Opinie o KADA Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KADA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KADA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KADA Sp. z o.o. w Bytom

J

nie rozumia ale jaką wolisz zkonczyc współprace ? gdzie? tzn ze tam pojdziesz bo nie rozumie

J

Nie ale to co obojetne ci jest ,żeby za takie cos np zwolnić ? bo chyba ma sie człowiek słusznie prawo odezwac co?

J

powiem tyle ze jak sie odezwiesz w swojej sprawie i to slusznie bo cos nie tak to potrafia cie za to zwolnic nie polecam ci tego ale twoja decyzja

S

jest tu kto???????

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KADA Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

No i co ty na to Janek?

J

Ekspres do kawy jak soie ktos z domu chyba przyniesie jak aj pracowalem to byl 1 czajnik na wode na 6 sal prawie

J

Wiatraczki -Nie Okna -normalne małe jak ja pracowałem to jak było ciepło nikiedy nie mozna było otwżyc bo inni zamykali z sali Lodówka pracownicza-Nie

J

Do Janka już mówia oświetlenie nie zadobre zwykłe ,klima hm można tylko sobie pomarzyć ,jeśli chodzi o te miejsca to jak ja pracowałem to były poprostu stoły jeden obok drugiego i w jednym rzedzie kolo siebie siedzialo nie raz nawet 4 osoby jeszcze cos chcesz zapytać ? nio i praca byla na dwie zmiany 2 zmiana konczyla sie o 20.30. w tym byla 1 przerwa cale 15 minut

J

do Janka bo mysle ze moge na ty co?no są kruczki jo jak zech pracowol to mialem na reke netto tylko 5 z hakiem plus jak byly zwroty to za to brali z naszej wyplaty:( nie nie bylo boksow jak ja pracowalem teraz nie wiem jak jest ale ludzie po drugiej stronie sluchawki bardzo bruzdzili a w szcegolnosci stare baby

KKKKKKKKKKKKKKKK

DOWIEM SIĘ CO SPRZEDAJECIE ? KURDE TAKI PROBLEM BY NAPISAĆ ? NIE WIEM PAPIER TOALETOWY,MYDŁO, KSIĄŻKI,APARATY SŁUCHOWE ,TRUMNY?????????????????//

W

heya ludnosci cywilna co tam sie sprzedaje bo widza ,że to pytanie już padło ale nikt nie odp?to ajkies nie legalne ? ze nie opd czy jak?bo chyba można wiedziec co sie sprzedaje bo wiem ,że rózne badziewia sie w takich pracach sprzedaje (wciska ludziom na sile)

B.S

a co sprzedajecie co mozecie napisać cos ciekawego?????????????????????????????????????

S

Sebastian nie dej sie wkręcić jo pracowałem ponad rok z chakiem i caly czas mialem 5,50

K

Nie słuchajcie tego ja jak pracowałem miałem tylko 5 z hakiem an reke za zwroty odliczli a bylo duzo zwrotów itd wyzwiska przez telefony od ludzi [usunięte przez admina]

xd

sebastian - 2013-08-14 13:55:07 Hmm to jak w końcu jest z tymi stawkami w Kada? Jest więcej niz 5,5? Może kasa jest zależna od wyników sprzedaży?dokładnie tak jest . Start jest od 6pln na reke ata najwyższa jest nieograniczona . Zwrotów nie odbijają jest uczciwie atmosfera w porządku . Pracowało się ok

czarnazmiechowic

pracuje sie bardzo dobrze polecam za 6h dziennie 1300 spox

wika

to stawka na rękę . Podatki ubezpieczenia biorą na siebie . Pracuje się ok pozdro dla sali 12d

R

a ty te 8 masz brutto pewnie ?to se policz ile jest netto

ruda

Ciekawe kto by pracował za 5,50 pracuje już 4 miesiąc mam 8 . Wypłacają na czas warunki są ok tyle w temacie

TUY

B - 2013-08-13 19:17:25 cyganisz aż szkoda słów nigdy tam nie było 13 zł to jaka mosz umowe co? zawsze było 5,50 ale nie 13 i nie sraj tu gupot ludziom i co sprzedajesz domki moze co?ALE PIEPSZYSZ JAKIE 5,50 !? NIE PISZ TAKICH RZECZY KŁAMIESZ

Zostaw merytoryczną opinię o KADA Sp. z o.o. - Bytom

KADA Sp. z o.o.