Opinie o Multi RTV AGD w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Multi RTV AGD. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multi RTV AGD o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi RTV AGD w Szczecin

biuro porad prawnych

Najpierw zobacz czy nie doszło do przedawnienia. Jeżeli od daty inwentury upłynął juz rok to niech sie bujają. Po drugie - dostałeś pozew czy nakaz zapłaty? to jest różnica! Jeżeli nakaz zapłaty to sie odwołuj natychmiast - napisz,że się nie zgadzasz na to by przybili Ci dług - uzasadnij, że towar był niezabezpieczony podobnie jak i cały sklep i koniecznie podważ prawidłowość przeprowadzenia inwentaryzacji. Z tego co wiem to \"szczecinek\" na tym właśnie wygrał - sąd uznał,ze całe te inwentaryzacje ( sraty - kompensaty itp. ) a przede wszystkim protokół bez pisemnych wyjaśnień załogi o powodach ewentualnych braków ( nie daj sobie wcisnąc, ze uzasadnienie które wpisują z automatu \" błędy w przyjmowaniu i wydawaniu towarów\" jest wystarczające. Wyjaśnienia to kilka zdrowych zdań podpisanych przez załogę. Nie zapłacili ani grosza więc i Ty tego się trzymaj.Życze powodzenia! Ciekawe czy znajdzie się śmiałek i podważy inwenture magazynu głównego - to by się dopiero działo! A ile rzeczy ( spłaconych po pięc razy przez pracowników) by się znalazło:) Prawda panie koordynatorze [usunięte przez moderatora] ???:) Sam mówiłeś jak to wyglądało :)

kazza

dostałem pozew do sądu o niezapłacone inwentury świetny prezent.Już zapomniałem , że tam pracowałem a tu taka niespodzianka :( Proszę powiedzcie czy jest możliwość wygrania jak mam się bronić czy sam fakt podpisania odpowiedzialności skazuje mnie na całego, dodam , że za tą inwenturę za którą idę do sądu nie podpisałem się. proszę was o radę

oja

co tu tak cicho?:D

alejazda

X6 chyba ostro interweniuje u administracji skoro usuwaja takie skroty jak ZUS czy PIP :)))))))))))

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Multi RTV AGD? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Many Faces

(usunięte przez administratora) coś tam węszy i nakłada kary, bardzo dobrze! W końcu pracownicy zaczęli walczyć o swoje :) Na polu boju (usunięte przez administratora)

pracownica

Pity za 2011 oczywiście :)

pracownica

Ciekawe czy dostaniemy PIT- y za 2010? Ja chyba napisze do nich pismo z prośbą o wystawienie PITu bo moja koleżanka ze skarbówki mi poradziła, że jak się napisze pismo to oni mają 14 dni na przesłanie Pitu a jak tego nie zrobią to trzeba zawiadomić urząd skarbowy i wtedy nawet dostaną kare. Znalazłam nawet taki zapis w ustawie: "Zmiany wprowadzone ustawą z dnia 6 listopada 2008 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2008 r. Nr 209, poz. 1316) zobowiązują płatnika do sporządzenia informacji w ciągu roku tylko na wniosek byłego pracownika. Jeśli były pracownik nie złoży stosownego wniosku, płatnik sporządzi PIT‑11 obejmujący wszystkie zawarte z pracownikiem umowy o pracę w trakcie danego roku podatkowego w zwykłym terminie (czyli do końca miesiąca lutego następnego roku). Jeśli jednak pracownik złoży wniosek – w ciągu 14 dni od jego złożenia płatnik będzie miał obowiązek wystawić imienną informację i przekazać ją pracownikowi oraz jego urzędowi skarbowemu" Chyba warto spróbowac bo na pewno nie dostaniemy pitów wcześniej niż na początku marca ( o ile w ogóle) a tak przynajmniej będzie można się szybko rozliczyc z Urzędem

Z tymi (usunięte przez administratora) ja tez jestem w podobnej sytuacji. Odprawa sie nalezy ale trzeba czekac na rozprawe. Z tego co wiem to nawet jak będzie wyrok, który nakaże wypłatę(usunięte przez administratora)

Aha, czyli odprawa ci się należy. Zastanawiam sie dlaczego nie zostala Ci ona wypłacona z ostatnim wynagrodzeniem?? Przecież to jest w obowiązkach Pracodawcy po rozwiazaniu umowy o prace. Widze że jesteś w lepszej sytuacji niż my, zostaliśmy bez odpraw i przez 3 miesiące bez prawa do zasilku, (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

ojacie

a co teraz zamykaja?

lol

"firmy" już chyba ni ma:)

byly

co tam w "firmie"?

Nowogard a w Goleniowie jeszcze jest ale z tego co nam wiadomo jakaś nowa ekipa bo ze starej już nikogo nie ma- z Nowogardu ściągneli ekipe. Za to sklep ...........dziury na półkach brak towaru.

JA

Stargard Szczeciński......Niestety:(

JA

Piszcie w jakich miastach multi pozamykało już swoje sklepy

był

Leszno ;]

to co nastepne zamykaja?

Zwijają się i to bardzo szybko. Na inny region? Nie w tym stuleciu. Z tymi starymi sprzętami to tylko mogą n(usunięte przez administratora)

danny

Na inny rejon!? Jak to sobie wyobrażasz? Zwijają majdan i tyle.

multishit

Kolejne sklepy się zamykają kilka już zamknietych w szczecinie jużżadnego nie ma sklepu podobnie z kołobrzegiem i chyba nowogardem. W każdym tygodniu likwidowany kolejny sklep, dajcie znać jak u was poszly inwentaryzacje. Ciekawe czy firma ulegnie calkowitej likwidacji czy tez przenosza się w inny rejon.

Zostaw merytoryczną opinię o Multi RTV AGD - Szczecin

Multi RTV AGD
1.7/5 Na podstawie 215 ocen.
  • ul. Graniczna 18A
    33-170 Szczecin