Opinie o CC Projekt w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CC Projekt. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CC Projekt o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CC Projekt w Łódź

Reks Nowy wpis

Wiesz co, ja nie rozumiem osób, które sobie insynujją że tutaj ktoś się podszywa, albo że jest opłacany, firma jest spoko, zajmuje się wszystkim tak jak powinna, dlatego totalnie nie czaję w jaki sposób myślisz

prokurator Nowy wpis

hehe...no tak jork jak tam pracujesz...a moze nie jork tylko pani P?:)

prokurator Nowy wpis

nadal usuwają negatywne wpisy...dalej państwo J okłamują...uwaga!!!!!!!!!!!

REDGIRL1910

ja chyba nie dawno widziałam ich ogłoszenie na gumtrre.. także uważajcie... jeśli ogłoszenie będzie z ul sterlinga to oni... chyba że zmienili miejsce albo sa takimi idiotami że nadal tam siedzą...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CC Projekt? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Gosia

cc projekt z tego co mi wiadomo już nie istnieje.. każdy z moich znajomych poszedł w swoją stronę i tyle.. tocząca się miesiącami batalia o własne prawa i pieniądze dobiegła końca.. państwo piękni, uciekli i głos o nich zaginął a u mnie rozpłynęła się nadzieja na odzyskanie pieniędzy.. może i lichych bo to było 800 zł ale.. jednak 800 zł.. oszuści i nic więcej.. przez nich narobiłam sobie tylko kupę problemów.. Jest to żywy dowód na to.. że należy uważać.. a państwa J. ich zakłamane twarze, zapamiętam do końca życia i myślę, że jak spotkamy się na ulicy (kiedyś tam) uda mi się państwu podziękować za lekcję życiową z zaufania do zleceniodawców. I oby państwu się tak cały czas w życiu udawało.. bo niestety tak lubi być, że znajdzie się ktoś kto wam to wszystko zwróci.. :)

Eryk

Nikt nic nie wie, czy nie chcecie lub nie możecie napisać? Za niedługi czas rozejdę się z moją obecną firmą i będe bez pracy, to zrozumcie mnie, że chciałbym pewnych rzeczy o CC Projekt się dowiedzieć. Czy w ogóle jest szansa na dostanie tutaj pracy, czy w ogóle nie zatrudniają? Pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedź.

Piotr ER

mam pytanie czy ktos pracowal w czasie od polowy marca 2013r do 31 pażdziernika 2013r bardzo bym prosil odpowiedz poiewaz uwazan ze nie mozemy im odpuscic naszej wyplaty ktorej nie dostalismy a tym bardziej PIT-u dlaczego to my musimy sie tlumaczyc w urzedzie skarbowym a nie oni to jest CHORE !!!!!!! pojedynczo nic nie wskuramy ale juz jak sie polaczymy moze uda nam sie to naglosnic i odzyskac pensje zalegle czemu to oni maja czerpac z tego profity z naszej pracy?!!! wiec kto ma zyczenie niech odpowiada na tym forum pod moim nickiem.

kk Nowy wpis
@Piotr ER

hej ja również pracowałam w tej firmie na jakim etapie jest sprawa?nie można tego odpuścić.

Piotr ER

ja tez nie otrzymalem PIT-u bylem w miejscowosci tam gdzie niby jest zarejestrowana siedziba firmy panow Jaskow w Wolicy i co sie okazalo ze tam juz dawno nie ma zadnego budynku dziura w ziemi wiec ostrzegam wszystkim jesli natkniecie sie na oferte pracy z ich strony nie podejmujcie pracy bo sami cwaniacy i kombinatorzy jak cale kierownictwo na ul.Sterlinga 27/29 w Łodzi.

Piotr ER

co do tej firmy cc ptojekt pracowalem od marca do konca pazdziernika i potwierdzam kazda negatywna wypowiedz moich poprzednikow firma ktora zeruje na pracownikach pensje wyplacane po terminie dlugo po terminie natomiast gdy w pazdzerniku oglosili upadlosc z dnia na dzien nie otrzymalem za wrzesien i pazdziernik ani zlotowki wyplaty nikogo w biurze nie mozna zastac zamkniete na cztery spusty kierowniczka biura nigdy nic nie wiedziala i zbywala kazde pytanie

kolejny

mi niby wypłacili a pit-u nie mam i same przez to problemy z urzędem skarbowym...nie rozumiem ich podejscia

kolowrotek

ja również nie dostałem wypłaty za marzec zeszłego roku. Nawet nie przysłali mi PITu, także to juz pokazuje jak traktują pracownika. Nie odprowadzają nawet podatków. [usunięte przez administratora], tyle mam do powiedzenia. Pozdrawiam!

hue hue hue

Ja np. nidgy nie dostałem zaległej wypłaty za miesiąc marzec ubiegłego roku, więc o czym my w ogóle tutaj mówimy. Wydaję mi się,że firma niedługo przestanie funkcjonować, bo takiej padaki to ja dawno nie widziałem nigdzie. Już nawet zrezygnowałem ze starania się o tą kasę bo szkoda mi na to czasu. Pozdrawiam !

Lama

Skoro firma nie potrafi ponieść odpowiedzialności za wypłaty i w jakikolwiek sposób zadbać o swojego obecnego bądź byłego pracownika, nie będę się hamować. 1.Umowa o prace marzenie dla pracownika z paru miesięcznym stażem który pozyskuje, staje na głowie by wszyscy dookoła byli zadowoleni 2.Brak słowa "dziękuje" za jakiekolwiek starania 3.Brak wyrozumiałości w wielu kwestiach (nie zapominajmy że jesteśmy wszyscy zatrudnieni o umowę o dzieło bądź zlecenie) 4.Pani (usunięte przez administratora) - nie kompetentna, nie potrafi normalnie rozwiązywać problemów, winę za własne niepowodzenia i porażki przerzuca na pracowników, jest świetną bajkopisarką; 5. no i najważniejszy punkt czyli kwestia wypłat, nigdy w terminie, idealnie pracodawcy udaje się zbywanie pracowników, nie odbieranie telefonów, nie odp na sms-y. (usunięte przez administratora)

pięć miesięcy .. dwa miesiace bylo dobrze , potem co miesiac musiales sie prosic o pieniadze .. a do dzisiaj nie moge sie doprosic o pieniadze za sierpien .. i nikt ode mnie telefonu nie odbiera

[usunięte przez moderatora] , pieniędzy nie wypłacają ., a 'szefowie' rozkladają ręce gdy pytasz kiedy bedzie twoja wypłata

?

Nie polecam , radzę omijać szerokim łukiem . Pieniądze po czasie - połowa tego co się należy

hehe

No...tym razem nad pijarem CCProjekt pracuje Pan [usunięte przez moderatora](wpis dwa wyżej nad moim)heh...Panie [usunięte przez moderatora] rada na przyszłość jak Pan już fabrykuje wpisy pozytywne to proponuję nie używać takich samych zwrotów jak używa Pan na codzień,gdyż średnio inteligentna osoba pracująca z wcześniej z Panem odrazu to wyłapie...wie Pan to tak jak to Pana słynne stwierdzenie"jest miło,jest miło..."

E tam, ja pracuję i jest spoko. Kasa nawet nawet, biorąc pod uwagę że to słuchawy

Praca na słuchawce , pracowałem ponad pół roku co miesiąc słyszałem że za miesiąc bd. lepiej . Prowizje nie zostają wypłacane , raporty nie zostają pokazywane . Wypłaty są na oko okolice 500-700 zł za cały miesiąc nie licz na więcej . Na szkoleniach usłyszysz że można zarobić kilka tysięcy :) . Nie długo bd. ponowna rekrutacja , ponieważ połowa pracowników po ost. wypłacie się zwalnia . Wnoszę sprawę do państwowej inspekcji pracy , gorąco nie polecam !

l

Nie wiele się rozumie? hm.. to ciekawe.. Po pierwsze zadam pytanie - Co tu jest do zrozumienia? Dzwonisz, przedstawiasz się, odpowiednio podchodzisz klienta, finalizacja. Nie umiesz być otwarty i na tyle kreatywny by zdobyć pewnego rodzaju zaufanie? To łatwe ludzie cenią otwartość a przede wszystkim korzystne rozwiązania. Praca jak każda inna, dla mnie nie dosyć że panuje w biurze świetna atmosfera, z szefostwem można na prawdę świetnie się dogadać. Do tego powiem krótko, jeżeli sobie zapracujesz - dostaniesz. Moja opinia na temat ludzi, współpracy, zarobionej kasy jest dobra, wiadomo nie ma z tego kokosów, ale ludzie..błagam.. czego tu wymagać od siedzenia na słuchawkach?

Zostaw merytoryczną opinię o CC Projekt - Łódź

CC Projekt