI NIE DOSTANIECIE

kozaczek12

Witam .dawno mnie tu nie było.....Ale ta firma to nic innego jak C & C POLSKA...ten sam adres te same panie w biurze te sam telefony..tylko pan prezes figurant a w rezultacie to ten sam pan (usunięte przez administratora)..Co do stawki owszem łatwo to wyliczyć skoro pracujesz po 10 godzin dzienne dostajesz 11.25 brutto na godzinę po odtrąceniach zostaje 9 euro na godzinę czyli 90 euro dziennie z czego 4 euro na mieszkanie codziennie...to zostaje Ci 86 na każdy dzień...bez względu na to ile pracujesz za mieszkanie strącają tyle samo kasy.....acha jeszcze nie zużywaj zbyt dużo wody prądu gazu bo jak przekroczysz normę której nie zna nikt to płacisz dodatkowo za media.....Masakra. Wszystkich zachęcam do odwiedzenia strony C & C POLSKA i poczytajcie opinie o nich..będziecie mieć obraz Carrierec&Conseils...Pozdrawiam.

briefff

Kolego to że tak z wynagrodzeniem tak jest to dlatego ze jak w jednym miesiącu dostaniesz w terminie to pewne że w następnym miesiącu dostaniesz z opóźnieniem, to jest tzw. równe traktowanie. A oni zawsze szukają podstaw aby Ci nie wypłacić albo wypłacić mniej niż powinien pracownik dostać

dzek

Jeżeli chodzi o pracę i zakwaterowanie to zastrzeżeń nie mam. Natomiast jeżeli chodzi o pieniądze... Standard to wypłaty opóźnione od kilku dni do prawie trzech tygodni. Najlepsze jest to że kolega z pokoju dostaje a ja tydzień później lub odwrotnie ( losowanie kto dziś otrzyma?) Zwrot kosztów użyczenia samochodu - horror. W końcu zapłacą zwrot ale to jest comiesięczna walka. W ogóle jeżeli chodzi o pieniądze to jest to takie wyszarpywanie comiesięczne kasy. Nasz koordynator to jedna wielka porażka. Gdyby nie koledzy to nie byłoby wesoło. A jak już wyjedziesz to nie próbuj dzwonić do biura jak masz słabe nerwy. Zdarza się i godzinę czekać na muzyczce nim ktoś łaskawie zechce odebrać telefon i najczęściej powiedzieć że on nic nie wie a osoba która powina coś wiedzieć to albo jest zajęta albo jej nie ma. Ogólnie kiepsko, bo nikomu nie chce się pracować kiedy nie wiesz kiedy ci zapłacą i jakie nowe kłamstwo wymyślą przy rozmowie lub wyślą na majla.

Ogrodnik

Niedozecznosc.mowia co innego a wszystko wyglada inaczej

czy moge uzywac auto do pracy ,bez pokrycia kosztow za amortyzacje.szok.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mario

Prosze bardzo. Byłem, pracowałem i nie miałem na co narzekać.

Admin Carrieres&Conseils

lexus - 2013-07-09 14:08:39 jedz większość wpisów jest od 2-3 niezadowolonych byłem w Clermont mieszkania są w miare dobre jest i telefon i net ja jestem teraz w Paryżu i nie jest zle pracuje jako monter fasad Dziękujemy za pozytywną opinię.

Admin Carrieres & Conseils

carrieres - 2013-07-04 21:29:03 nic sie nie udało załatwić . Śmieszne jest to,że oni dodają ogłoszenia później okazuje się,że pracy nie ma ... Firma Carrieres & Conseils w tresci ogloszenia zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranaymi kandydatami, ktorzy spelniaja wymagania do pracy na danym stanowiskami.

Admin Carriere&Conseils

Mario55 - 2013-05-15 13:03:29 Ja byłem zadowolony. Pracowałem jako ogrodnik. Koledzy moi również.Dziekujemy za pozytywna opinie.

Admin Carrieres & Conseils

Witam, Kontakt z nasza firma mozna uzyskac z naszych ogloszen.

lexus

nowy 47

Mam jechać za parę dni w okolice Clermont Ferrand, Ich oferta wyglada za dobrze a dodac do tego opinie z forum to wychodzi delikatny (usunięte przez administratora). Poprzednim razem wyjeżdzałem przez agencję pracy na którą tez tak pisali i mimo ze bylo nas 25 w domku to nie było az tak zle a kosztowało to jednego pracownika troche ponad 200euro + 25 ub. wpisy na forum tez były od osób którym podobno nie zapłacili a jakos mi wyszło w miare dobrze tylko bylo mało godzin 35-40 tyg za 5.25euro minus dom i ub. Ciekawe jak bedzie tutaj.

ZACHÓD POLSKI

CZEŚĆ TEŻ dostałem od nich ofertę pracy na elewacji w tym samym mieście .Muszę do nich do warszawy do biura pojechać i podpisać umowę .Ale czytam te komentarze i się zastaniawiam czy JECHAĆ TAM ???,do Niemiec mam bliżej i mam kilka numerów niemieckich o pracę na FASADACH.

carrieres

kania

Dostałem ofertę przy naprawie palet w okolicach Paryza . Czy moze ktos wie jakie sa tam warunki pracy ,lokalowe itp. moze aktualnie ktos sie tam znajduje i moze wiecej powiedziec .

tadzik

Mam pytanie ;) o ile są spóźnione wypłaty ? W umowie jest ,ze do 10 dnia kazdego miesiaca .Jak wyglada to w praktyce ?

lex

nick - 2013-04-17 22:05:33 jeżeli uważasz że to porządna firma, to przedstaw gdzie pracowałeś, albo co robiłeś. Jeżeli masz o firmie CC dobre zdanie (bo przecież nie pracujesz i nie pracowałeś w Carrieres & Conseils ). Prawdopodobnie pracowałeś bardzo krótko może miesiąć, i otrzymałeś wypłatę, bo na pewno nie poznałeś DOBRZE firmy. CC, a już na pewno nie znasz .Carrieres & Conseils.Pracowałem i w C&C i w Carriersie w sumie ponad 1,5 roku jako monter fasad i nie mogę powiedzieć nic złego poza tym że czasem wypłaty były nie w terminie jestem ciekaw gdzie Ty pracowałeś, Byłem na dawnym mieszkaniu w Verneuil w lutym mieszkali tam hydraulicy raptem 3 dni i zrobili z mieszkania chlew porozbijane butelki rozlane piwo takim na pewno nie pasuje firma w której jest zakaz picia Być może zostałeś wywalony na zbity pysk za pijaństwo. Ja w najbliższym czasie jadę do Carriersa na kontrakt kończyć budowy po dawnym Antonangeli . Większość wpisów to wpisy ludzi którzy albo nie potrafili nic zrobić albo ochlapusów jak ktoś jest zainteresowany mogę podać maila

Mario55

Ja byłem zadowolony. Pracowałem jako ogrodnik. Koledzy moi również.

carrieres&conseils admin

Witam, Pisze jako osoba zajmujaca sie komunikacja dla Firmy Carrieres & Conseils. Bardzo wszystkim dziekujemy za Wasze uwagi. Kazdy komentarz na temat naszej firmy jest bardzo istotna dlatego bedziemy sie starac odpowiadac Panstwu na zadawane pytania. Chcielibysmy zaznaczyc iz nasza firma nazywa sie Carrieres & Conseils a nie C & C Polska. Bardzo prosimy aby nie laczyc ze soba dzialalnosci tych dwoch spolek. Kapital naszej firmy wynosi okolo 20 000zl lecz zainwestowalismy 115 000 euro zeby miec gwarancje na wynagrodzenia. Jestemy agencja pracy tymaczasowej I pracujemy w Polsce oraz we Francji. Osoby zainteresowane podjeciem wspolpracy z firma Carrieres & Conseils prosimy o kontakt pod adrese mailowym: kontakt@carriere.pl

nick

hillefjord

Firma jest ok, a ludzie zawsze z czegoś niezadowoleni.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrieres & Conseils - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrieres & Conseils?

Kandydaci do pracy w Carrieres & Conseils napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrieres & Conseils