Opinie o Tahal Polska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tahal Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tahal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tahal Polska w Szczecin

Rexona

Nie oskarżaj jeżeli nie masz dowodów.Co to znaczy powinniśmy iść, powinniśmy napisać itd. Tzn co, gromadą mamy szturmować kancelarię. A dlaczego ty sam nie pójdziesz i nie załatwisz swojej sprawy. W kancelarii pokażą ci wszystkie pisma które wysłali. Tylko trzeba chcieć ruszyć tyłek i zainteresować się sprawą, popytać, porozmawiać a nie tylko czekać że ktoś za ciebie coś załatwi . Oczywiście do FSP napisz sam podanie, czy ktoś ci broni???

lykka
@Rexona

Rexono, po to mamy to CZYSTE forum by moc wymienic miedzy soba swoje zdania i spostrzezenia. bo chyba wiesz na czym polega istota takich stron. Oskarzam z podsawa, bo dzwonilem do kancelariibo chciale osobiscie rozmawiac, nie przez telefon, na co sekretarka powiedziala, ze TAHAL ma wyznaczone jedynie dyzury telefoniczne i mozliwosc spotkania sie z "naszym" prawnikiem jest niemozliwa. Nie mialem na mysli bysmy szturmowali adwokata, jak to mialo miejsce jednego dnia w firmie... nie robmy znow sobie sami zenady. tak bronisz prawnika, zamiast nas? troche dziwne... Do FGSP nie ma sens jeszcze pisac bo nie minal odpowiedni czas. Ale wiedzcie, ze to nas czeka, kazy sam bedzie sie musial o swoj kawalek martwic. Nie jestem tak wredny widocznie jak Ty rexono, i tym co wiem sie podzielilem. Sa wsrod nas osoby blade, dla ktorych to forum jest jedynym zrodlem informacji. Znajdz w sobie poklady empatii i pomoz, zamiast wylewac swoja zolc.

lykka

AP sie nie wytlumaczy bo pewnie miala jakis % albo jakas czesc z NASZEJ wplaconej kasy. moim zdaniem powinnismy isc do prawnika (o ile raczy nas przyjac, bo podobno jest zawsze zajety jak uslyszy ze ktos z TAHAL). powienien oddac bynajmniej czesc kasy za nicnierobienie. nikt z nas nie widzial na oczy zadnego pisma ktore on podobno pisal, nic nie dostalismy, za co zaplaciliamy? za to, ze napisal pewnie 5 stronny papier z wymienionymi nazwiskami, komu ile zalega firma? i to tylko za sierpien, bo kazda wyplate pisal osobno, a za odprawy i odszkodowanie chcial kolejna kase. za zgloszenie do FSP chcial kolejne 100 zl... a to sami mozemy wypelnic... PARANOJA

Pilnuję swojej sprawy
@lykka

Byłem w kancelarii Radców poprosiłem o kopie pism jakie wystawili w mojej sprawie i takie ksera otrzymałem. Były to nakazy zapłaty za sierpień i wrzesień , kolejnym krokiem po uprawomocnieniu sie nakazów załaty( 14 dni) powinno otrzymać się klauzulę wykonalności zapłaty na podstawie której komornik miał wypłacać ( o ile miał kasę). Teraz wszystko w rękach(usunięte przez administratora) a potem FGŚP.

a czyje to inicjaly

do kogo to numer?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tahal Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
poinformowany

Dzwońcie o kasę ustalony tel. kontaktowy info(usunięte przez administratora)

Czy ktoś się informował kiedy będą wysyłane PITy i przez kogo?

pikus

slyszalem ze jakas czesc juz ma kasy

Rexona
@pikus

Ma znaczenie. Bo syndyk przynajmniej wypisze świadectwa pracy

asdf

z tego co wiem to komornik i tak niema pieniędzy, więc nie ma większego znaczenia czy jest upadłość, czy nie

pikus

firma nie ma upadlosci a kto wie co z naszym komorniliem

były pracownik-obserwator

Sprawa się odbyła , wysłuchano dłużnika, ale decyzja jeszcze nie zapadła, proszę dzwonić i się dowiadywać. (usunięte przez administratora) czekamy dalej i nic dalej nie wiemy.....

lukas

i jak po sprawie? jest w koncu jakas decyzja co z firma? jest upadlosc czy jej nie ma? jak ktos cos wie to niech sie podzieli z nami tutaj...

Zniesmaczona

Piątek 13 ciekawe jak zakończy się rozprawa... ? Jak coś bedzie wiadomo pisać

asdf

Ktoś ma może jakieś informacje jak sprawa?

SPRAWA 13 GRUDNIA

prezesik
@pikus

ciekawe czy teraz dofrunoł (usunięte przez administratora) lepiej żeby nie dołrunął, bo jeszcze co naobiecuje, uwierzom mu i lipa z naszymi dutkami

lukas

a czy wiadomo dlaczego rozprawa sie nie odbyla? jest jakis nowy termin, czy juz nie bedzie? co sie dzieje?

Azulan
@lukas

Wiatr " Ksawery" przeszkodził wnioskodawca nie dofrunoł !

Azulan

dlaczego ta kancelaria a nie inna? Nikt kto dawał pełnomocnictwo nie zastanawiał się.Był to owczy pęd do szans o szybkie pieniądze. To czy inna kancelaria załatwiła by inny przebieg sprawy , czy byli chętni do reprezentowania załogi ????

@Azulan

byli ,to jedna z Pań co po cichu się wycofała wraz z dwoma innymi.

asdf

A myślisz, że w ogóle coś dostaniemy, bo ja wątpię.

abc

czy ktoś wie kiedy dostaniemy pieniądze od komornika?

aaa

dajcie tutaj znać jak będziecie coś wiedzieć o dzisiejszej rozprawie

@aaa

nie było, teraz biegiem do adwokata żeby sadowe nakazy zapłaty trafiły do komornika, może uda się dostać zapomogę na Święta

znajomy

a co powiesz na TRÓJCĘ,jakim cudem mają dzisiaj całość

g

A prawnik, który zajmuje się naszą sprawa nie złożył nawet wniosku do komornika o egzekucję wypłat za sierpień. Za co mu zapłaciliśmy???!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tahal Polska - Szczecin

• Jak się pracuje w Tahal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tahal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tahal Polska