Opinie o DR IRENA ERIS S.A. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DR IRENA ERIS S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DR IRENA ERIS S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DR IRENA ERIS S.A. w Piaseczno

Adam_83

@Patrycja - to zacznę od początku. Mieszkam w centrum, nie mam samochodu. Do Erisa jechałem komunikacja miejską jakieś 1,5 h a później jeszcze 20 minut na piechotę. Pod tym względem masakra. Biuro wypasione, naprawdę robi wrażenie. Ludzie uśmiechnięci, jak Cię widzą to cały czas dzień dobry i dzień dobry. Pozytywne. Rozmowa rekrutacyjna ok - fajna atmosfera, nie jakieś wypytywanie i dziwne pytania, raczej nastawiona na to, żeby mnie po prostu poznać. Dostałem też info o dalszych krokach, Pani z która miałem spotkanie prosiła o cierpliwość, ale powiedziała, że jak coś się u mnie zmieni, czy jak będę się niecierpliwił, żeby do niej dzwonić. To też pozytywne. W sumie, gdyby nie ta lokalizacja, to mógłbym tam pracować.

Sombrero
@Adam_83

A to nie wiedziałeś, że jest tak daleko, zanim nie dotarłeś na miejsce? Nie rozumiem jak odległość może mieć decydujące znaczenie przy decyzji o pracy już po rozmowie kwalifikacyjnej, jeśli przed wyjazdem można sobie w google maps sprawdzić mniej więcej ile o jakiej godzinie trwa dojazd w konkretne miejsce. Jak już jadę do jakiejś firmy na rekrutację to z pełną akceptację dojazdu, bo wiem na co się piszę. A kto dzisiaj jeszcze nie ma auta ten leszcz. Jeszcze większy leszcz jak jest dorosły, a nie ma prawka ;)

Szkoda

Jestem w szoku, w jaki sposób przeprowadzono rekrutację! Otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, ale umówiłyśmy się, że Pani Rekruterka zadzwoni do mnie następnego dnia aby ustalić termin, poniewaz nie ma dostępu do kalendarza. Czekałam tydzien na ten tel, wysłałam smsa przypominajacego, a po kolejnych kilku dniach sama zadzwonilam, poniewaz jeszcze wtedy zalezalo mi na pracy w tej firmie. Wiec obiecano mi ponownie kontakt "po weekendzie", aby ostatecznie wybrac termin i porozmawiac o moim doswiadczeniu. Jak sie domyslacie - cisza. Dałam spokój. Mineło kilka tygodni i otrzymałam pustego maila z ich systemu rekrutacyjnego. Próbowałam zadzwonic i zapytac, czy moze jednak cos sie dzieje w tej rekrutacji. Oczywiscie Pani Rekruterka nie ma nawet odwagi, zeby odebrac ode mnie telefon. A chwilkę pózniej otrzymuje juz pełnego maila, ze dziekuja mi za zaangazowanie w proces rekrutacyjny i poswiecony czas, ale złożyli ofertę innej osobie. BRAWO!!! Szczerze mówiąc nigdy tak olewczo mnie nie potraktowano. Nawet jesli otrzymywałam negatywny feedback, to przynajmniej po jakiejkolwiek merytorycznej rozmowie, a nie po obiecywankach spotkania. Bardzo brzydkie zachowanie!!

sashka
@Szkoda

no właśnie ja też czekam na telefon już od ponad tygodnia o miejscu rozmowy i coś podświadomie czuję że się nie doczekam.... po co robią tą rekrutację jak nawet nie mają zamiaru się odezwać. Przykre jest to bo specjalnie na ten dzień brałam wolne w pracy...

Kandydat do pracy
@Szkoda

Ja mam podobne doświadczenie. Określę to tak: traktują kandydatów jak bydło. Swoje wartości opisane tak pięknie mogą włożyć do śmieci. W środowisku mówi się bardzo nieprzychylnie o dziale HR tej firmy. Nadęte Panie, które z wyższością odnoszą się nie tylko do kandydatów, ale i do pracowników

@Kandydat do pracy

Ja dziś dostałem maila z informacją, że wybrali kogoś innego. W sumie to chyba sam bym zrezygnował, bo Piaseczno mnie odstraszyło. Ale na rekrutację nie mogę narzekać. Miła atmosfera, konkretna rozmowa. Odpowiedź w miarę szybko.

Markus Aurelius
@Adam_83

Ciekawe, że zapraszają ludzi mieszkających 2 godziny drogi stąd, a jak ktoś mieszka po drugiej stronie ulicy (3 minuty piechotą od firmy) i też ma kwalifikacje na stanowisko, to cisza i się nie odzywają. Dziwna firma...

Patrycja

@Adam_83, rozumiem, że nie dostałeś się do pracy w firmie? Może mógłbyś chociaż przybliżyć swoją rozmowę kwalifikacyjną? O co pytali, jakich kwalifikacji wymagali, czy warunki pracy były satysfakcjonujące? Twoja opinia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej może pomóc innym w decyzji o aplikacji do tej firmy.

Agusia
@Patrycja

@patrycja dzisiaj byłam na rozmowie na stanowisko specjalista do obsługi klienta. Na rozmowę miałam przynieść wszystkie dyplomy, certyfikaty, dyplomy ze szkoleń

Markus Aurelius
@Agusia

Ciekawe po co im to wszystko było. Brak wiary w kandydata, albo podejrzenie o kłamstwo. Słabo.

Obserwator

Nie żebym chciał bronić HR ale .... czy motywowanie pracownika to nie zadanie przełożonego ???

Czesiek
@Obserwator

Nie powiedziałbym. To HR przy kazdej okazji powtarzają zeby zgłaszać sie do nich z problemem a jak przychodzi co do czego to jestes olany i udają, ze nie było w ogole tematu.

Bez wazeliny
@Obserwator

A gdyby szefowie motywowali ludzi, to do czego potrzebny byłby HR?

Usunięty wpis o HR świadczy o tym, że nie mają klasy i odpowiedzialności. Boże, booże, bożenko - co dzieje się w tym dziale HR?

@anonymous

Boże :-) Boże :-) Bożenko :-)

Zbyt wiele wiem
@anonymous

O laboratorium tylko dobre opinie mogą być, prawda natychmiast jest gumowana... Boże, Bożenko i o (usunięte przez administratora) szybciutko znikają a „rodzinna sielanka” trwa nadal...

Firma DR IRENA ERIS S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Trade marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Natalia

Firma z opinia dobrego pracodawcy to i forum jest prawie puste. Szkoda, zastanawiam się jakie macie zarobki.

Jeremiasz
@Natalia

Nie chciej wiedzieć... Zarobki to piętą achillesowa tej firmy. A i atmosfera z roku na rok coraz gorsza. Zaczyna się robić typowe korpo

Doświadczony
@Natalia

Komentarzy brak, bo firma skutecznie dba o „dobry PR”...I znikają komentarze o „niezrównoważonych” zarządzających czy działach HR- bardzo niepochlebne...

Zadowolony pracownik

@ Natalia, najwyraźniej tak! Mnie to bardzo dobrze i polecam!

NikaVera

Witam, Testowałam wiele kosmetyków tej marki i uważam że mają bardzo profesjonalne linie do użytku domowego. Moje sugestie dla Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o.: Moja opinia na temat kosmetyków Dr Ireny Eris jest bardzo dobra.

Karol

Czy wiecie coś o nowych ofertach pracy?

Zuza

Odpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje?

Patrycja

@Q, interesuje Cię stanowisko przedstawiciela handlowego? Będziesz aplikował do firmy? Jeśli tak, napisz w tym wątku jak Ci poszło i czy zaoferowano Ci satysfakcjonujące warunki. Czy zaoferowano Ci narzędzia pracy takie jak samochód i telefon? Czekam na Twoją opinię.

Q

Proszę o nformacje na temat wynagrodzenia na stanowisku przedstawiciela handlowego.

Patrycja

@Adam_83, dziękuję Ci za Twoją wyczerpującą opinię. Rozumiem, że dojazd do pracy ma duże znaczenie w decyzji dotyczącej podjęcia zatrudnienia. Czy jest na forum osoba, która pracuje w tej firmie i chciałaby dodać swoją opinię? Zachęcam do tego.

Adam_83

@Patrycja - i jeszcze jedno - bo pytasz o warunki: oferują umowę o pracę, z tego co pamiętam w ramach jakiegoś funduszu mają dofinansowanie do urlopu, kolonii dla dzieci, dają nieoprocentowane pożyczki, mają przychodnie lekarską u siebie w firmie i jeszcze EnelMed, i karty sportowe. Było coś jeszcze ale nie pamiętam ;-(

Jagoda

Byłam, pracowałam. Nie polecam. Ci przetrwają co palec w tyłku prezesów trzymają. Normalni ludzie albo odchodzą albo sa zwalniani

PRACOWNIK
@Jagoda

Mam to samo doświadczenie, albo wazelina albo drzwi są tam! Taka strategia jest w firmie!

Patrycja

Pojawiła się nowa oferta pracy w firmie Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris w Piasecznie na stanowisko kierownik ds rozwoju nowych produktów. Link do strony z aplikacją : http://kariera.drirenaeris.com/praca-w-laboratorium-kosmetycznym-dr-irena-eris. @sashka, jeśli będziesz na rozmowie o pracę, proszę podziel się na forum o co pytali, jakich kwalifikacji oczekiwali oraz czy oprócz wynagrodzenia proponowali jakieś bonusy. Pozdrawiam!

henry

To nie jest ta sama firma co kilkanaście lat temu, o czym świadczy fakt, że co miesiąc w firmie składanych jest coraz więcej wypowiedzeń, ogromna rotacja. Praca za najmniejszą krajową i zdziwienie, że ludzie nie chcą pracować za takie pieniądze. O podwyżkach nie ma mowy, nie było i nie ma bo przecież budują nową fabrykę, na pracowników nie ma pieniędzy. Jedynie socjal spoko.

Kajka
@henry

Potwierdzam, przez ostatnie 2-3 lata firma zrobiła mega skok w złą stronę, z szanującej pracowników do korporacji. Ukrywanie problemów w działach, udawane uśmiechy, spotkania o niczym albo strumieniach niczego, w biurze lans stał się ważniejszy niż efekty pracy, rywalizacja działów zamiast współpracy, odejścia pracowników z dorobkiem i sukcesami.

maxim

Chciałbym wiedzieć jak wygląda praca w dziale obsługi klienta w Piasecznie? Jaka atmosfera, obciążenie pracą?

Ana

Proszę o info na temat pracy w finansach, controllingu. Jakie zarobki? Jaka atmosfera?

Martyna
@Ana

Czy aplikujac mialas do wyboru stanowisko analityk finansowy? ...ostatniego dnia rekrutacji na pracuj .pl wyslalam cv, jednak po przejściu do formularza firmy nie mogłam zaznaczyc konkretnego stanowiska "analityk finansowy", bo go nie bylo :/ Tez tak mialas?

Tomi

Odejście z tej firmy było jedną z lepszych decyzji w moim życiu. Życie jest zbyt piękne by tam pracować.

wawa
@Tomi

Napisz coś więcej

Witam. Prosze o informacje na temat stanowiska PH. Jaka podstawa? Premia miesięczna kwartalna roczna? Targety do wyrobienia czy wyssane z palca? Jacy klienci? Jaka atmosfera? Kierownicy wspierają czy raczej demotywują? Jaki socjal? Jakie narzędzia do pracy? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o DR IRENA ERIS S.A. - Piaseczno

• Jak się pracuje w DR IRENA ERIS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DR IRENA ERIS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DR IRENA ERIS S.A.?

DR IRENA ERIS S.A.