Opinie o BPO management w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BPO management. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BPO management na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPO management w Wrocław

nowy

A co sądzicie o projekcie na Kleczkowskiej?Słyszałem,że tam jest lepiej.Czy ktoś z was tam pracował/pracuje? jakie warunki?

alfabezomegi

Ja tam mimo tego, że nie pracuje - chwale sobie. Szczególnie początek, w zeszłym roku. Nasza Kierowniczka była bardzo w porządku, ale niestety aż nader, bo nie mogła nas uprzejmością zagonić do normalnej pracy i sama dostała kopa za brak wyników, wtedy stołek przeją Kolega z naszej ekipy, pracował od startu ale jakoś tak od razu respekt się do niego czuło - w końcu sam koło mnie tyrał tak samo umowy jak ja, swojak nie? Potem koło pażdziernika zaczeło sie sypać, nasz Znajomy został sforowany jako kierownik pierwszej zmainy, a zmiane ranna przejeła kierowniczka "rywalizującego" teamu, ona już nie było taka normalna. Wszystko miało byc z papieru, jak robiliśmy umowy a klientem trzeba było karkołomnie ryc słowo w słowo nabrzmiały skrypt z kartki, guzik ja obchodziło, że wszystkie najważniejsze informacje były wspomniane, gudzik ja obchodziło, że klient zaczoł drtzeć morde i kląć na lewo i prawo - na bank TY coś żle powiedziałeś. Kiedy znudziło mi się słuchanie jak ją wszystko co ja argumentuje nie obchodzi, poszedłem do koleżanki która również awansowała na Opiekuna ( tych co organizują szkolenia) i poprosiłem o pomoc, to był foch, że śmiałem odejść od stanowiska. O przerwach nie wspomnę, przerwy zawsze mieliśmy kiedy chcieliśmy, a ona zaczęła se dziwaczne wybryki typu max 2 osoby na przerwie wymyślać ( przy zespole 15 osobowym) często gęsto nie dało się więcej niż dwóch przerw dziennie po 5 minut mieć, mimo że w umowie jest 30. Generalnie firma dobra, ludzie spoko, widać było że awansują ludzie normalni ze słuchawki a nie znajomki, tylko jeden bubel się trafił - więc jak chcecie na drugą zmianę, to polecam :)

Dalej naliczacie kary 0,47 zł za odejście od stanowiska? Można nieźle wtopić... :(

ex

Witam, Większość osób które narzekają, to z pewnością osoby które nie wywiązywały się z obowiązków, bądź też oczekują od pracy konsultanta cudów. Jeżeli chodzi o pracę w BPO to oceniam ją pozytywnie. Dość wysoka godzinówka. Co do projektów to powstaje wiele nowych, słabych, które dość szybko zostają likwidowane po czym osoby zostają przeniesione na starsze projekty, badz tez na nowe. Nikt nie pilnuje raczej przerw a na minimalne spoznienia raczej przymyają oko ;) (usunięte przez administratora)

Konsultant Ds. Klienta Indywidualnego

Rekruter spóźnił się 20 minut na spotkanie no ale trudno, zdarza się. Odbyliśmy bardzo sympatyczną rozmowę przy której zadawał mi pytania o przyszłość, później wyjaśnił system premiowania (jak sie okazało był trochę złudny). Na koniec luźno jeszcze porozmawialiśmy o naszym wspólnym zainteresowaniu

Przyszłość co planuje Dlaczego kierunek który nie jest związany ze sprzedażą Co Pan słyszał o call center Niech Pan mi sprzeda telefon Odpowiedzi na teksty klienta w stylu "No ale nwm, nie umiem teraz podjąć decyzji"

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.

Dajcie jeszcze znać, jak jest z projektami. Tzn o którym piszecie, bo słyszałem że jest kilka. Jedne są lepsze... :)

brother

Witam, chcecie znać czystą brudną prawde o tej firmie? to Wam opowiem. Zatrudniłem sie w BPO w zasadzie na samym początku kiedy ten bajzel ruszył, oczywiście na początku- szklane domy, dycha na ręke, za umowe od 20-40 zł, mając dosyć spore doświadczenie w tej branży wydawało się że żyć nie umierać. Konkurs był faktycznie jeden jak tam pracowałem, w którym można było wygrać Samsunga Galaxy s2, faktycznie był to konkurs organizowany przez P4 nie, przez państwo M, czy też cała spółkę. Na nagrody czekaliśmy długo, po czym okazało się ze dostaliśmy telefony powystawowe (śmiech na sali, no ale dobra darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy). Odnośnie bazy? gorszej nie widziałem, jak ktoś zrobił w czasie zmiany 4-5 umów to był sukces na maxa, systemy motywacyjne zmieniły sie przez czas w którym tam pracowałem chyba ze 4 razy. Ktoś tu wspomniał o AC, faktycznie było jak ja byłem, dziwne kryteria wyboru mają, ale oczywiście gratuluje zwyciężczyni :). Pieniądze? może coś sie zmieniło ale jak ja jeszcze tam pracowałem to nigdy nie było hajsu wtedy kiedy być powinien, zawsze były 2,3- 5 a nawet tydzień poślizgu. Szczerze podsumowując, ja uważam że straciłem czas pracując dla tej firmy, mimo ze osoby które tam poznałem na prawde są świetne, to przy takim nakładzie pracy dużo więcej można zarobić w wyśmiewanym przez niektórych CCIG. Nie zawsze stawka godzinowa oznacza wyższe zarobki. PS1, nigdy nie spotkałem sie z taką arogancką kierowniczką projektu, czy jak ona tam miała napisane na umowie, PS2, nigdy nie musiałem się w CCIG pytać kiedy bedzie wypłata, a tutaj często byłem mamiony tym, że przelew już poszedł po czym czekaliśmy kolejne dni i pieniedzy nie było PS3, nie mówcie że nie robią z BPO drugiego CCIG, bo zatrudniają praktycznie większość osób które albo wyleciały albo same sie zwolniły z CCIG, za przykład moge poznać Shifta z CCIG, który teraz pracuje dla BPO na podobnym stanowisku

A skąd wiesz, ze (usunięte przez administratora)? Nigdzie w ogłoszeniach nie widziałem takiej informacji

gość123023

Cześć, zamierzam złozyć CV na stanowisko konsultanta talefonicznego w BPO managment na Kleczkowskiej we Wrocławiu. Jakie są wasze opinie na temat tego pracodawcy? Jak wypada na tle CCiG?

heheszki

Gdyby zrobili choć trochę jak w CCiG, to znakomita większość by tam nie uciekła :D

andrzej

Ale że w ccig?, bo piszesz bardzo niejasno :)

heheszki

Okazało się, że słowa: "Nie chcemy tutaj robić drugiego CCiG", nie były rzucone na wiatr no i się udało:D Prawda jest taka, że obłuda i pazerność nigdy nie stanowią o sukciesie, a po połączeniu z klasyczną głupotą, efekty można oglądać właśnie tam.

vivus

Oczywiscie, ze dostaje się za konkursy, tylko niestety niektorzy nie czytaja regulaminu i pozniej maja pretensje. konkursy na duze kwoty organizuje np. play i w regulaminie jest co trzeba zrobic, zeby wygrac. zeby play wyplacil kase trzeba nadal byc zatrudnionym, a konkursy rozliczane sa zwykle po miesiacu lub 2. to nie jest pomysl bpo, tylko tak wymysla sobie play. ja nadal pracuje od poczatku w bpo i kase normalnie dostalem za konkurs, ostatnio 3 miesiace pod rzad, wiec na prawde nie ma co narzekac. pozdrawiam wszystkich niezadowolonych na wlasne zyczenie

toster

pierwsze 30 godz ogólnie to 10,50 - potem już na stałe zostaje Ci 11,50. teraz otwierają nowe projekty i jest możliwość wyboru czy B2B czy B2C więc nieźle....

Julka

Wygrałeś?!! Gratulację, tylko powiedz jeszcze, czy te pieniądze dostałeś czy to tylko taka fikcja? :) Niestety, nie szanują pracowników! Robią konkursy, a nagród nikt nie widział... żenada.

antybolek

bolek, za przeproszeniem g......... cie to obchodzi. jesli pisza ci ze jest dobrze to jest dobrze. ksiazke piszesz czy z konkurencji jestes?

krt

Call Centernie jest takie zle, pracowalem w gorszych przy stawce 9 brutto, a wymagali wiecej niz mozna, tutaj natomiast raz ze stawka godzinowa jest bardzo spora, a dwa ze BPO teraz otwiera multum nowych projektow. Mozna probowac sil nie tylko w play, ale i na innych projektach, mozna laczyc godziny, teraz pracuje okolo 10 h i jest ok. Ci krórzy narzekaja, coz... przewaznie to osoby ktore wczesniej nigdzie nie pracowaly i dla nich kazda praca bedzie zla, lub dostawali caly czas pieniadze od rodzicow i niedoceniaja pieniedzy. Zastanowcie sie teraz, tutaj jest prawie 10 zl na reke, niektorzy zaczynaja pracowac na budowie i nie maja tyle,a pracuja kiedy pada kiedy napierdziela slonce. Tutaj natomiast masz klimatyzacje, dostawe do wody, atmosfera w przeciagu kilku miesiecy poprawila sie jak dla mnie o 300 % Dodatkowo liderzy tak bardzo sie nie spinają do Ciebie kiedy masz dobre rozmowy i trzymasz sie obranego skryptu. Mało tego co jakis czas organizowane są aC czyli, taka wewnetrzna rekrutacja, gdzie kazdymoze sie sprobowac. Oznacza to tyle ze da się awansowac na wyzsze stanowisko nawet w przeciagu pol roku pracy wiec naprawde nie jest zle ;)

heniek

ja w konkursie wygrałem telefon a ostatnio 2 koła, więc nie słuchajcie tych co wiecznie sa ze wszystkiego nie zadowoleni, bo takim ile by nie zaplacili i tak bede pier.... jak jest zle i ciezko. wiadomo, ze sie trzeba ciezko napracowac, nikt za nic nie bedzie placil, ale przynajmniej wiesz z co pracujesz

jaa

to się widocznie nie załapałam na żaden konkurs, bo nic o kasie nie było mi wiadomo :)

jaa

raczej sprawiedliwie, a co do kasy, to nie wiem..

?

są jeszcze konkursy na najlepszy wynik i dodatkowa kasa raz na 3 miesiące na karcie od Play - za wyrobienie 15umów miesięcznie bodajże

Zostaw merytoryczną opinię o BPO management - Wrocław

• Jak się pracuje w BPO management?

Zobacz opinie na temat firmy BPO management tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPO management?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO management?

Kandydaci do pracy w BPO management napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO management
2.5/5 Na podstawie 189 ocen.

BPO management