Opinie o Ggk Wieland Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ggk Wieland Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ggk Wieland Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ggk Wieland Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Piotrek Nowy wpis

Witam i o zdrowie pytam ;-) Myślę o zmianie roboty, więc wpadłem na to forum. Mam nadzieję, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Zabrza. Mam prośbę, napiszcie jak pracuje się w firmie Ggk Wieland? Czy dobrze płacą? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Piotrek

Rozmowa kwalifikacyjna Nowy wpis

Odbyłem z prezesem (usunięte przez administratora)dwie rozmowy kwalifikacyjne po około 1,5 h każda. Otrzymałem skierowanie na badania, po czym parę dni później zatelefonował do mnie prezes odwołując własne postanowienia i ustalenia. Żadnego przepraszam. Żenada.

Kazimierz Nowy wpis
@Rozmowa kwalifikacyjna

Nie ubiegałeś się kolejny raz o zatrudnienie w firmie Ggk Wieland Polska? Ciekawi mnie, czy ta sytuacja którą opisałeś całkowicie skreśliła już w Twoich oczach tego pracodawcę. Daj znać bo nie ukrywam, że mnie to ciekawi.

Onn Nowy wpis

@Rozmowa kwalifikacyjna długie te rozmowy, co na nich się działo ?

Cezary

pewnie dlatego nie ma parcia na korzystanie z forum bo taka cisza?

Leszno
Patryk

Firma stosunkowo młoda ale już zdobyła dobre opinie w internecie, polecam pracę.

Leszek

Co słychać w Powenie ?

BB
@Leszek

bardzo dobrze

Ulka

@Ilona Skąd takie wnioski, że ktoś działa na niekorzyść ludzi jedynie dla tych którzy łupią ludzi na pieniądze.?

Mirek

Jak się pracuje w firmie? Czy wiecie coś o potrzebach kadrowych firmy? Szukam pracy dlatego dopytuję.

Weronika

Był ktoś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w GGK Wieland Polska sp. z o. o.? Jak przebiegał ten proces? Jakie pytania usłyszeliście i przede wszystkim o jakie stanowisko się ubiegaliście? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

DB-prawdziwy

poniżej średniej krajowej, może coś się poprawiło :) proszę się nie podszywać pod mój nick ;)

Krzys

A ile jest ?

DB

Bez wdawania się w szczegóły o firmie: atmosfera w pracy - zależy od tego "gdzie siedzisz". Inż. sprzedaży - OK, zakupowiec/logistyk - tragedia... Rzeczywisty zakres obowiązków wychodzi w trakcie pracy... Motywacja do pracy: Pakiet socjalny? Zapomnij. Premie? Zapomnij. Podejście pracodawcy: Z małymi wyjątkami OK. Bywa problem z urlopem. Polecam na "start", bez perspektyw na podwyżkę i długofalową współpracę.

K.G

Wieland nie zapewnia przewozów pracowniczych.Wiem,że takie przewozy prowadzone są jeszcze na KWB Turów.

orok

Wieland Lufttechnik jest od 1959 roku wiodącym producentem odkurzaczy przemysłowych, agregatów ssących typu BlowVac montowanych na samochodach ciężarowych, stacjonarnych instalacji odkurzających, agregatów do podciśnieniowego transportu pneumatycznego i urządzeń odpylających.Obecnie firma zatrudnia ok. 150 pracowników.

ss
@orok

kolego pracowałem tam kiedyś.jak lubisz wyjazdy o 2 w nocy żeby być na 8 na zakładzie ,popracować parę godzin (około 8 bo jest GPS w samochodzie) i jeszcze z powrotem do domu to POLECAM aha dziękuje nie usłyszysz!

Janek

Widze, że od dłuższego czasu temat o pracy w GGK Wieland wypełnia się samymi pytaniami, a odpowiedzi brak. Może jest ktos tutaj w stanie napisac, czy w ogóle jest możliwość podjęcia pracy w firmie? Skoro jest tutaj tyle pytań to chyba prowadza rekrutacje, gdzie moge znaleźc ich aktualne ogłoszenia? Pozdrawiam.

Widzę że Pan prezes na bieżąco redaguje wpisy i rozkazuje usuwać te które nie są korzystne dla jego wizerunku. Wracając do tematu poprawy warunków pracy w firmie Wieland to do puki nie zmieni się podejście prezesa i kierownictwa nic nie drgnie w dobrym kierunku.

Witam, Rakowi pewnie chodziło o wyjazdy które nie żadko rozpoczynały się i kończyły w nocy, które były interpretowane przez prezesa jako dojazd do pracy a tym samym nie traktowane jako nadgodziny. Pytasz o inne obowiązki ? Ciężko nie zauważyć że ktoś jest zaskoczony jeżeli jest przyjęty na stanowisko handlowca a musi jechać na montaż albo serwis bo taka jest w tej chwili potrzeba. (usunięte przez administratora)

“Cztery podstawowe elementy marketingu w firmie to: ludzie, ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie.”

Coś się ty nie zgadza. Byłem u nich na rozmowie, przedstawiono mi cały zakres obowiązaków i zmian mojego wynagrodzenia w trakcie trwania pracy. Wszytko jasne i klarowne. Wynagrodzenie też niezłe, (usunięte przez administratora)na poczatek to nie jest tak źle.

Olek

Witam, czy mógłbym prosić o więcej szczegółów dot. stanowiska inżyniera sprzedaży, jak i o zarobkach, możliwych szkoleniach. Będę wdzięczny. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Ggk Wieland Polska Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Ggk Wieland Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ggk Wieland Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ggk Wieland Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ggk Wieland Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ggk Wieland Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Alojzego Pawliczka 25 lok. 35
    41-800 Zabrze

Ggk Wieland Polska Sp. z o.o.