Opinie o Tahal Polska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tahal Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tahal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tahal Polska w Szczecin

Mi 500 nie wiem po jakiemu on liczyl

abecadło

Dostał ktoś kasę od komornika? Mi wpłacili prawie 670zł i nie wiem za co? Mam nadzieję, że to nie cała wypłata ;p

pikus

ma ktos wiesci od syndyka ile juz swiadectw wyslal

Zniesmaczona

Mój tata dostał wypowiedzenie umowy o prace skrócone z 3 miesiecy do jednego więc u niego troszkę dłużej się pociągnie... ale najważniejsze, że coś się dzieje... Czekajmy... Pozdrawiam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tahal Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
kolega niepracujących razem

Szkoda chłopaki, że tak nas rozwiało w różne tereny Polski(dobrze, że nie do Azji Zachodniej nad Morze Śródziemne :)- tu jesteśmy u siebie może kawioru nie jemy ale polak zawsze sobie jakoś poradzi aby na ten chleb zarobić. Nie zamartwiajmy się , bo popadniemy w depresję, ja też tak jak większość z Was żadnej kasy nie dostałem czekam może cud się stanie i wypłaca jakieś pieniążki. Może na konto byłej firmy byli właściciele przeleją jakąś część nowych szekeli izraelskich... kto wie czas pokaże. Dużo by pisać ale większość informacji usuwają. Mamy do siebie telefony to bądźmy w kontakcie i informujmy się wzajemnie. Pozdrawiam Was.

abc

Wlasnie dostalem swiadectwo pracy, czyli cos sie dzieje miejmy nadzieje ze ku lepszemu .pozdro

mumia

nie damy rady, ktoś usuwa wpisy anty a i anty tahal, trzeba założyc stronę

mumia

aleś się chłopie narobił, kopiuj-wklej, ciekawe czy wy wogóle wiecie gdzie są i jakie pieniadze spółki, bedę się przypatrywał bo trochę wiem, chyba więcej niż ogólnie wiadomo -kto- sądząc po literaturze tej strony, pozdrawiam wszystkich oczekujących na kasę, (usunięte przez administratora)przeje wszystko i zostaną wartości po przecinku

kiedy to sie stalo

gość

(usunięte przez administratora)nasz wspaniały kolega odszedł od nas .Słyszałem że na zawał serca.

pikus

czemu koniec co tam u niego

gość

pikus i co to koniec sprawy?

kolega byl moim brygadzista

pikus

chlopaki jest taka sprawa(usunięte przez administratora)

Zniesmaczona

Dla mnie na chwilę obecną to najważniejsze jest Świadectwo pracy pit. i tak pozew do sądu pracy złożyłam w tamtym tyg ale nie wiem co to da, czekamy....

sum sum corda
@Zniesmaczona

swiadectwa są wypisywane , pit-y też będą jeszcze trochę cierpliwości.

lykka

czekamy na swiadectwa, ktore sa wielu osobom potrzebne. podobno kobra je wypisuje? to potwierdzone? (usunięte przez administratora)

Zniesmaczona

To co przyszło nam teraz czekać?? czy coś mamy składać jako wierzyciele?

Zniesmaczona

Ja na tej stronie nic ie widzę... a jak sami mamy pisać takie wnioski jak nie mamy ani świadectw ani wyroku, od kogo niby mamy takie dokumenty otrzymać??/ (usunięte przez administratora)

byly

Gdy pracodawca ogłasza upadłość, zwykle to zatrudnieni realizują ten obowiązek, ponieważ ani firma, ani (usunięte przez administratora)nie sporządzili zbiorczego wykazu niezaspokojonych roszczeń pracowniczych. Taki wniosek należy złożyć nie wcześniej niż po upływie jednego miesiąca i dwóch tygodni od daty wystąpienia niewypłacalności pracodawcy. Wniosek indywidualny pracownik składa w formie pisemnej w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach. Dołącza do niego: • dowody uzasadniające skorzystanie przez wnioskodawcę ze świadczeń: świadectwo pracy, umowę o pracę, zaświadczenie od pracodawcy o niewypłaconych świadczeniach, • wyrok z klauzulą wykonalności, postanowienie komornika o umorzeniu egzekucji z powodu jej bezskuteczności, pozew przeciwko pracodawcy – w przypadku prowadzenia postępowania sądowego i egzekucyjnego.

byly

Zgodnie z art. 12 ust. 2 tej ustawy FGŚP wypłaca wyłącznie następujące należności główne (bez odsetek): • wynagrodzenie za pracę – za okres nie dłuższy niż trzy miesiące, • przysługujące pracownikowi na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa pracy: – wynagrodzenie za czas niezawinionego przez pracownika przestoju, za czas niewykonywania pracy (zwolnienia od pracy) i innej usprawiedliwionej nieobecności w pracy – za okres nie dłuższy niż trzy miesiące, – wynagrodzenie za czas niezdolności pracownika do pracy wskutek choroby (art. 92 kodeksu pracy) – za okres nie dłuższy niż trzy miesiące, – wynagrodzenie za czas urlopu wypoczynkowego – za okres nie dłuższy niż trzy miesiące, 3438,21 zł to maksymalna wartość zaległych świadczeń wypłacanych przez FGŚP za miesiąc dla każdego z nich; przy ustawowej odprawie z tytułu zwolnień grupowych kwota ta może wzrosnąć dwu- lub trzykrotnie, jeśli do takiej wysokości świadczenia pracownik ma prawo – odprawa pieniężna przysługująca na podstawie przepisów o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników (tzw. ustawowa odprawa z tytułu zwolnień grupowych), jeżeli koniec zatrudnienia nastąpił w okresie nie dłuższym niż dziewięć miesięcy poprzedzających datę wystąpienia niewypłacalności pracodawcy lub w okresie nie dłuższym niż cztery miesiące po tej dacie, – ekwiwalent pieniężny za niewykorzystany urlop wypoczynkowy należny za rok kalendarzowy, w którym ustał stosunek pracy, jeżeli nastąpiło to w okresie nie dłuższym niż dziewięć miesięcy poprzedzających datę wystąpienia niewypłacalności pracodawcy, – odszkodowanie za skrócenie okresu wypowiedzenia (art. 361 § 1 k.p.), jeżeli ustanie stosunku pracy nastąpiło w okresie nie dłuższym niż dziewięć miesięcy poprzedzających datę wystąpienia niewypłacalności pracodawcy lub maksymalnie w ciągu czterech miesięcy po tej dacie

Zostaw merytoryczną opinię o Tahal Polska - Szczecin

• Jak się pracuje w Tahal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tahal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tahal Polska