logo Del Piero Sp. z o.o.

Del Piero Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Del Piero Sp. z o.o.

ciekawy 2013-05-29 18:44:06
Jakie warunki na stanowisku PH ?
balbina 2013-08-01 10:21:06
potwierdzam - porażka na całej lini -
a może to tylko beznadziejna dziewucha ktora tam siedzi
Falasco72 2013-08-26 12:07:41
Jeżeli chodzi o tą firmę pod tym linkiem > http://www.delpiero.pl/ < to ja do niej nie mam zastrzeżeń pracuje już tam rok i zawsze pieniądze na czas dostawałem. Nigdy jakiegoś większego problemu nie miałem.
tifo 2013-11-26 22:52:54
Jak to możliwe, że jakaś firma nazwała się nazwiskiem wybitnego włoskiego piłkarza????!!!!
rd2 2014-03-10 22:32:57
Też chętnie bym o Del piero posłuchał, to podbiję temat, prosze tez o szybka odpowiedź, bo pilnie szukam pracy.
marcin 2014-03-13 12:50:45
Del Piero ma otwartą rekrutację z tego co wiem, szukają na tyle stanowisk, że nie wiem, czy nie tworzą nowego działu, wszyscy są poszukiwani.
mloda 2014-08-26 18:38:53
Del Piero jest firmą rekrutacyjną, a nie produkcyjną bądź handlową. Mają sporo ogłoszeń nie ze względu na rozbudowę działu lecz na zamówienie ich klientów - firm zgłaszających zapotrzebowanie na pracowników.
Pulpok 2014-11-30 01:09:45
Dziwi mnie, że pracownicy w ogóle nie biorą udziału w dyskusji. Przydałoby się niejedno zdanie na temat warunków oferowanych przez pracodawcę, nie mówiąc o konieczności dowiedzenia się jak przebiega rekrutacja i czego się można spodziewać. Na dobrą sprawę każda informacja jest z punktu widzenia kandydata istotna dla przyszłych wyborów.
bidzia 2014-12-19 15:21:13
Nie wiem czy już słyszeliście ale doczekaliśmy się nowej rekrutacji w firmie Del Piero Sp. z o.o., zobaczcie jakie stanowisko jest do wzięcia i oceniajcie prosze czy warto aplikować. Naszym Klientem jest firma produkcyjna działająca w branży spożywczej.  Wieloletnia tradycja w połączeni...
fgvb 2016-05-05 19:33:20
no wiesz @bali sa faktycznie stanowiska na ktorcyh koneiczene jest to zeby wymagali konkretnego wyksztalcenia
Zostaw swoją opinię o Del Piero Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Del Piero Sp. z o.o.