Opinie o Tahal Polska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tahal Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tahal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tahal Polska w Szczecin

Atres

dzwoiłem do sądurozprawa dziś po 13 , ale wyrok może jeszcze nie zapaść widzów nie wpuszczają . o 15 będę dzwonił jeszcze raz ,najwazniejsze aby wstawił się wnioskodawca.

@Atres

jak ustawa przewiduje... a co w tym kraju dzieje sie wg przepisow? mam znajomego jednego syndyka i wiem w jaki sposob sie to odbywa, dlateog to napisalem. faktycznie jedyny moj blad to, ze nie napisalem syndyka na pierwszym miejscu. tak to sie dzieje... polska to je chory kraj

@bebel

to nie jest istota sprawy, istotne jest to ze trzy osoby sa zaspokojone w roszczeniach , a reszta???

@Atres

Wesołych ŚWIĄT dla Naszej trójcy maja zapłacone dzisiaj przez komornika

bebel

(usunięte przez administratora)podziekujmy naszym drogim kolezankom, ktore zadbaly jedynie o swoje 4WIELKIE litery, za ich przeogromny altruizm, ze wolaly by to nasi kontrahenci dostali kase niz pracownicy ktorzy byli na codzien ich kolegami z pracy! z tej pierwszej kasy wielu z nas mogloby odzyskac chociaz swoja pierwsza niewyplacona pensje, a nie zgarniac jak one wszystkie swoje niewyplacone. drogie kolezanki czy ktoras z was pozyczy mi kase? troche mi ciezko z zona i dzieciakami bedac prawie calkowicie na jej utrzymaniu... POZDRO!

@bebel

BRAWO !!!! , ta opinia ujmuje wszystko(usunięte przez administratora)

bzdura
@bebel

Najpierw dostanie syndyk, potem alimenty , potem pracownicy w kwocie przewidzianej ustawą, potem hipoteka, potem pracownicy z resztą roszczeń a potem ważne instytucje typu ZUS i US ,na końcy reszta wierzycieli, nie wprowadzaj ludzi w błąd, sprawdź ustawę, gadasz byle robić dym

bebel

kancelaria komornicza JAK UZBIERA KASE to ja bedzie wyplacac, ale tylko wtedy kiedy sad nie uzna upadlosci firmy, jesli zas sad stwierdzi ze firma jest w upadlosci w celu jej likwidacji to sprawy przejmie syndyk i on bedzie dzielil. jak przejmie syndyk to najpierw dostana urzedy panstwowe pozniej inne wazne instytucje, syndyk a na koncu beda ochlapy dla pracownikow, ktore moga byc zbierane przez wiele lat...

Aron

Kancelaria Komornicza , która prowadzi sprawę Watek(TahaL) rozpocznie wypłacanie należności ,gdy będzie jasna sprawa co do upadłości Firmy. Jeżeli sąd ogłosi upadłość to sprawy rozliczeniowe przejmie syndyk i on będzie dzielił.Trzeba czekać do 6 grudnia to dzień rozprawy w sądzie.

@Aron

w stoczni syndyk dzielił środki lat 10,tu mała firma - z 3 lata?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tahal Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
były pracownik eko-war-, tahal, watek- obserwator

wyjaśnienie:PISAŁEM, ŻE DOSTAŁEM KASĘ NA KONTO- ALE TO JEST CHOROBOWE, KTÓRE ZUS MI WYPŁACIŁ, z uwagi na zaistniałą sytuację w firmie. pozdrawiam

@były pracownik eko-war-, tahal, watek- obserwator

podziękujcie za wszystko (usunięte przez administratora)

@znajomy

Więc teraz należy Ci się tylko 3 miesięczna odprawa i wypłata za ekwiwalent czyli za urlop a zaległe wypłaty musisz oddac jaki kiedyś zostaną wypłacone....

???
@Zniesmaczona

A kiedy zostaną wypłacone??? Czy była już upadłość firmy,a co z Tymi co zapłacili prawnikowi lub z tymi co nie zapłacili(jak ja) co dalej bo nic się chyba nie dzieje,dalej jest wszystko w martwym punkcie.TO JEST WŁAŚNIE POLSKA

bebel

widocznie komus zrobily cos przyjemnego

Zniesmaczona

A dlaczego nie dostaną wszyscy a tylko kilka osób???

???

Czy ktoś jeszcze dostał zaległą wypłate czy tylko ta jedna osoba

@???

Dzisiaj lub najpóżniej jutro dostają kasę od komornika trzy znane osoby, to wszystko

poinformowany

oprócz niezbędnych kosztów na założenie sprawy sadowej, nic to nie da,on jak znam życie nic nie ma, a zakaz pełnienia funkcji w Spółkach zaszkodzi jemu w czymś?

znajomy

tutaj ludziom którzy nie znają mechanizmów działań Sadów, adwokatów, wspólpracowników , komorników- a po ludzku czekających na należną kasę robi się niewymierną krzywde usuwając przydatne wiadomosci

KOCZIS

skąd takie wyliczenia?

@KOCZIS

odszkodowania+zaległe pensje

Zniesmaczona

Ktoś jeszcze dostał zaległą wypłate???

były pracownik eko-war-, tahal, watek- obserwator

Dostałem na konto kasę za sierpień

@były pracownik eko-war-, tahal, watek- obserwator

Co tam nie masz czym się chwalić, trzy osoby mają z odprawami po 60 każda a Ty?

Ośka

każdy musi wziąśc sprawy w swoje ręce , iść do sądu pracy na małopolską.

abecadło

Moi drodzy, nie pozostaje nic innego jak zgłosić do PIP skargę w związku z nie otrzymaniem świadectw pracy. A następnie wnieść wniosek do Sądu o wydanie tego dokumentu przez pracodawcę. Nie można dłużej siedzieć w zawieszeniu.

Zniesmaczona

Ja się zrzucimy Kadrowej na podróz do Pana dyrektora to ona usiądzie i wypisze, jak tak każdy dał by po 5 zł to i byśmy mieli świadectwa a tak zostanie nam czekac aż syndyk wejdzie i sprawa się potoczy...

@Zniesmaczona

dla byłej kadrowej za te kłopoty które są powodem jej postępowania należą się inne podziękowania niż kwiaty

picasso

witam dostał już ktoś świadectwo pracy bo miały być wystawione do 15-stego (ponoć listopada) ale dalej nic coś wiecie o tej sprawie.

takiotcoto

czytam od dawien dawna, wszystko na biezaco, o ile sie uuuukazuje, chore, to wszystko jest no chore!

nicniewiem

Do" poinformowany" wiedziałeś o takiej "okazji" to dlaczego nie pisałeś na tym forum?

bebel

z pobudek altruistycznych? nie rozsmieszaj ludzi :) podaj przykład ich wielkiego altruizmu? - wystawily swiadectwa - udzielaly jakichkolwiek informacji- kazac pytac o wszystko prawnika - wieloletnie kolezanki sluzyly dobra rada - podpowiadaly biednym owieczkom no chwiala im za to! mysle, ze trzeba sie bedzie zrzucic na jakies wiazanki dla nich!

Zostaw merytoryczną opinię o Tahal Polska - Szczecin

• Jak się pracuje w Tahal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tahal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tahal Polska