Opinie o M.Mikulski M.Kupiszewska-sp.j.-Zajazd U Mikulskich Restauracja Mazowsze w Wiązowna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy M.Mikulski M.Kupiszewska-sp.j.-Zajazd U Mikulskich Restauracja Mazowsze. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w M.Mikulski M.Kupiszewska-sp.j.-Zajazd U Mikulskich Restauracja Mazowsze o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.Mikulski M.Kupiszewska-sp.j.-Zajazd U Mikulskich Restauracja Mazowsze w Wiązowna

Michał Nowy wpis

Macie w firmie przyjacielskie stosunki ?

anonymous Nowy wpis

I am looking for a job in Poland. do you help me?

anonymous Nowy wpis

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Bogdan Nowy wpis

@Gość a skąd masz informacje o tym, jakie produkty są używane do przygotowania posiłków? Pytam o to, czy jest to opinia klienta, czy pracownika zajazdu mazowsze? To dość mocne oskarżenia wobec miejsca, które regularnie serwuje posiłki, więc wszelkie dodatkowe informacje będą pomocne.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie M.Mikulski M.Kupiszewska-sp.j.-Zajazd U Mikulskich Restauracja Mazowsze? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Nie polecam. Posiłki są przygotowywane ze starych produktów i dużo w nich chemia . Szkoda pieniędzy i czasu.

Państwo właściciele zajazdu Mazowsze nie tylko swoich pracowników traktują jak śmieci ale i gości traktują jak zło konieczne, zamiast dbać o to aby gość podczas pobytu w ich zajeździe czuł się komfortowo to mają jego potrzebny głęboko w (usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam pobytu w tym miejscu.

milko

a ja się nie zgadzam z tą opinią, uważam, że rozmowa może wiele wyjaśnić, ale jak się obgaduje coś za plecami zamiast śmiało powiedzieć co jest nie tak, to nie ma się co dziwić. to jest porządny zajazd, a czasem ludzie jak ktoś nie uświadomi po prostu z wielu rzeczy się nie zdaje sprawy

masakra2016

pracowalam przez jakis czas w tym zajezdzie. Panstwo Szalkowscy traktuja czlowieka jak smiecia obojetnie czy pracuje on na restauracji na recepcji czy na pokojach. obie panie szalkowskie tepe i nieprzyjemne a zachowuja sie jakby pozjadaly wszystkie rozumy. Nie placa tak jak potrzeba odcinaja godziny albo wogole nie placa, nie mozna zrobic przerwy ani na kawe ani na papierosa nawet do lazienki spokojnie nie mozna isc. Praca bez umowy albo umowy smieciowe. Nie polecam pracy w tym miejscu.

Elmo

Odradzam. Córka właścicieli jest tępa jak dzida. Za najniższą krajową wymaga pracy na recepcji, kelnerowanie, przygotowywanie posiłków oraz sprzątanie siłowni. Wypytuje o stan cywilny oraz ilość dzieci. Ale czego się spodziewać po prostej osobie z prostych rodziców ze wsi ? obiekt żyje głównie z imprez weselnych - wiadomo na żarciu można najwięcej oszukać - czytaj zarobić.

panicz
@Elmo

no co ty płacą 4,5 tysia i nic nie muszę robić, dodatkowo dostałem komórkę samochód i hulam. dodatkowo mam all inclusive na korzystanie z całego obiektu za nic nie płacę i nikt mnie kontroluje. i jeszcze parę innych gratyfikacji i co ciekawe nie mam żadnego doświadczenia. Trzeba się tylko umieć postawić i ustawić a nie być takim szarym kretynem.

pracownik1

a czego tu nie rozumieć? zatrudniasz sie jako recepcjonistka a pracujesz wszędzie tylko nie na swoim stanowisku pracy, w dzien jako kelnerka, a na nocnych zmianach jako sprzątaczka i sprzątasz wszystko: recepcje, łazienki, siłownie, saune, szorujesz prysznice, toalety, wynosisz śmieci, odkurzasz sale konferencujne, zmywasz wszędzie podłogi, a po tej [usunięte przez moderatora] lekkiej pracy idziesz na restaurację szorować na kolanach (dosłownie) podłogę szczoteczką. Nad ranem przygotowujesz gościom bufet na śniadania. Od czasu do czasu idziesz też na zmywak pozmywać lub sprzątnąć jakiś pokój żeby ci się za bardzo nie nudziło. Praca dla kogo kto lubi być wykorzystywany, nie dla osób, które myślą że zdobedą doświadczenie jako recepcjonista.

antonina

ale musiałaś mieć faze jak to pisałas... heh, nie zrozumiałam połowy ;D ale przekaz jasny- nie idz tam do pracy !! ok ;)) bede pamiętac ;D

lenka876

Szczerze odradzam podejmowanie pracy w tym miejscu na stanowisku recepcjonistki. Obowiązków typowych dla pracy jako recepcjonista brak, więc jeśli ktoś chce zdobyć jakieś doświadczenie w tym kierunku to nie ma szans. W zamian za to możemy "liczyć" na pracę jako kelnerka, a na nocnych zmianach jako sprzątaczka (oprócz sprzątnięcia recepcji, wszystkich łazienek- a jest ich ok 7, do tego siłownia, prysznice, sauna to również obowiązki recepcjonistek. Co najbardziej żałosne to również szorowanie podłogi szczoteczką do zębów na restauracji- na każdej zmianie. Płaca natomiast taka jak za nierobienie niczego. Najniższa krajowa.

Zostaw merytoryczną opinię o M.Mikulski M.Kupiszewska-sp.j.-Zajazd U Mikulskich Restauracja Mazowsze - Wiązowna

M.Mikulski M.Kupiszewska-sp.j.-Zajazd U Mikulskich Restauracja Mazowsze
2.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Parkingowa 18A
    05-462 Wiązowna