Opinie o Tahal Polska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tahal Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tahal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tahal Polska w Szczecin

wypowiedzenie o prace z przyczyn (redukcji etatu ) dostalem dzisiaj i pewnie nie bylem sam . Wiec korek sie odkrecil .

oberwator

Tak obserwuję te wpisy i faktycznie żadnych konkretów tylko domysły a może faktycznie ktoś , kto wie co się dzieje niech napisze, bo przecież ludzie muszą być jakoś przygotowani na duże zmiany w ich życiu. Nie wszyscy sceptycznie są nastawieni na pracę w Tahalu- większość chce nadal pracować aby mieć środki na życie, dla wielu to jedyne źródło utrzymania. Z zasiłku dla bezrobotnych nie da się wyżyć i opłacić rachunki , nie mówiąc o wykształceniu dzieci. Może jesteśmy robolami ale każdy jakiś poziom wiedzy i inteligencji w sobie posiada. Nie powinno się nas traktować przedmiotowo. Chciałbym aby było zwołane ogólne zebranie- spotkanie i wytłumaczono nam jakie perspektywy są przewidziane. Czy pracownicy na to nie zasługują? Pozdrawiam i liczę, że może ktoś z zarządzających podejmie taką decyzję.

ktos klapouchy

tygrys - 2013-08-10 19:54:08 Ciekawe jak na liście są pracownicy fizyczni, to kto będzie zarabiał na kierowników.... a tak nawiasem pisząc to czekamy co się będzie działo.Drogi Tygrysku wiem co pisze a oczyszczenie i tak nastapi aby pozniej bylo lepiej zaleznie od decyzji pozdro Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry

ktos

Witam.Mija kolejny tydzien i nic nie wiadomo,nie ma decyzji co dalej.Szefostwo mowi nam aby szukac pracy a jednoczesnie ze nadal "pracujemy".Ta niewiedza jest meczaca a przeciez maja jakies scenarjusze skoro zrobili ta liste.Pracuje nas tylu w tej firmie,a szanowni koledz i kolezanki tylko czytaja i nie wymieniaja newsow.Co tam po wizycie zorzadu na Pobiedziskach i Czerwonaku pewnie cos slyszeliscie.Czy to prawda o planach dotyczacych siedziby w Warszawie i o kierowniku .Pozdrawiam TAHALOWCOW i czekamy na jakakolwiek decyzje...........nawet ta zlą

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tahal Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
tygrys

słonko

ktos - 2013-08-07 10:47:30 Pozdrawiam pracownikow Tahal .To prawda jest lista,80 nazwisk,brygadzisci,monterzy ale jeszcze nie jest podpisana.Czyli cala sila robocza zostaja operatorzy,kierowcy no i oczywiscie kierownicy. witam nicka ,,ktoś"- widzę, że masz jakiś przeciek ale nie chcesz go ujawnić. Szkoda mi ludzi, bo widzę, jak siada im psychika nie wiedząc jakie będzie jutro. Również pozdrawiam znajomych z Tahal, tych którzy nic nie są winni a mimo tej sytuacji nadal wykonują swoje obowiązki.

ktos

słonko

Najbardziej jest to smutne, że nikt nic nie mówi pracownikom, że ponoć wszystko już postanowione. Brak szacunku dla pracowników, którzy przepracowali w tej firmie po kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat. Czy to jakiś problem aby ,,grać w otwarte karty". Podstawowym zachowaniem jakie powinno obowiązywać, że podjęto decyzje -to przeprowadzenie rozmowy komunikującej z pracownikami . Warto kierować się zasadą „traktuj innych tak, jak chciałbyś aby traktowano ciebie”. A my co, nic nie wiemy. Pracujemy nadal i dopływają do nas rożne newsy, że ten Pan powiedział temu Panu... brak konkretnych informacji. I jak tu funkcjonować?

Misiaczek

Czy ktoś ma jakiś przeciek? Ponoć szykują się zwolnienia grupowe czy to prawda?

Tomaszek

To jest agonia . Nie ma co się łudzić.Góra trzy miesiące na zakończenie formalności pogrzebowych.

janek 6

okradziony - 2013-07-24 21:12:25 brak wypłat, jakich kol wiek inf co z firmom, porażka,[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]i wszyskich ,wypowiedział 70 robusią fizycznym ,komrnicy jusz buszują po firmie , a prezesik tańczy i bawi się. PREZESIE może czas palić GUMĘ z TĄD.;

okradziony

brak wypłat, jakich kol wiek inf co z firmom, porażka, [usunięte przez moderatora]

czekający na zapłatę

Panie [usunięte przez moderatora], stać Pana na nowe biuro w W-wie ,na sponsoring Klubu piłkarskiego, a kiedy raczy Pan wreszcie zapłacić za zaległe faktury , ja Pana sponsorem nie zamierzam być. Chyba woli Pan sądowe rozwiązanie, niech pan zwolni połowę tych swoich nieudaczników ,będą oszczędności.

ŻART

W sierpniu ruszą wszyscy........ do domu z własnym sprzętem

darek

Takiej firmy to już dawno nie widziałem ,wszyscy wszystkich[usunięte przez moderatora],a kierownictwo budowy nie panuje w ogóle nad pracownikami i pracami ,nie płacą za nic i wpędzają ludzi w kłopoty. Jeden wielki (usunięte przez administratora) br /> Dlatego im podziękowali.

ziomal

będzie dobrze

poznań

Jak to nic się nie dzieje?? Pracownicy wypłaty dostają a za transport wogóle nie płacą i na dodatek zeszli z budowy!!! To jest nic???

big-brader

Nic się nie dzieje. Wszystko jest pod kontrolą. Wydaje mi się, że to ,,Prywaciarze" narobili szumu. Pracownicy wypłaty mają na czas. ps. ktoś tam pytał: jak się dostać do tej firmy? odp: trzeba: być zaangażowanym, chcieć efektywnie pracować i znać się na tym. Znajomości nie są potrzebne. Pozdrawiam wszystkich pracujących w gminie Pobiedziska ( ale tych zatrudnionych w Tahalu )

nemo

co tam się teraz dzieje

burak cukrowy

ta firma kierwnictwo zakwaterowanie to eden syf

Zostaw merytoryczną opinię o Tahal Polska - Szczecin

• Jak się pracuje w Tahal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tahal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tahal Polska