Opinie o PLJ Telecom w Kajetany

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PLJ Telecom. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PLJ Telecom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLJ Telecom w Kajetany

Majo

Najgorszy internet... nie dość ze płacimy im 130zł za 10 mega to i tak wieczorami mimo ze mam podlaczony kabel sieciowy i brak modemu internet zwalnia do 2 mb :) nie polecam.

Bary
@Majo

Ja płacę za 20mega a prędkość nw granicach 10 - 11 mega wieczór również spada do 2 szkoda czasu i pieniędzy na tą firmę

Firma proponuje pracownikom do prostych prac fizycznych samochód służbowy, zastanawia mnie czy użytek prywatny też wchodzi w grę. Z ich strony wiem też, że dają umowę o pracę, a jakie benefity są przyznawane do tego? Macie tam może pakiet medyczny, multisport?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PLJ Telecom? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Meganus Nowy wpis

Etapów rekrutacji jest 44. Na decyzję czekamy zwykle 44 tygodnie

Czy w PLJ Telecom zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Robert Nowy wpis

U mnie chodzi bez problemu. Młochów.

Majo

Bary
@Majo

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PLJ Telecom? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR

Jakie są mocne strony pracodawcy PLJ Telecom?

Pracownica

Lojalność wobec swoich pracowników.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w PLJ Telecom?

Kluczyk

Klucz 13

Klucz 10, 13 śrubokręt i spawarka do światłowodów o lie sie nie zgubi

Samochód służbowy, zestaw wszelkich niezbędnych narzędzi. Jak technik jakieś zgubi i podbierze od kolegi no to wina szefa?

Iza

Skąd to pytanie tak w sumie. Ktoś tu szefowi coś zarzucał?

Odniosę się jako pracownik. Chamstwo w tej firmie nie ma granic. Kłótnie na całe biuro i wyzwiska ze strony właścicielki do jedynego handlowca, który nie wiedzieć czemu, tkwi tam już ponad 10 lat i ma ogromną wiedzę, potencjał i cierpliwość. Pracując tam w biurze, musisz robić wszystko. Zarozumiałość niektórych pracowników też jest na wysokim poziomie. Chamstwo, obłuda, obgadywanie za plecami każdy każdego. Jak będziesz pokornie robił wszystko - popracujesz. Jak zaczniesz się stawiać, to nie będzie dla ciebie miejsca. Przez 8 godzin pracy masz siedzieć przy biurku i tłuc. Jak palisz - rzuć, bo szef się czepia okropnie i oczekuje, że w czasie swojej ewentualnej przerwy palić nie będziesz. Czepianie się wszystkiego, gdy rzucają każdego na głęboką wodę. Brak przygotowania, porządnego przeszkolenia, opowiedzenia na kilku przykładach, co robić. Od razu masz odbierać telefony i udzielać kompetentnych informacji, gdy w praktyce nie masz o tym wiedzy, a w międzyczasie robić miliard innych rzeczy, które muszą być zrobione już, teraz, natychmiast. Oferta jest przyzwoita, naprawdę (chociaż światłowód jest już praktycznie wszędzie rozwinięty i oferowany u innych operatorów w lepszych cenach). Trzeba uważać co i komu się mówi, bo jest mnóstwo fałszywych ludzi, którzy doniosą, żeby mieć z tego profity, chociaż sami guzik robią, poza sprawianiem dobrego wrażenia (pogaduchy, jedzonko non stop, telefony). Jedna z pracownic idąc na zwolnienie z powodu ciąży usłyszała, że chyba (usunięte przez administratora), bo nie mają zamiaru utrzymywać kolejnych dzieci. Wieś i słoma z butów.

a

Nie wiem czego osoba pisząca oczekiwała zatrudniając się, to jest praca a nie koncert życzeń. Sądzę że ten handlowiec gdyby miał zastrzeżenia do pracy w owej firmie nie pracował by tyle lat a widocznie taka praca mu odpowiada. Każda przerwa na papierosa to mniejsza ilość wykonanej pracy w ciągu dnia więc nie dziwi mnie stanowisko szefa, który zawsze informuje że mu to nie odpowiada.

Obecny pracownik

Droga Edytko, wszyscy z naszego zespołu cię pamiętają, jako osobę która najwięcej gadała o pierdołach, która biegała po wszystkich pokojach i próbowała się podlizywać i dowiedzieć się jaki kto ma stosunek do kogo i potem obgadywać. Nikt z tobą nie chciał pracować .... od techników po szefostwo więc to może nie w zespole i firmie był problem co? Szkolenie było, ale na każdym etapie szkolenia (nawet tak banalnym jak przekierowanie połączeń do innych działów - bo przecież każdy to potrafi i wie) musiałaś być w centrum uwagi, a potem nie wiedziałaś jak przekierować proste połączenie i nie wiedziałaś do kogo je przekierować. O tym iż 1 dnia pracy rozwaliłaś się w fotelu z nogami na komputerze już nie wspomnę. A to iż wyrażamy siebie emocjonalnie niektórzy bardziej inni mnie to taka nasza natura, kłócimy się między sobą i wyjaśniamy animozje, pracujemy dalej. A to iż jakiś pracownik dostaje największy opieprz a ma 10 czy więcej lat doświadczenia - to właśnie za to że ma największe doświadczenie a popełnia podstawowe błędy go dostaje. O liczbie błędów jakie musimy poprawiać po tobie .... błędy w nazwach ulic, nazwisk, adresów e-mail..... w zasadzie nie było miejsca w którym nie popełniłaś błędu, o obrocie dokumentów w biurze już nie wspomnę.

@a

W punkt. Najlepiej jak jeszcze będą dopłaty do papierosów i czas dojazdu liczony do czasu pracy ;). Ach te wymagania

Czy pracownicy PLJ Telecom mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Z

Spotkania integracyjne są jak sami między sobą się zorganizujecie i zrobicie takie spotkanie ale aby była cała firma to tylko i wyłącznie wigilia

Iza
@Z

No to super, że wigilia wspólna, pewnie fajne paczki i bony się tu dostaje? ;) Ogólnie to ile osób jest aktualnie zatrudnionych, bo ciekawa jestem ile osób do wigilii tu zasiada wspólnie

Wiktoria
@Z

A ktoś rozmawiał z szefostwem by może od czasu do czasu coś takiego zorganizować? To jednak fajnie zbliża do siebie zespół. Jaka była jego reakcja?

Z

Nie ma żadnych szkoleń specjalistycznych po prostu uczy się na własnych błędach

Jak jest z pakietem medycznym w PLJ Telecom? Można dołączyć rodzinę?

Brak pakietów medycznych

Robert Skierski

Jestem zadowolonym użytkownikiem w Młochowie. Wcześniej miałem internet radiowy i wielka lipa. Teraz śmiga aż miło. Polecam każdemu.

Marcel

@Rozliczenia Firma musi zweryfikować umiejętności nowego pracownika, żeby rozmawiać o wyższym wynagrodzeniu to oczywiste i logiczne.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie PLJ Telecom?

Rozliczenia

to zależy na jakie stanowisko się aplikuje, w każdym razie nic ponadprzeciętnego.

Użytkownik

Do gnr: Człowieku przeczytaj co napisałeś pomyśl, jeszcze raz przeczytaj i przeproś. W każdym zdaniu sam sobie zaprzeczasz, raz że dużo płacisz i ci się to nie podoba a za chwilę piszesz że nie ma godnej alternatywy. Jeśli chcesz mieć internet 250 Mbps i tv w obecnej cenie przenieś się do Grodziska Maz. tam PLJ oferuje tv i net światłowodowy za niecałe 80 zł, nie musisz jechać do Warszawy. Co do masztu, koleżanka z Nadarzyna zadzwoniła zapytała otrzymała odpowiedź, łącze przywrócili w piątek i jest miodzio. Do Karol: Zgłoś problem niech technicy dadzą Ci oficjalną odpowiedź, zajrzyj do statystyk jaki ruch generujesz na jakim łączu i wszystko będzie jasne, tracisz czas pisząc w niewłaściwym miejscu. Ps. Do pozostałych nie wymienionych, to jest portal o informujący o opiniach jakie mają pracownicy o danej firmie! Szacunek przede-wszystkim.

gnr
@Użytkownik

To chyba kochasiu czytałeś Harlequin'a, a nie moje posty. Co w tych kilku krótkich zdaniach mogło się wzajemnie wykluczać/zaprzeczać(aż z ciekawości przeczytałem jeszcze raz)? Jeśli nie ogarniasz czytania ze zrozumieniem, może napiszę łopatologicznie: - PLJ Telecom, jeśli chodzi o usługę radiowego internetu działającego w NDR i okolicach - jest mega słabe; - obsługa klienta bardzo przeciętna, bliższa słabej; - znajomość pojęć, logiki działania sprzedawanych usług - śmieszna; Może pracujesz (jeśli w ogóle) w innej branży i nie masz pojęcia o czym jest mowa, ale śpieszę z wyjaśnieniami: jeśli ja, jako klient, zadaję pytanie usługodawcy, oczekuję odpowiedzi. Nawet jeśli miałaby ona brzmieć: "NIE WIEM", powinna być. Za to biorą moje pieniądze. Twoich durnych tekstów typu "przeprowadź się" miałem nie komentować, bo już żałuję, że je przeczytałem, ale powiedzmy, że spróbuję zniżyć się do twojego poziomu: mieszkam tu, gdzie mieszkam i jeśli oferowana jest mi jakaś usługa to podpisując umowę, wymagam aby jej warunki zostały spełnione w 100%. Wymówką nie jest, że NDR to mała mieścina czy zadupie i stąd taka choojnia. Nie mogę tam sprzedać usługi - nie wpieprzam się. Albo wszystko albo nic. Kolejne - nie zrozumiałeś prostego zdania - muszę płacić tyle, ile płacę, za słabą usługę, dla której nie ma alternatywy. Naprawdę tyle do rozumienia i tyle zaprzeczeń w tym jednym zdaniu, że aż mam ochotę podnieść ci punktację z języka PL na oblanej, ale mimo wszystko, ważnej maturze z czasów Giertycha. Z ciekawości - jaki był ten jedyny zaliczony przedmiot z tej twojej matury? Tylko nie mów, że matematyka... Podsumowując1: Usługodawca PLJ Telecom jest słabe jeśli chodzi radiowy dostęp do internetu. Z niecierpliwością czekam na konkurencję. Podsumowując2: Wkradł się offtopic, ale mimo wszystko powinien on być źródłem wskazówek dla przyszłych/obecnych pracowników.

Zbyszek
@gnr

Po pierwsze widać że żal ci ściska 4 litery, nie pasuje Ci usługa wymów umowę. Po drugie o telekomunikacji wiem więcej niż Ty dowiesz się przez całe życie. Po trzecie kochasiu to możesz sobie mówić do swojego partnera/męża/chłopaka jak go tam nazywasz, w odniesieniu do mojej osoby proszę się zwracać: Proszę Pana. Po czwarte maturę zdałem bez najmniejszego problemu w przeciwieństwie do Ciebie. Dalsze pouczanie osoby która ma problemy emocjonalne nie ma sensu, i tak jak pisałem wcześniej to nie jest portal przewidziany do tego typu dyskusji..... Ps. Polecam jakieś leki na uspokojenie i może kontakt z psychologiem?

gnr
@Zbyszek

Panie i Panowie, mamy tu "pana" z bólem (usunięte przez administratora) Nie wiem jak wy, ale ja już biegnę do apteki.

LTE
@gnr

Zbyszek to ich pracownik. Potwierdzam, firma mega słaba, niemerytoryczna, wciskająca kit i robiąca a ludzi idiotów.

123_nowy
@LTE

Bardzo konstruktywny i poparty faktami komentarz. Brawo. Wylewanie bólów (usunięte przez administratora) proszę zostawić przy konfesjonale dla księdza. Komentarze pracownika tej firmy świadczą tylko o tym, że jest mu tam dobrze i ma co bronić a nie zwykłem doświadczać takich działań. Pracownikom rzadko zależy i raczej wolą się nie wtrącać. Przypominam też, że tu zamieszczamy informacje o pracodawcy a nie o już wcześniej wspomnianych bólach (usunięte przez administratora) ewentualnie zawistnych komentarzach ludzi z problemami. Serdecznie pozdrawiam i radzę się zastanowić nad marnowaniem czasu na uprzykrzaniu ludziom życia.

Heniek

Raczej marketingowe komentarze. Proszę o informacje na temat pracy.

Zuzanna

@Bgrm Piszesz, że byłaś zadowolona z pracy w PLJ Telecom. Mogłabyś powiedzieć o niej coś więcej? Co mogłabyś doradzić osobom, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy? Pamiętasz może jak wygląda proces wdrażania pracownika? Czy też jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna?

Bgrm

Może nie płacą mega kokosów, ale powiem szczerze że naprawdę praca jest bezstresowa i bezproblemowa. Można wyjść itp nie ma problemu, nikt się nie czepia. Uczciwi ludzie, jak komuś się nie podoba to można przecież zmienić. Gadajcie co chcecie ja byłam zadowolona z pracy, szkoda że już nie mam możliwości bo się przeprowadziłam. Jak ktoś jeszcze mieszka blisko to ma super. Uwielbiam klientów którzy gadają głupoty, naprawdę zawsze było robione co się da i zawsze było robione wszystko PRO klient. Reklamacje, korekty itp. Pierdu pierdu, jak ktoś chce to niech zmieni a nie zostawia g*wno po sobie w komentarzach. Jednak te kilka tysięcy klientów mają, moim zdaniem to samo w sobie coś oznacza.

Zuzanna

Pracujesz w PLJ Telecom? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twojej pracy. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

Dandolot

Część wszystkim . Szukam pracy jako technik. Czy ktoś wie ile w płk telefon można zarobić? Pozdrawiam wszystkich

Tf

@summer a co zastanawiasz się nad podjęciem pracy u nich w firmie? Bo wiesz co wydaje mi się ze oni i tak nie mają na chwile obecna żadnych przyjęć do siebie ale może po prostu spróbuj się z nimi skontaktować

Zostaw merytoryczną opinię o PLJ Telecom - Kajetany

• Jak się pracuje w PLJ Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy PLJ Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PLJ Telecom
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • ul. Williama Heerleina Lindleya 16
    02-013 Kajetany