Opinie o PROFIT HR w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PROFIT HR. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PROFIT HR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROFIT HR w Katowice

Aleksander Nowy wpis

Totalna porażka - rozmowa mająca na celu wyciągnięcie informacji - poza tym oprócz tego że w aplikacji wysłaliśmy CV jeszcze raz rekruterka poprosiła o zgody i wysłanie ponownie - sama rozmowa ok. 30 min - bez sensu - po co ? - "o mam dla pana coś lepszego niż ta oferta na którą pan aplikował - przekażę pana bezpośrednio do tej firmy wkrótce się z panem skontaktują "- następne kilka dni to parę telefonów od firm sprzedających ubezpieczenia , fotowoltaika ,trening za darmo z inwestowania. Na moje pytanie skąd mają mój numer odpowiadali że od podmiotu współpracującego. Firma która miała się ze mną skontaktować nie odezwała się. Na wszystkich szanujących się portalach jest informacja że nie musimy wysyłać specjalnej zgody na przetwarzanie danych Aplikując zgadzasz się. Moja rada dla wszystkich szukających - opowiadajcie na oferty pracodawców bezpośrednio. Pozdrawiam Aleksander

Kandydatka

Najbardziej nieprofesjonalna firma Hr jakaa spotkalam, umawiaja spotkanie a potem wysylaja maila, ze jednak nie. Pomonajac fakt, ze w rozmowie telefonicznej z pania z tej agencji masz poczucie, ze zadaje pytania z formularza z neta. Idealny przyklad na to, ze mozna byle komu dac formularz i nadaje sie do hr

Zostaw merytoryczną opinię o PROFIT HR - Katowice

Firma PROFIT HR prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Specjalista ds. logistyki (m/f) z językiem angielskim, Katowice - Marzec 2022
  • Channel Partner Manager (f/m/d) , Wrocław - Luty 2022
  • Mitarbeiter Personalbeschaffung - Specjalista ds. rekrutacji ze znajomością języka niemieckiego, Szczecin - Luty 2022
  • Specjalista ds. eksportu (m/k), Katowice - Styczeń 2022
  • Specjalista ds. Wsparcia w Obszarze IT (m/k), Katowice - Styczeń 2022
  • Prezes Zarządu- Holding (m/k), Katowice - Grudzień 2021
  • Specjalista ds. sprzedaży internetowej - E-commerce Amazon (m/f) z językiem angielskim , Katowice - Grudzień 2021
  • International Business Development Manager (m/f) modern trade, Katowice - Grudzień 2021
  • Consultant Digital Process Automation (m/f), Katowice - Grudzień 2021
  • Asystent/Asystentka Zarządu (m/f) z językiem niemieckim , Katowice - Grudzień 2021

Czy pracujesz w firmie PROFIT HR lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w PROFIT HR?

Zobacz opinie na temat firmy PROFIT HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFIT HR?

PROFIT HR
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Zdzisława Hierowskiego 52
    40-750 Katowice