Opinie o Twoj Market Sandomierska 20 w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Twoj Market Sandomierska 20. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Twoj Market Sandomierska 20 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twoj Market Sandomierska 20 w Bydgoszcz

Katarzyna

Mieszkam 50 m od marketu. W przeciągu ostatnich lat 2-3(nie licząc remontu), zaczeło się wszystko pogarszać... Obsługa na dzień dzisiejszy jest tragiczna. Odeszła stara ekipa, a połowa nowego nie ogarnia systemu. Bardzo wolna obsługa, długie kolejki. Trzeba zawsze prosić, aby kasjerki zadzwonily po następną osobe do kasy. Bardzo grubo krojone szynki. Kierowniczka (starsza Pani) wiecznie na fochu. Źle wydawana reszta - element codzienny pracy na kasie. P.Angelika, P.Marcin oraz Pani, która zaopatruje nabiał zasługują na pochwałę, bo reszta to totalne dno.

staly klient
@Katarzyna

Niech pani zmieni sklep

Lucyna57

Witam Jestem stałą klientka marketu. Obsługa bardzo miła szczególnie na dziale mięsnym u Pani Ewy zawsze dobrze doradzi. Towar świeży elegancko pokrojony. Dział alkoholowy również bez zarzutów. Szczególnie gdy obsługuje Pani Angelika. Świetne doradztwo i miła obsługa

klient

Jestem stałym klientem i uważam że sklep jest czysty i dobrze zatowarowany.Obsługa jest zawsze miła i uśmiechnięta.Kasjerki pracują jak mrówki na sali i na kasie.Nikt nie pracuje na fochu.Osoby kierujące zmianą służą zawsze pomocą i sprawnie rozwiązują wszelkie problemy.Widać że atmosfera się poprawiła ,a to chyba dlatego,że zmieniła się kierowniczka

Klient

Jestem stałym klient lecz widzę ze od jakiegoś czasu źle się dzieje nie mówię o obsłudze obsługa bez zarzutu lecz chodzi mi o kierowniczke widać ze pracowników ma w głęboko w du.... I przez to sklep traci Panie prezesie Twojego marketu czas coś z tym zmienić

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Twoj Market Sandomierska 20? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Twój Markiet mój ulubiony sklep

Robię zakupy od kilku lat. w Twoim Markiecie. Bardzo jestem zadowolona z jakości towaru a w szczególności towaru na dziale mięsnym. 0bs ługa super, uprzejma. Lubię ten sklep, polecam. Maryla

Benek

Pracodawca ma klienta i personel głęboko w du.... Widać ze tylko stary personel robi na sklepie a reszta pali głupa ile się da byle tylko dniówka zleciała....

Klient

Nie raz odwiedzam sklep. Obsługa super na mięsnym, to już w ogóle złego słowa nie mogę powiedzieć, choć są też gorsze dni. Każdy z nas je ma, choć z nowych pracowników nikt mnie nie zadowala. Parę osób ze starej ekipy co są to wiadomo super. Dziewczyny z sali i kas zawsze pomogą i zawsze uśmiechnięte. Jednak ostatnio coś źle się dzieje. Pracownicy zmieniają się, widać warunki pracy się pogorszyły. Zmiany zaszły z tego co widze po zmianie kierownictwa. Niestety my klienci nie zrobimy nic z tym.

klient22

Jestem częstym klientem tego sklepu. Obsługa jest zawsze bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna, na pewno nie wyczuwa się tam niezdrowej atmosfery. Sklep ładny, czysty z przystępnymi cenami i fajnymi promocjami. Z przyjemnością robię tam zakupy. POLECAM

klient /BYŁY /

Byłem stałym klientem tago marketu i kilka razy po zakupie ich drobiu /skrzydelka ,żałądki, cwiartki, ser tarty itp. miałem problemy gastryczne, ale jak przed wczoraj kupiłem skrzydełka i na drugi dzien cala rodzina sie zatruła skonczylem z tym marketem zdrowie moje i mojej rodziny jest wazniejsze , ceny maja wysokie! juz nic mnie nie przekona do tego dziadostwa!! ODRADZAM TEN SKLEP ze starym mięsem!

KLIENTKA

Wszystko ładnie pięknie, ale pani kierownik traktuje ludzi delikatnie mówiąc "z góry" - bardzo delikatnie mówiąc... Widać gołym okiem panującą tam niezdrową atmosferę. Stanowisko kierownicze nie uprawnia do równania ludzi z błotem !!! Takie zachowania niestety przenoszą się na jakość obsługi...

klientka

jestem zadowolona z obslugi na kasach i ma stoisku miesnym swiezosc i pieknie wyeksponowany towar mila i pomocna obsuga w wyborze towaru sala pieknie wyglada byle tak dalej

Zostaw merytoryczną opinię o Twoj Market Sandomierska 20 - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Twoj Market Sandomierska 20?

Zobacz opinie na temat firmy Twoj Market Sandomierska 20 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twoj Market Sandomierska 20?

Twoj Market Sandomierska 20