Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Świetna współpraca

Jestem bardzo zadowolona z warunków pracy, z wynagrodzenia i ze stabilności pracy. Dzwoniłam nawet do ZUS i wszystko w porządku z moją A1 - jak najbardziej legalna praca i firma rzetelna. Kontakt wspaniały, 1000 szczegółów o ofercie. Bardzo profesjonalna firma. Mogę polecić!

Największy horror w życiu to kłamstwa takie jak te ! Pracuję w firmie Pronobel już ponad 4 lata na stanowisku biurowym i bardzo dużo się tutaj nauczyłam oraz zdobyłam doświadczenie. Jestem zadowolona z pracy, z ludzi z którymi współpracuję oraz z atmosfery. Nie będę się rozpisywać, ponieważ prawda obroni się sama :). Polecam firmę Pronobel i tyle w temacie.

@Marta

Pani Martusiu co sie pani wscieka my pracownicy Pronobyla wiemy jak jest a te co tutaj same klamstwa pisza to odpuscic im bo przeciez glupich bierze sie na poprawke niewiedziala pani o tym

DONA
@Marta

Największym honorem jest Pronobel nie płacą za pracę w kraju Paniusiu za marketing takich jak Ty tam było dużo i każda wylądowała na bruku koordynatorkiedy wylataja z tamtąd bo za słabo kłamią ha ha karma wraca Misiapelka trzymaj się ramy i spódnicy Mamy i oszukuj lepiej bo Cię wyzuci szefowa za drzwi pa

Dona
@Marta

A1 wycofaja pracownicy i Pani popłynie firma do Rio bo wyłudzenie A1 to paragraf brak dochodów w Polsce pracownik wykonuje marginalna prace ptysiu nie pisz Gliwice bo pachnie to Zol

stara pracownica Pronobyla
@DONA

Co pani tak agresywnie podeszla bo prawde napisalismy z pana Magda jak ty mozesz umiec jezyk niemiecki jak z polskim masz problem kobito . MAM KOBITO DO CIEBIE PYTANIE JESTES PIANA JAK TO PISALAS CZY NACPANA ZE TAKIE NIESTWORZONE ZECZY PISZESZ ALBO CHYBA KONKURENCJA BO NIE MAJA LUDZI A PRONOBEL TAK I KTO CHCE PRACOWAC TO BARDZO DLUGO PRACUJE A KTO CHCE GRAC ZA CWANIAKA I ROBIC PRONOBYL ZA GLUPKA TO SZYBKO WYLATUJE TAKA JEST PRAWDA NACPANA KOBITO ALBO WYPITA ZE TWOJ MOZG NIE MYSLI CO PISZE

Dona
@stara pracownica Pronobyla

Poprostu znam się na prawie i wiem co mogą pracownicy zrobić w sprawie łamania zasad delegowania A1 można wycofać a wiesz czemu nie wiesz ale ja wiem i nie będę Ci tłumaczyc bo nie znasz mnie i nie wiesz ze firma nie wywiązuje się z umowy nawet jeśli za pracę zapłacą w Niemczech to w Polsce nie płacą za pracę żeby A1 uzyskać

Ala
@Marta

To ze Ty Jesteś zadowolona ze swojej pracy to nie znaczy ze wszyscy kłamią na temat firmy skoro wyrażają swoją opinię to coś jest na rzeczy negatywną nawet idealnie nie ma nigdzie i zachwalanie Nie pomoże każdy ma oczy i wie co widział jakie ma doswiadczenie z firmą tu czy gdzie indziej wiec obiektywna Pani nie jest najlepiej powiedzieć U Nas Są wszyscy zadowoleni nie ma poszkodowanych osób ludzie decydują i wydają opinie takie na jakie zasluzy firma czy to dobre czy to zle prawda musi być też publikowana plusy i minusy dają wynik firmy każdy ma wybór chce pracować czy nie w danej firmie pozdrawiam

Ala
@stara pracownica Pronobyla

Nie mam z Tobą o czym rozmawiać bo Jesteś pracownica na usługach firmy i musisz kablowac firma ma cis na sumieniu i boii się ze ludzie odchodzą od nich a opiekunek brakuje firma nie ma chętnych po 20 opiekunek mają i tyle a mieli po 100 parę lat temu i klapa czeka firmy

@Ala

kobieto po pierwsze nie jestesmy na ty bo krow z toba nie paslam kablowac nie musze bo wiem ze kazda kobieta chce pracwac a ze nieuki przyjezdzaja i niedawaja sobie rady to nie moj problem i zostawiaja drugiej opiekunce BRUD I (usunięte przez administratora) ZE CZLOWIEK ANI NIE UMIE SIE KAWY W CZYSTEJ SZKLANCE NAPIC JUZ NIE MOWIE O INNYCH PRZEDMIOTACH KUCHENNYCH I TEZ PODOPIECZNA NIE ZADBANA . BO ZMIENIALAM DUZO TAKICH CO TAK ROBILI

@Ala

Kobieto a wiesz co to znaczy obiektywna piszesz do kobiety co sie nie da w kasze dmuchac i ja sie nie pieszcze ani z firma ani z rodzinka niemiecka wykladam kawe na lawe i mnie to nie interesuje czy sie podoba czy nie ale ja umiem rozruznac dobro od zla nie tak jak niektozy zeby tylko upokozyc firme i oczernic . Jak ja przyjezdzam na stele a jest cos nie tak to ja zaraz dzwonie i mowie to to to . I Pronobel wie jaka ja jestem nie zadnym kapusiem tylko ja wykonuje prace i chce solidnie wykonac to tez wymagam

@stara pracownica Pronobyla

Przepraszam, jak to co pani pisze świadczy o firmie? Jeżeli pracuja tam osoby nie znające podstawowych zasad pisowni, ortografii i interpunkcji i dodatkowo nie potrafiące przyjąć krytyki, obrażające innych- to raczej nie zachęca. Niezbyt dobrze świadczy to o firmie.

Iza

Polecam pronobel – współpraca trwa już 2 lata i nie trafiłam na żadną minę ani nie zostałam zignorowana jak to piszecie tutaj w komentarzach więc jestem w szoku i mimo że nie udzielam się na forach to teraz uznałam że muszę się odezwać. Bo opiekunki które wchodzą na tą stronę są zasypane wymyślonymi problemami których tak naprawdę nie ma!

@Iza

Na jakiej podstawie nam zarzucasz kłamstwo? Twoja opinia jest pozytywna a nasze negatywne. Wszyscy negują niską pensję na którą trzeba czekać do 20 następnego miesiąca( tak było - teraz nie wiem) , niskie składki emerytalne, brak rzetelnego opisu,, szteli, (sama prosiłam o wprowadzenie poprawki lecz bezskutecznie). Karta EKUZ została mi przysłana na tydzień przed wyjazdem, czyli przez 7 tygodni byłam bez karty. Nie ma idealnej firmy ale ta to jest dno. Taka jest moja i wielu innych opinia. Ty pisz swoje osobiste zdanie i oceniaj agencję a nie forumowiczów . Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

@Zuzanna

Pani Zuzanno pisze Pani że wie jak było, a nie wie jak jest teraz. Więc skąd Pani wie czy czasem się to wszystko nie zmieniło? Pani komentarz wprowadza w błąd więc jest to podstawa na której można Pani zarzucić kłamstwo. Równie dobrze mogę napisać że w sklepie X obok mojego domu gdzie byłam 2 lata temu ostatni raz sprzedali mi niedobre mięso albo robaczywe czereśnie i myśli Pani, że po takim czasie to się nie zmieniło? Czy czasem nie wprowadzam klientów w błąd? To działa na tej samej zasadzie...

@Aldona

Jeśli się zmieniło to dlaczego te same zarzuty się powtarzają jak refren w innych wpisach? Dlaczego? Bo nic się nie zmieniło. Wszyscy jesteśmy kłamcami oprócz tych co pozytywne opinie wpisują. Śmieszne. Forum adoracji Pronobla.

@Zuzanna

Jeszcze raz pytam Pani (usunięte przez administratora), czy pisze Pani to na podstawie obecnego doświadczenia, a nie przeszłości. Gdyby 1000 osób powiedziało Pani, że 2+2 to 5 to byłoby to 5 tylko dlatego, że 1000 ludzi tak powtarza? Można mieć pozytywne zdanie albo negatywne, ale poparte AKTUALNYMI INFORMACJAMI. Pozdrawiam.

@Aldona

Pani Aldono, szuka Pani na siłę argumentów i jakieś przykłady nie mające nic wspólnego z logicznym myśleniem daje ani z sytuacją na forum. Proszę przeczytać z uwagą moją odpowiedź, oraz inne opinie. Ja pracowałam w tej agencji i czytam forum z odczuciem, , déjà vu,,. Według Pani co to oznacza jeśli wszyscy mówią to samo od kilku lat? Że coś się zmieniło? To chyba logiczne, że kompletnie nic. To chyba zrozumiałe dla każdego. Oprócz mojej opinii są inne negatywne wpisy. Oczywiście,, nieaktualne,, no bo negatywne = nieaktualne. Niech Pani już się nie wysila na te,, genialne,, przykłady i poczyta trochę wstecz. Miłego dnia

@Zuzanna

Pozytywne komentarze będące całkowicie przeciwieństwem Pani słów również się powielają w ogromnych ilościach. Więc słowo przeciwko słowu i do tego właśnie dążę. Nie ma sensu z Panią dyskutować bo widzę, że Pani zdanie to jedyne właściwe, więc nic tu po mnie. Tyle tylko, że powiem, Drogie Opiekunki, starsze lub młodsze. Zachęcam do samodzielnego zdobywania informacji :)

Jacek
@Iza

Mógłbym się dowiedzieć czy firma pokrywa całą organizację wyjazdu? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia i czy można liczyć na jakieś premie lub benefity?

@Iza

bardzo dobrze pani Izo pani napisala

Iza
@Jacek

Panie Jacku firma zwraca 100% kosztów przejazdów i jest przejazd "od drzwi do drzwi" wynagrodzenie od tego jak zna Pan niemiecki i od ofertki premie to wiadomo święta czy jakieś tam wakacyjne i później można jeszcze za polecenie Opiekunki, rodziny i tak dalej ale to nie pamiętam ile tego było. Najlepiej przedzwonić do nich to opowiedzą wszystko jasno :)

@Aldona

Akurat pani wyżej ma rację, nic się nie zmieniło ani w kwestii zarobków, ani terminów wypłat ani nierzetelnych opisów. Wiele informacji się zataja w sytuacji gdy w rodzinie jest nie za fajnie, tylko po to żeby wysłać tam opiekunkę.

Radek

@D. Możesz rozwinąć ten dwuznaczny wpis? Dla mnie jest spoko więc zastanawiam się dlaczego takie masz zdanie.

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

D.

Jednym słowem - MASAKRA...co się tam wyprawia...

Jak wygląda rozmowa w Pronobel na stanowisko Rekruter? Prowadzący rozmowę są OK? 16 września pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

Krzysiek

cześć! aplikowałem na to stanowisko jakiś rok temu, ale w ostateczności wyjechałem za granicę więc przedstawię ci jak wyglądała rekrutacja. przyjechałem do gliwic, miła pani zaprosiła mnie do oddzielnego pomieszczenia pokazała mi opis oferty i poprosiła żebym ją przekonał do tej oferty, potem udaliśmy rozmowę telefoniczną z "bardzo ciekawskim i trochę trudnym odbiorcą", było luźno i przyjemnie. zadzwonili następnego dnia że mnie przyjmują. jeśli masz gadane sprawdzisz się na stówe! powodzenia!

Sebastian

Rozmowa przez tel. po niemiecku , potem stos papierów i tyle w kółko te sama pytania i usłyszysz język komunikatywny Pan ma a zarobki poniżej norm , ZUS niewiele odprowadzaj za marketing nie płaca . Szukaj lepszych agencji które płacą od 1500e . tu kariery nie zrobisz a i g zarobisz. Pozdro!

Rafał
@Sebastian

Możecie dodać coś na temat ofert pracy dla osób bez doświadczenia zawodowego? Czy osoba, która nigdy wcześniej nie pracowała zawodowo, może znaleźć za pośrednictwem tego biura coś dla siebie? To bardzo ważna informacja.

hej, czy w firmie Pronobel płacą za nadgodziny?

Natasza

hej , niestety ale firma nie płaci za nadgodziny zapis w umowie nie ma racji do staniu faktycznego robisz więcej niż masz w umowę ale nawet 1 euro nie dostaniesz , za wstawanie w nocy tez nie płacą . Pronobel to kiepska firma zarobki maja zaniżone , za 2 osoby do opieki płaca max 1300e a biorą 2850 euro . Ze szczerego serca nie polecam Ci współpracy.

Zofia Krause

witam was ! chciałam się wypowiedziec na temat współpracy z firmą pronobel ! po rozmowie i sprawdzeniu jezyka bardzo szybko skontaktowali się ze mną i zaproponowali oferte. opis jak najbardziej zgodny z tym co zastalam na miejscu. mnóstwo szczegółów odnośnie nawet upodobań kulinarnych podopiecznej oraz jej hobby. pani bardzo uprzejma i wdzieczna za opieke czesto spacerujemy i spedzamy czas w pobliskim parku, kontakt z koordynatorem jest pani ania szczegółowo dopytuje o sytuacje w rodzinie i czy dobrze mi się pracuje. szczerze polecam wspołprace z tą firmą. pozdrawiam !

Asia

Potwierdzam tą opinię

Renatka

Nie zgadzam się z tą opinią

Jacek
@Renatka

Twoja opinia niewiele mówi o pracy w Pronobel. Pracujesz lub pracowałaś w firmie? Będę wdzięczny za więcej informacji.

zdziwiona

FAJNA FIRMA, konkretna rozmowa, konkretne warunki i wszystko co mi przedstawiono zgadzało się na miejscu. Jestem w szoku czytając komentarze typu "same miny" wyjeżdżam z nimi 4 raz i ZAWSZE trafiam do fajnej rodzinki, żadnych problemów. DZIWNE TE NEGATYWNE KOMENTARZE.

Wiktoria

Ja powiem krótko mało odprowadzają na składki mało płacą i nie są wiarygodni na dłuższą metę współpraca się nie opłaca a lata lecą! Tu na tym forum siedzą koordynatorzy tej firmy pisząc pochlebne opinie mające zachęcić do wyjazdu ja wam napisałam 100 prawdy. Nic dodać nic ująć . Pozdrawiam Was kochani byłych i obecnych i pracowników firmy udających opiekunów.

@Wiktoria

pani Wiktorio co pani tutaj pisze nieprawde prosze mi napisac jakie kwalifikacje pani ma i tez jezyk ab ich perfekt spreche deutsch und ich bekomen 1500 euro pro munat ja wie leute haben imer komunikatif schprache das ist normal 1000 oder 1200 euro pro monat bekomen

Renatka

witajcie szukałam długo zanim zdecydowałam się na pronobel. powiem wam ze nie ma agencji która nie ma zszarganej opinii. czytałam te opinie na gowork i odniosłam wrażenie, że mam rozdwojenie jaźni, jak opinie mogą się aż tak bardzo różnić? odnoszę wrażenie że agencje walczą ze sobą pisząc negatywne opinie u konkurencji... długo myślałam jaką agencję wybrać bo po opiniach nie zdecydowałabym się na żadną postawiłam więc na doświadczenie w branży. skoro firma jest już tyle lat na rynku miała być wałkowana przez urzędy w każdy możliwy sposób więc wybrałam pronobel i z własnego doświadczenia mogę wam polecić tą agencję. nie mam żadnych problemów wynagrodzenie na czas. zachęcam do sprawdzania samemu a nie kierowania się opinią innych bo wiadomo że jesteśmy inny i niektórych odrzuca coś co dla innych nie jest żadnym problem. wszystko zależy od podejścia. całuję was i ściskam cieplutko Renatka

@Renatka

Co Ty mi tu za kit wciskasz ! Ja sama pracowałam to wiem co to za firma jak umowę wysyła dopiero po 2tygodnaich na sztetli , weź się babo do roboty a nie piszesz bzdury ! Ten pronobel to do zamknięcia się nadaje nie daleko od promediki odlecieli . A ty mi tu nie pisz bzdur bo nawet za prace w Polsce za te usługi nie płaca !.(usunięte przez administratora)

Zuzanna

Oczywiście że wysyłają tylko na adres pracy. Bywa, że w ostatniej chwili złapią opiekunkę, trzeba szybko jechać na sztele i nie ma czasu na formalności. Co tu nie rozumieć.

@Krystyna ,

kobito z 10-ta klepka nie porownoj pronobel to promediki bo promedika nie moze sie rownac do pronobyla jak i z opiekunkami tak i z pracownikami z biora za co cie zwolnili za picie albo za obijanie sie albo za zlodziejstwo ze tak ze zlosci smarujesz pronobel bo nie ma innego wytlumaczenia

Nadia

Ja pochodzę z Ukrainy i pracuje jako opiekunka seniorów w Niemczech . (usunięte przez administratora) Ja nie pracuje z pronobel i nie polecam Wam praca ciężka nie za takie stawki ... Moja koleżanka tez przeniosła się i ma lepiej na sprzątaniu w Niemczech. Ta firma to Polacy co wykorzystują nas .

@Nadia

Pani z Ukrainy jest to tym bardziej Panią wykorzystają rozwiązać umowę i nogi za pas i nie oglądać się !

szok
@Krystyna ,

Pani Krystyna widać znawca wszystkiego, zagląda Pani Ukrainką do kieszeni że pisze takie rzeczy? skąd Pani wie ile zarabiają Panie z Ukrainy? Brak kultury i piątek klepki ot co!

@Nadia

kobito z ukrainy mam pytanie jaki masz jezyk i co potrafisz bo niektore opiekunki myla prace z opieka mysla ze przyjada na miejsce i to rodzinka z nimi sie bedzie opiekowac a nie opiekunki to po pierwsze a po drugie sama pani pisze ze nie pracuje pani w pronobylu to niech pani nie robi drugich ludzi w blad bo to nie wpozadku i nie ladnie. ja juz jestem w firmie 7 lat i wiem jaka jest firma pronobel bez zazutow i nigdy wzyciu nie zmienie firme

MIRKA

Pracowałam z pronobel ale odeszłam ze względu na niskie wynagrodzenie teraz mam lepsza stawkę za normalne pieniądze ZUS odprowadzają mi a tu ... no nie jest to tak jak obiecują! wszystko wychodzi w praniu przed tą firma ostrzegają w necie ale i na żywo można pogadać ...

Olga

Kochane gorąco pozdrawiam z Damp! Trafiłam na super ofertę z super babcią, z którą spędzamy miło czas nad morzem. Polecam Pronobel z całego serca i dziękuję za taką wspaniałą rodzinkę. PS. Wiadomość do Pronobel – pocztówka o którą prosiliście jest już w drodze! Całuski!!!

Marcot

Nie polecam.

Agnieszka

Proponuje lepszą firmę znaleźć niż Pronobel tak jak ja to zrobiłam ! oni płaca max do 1500 euro a dostałam z tego 1200 i to z wielkim och . Szkoda czasu i nerwów wystarczy rozejrzeć się za 1800 euro można pracować a pronobel nawet z premia tyle nie oferuje. Zdecydowanie nie polecam i ja.! Te co tak piszą tu co one tam maja to niech piszą opiekunki to ludzie po szkołach wyższych

Czesia
@Agnieszka

gdzie Pani dostaje 1800??? Niech się Pani pochwali :))))) Bo ogółami to może rzucać każdy. Daj tą cudowną firmę gdzie za przeciętny język ktoś zapłaci ci 1800 :))) a ludzie zamiast się zastanowić to uwierzą i będą szukać nieistniejącej agencji hahahahah

@Czesia

Nie wolno tutaj reklamować firmy. Jednak można poczytać ogłoszenia na,, Poloniuszu,, i ile płacą.Czytać Paniusia umie? To poczytać a nie zadawać pytań z wykrzykniki em. Dzisiaj 1200 _1300 euro to jest absolutnie za mało. Minimum 1450 przy składkach emerytalnych od średniej krajowej. Dają I 1800. Pronobel nie płacił 2 lata temu nawet od minimum krajowego. Wynajduje powód aby obniżyć składkę emerytalną. Pracowałam i wiem. Odeszłam z doskonałą opinią od klienta więc nie jestem ani obibok ani pijaczka

katarzyna
@Olga

można prosic o link ? widze tylko takie do 1500€ nie widzę nigdzie nic powyżej

@katarzyna

Proszę śledzić ogłoszenia na Poloniuszu,, Pajęczyna,, albo,, praca za granicą.pl. Chyba też na,, My Polacy,, są oferty pracy. Dawno tam nie zaglądałem. Na terenie Holandii jest czasem j niemiecki. A 1450euro plus składka em. od średniej krajowej (od ok 4200 gdzie Prnbl mi zapłacił od 1000) jest dużo lepszą ofertą niż proponuje Pronobel. Można znaleźć za 1600 - 2000 tylko trochę rozejrzeć się na internecie. Dla mnie składka emerytalna jest równie ważna jak zarobek. Przekona się każda z nas gdy nadejdzie starość. Warto szukać lepszej oferty. Szczerze życzę powodzenia.

@Agnieszka

prawda pronobel to firma 100lat za murzynami !są zlecenia i od 1600e do jednej osoby . Ukraince czy nam dadzą po 1000 euro a wezmą za dwie ciężko chore 2900 e tak was skasują co wy głupie !. I dobrze zrobiłaś że od nich uciekłaś , Brawo!

Kajetan

Drogie Panie należę do mniejszości w tym zawodzenie. Współpracuję z firmą Pronobel od 2 lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Może dlatego że nie oczekuję Bóg wie czego i skupiam się na swojej pracy. Kochane Panie życzę Wam abyście trafiły na ofertę, gdzie na prawdę będziecie się mogły wykazać i nie będziecie się skupiać na narzekaniu na innych. Przyjemnego popołudnia i dużo radości.

genowefa

witajcie!! pracuję z Pronobel od niedawna ale jest bardzo zadowolona ze współpracy. dobra organizacja szybko znaleźli mi ofertę jestem zadowolona. polecam Pronobel

jola

Ja mam 1900 i pracuje , kiedyś też pracowałam z tą agencją pronobel fakt mało płaci za to dużo bierze więc po co dawać się skubać . Dziewczynki ofert jest dużo trzeba poszukać troszkę . co do firmy pronobel niech sami pracuj za 1000e -1200e euro kobitki powodzenia !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel