Opinie o Berlin Warsaw Consulting (Firma w likwidacji) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Berlin Warsaw Consulting (Firma w likwidacji). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Berlin Warsaw Consulting (Firma w likwidacji) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berlin Warsaw Consulting (Firma w likwidacji) w Warszawa

Joanna

@Stefan, uważasz, że firma jest dobry pracodawcą. Czym według Ciebie się to charakteryzuje? Pracodawca oferuje szkolenia dla pracowników lub premie? Jaka jest atmosfera w pracy? Jesteś z niej zadowolony? Czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Firma szuka nowych pracowników? Rozwiń swoją opinie i dodaj więcej informacji o zatrudnieniu. Pomożesz osobom szukającym pracy.

Stefan

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

DW

Poborca?

Joanna

Jak słusznie zauważył użytkownik @Bartek, może ktoś się orientuje, czy Berlin Warsaw Consulting w chwili obecnej prowadzi rekrutacje oraz na jakie stanowiska? Może ktoś napisze jak przebiega rozmowa rekrutacyjna oraz w ilu etapach? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia? Dzielcie się w komentarzach wszelkimi przydatnymi komentarzami.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i na jakie stanowiska?

Byłe pracownice

Czy możesz się przedstawić? Dziwnym trafem komentarz został umieszczony dzień po tym, jak zwolnilysmy się z pracy... Radzę Zarządowi sprawdzić z kim współpracuje, ponieważ komentarz umieściła osoba, która ewidentnie chce komuś zaszkodzić, chociaż nie wiem czy są ku temu powody czy to ze zwykłej złośliwości. Nie mamy zamiaru brać udziału w tej dziecinadzie i umieszczać tu jakiekolwiek wpisy. Ps. O 4 rano normalni ludzie śpią.

Była

Co za żenada ... cieżko określić to w inny sposób .

Julia
@Była

Szanowna Była, Uprzejmie proszę o niepodszywanie się pod moją osobę, ponieważ to jest dopiero żenujące. Twój komentarz stawia tylko pracownikow BWC w niekorzystnym świetle i pokazuje, jak podli potrafią być ludzie. A jeśli boli Cię fakt, ze rozstalysmy się z firmą w zgodzie, to radzę zastanowić się poważnie nad sobą. Pozdrawiam, JP

konrad nowacki

Szanowna Pani, opublikowała Pani publicznie i dostała Pani publicznie odpowiedź. podobno nie pisze Pani na forach - brak konsekwencji. dziękuję za rozmowę. każdy wyciąga wioski sam. Życzę zdrowia.

BWC

Skansen :) dla was może skansen. Widać nie macie tak mocnej rodziny i brak pomysłu na życie zawodowe. Firma jest była i będzie rodzinna w Polsce i zagranica. Ten skansen nigdy nie zginie. :) przykro tylko, że wasze rodziny nie są tak mocne. Mamy nadzieję, że przyszli wasi pracodawcy nie natkną się na was i nie bedą musieli czytać o sobie na forach :) pozdrowienia dla A T M i M jeszcze z Gdyni :) PS. Zdrowia i pomyślności życzy BWC

Joda
@BWC

Niech moc będzie z Toba

bwc
@Joda

no widzisz joda jak cię rozszyfrowaliśmy. i już wiadomo kto pisze :) ale wszystkiego dobrego i powodzenia.

bwc
@bwc

no i pamiętaj o telefonie. :) żeby nie zginął.:)

Joda

Lord Vader szykuje nowe odcinki sagi.. fantastyka a reszta szturmowców na telefonach..BWC to kosmos imperator jest tylko jeden

Kukiz brawo! W końcu ktoś powiedział jak się tam naprawdę pracuje. Jak tak dalej bedzie to nikt nie będzie chciał przyjść do pracy

Kukiz

Wszyscy by uciekli tylko nie bardzo maja gdzie zostanie tylko rodzinka chyba sobie nie zdają sprawy jak sa postrzegani

Warszawiak

Poczytam Grzesiuka to moze zrozumiem cos z tego co nawijasz kolezka za Wisły hehe

Warszawiak

Panienki to pracują w agencjach a nie w takiej firmie czy sa aroganckie?nie wierze..facet masz kwas na żołądku i po nocach nie śpisz jak widać chyba ze prowadziłeś rozmowę z panienka o 23..ale to nie była ta agencja radzę nie pic nocą za mocnych trunków i pamiętać z kim sie rozmawiało i w jakim celu

Warszawiak

Sciemniles bo widać to po poziomie odpowiedzi nie posiadasz żadnej firmy bo takie inteligenty żadnej firmy nie potrafią stworzyć mścisz sie za cos?..problem z ambicja?..deprecha?..

Warszawiak

Organizacja..hmmm harcerze?..o innych nie pomyśle bo juz sie boje

Joanna

@Marianna a co możesz powiedzieć na temat firmy z perspektywy pracownika? Mogłabyś powiedzieć jakie są plusy pracy w Berlin Warsaw Consulting?

Adam z warszawy

Oglądam folder firmy jedna z wkładek to jakaś praca semestralna z studiów gdzieś daleko od Warszawy wypadałoby zrobić korektę poprawić błędy i nie ta forma jak traficie na poważna firmę to im szczęki opadną ktoś cos próbuje ale widać braki w doświadczeniu sama nazwa Berlin itd to tani blef kto ma to kupić?..z tego co czytam na tym forum jest brak decyzyjności dwa ośrodki władzy które sie nie pokrywają dla człowieka z branży wystarczy 15 min i od razu was skreśli szukam dotacji i macie na rynku naprawdę konkretna profesjonalna konkurencje zastanawiam sie nad cena i warunkami bo szanuje swoje pieniądze konkurencja jest droga ale czy warto wam dać szanse?..nie wiem wciąż analizuje rynek i koszty i prawdopodobieństwo dostania tego co chce i nie na warunkach które sa tylko z nazwy rynkowe bo nie jestem nikogo sponsorem tylko klijentem

Marianna
@Adam z warszawy

Najłatwiej, najprościej jest krytykować. Krytyka, ale krytyka konstruktywna jest zawsze mile widziana. Nie znam nikogo, kto wszystkim dogodził. Jeżeli chcesz pozyskać dotację, najpierw musisz mieć ciekawy dobry pomysł (w wielkim uproszczeniu), resztą zajmiemy się my. Dlaczego masz nam zaufać? Sprawdź proszę nasze sukcesy. W/w wpisy nie można brać na wprost. Są tu wpisy ludzi, którzy są z różnych powodów rozżaleni, a tutaj po prostu znajdują ujście swoim złym emocjom... Rozumiem, że masz na myśli bycie Klientem? Jeśli tak, to nim po prostu bądź. Pozdrawiam i szczerze zapraszam.

Joanna

@Pracownik Wwa chętnie dowiemy się więcej na temat możliwości rozwoju oferowanych przez firmę. Jakie szkolenia oferuje Berlin Warsaw Consulting?

Coala

Mecenas hehe prezydent król cesarz lord ale najprawdziwiej to Casanowa

Pracownik biuro Warszawa

Chciałabym zakończyć tą dyskusję na temat pracy w BWC. Widzę tutaj komentarze od sfrustrowanych osób które nie dostały pracy (brak predyspozycji) oraz od ludzi wielce zdziwionych bo zostali zwolnieni za nieróbstwo. Tych którzy szukają ,,idealnej pracy’’ gdzie będą zarabiać dużo za nic nierobienie, polecam zajrzeć na ulice Sezamkową. Firma zapewnia: atrakcyjne godziny pracy, możliwości rozwoju oraz premie uzależnione od wyników pracy. Darujcie sobie te bałamutne komentarze bo możecie zniechęcić osoby, które naprawdę potrzebują pracy i wynagrodzenia!

Pracownik Wwa
@Pracownik biuro Warszawa

Potwierdzam i zgadzam się . Tez pracuje w tej firmie. Praca jest wymagająca, ale daje możliwość rozwoju, stabilne zatrudnienie na umowę o prace i wynagrodzenie w terminie. A pracownikóe firma poszukuje - bo o konkretnych ludzi trudno. Powodzenia na rozmowach życzę .

Marzena

witam co za bzdury... pracowałam w tej firmie prawie rok ( z powodów osobistych musiałam się przeprowadzić ) i powyższe rzeczy nie miały miejsca... pojawiały się osoby do pracy, które miały wymagania nic sobą nie reprezentując - i fakt nie pracowały długo... takie życie no cóż negatywne komentarze zawsze będą bo niektórzy nieporadni życiowo nie mają co robić, to piszą bzdury podnosząc swoje ego...

Iwona S

Szerokim łukiem omijać... Naprawdę... Można tutaj dać przykłady za przykładami... Tylko po co??? Wciąż poszukują nowych pracowników, ludzie przychodzą, pracują po parę dni lub nawet jeden dzień i odchodzą. Ja mam bardzo złe doświadczenia, ale zawsze mogę poczytać te dobre, tylko nie od właścicieli lub ich rodzin... Są takie?? Dajcie poczytać... Nie mogę znaleźć żadnego plusa... może jak sobie przypomnę, to napisze

@Iwona S

jakie masz doświadczenia? nie pracujesz bo co? nie zapłacili Ci? za dużo pracy miałaś? nie mogłaś na facebooku posiedzieć?

@Iwona S

Zostaw merytoryczną opinię o Berlin Warsaw Consulting (Firma w likwidacji) - Warszawa

• Jak się pracuje w Berlin Warsaw Consulting (Firma w likwidacji)?

Zobacz opinie na temat firmy Berlin Warsaw Consulting (Firma w likwidacji) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berlin Warsaw Consulting (Firma w likwidacji)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Berlin Warsaw Consulting (Firma w likwidacji)?

Kandydaci do pracy w Berlin Warsaw Consulting (Firma w likwidacji) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Berlin Warsaw Consulting (Firma w likwidacji)
1.6/5 Na podstawie 58 ocen.

Berlin Warsaw Consulting (Firma w likwidacji)