Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Magda

Witam jestem zainteresowana za 1600 euro mogę się przenieść . pronobel mało płaci

Karine

Polecam skorzystanie z kursów proponowanych przez Pronobel. Fajna forma nauczania, w przyjemnych warunkach, a po kursie od razu wyjazd do pracy. Polecam

Aleksia
@Karine

Tez skorzystałam i jak się okazuje wyjechałam w najlepszym czasie. Polecam.

Sabina
@Aleksia

Czasy nastały nie ciekawe. Zdecydowałam się zostać u mojej babuszki. Kontakt z koordynatorką jest stały, mogę na nią liczyć w tych trudnych chwilach. Trzymajmy się wszyscy

Bożena
@Sabina

zastanawiałam się jest więcej takich Opiekunek jak ja, które są na posterunku przy seniorach w pracy. A widze, że tak. Super pozdrawiam wszystkich na posterunku!!

Klaudia
@Bożena

Melduję się na stanowisku pracy! : )) też pracuję, zobaczymy jak ta cała historia z pandemią się zakończy. Dla mnie na pewno z zarobionymi zlotowkami w portfelu.

Maja
@Klaudia

Orientujecie się czy można wybrać do jakiej miejscowości jedzie się do pracy?

@Maja

Zawsze mozna powiedzieć w jakie okolice chcialoby sie pojechac . ????

Długoletnia pracownica

A ja nie narzekam. Nic mnie nigdy takiego nie spotkało ze strony firmy.

Opiekunka

Napiszę krótko polecam. Czy warto? Mnie się opłacało! Dodaje pozytywa, za mój święty spokój i zaangażowanie i trwanie przy mnie. Kocham swoją pracę kocham czuć się potrzebna. Liczę na dalszą owocną współpracę.

Lilka
@Opiekunka

Ładnie to zostało napisane. Czasem jest trudno, ale te poczucie że jest się ważnym dla drugiego człowieka jest bezcenne.

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Malinka

W czasach w których zrobiło się źle na rynku pracy dostałam pracę u nich, zarabiam. Jest wsparcie koordynatorki, zarabiam! Mam umowę, ubezpieczenie,polecam.

stara pracownica pronobyla
@Malinka

No tak lepszy rydz niz nic teraz dostrzegliscie pronobyl a przed corona wirusa to co za nie dobra firma no jak bieda zajzy w oczy to sie zmienia zdanie nie

Falbana
@stara pracownica pronobyla

Ten wirus zmienia postrzeganie niektórych wartości, ja daje im ogromnego plusika za zaangażowanie, rzeczywiście dzwonią co chwilkę sprawdzają czy wszystko w porządku, informują, wspierają.

Stara pracownica pronobel

A skąd pani wie że poszukauja pracowników ten kto chce pracować z pronobylem to pracuje a te co tylko chcą mieć urlop w pracy to ale nie w pronobylu bo coś mogę na ten temat napisać

@Stara pracownica pronobel

Ja też współpracuje z Firmą Pronobel , ale o Pronobylu i Pronobylem to jeszcze nie słyszałam ????

@Grażyna

Prześmiewców tu pełno. Chodzi oczywiscie o Pronobel ale widzi Pani jak to jest, w Internecie anonimowo to z wszystkiego się śmieją i wszystkich obrażają.

Barbara
@Stara pracownica pronobel

Chociaż mam pracę i nic nie szukam, to lubię wiedzieć co dzieje się n rynku pracy szczególnie w tej sytuacji. Oglądam portale z ogłoszeniami oraz strony różnych agencji. To chyba nie jest skomplikowane. Agencje proponują bezpieczny dojazd swoimi busikami(czy wynajętymi) więc popyt na opiekunki jest.Tym bardziej na początku akcji,, wirus,, Nie wszystkie panie są odporne psychicznie aby zostać w takiej chwili w obcym otoczeniu. Pronobel żadnej łaskawoscią się nie wykazuje. Potrzebuje opiekunek jak każda inna firma. Proszę nie zadawać (usunięte przez administratora) pytań skąd wiem, lecz poczytać coś więcej niż opinie o swojej firmie.

@Barbara

No pronobel żadna łaska się nie wykazuje dlaczego no tak bo nie da więcej zarobić tak bo ludziom jest zawsze mało bo ja zostałam na oferrcie i chce o dwieście więcej. Ludzie czy tylko liczą się pieniądze ja też z jednej oferty na drugą przejechałam i to na terenie Niemiec i nie dzwonie albo jak do mnie dzwonią nie mówię chce więcej bo mam swoją stawkę i mi to wystarczy a każdemu trzeba pomoc a nie tylko brać to jest moje zdanie i tyle. Każdy z opiekunek ma rodziny i trudnych chwilach chcą być razem ale trzeba być świadomym że ten stary człowiek potrzebuje pomocy bo my też kiedyś będziemy starzy i też będziemy potrzebować pomocy od drugiej osoby

Gosia
@Malinka

Mogła bym się dowiedzieć jaka jest umowa w firmie bo nie wiem czy skorzystać bende wdzięczna za informacje

@Gosia

Nie prościej zadzwonić do firmy?

Grazyna
@Gosia

Umowa zlecenie

Opiekunka z pronobyla dodatku

U kogo pani bez języka dostała 130 euro takie bzdury to nie pronobyla i do opiekunek bo stare pracownicy wiedzą jak jest jesteś kobieto normalna czy bije ci na dekel

Ivette
@Opiekunka z pronobyla dodatku

Kobieto ! Naucz się najpierw pisać poprawnie bo nawet nazwy firmy nie potrafisz. Ja nie znam zadnego "Pronobyla" i nie mogę ci nic odpowiedzieć. Zacznij pisać po polsku jak należy bo jeśli twoja praca wygląda tak jak ta pisanina to strzeżmy się takich "opiekunek".

@Ivette

Odwal się kobieto a każdy może się pomylić ty się nie mylisz to po pierwsze a po drugie od demnie to wara a może ty jesteś wspaniała opiekunka albo podaj się Boże bo boże nie pomoże jakoś wszystkie są wspaniałe w gębie ale nie w opiece

@Stara pracownica pronobel

Mozna raz sie pomylić , ale Ty mylisz sie w kazdym poście . To nie jest Pronobyl jak Czarnobyl ! To jest PRONOBEL !

Lena
@Stara pracownica pronobel

Co za język..można by mniej chamsko?

Bogini

Pracuję drugi miesiąc i mogę powiedzieć że firma jest super. Panie w biurze mile i zawsze służą pomocą.

Arleta
@Bogini

Podzielam opinie. Pani Agatka to kochaniutka dziewczyna, w tym trudniejszym zawsze mogę liczy na jej wsparcie.

@Arleta

Ja do tej pory tez tak uważałam, ale ostatnio się na niej zawiodłam :-(

Bogini
@Grażyna

Dlaczego co się stalo

Myszka

Pracuje! Zdążyłam wyjechać nim ten cały cyrk się rozpoczął, na początku jak to wszystko się zaczęło zastanawialam się czy nie wracać. Zostałam. Dziewczyny z biura dzwonią, wspierają, informują, no nie mogłam zostawić mojej podopiecznej. Czuje się tu bezpiecznie! Trzymajcie się zdrowo Opiekunki

Róża

Duzo mowy tu o jakis kursach, czy ktos sie może podzielić opinią jak to wygląda? One są za darmo, czy dodatkowo płatne? Słabo znam niemiecki a chcialabym wyjechac

cukierek1972
@Róża

sa za darmo, podstaw mozna się nauyczyc z zajmowania sie osoba i z niemieckiego jezyka

Iryska
@Róża

Jak ktoś nie zna języka oferują kurs, jest on całkowicie bezpłatny - kurs, wyżywienie oraz zakwaterowanie. Kurs trwa około tygodnia, od razu potem wyjeżdża się do pracy. :)

Teresa Wawrzyniak
@Róża

Potwierdzam, jest bezpłatny wraz z mieszkaniem tam, jedzeniem itp. Brałam w nim udział. A jak to wygląda, to dosyć prosto Dostajemy pakiety do nauki, słowniczki i inne, takie karteczki z obrazkami, fiszki, uczymy się. Poza tym jest prezentacja, w centrum są też przyżądy, widać od razu jak cos zrobić, panie pokazują, demonstują. Ogólnie to mi sie wydawało że to nudy na pudy będą i mi się nie przyda to, a jednak dużo z tego wyniosłam. Polcam jak ktoś nie zna języka

opiekunka pronobyla
@Róża

Zachecam pusc na jezyk niemiecki i wyjechac z pronobelem ja juz u nich jestem stara pracownica i nie nazekam . posluchajcie mnie dziewczyny odwagi zadnego strachu bo pracaopiekunki nie jest taka straszna . na kursie nauczcie sie podstawowych mowy a i tak resztenauczycie sie w pracy bo kazde miasto ma inny akcent wymowy . pani Rózo a moze pani by do mnie przyjechala na zastepstwo mila rodzinka babcia tez zyc nie umierac

selenka
@opiekunka pronobyla

sorr ze sie wtrace w temat ...od kiedy i na ile potrzebna bedzie podmiana ? chyba ze pani Roza zgodzila sie jechac ...serdecznie pozdrawiam...moj tel ...537829119 albo ...wmpr@op.pl...adres mailowy

@Iryska

Polecam dopytać ile po takim kursie trzeba odpracowac, czym grozi nie pojechanie na kolejna ofertę i przez jaki czas obowiązuje stawka minimalna bez możliwości podwyżki.

Ewcia
@Teresa Wawrzyniak

Kurs trwa cztery dni łopatą wkładanie języka niemieckiego od rana do wieczora

Chatte
@Teresa Wawrzyniak

Właśnie się do nich zgłosiłam i muszę mieć na początek 350 euro. 100 euro na kurs, 100 euro na zakwaterowanie na czas kursu i 150 euro na bilet. Więc co za bzdury Pani pisze? Nie ma nic za darmo.

Mila
@Chatte

Bzdury. Ja bylam na kursie na początku grudnia i owszem musisz mieć na bilet. (potem i tak ci to zwracają!!!) a 100 uuro na zakwaterwanie jest odciągane z wypaty wiec nie musisz mieć tego! tylko 150 na bilet. Widze ze chyba z czytania ze zrozumieniem w podstawówce dobrych ocen nie mialas…

@Mila

Summa summarum nie jest ten,, za darmo,,. Umiem czytać? Czy może źle zrozumiałam jak poprzedniczki?

Mila
@Mila

Jest jasno napisane 100 euro kurs, 100 euro zakwaterowanie i 150 na bilet, mam Ci maila pokazać. Owszem mogą odciagnać od pierwszej wypłaty, czyli nie jest za darmo. Tak czy inaczej musisz zapłacić od razu lub po wypłacie.Ty się o moje czytanie ze zrozumieniem nie martw. Tobie polecałabym naukę kultury, bo forum jest po to żeby napisać opinię, a nie po to żeby ubliżać innym.

Magda

Potwierdzam, proszę uważnie czytać umowy, które dostajecie.

Makatka
@Magda

No tak tak czytajcie umowy, no wiecie innych nie musicie tylko te od nich czytajcie i to uważnie.

Anitka
@Róża

kursy się teraz odbywają?coś ktoś wie?

Kluska
@Anitka

Teraz to nic się nie odbywa. Ale dzwoniłam do nich działają!

Miłka
@Kluska

polecam, po kursie pracuje z nimi już szósty miesiąc, czas jest trudny, ale nie mogłam zostawić mojej malutkiej kobietki tutaj tak samej. pozdrawiam pracujące Opiekunki i Opiekunów. SERWUS

Ona 45

Uważajcie, wysyłają na niesprawdzone zlecenia. Same straty dla opiekunek. (usunięte przez administratora) co do faktycznego stanu rzeczy na miejscu.

Ona 45

Absolutnie Odradzam NEGATYWNA OPINIA !!

Ole

Beznadziejna firma jedna z najgorszych drugiej takiej chyba się nie znajdzie. Wysyłają gdzie popadnie bez wcześniejszego wywiadu z opiekunka. Liczy się kasa dla nich a nie opiekunka. Odradzam.

czy
@Ole

firma wystawia druk A1 i karte EKUZ jeszcze przed wyjazdem?? w dobie pandemii to najistotniejsze! czy umowa jest na czas wyjazdu, do kiedy wypłata w euro? aha, opłacają busa? z góry dziękuję za odpowiedzi!

Malaga
@Ole

Taaa...już to widzę! Wysłała Pani zgłoszenie że Pani jedzie oni podali adres i już. Powiem tak drugi raz z nimi pojechalam i za każdym razem sprawdzali język, przedstawiali jak sprawa z seniorem się tam ma, dojazd na miejsce to kolejny kontakt, umowa, stawka, na pewno nie mogę zgodzić się z tą opinią.

Bunia

Moj pierwszy wyjazd mam juz za sobą. Byl stres, ale teraz widze że nie potrzebny. Praca jak praca co do mnie należy wykonać trzeba. Wynagrodzenie tak jak w umowie. Kontakt z p. Anią fajny i żetelny.

Kornelia

Jest w porządku, nie mam zastrzeżen. Fajna współpraca jak na agencje. Mogę polecić.

Maria

Jestem pracownikiem tej firmy od paru miesięcy i dla mnie sprawy mają się dobrze. W ostatnim zleceniu nie odpowiadała mi rodzina mieliśmy odmienne zdanie w paru sprawach dotyczących chorego. A tak organizacyjnie uważam że sprawnie działają. Pozdrawiam

Kaśka

Sprawdzilam ich, umowę przeczytałam i podpisalam. Na oferte wyjechalam wiec i tu sprawdzilam jak obslugują pracownikow. Nie mam zastrzeżeń. Sprawdziłam i jest fajnie.

yxz

Szkoda słów. Nie dość, że robią w konia potencjalnych opiekunów to jeszcze swoich pracowników. W umowach haczyki, w rozmowach kwalifikacyjnych też.

Niusia21
@yxz

Zgadzam się z tą opinia w 100%

Stefka

Po prostu polecam, pracuje z nimi już ponad rok i po tej naszej współpracy mogę powiedzieć, że jest dobrze, zlecenia wpadają, stelle dość fajne, ostatnio miałam zlecenie u Kobiety z domem i wielkim pięknym ogrodem, internet do kontaktu z córką miałam dostępny. Pieniążki przelewają, nie ma poślizgów. Po prostu polecam.

@Stefka

Czym konkretnie zajmujesz się w Pronobel? Czy możesz powiedzieć mi na jakie zarobki można tu liczyć i czy firma wymaga jakiegoś większego doświadczenia zawodowego? Daj znać, liczę na Twoją odpowiedź!

Mały KoteK

dzien dobry wszystkim Opiekunkom i Opiekunom. Jeżdze do pracy do Niemiec juz jakiś czas, i jestem po pierwszej ofercie od Pronobel, musze powiedzieć , że jest ok. Mam na swoim koncie różne doświadczenia z agencjami, i ze spraw dla mnie istotnych dostałam wynagrodzenie tak jak wpisane w umowę, ubezpieczona jestem, oferta się zgadzała. Mogę polecić, bo sprawdziłam Zobaczymy jak bedzie dalej z nimi, na pewno napiszę.

Mara

jak dla mnie ok, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel