GGK Wieland Polska sp. z o. o.

Zabrze

Opinie o GGK Wieland Polska sp. z o. o.

anonim 2010-06-18 17:17:31
Niestety firma nie posiada osoby,kierownika, "dowódcy" który potrafiłby wyegzekwować od pracowników jakiegolwiek długofalowe działania. Gdy pojawia się nowy pomysł (innowacja) nagle machina rusza, pracownicy są podekscytowaniu tym, że w końcu coś się zmieni, że zostanie wdrożone coś nowego, coś co pomoże im w pracy i nagle... "kierownictwo" zapomina o tym, daje inne zadanie, kolejne kroki innowacji w żaden sposób nie są sprawdzane ani nie są egzekwowane. Po kilku takich niewypałach z rzędu pracownik ma dosyć i stwierdza, że lepiej robić swoje i się nie wychylać bo i tak nawet przy udanej akcji nie ma co myśleć o premii, nagrodzie, podwyżce czy chociaż pochwale.( usunięte przez administratora ) nie potrafi w żaden sposób zmotywować do pracy. zero premii, zero imprez, zero czegokolwiek, co mogłoby chociaż troszkę wyjść poza podstawowe płace. jest to zakład dla młodych ludzi, którzy nie potrafią znaleźć pracy w innym miejscu a takiej rotacji pracowników jak tu jeszcze niegdzie i nigdy nie spotkałem. Praca nie przynosi satysfakcji, nie ma się ochoty iść do pracy a jak się już jakoś tam dotarło to przez 8godzin obiektem największego zainteresowania cieszą się wskazówki zegara, które kręcą się zdecydowanie za wolno. Zdecydowanie nie polecam.
noguard 2011-01-04 17:36:00
Faktycznie praca w tej firmie to był czas stracony i żadnej satysfakcji prócz prezesa..
Absolutnie żadnych możliwości awansu i jakiejkolwiek podwyżki, (usunięte przez administratora) Wszelkie pomysły są negowane.
Zdecydowanie nie polecam
Anonim 2011-02-11 14:28:27
Praca była nie taka zła jak i płaca. Tylko wymagająca a że są "pupile" to w każdej innej też się z tym spotkałem.
Olek 2011-02-26 10:51:42
Witam, czy mógłbym prosić o więcej szczegółów dot. stanowiska inżyniera sprzedaży, jak i o zarobkach, możliwych szkoleniach. Będę wdzięczny. Pozdrawiam
anonim 2011-03-03 08:55:45
Coś się ty nie zgadza. Byłem u nich na rozmowie, przedstawiono mi cały zakres obowiązaków i zmian mojego wynagrodzenia w trakcie trwania pracy. Wszytko jasne i klarowne. Wynagrodzenie też niezłe, ( usunięte przez administratora )na poczatek to nie jest tak źle.
Leszek 2011-03-14 13:20:30
Co słychać w Powenie ?
nie taki znowu anonim 2011-08-25 22:14:35
( usunięte przez administratora ) to chyba kwartalnie :) jasno i klarownie to jest tylko jak jasno i klarownie przyświeci słoneczko w okna działu handlowego(usunięte przez administratora)bo liczy się tylko szybki i jak największy ZYSK ( wiadomo kogo).
anonim 2011-12-20 18:07:00
“Cztery podstawowe elementy marketingu w firmie to: ludzie, ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie.”
były pracownik 2014-02-03 09:46:06
Witam, Rakowi pewnie chodziło o wyjazdy które nie żadko rozpoczynały się i kończyły w nocy, które były interpretowane przez prezesa jako dojazd do pracy a tym samym nie traktowane jako nadgodziny. Pytasz o inne obowiązki ? Ciężko nie zauważyć że ktoś jest zaskoczony jeżeli jest przyjęty na stanowisko handlowca a musi jechać na montaż albo serwis bo taka jest w tej chwili potrzeba. (usunięte przez administratora)
anonim 2014-11-23 19:03:04
Widzę że Pan prezes na bieżąco redaguje wpisy i rozkazuje usuwać te które nie są korzystne dla jego wizerunku. Wracając do tematu poprawy warunków pracy w firmie Wieland to do puki nie zmieni się podejście prezesa i kierownictwa nic nie drgnie w dobrym kierunku.
Janek 2014-12-29 22:45:08
Widze, że od dłuższego czasu temat o pracy w GGK Wieland wypełnia się samymi pytaniami, a odpowiedzi brak. Może jest ktos tutaj w stanie napisac, czy w ogóle jest możliwość podjęcia pracy w firmie? Skoro jest tutaj tyle pytań to chyba prowadza rekrutacje, gdzie moge znaleźc ich aktualne ogłoszenia? Pozdrawiam.
orok 2015-02-27 22:49:38
Wieland Lufttechnik jest od 1959 roku wiodącym producentem odkurzaczy przemysłowych, agregatów ssących typu BlowVac montowanych na samochodach ciężarowych, stacjonarnych instalacji odkurzających, agregatów do podciśnieniowego transportu pneumatycznego i urządzeń odpylających.Obecnie firma zatrudnia ok. 150 pracowników.
ss 2015-03-02 20:36:12
kolego pracowałem tam kiedyś.jak lubisz wyjazdy o 2 w nocy żeby być na 8 na zakładzie ,popracować parę godzin (około 8 bo jest GPS w samochodzie) i jeszcze z powrotem do domu to POLECAM aha dziękuje nie usłyszysz!
K.G 2015-05-09 23:05:23
Wieland nie zapewnia przewozów pracowniczych.Wiem,że takie przewozy prowadzone są jeszcze na KWB Turów.
DB 2016-01-27 13:31:39
Bez wdawania się w szczegóły o firmie:
atmosfera w pracy - zależy od tego "gdzie siedzisz". Inż. sprzedaży - OK, zakupowiec/logistyk - tragedia...
Rzeczywisty zakres obowiązków wychodzi w trakcie pracy...

Motywacja do pracy:
Pakiet socjalny? Zapomnij.
Premie? Zapomnij.

Podejście pracodawcy:
Z małymi wyjątkami OK. Bywa problem z urlopem.
Polecam na "start", bez perspektyw na podwyżkę i długofalową współpracę.
Ha ha 2016-04-13 20:58:10
5000 zł chyba kwartalnie!
DB 2016-05-08 09:44:11
5000 pln? ciekawe skąd taka kwota... chyba, że to błąd, błąd, błąd i chodziło o 500;)
lukit 2016-05-10 09:21:41
DB' w ogłoszeniu napisali kwotę 5000tysiecy potwierdzam, wiec dlaczego napisali nieprawde skoro w praktyce jest inaczej?
Zostaw swoją opinię o GGK Wieland Polska sp. z o. o. - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GGK Wieland Polska sp. z o. o.