Opinie o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ANL PLASTIC. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANL PLASTIC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Ktoś kiedyś tu narzekał że niby jakieś nadużycia były w 2021 roku no i też widzę że były problemy z maszynami. Zastanawiam się czy w ostatnich latach uległo to zmianie na plus ? Pytam bo firma na swojej stronie pisze że stale stara się udoskonalać swoje usługi ale nie widzę żadnych ofert i aktualnych informacji a byłbym chętny się zatrudnić :( ktoś coś ?

<[<[

Powiem tak ,nic nie zmieniło się na dobre i raczej nie zmieni ,do czasu kiedy nie zmieni się Dyrekcja . To jest tak jak jeden wciska głupotę drugiemu a ten mu wierzy .Mało tego Mamy super utrzymanie ruchu ha ha w tygodniu nie umieją naprawić Maszyn za to już w sobotę tak . Szkoda słów, chodzą jak chcą, nic nie robią a kasa leci .Prawda Panowie ???

Zainteresowana Nowy wpis

Słyszałam ,że z każdym rokiem coraz gorzej. Duże zmiany wśród liderów , maszyny w tragicznym stanie i ciagle.awarie , atmosfera coraz gorsza , łatanie dziur Ukraińcami , a zarobki slabe.

@Zainteresowana

Znaczy Ukraińców zatrudniają teraz, a dla Polaków nadal jest jakaś praca? Mam na myśli nawet niekoniecznie takie szeregowe stanowiska, może być coś "wyżej". Z doświadczenia w innych firmach wiem, że na takich to raczej Polacy zostają. Nie potrzebują nikogo do kierowania zespołami?

<[<[ Nowy wpis

1234@#

Gdzie mogę złożyć CV?

Jan

Była jakaś firmowa dla pracowników? Jak tak to z jakiej okazji? Robią takie integracje na zasadzie benefitów?

Blondi
@Jan

Była( co roku jest ), nawet z alkoholem , DJ , jedzonko dobre. Czekam na obiecaną drugą w tym roku

@Blondi

O to fajnie. A impreza gwiazdkowa też była na koniec roku? Jakie jeszcze obowiązują tu benefity?Można się załapać na prywatną opiekę lekarską i podciągnąć pod pakiet rodzinę?

Rafał

Tak każdy miał stąd odchodzić i w ogóle z tego, co pisaliście a ja nie widzę, aby kogoś do pracy teraz szukali. Zmieniło się i pracuje się lepiej? Pensje wzrosły? Bo czytając ostatnie wpisy to myślałem, że oferty pracy będzie do wyboru do koloru a tu brak :D Szukam pracy i chcę wiedzieć, czy tu się da teraz załapać, czy na ten moment kadra pełna?

Jan

Widocznie kierownictwo miało inne zdanie niż ty skoro została wybrana na lidera. Tobie to widzę nie pasuje. Nie możesz się dogadać? A inni pracownicy? Też mają zastrzeżenia?

Magazynier

Szybka rozmowa,mało wymagań a dużo obietnic ale jak chodzi o zatrudnienie to okej,są kary za niszczenie rzeczy i kary słowne a tak poza tym to warunki super

czy mogę pracować w weekendy czy mogę pracować na 3 zmiany,książka sanepidu,jakie chce się mieć wynagrodzenie najlepiej powiedźieć że 1200 złoty i robotę ma się pewną

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Beata

Zdaje się, że firma szukała księgowej swego czasu. Często są wakaty u Was w dziale finansowym? Jakie są zarobki? Mam nadzieję, że jednak nie tylko produkcja tutaj zagląda i dyskutuje.

Helena

hej, sądząc po tej treści ukrytej masz raczej negatywne zdanie? a jesteś w stanie ująć to inaczej, żeby było chociaż wiadomo o co chodzi? podwyżek nie było jednak?

Maser of nothing

Jak tam się pracuje? Zwolnili się już wszyscy co mówili że się zwolnią? Można aplikować?

Obi
@Maser of nothing

No aplikuj Ha ha miejsca jest za Tyle. NIK nie chce pracować w Firmie gdzie jest czysty wyzysk. Ludzie umieją teraz przeliczać każdy grosz. Ziltaki same podlizusy którzy grają tylko do własnej brami bo chodzi o kasę. A reszta to biedna hołota co musi za Nich pracować. Ale tak to jest jak się nie umie zarządzać firma. Pieniądze marne, dla tego już mnie tam nie ma. Zresztą widziakem co tam się dzieje. Maszyny stare rzechy, części nie wolno zamawiać bo Belgia się obrazi. A Wy (usunięte przez administratora) pracujecie za (usunięte przez administratora)

Tony Hawk pro skater
@Obi

Co Ty wiesz wogole na ten remat czlowieku. Tyle wiesz ile zobaczyles i ile Twoj mały móżdżek byl w stanie pojać....

Ja mam takie pytanie, dla czego obiecujecie nowym pracownikom,, gruszki na wierzbie,,? Oni myślą że tu się zarabia krocie a to nie prawda. Pracuje tu parę lat i wiem jakie są zarobki.

@123

To jak to nie tajemnica , to ile zarabiacie ? Chociaż 3 tys weźmiecie. Pozdr

Były a może teraźniejszy
@Gość

12000 zł ale w 3 miesiące

Majster

Ciągle awarie. A jak nie awarie to braki komponentów. jak nie brak folii to kartoników A jak nie kartony to palety. Każdy wie kto jest za to odpowiedzialny a Pani kierownik albo pan inżynier zawsze zrzuci winę na lidera ustawiacza albo operatora. Pomijając fakt wyżej wymienionych można się czepiać doslownie wszystkiego. Praca ustawiaczy to walka z niedociagnieciami utrzymania ruchu. Z resztą utrzymanie ruchu nie istnieje bo zakład pracuje na 4 brygady A ur ma elastyczne godziny pracy i tylko na 2 zmiany często pokrywajace się że sobą, tj dwóch pracowników ur z czego jeden pracuje od 7 do 15 A drugi od 6 do 14 lub 14 do 22 lub jak mu akurat pasuje. Operatorzy pracują w bardzo okrojonym składzie na maszynach które z każdą produkcja pracują coraz szybciej a stan maszyn pozostawia wiele do życzenia. Zakład dla osób którzy lubią wyzwania. Można wiele się nauczyć od chłopaków ustawiajacych maszyny i Starszych operatorów. Operatorzy fajni ludzie atmosfera zależna od podejścia petenta do pracy. Pieniądze? Różne trzeba pytać w hr. Rotacja raczej lekko wieksza niż przeciętnie że względu na rodziaj pracy i wyzwania z tą pracą związane.

pszczółka
@Majster

Wszystko to prawda wieczne braki dosłownie wszystkiego i wieczna gonitwa przez ciągle awarie maszyn i brak części zamiennych a szczególnie noży do wy krawalników.

@Majster

O czym ty piszesz. W życiu nie spotkałam się z tak chamskimi osobami. Liderka starsza o rok nazywa cie g.o.w.n.i.a.r.a. Oczekuje od wszystkich współczucia i zrozumienia, a sama pastwi się nad innymi. To tylko jeden przykład ale ten zakład zasłużył na miano psychiatrycznego.

Uuuf
@Majster

Masz rację, wszystko to prawda, tylko trzeba wziąść jeden aspekt pod uwagę że.. Jest ktoś opowiedzialny za te zamówienia. W tym zakładzie nie liczy się człowiek!!!! Tylko liczy się Belgia.. Pracuje tu parę lat i widziałam zarządzanie różnych osób , ale tego co jest teraz nie da się opisać. Tak szybkie i ciężkie produkcję za tak marne grosze.

k
@..

za moich czasów tego nie było...stara gwardia wtedy była

Wolf
@Majster

Masz całkowita rację,, ogólnie praca jest ciężka, ale najgorsze jest to jak co nie które osoby umieją się ustawić w tej firmie. Dla tego ludzie ciągle odchodzą, pieniądze są marne a wyzysk całkowity. Dla tego żegnam się z tą firmą

nowa

Jest dobrze to zależy, pod jakiego lidera się trafi.

Ula
@nowa

Masz rację, pracowałam, w Anl i mogę powiedzieć że to mała firma, na początek wszyscy są bardzo mili i,, życzliwi,,. Ale tak naprawde jest inaczej. Starzy pracownicy tylko czekają żeby zrobić jakiś błąd i już się naśmiewają. Te stare wygi tylko czekają żeby popełnić błąd a potem zaraz do lidera podkablować.. Odeszłam i mam fajna prace. Te firmę źle wspominam Przez tych ludzi nieżyczliwych

Rafał
@Ula

Widzę że nie najlepiej wspominasz atmosferę w ANL PLASTIC. Co możesz natomiast powiedzieć o poziomie wynagrodzenia w tej firmie? Nie wspomniałaś nic na ten temat, a nie ukrywam że mnie to ciekawi. Czekam na Twoją odpowiedź!

Ula
@Rafał

Tak nie wspominam dobrze. Wiadomo wszędzie trzeba pracować, ale to firma gdzie liczą się układy. Ciężka praca, to raz, ciągle coś się psuje bo stare maszyny wstyd i hańba. Jeszcze jak masz w miarę kumatego ustawiacza to jest ok, gorzej jak (usunięte przez administratora) ma niczym się nie na, to masz przerąbane. Ludzie są nierówno traktowani, szczególnie nowe osoby, bo stare pracownice umieją się tak ustawić żeby nic nie robić. Zero zrozumienia było, tylko ciągle szukały coś żeby liderowi na kablować marakra Pieniądze też były liche. Dla tego odeszłam. Ale z tego co słyszałam to teraz dibiero mają (usunięte przez administratora) jest podobno nowa Pani dyrektor która pozbyła się poprzednika. Odradzam pracę w Anl bo to (usunięte przez administratora), tam pracują ludzie którzy musz

Chudy
@Rafał

Ja Ci odpowiem, w pigułce,. Na dzień dzisiejszy kto mądry to się zwalnia. Zero organizacji pracy, Zarobki łez marne, podwyżki dostali tylko wybrani, a dlaczego nie wszyscy?? Ogólnie zwalniają, i ja sam myślę o zwolnieniu. Nowa Dyrekcja nie wniosla Nic dobrego wręcz odwrotnie. Nie polecam tej firmy

Gruby
@Chudy

Zależy do którego teamu się trafi. Jak już zwolnią się Ci którzy od dłuższego czasu mówią że się zwolnią to będzie naprawdę fajnie. Ogólnie polecam.

,, Chudy,,
@Gruby

Tak, tak nie wątpię... Tylko pytanie brzmi kto za was Lenie będzie pracował..?? Bo wy sami lubicie tylko ściemniać. A jak wejdzie na Hale Pani Dyrektor to wszyscy jesteście tak zapracowani że szok. A potem na papieroska lub komóreczka. Wy musi się tam pracować bo macie kredyty a kto nie ma to odchodź proste. Trzeba się umiec szanować chsmy. Nie pozdrawiam, i dobrze ze mnie już nie ma w tym (usunięte przez administratora)

Xyz
@Ula

????????????

rollo
@nowa

tam nie ma liderów....tam jest "amatorka" liderzy.....heeeeheee nie wiedzą co to produkcja, to pajdokracja,pewnie nie zrozumieją co to ...google im pomogą

olo
@nowa

jakiego lidera???? toż to same nieudaczniki,samozwancy.....liderzy...hahahaaa wiesniaczka ,dającu (usunięte przez administratora) x2, narkoman, toż to liderzy

Cypel

To są czyste kpiny z ludzi!?? Dziś 10 i nada nie ma kasy!!? Jak to pracy to ludzi umiecie gonić, ale jeżeli chodzi o wygrodzenie to już nie. Nowa osoba na stanowisku kadrowej chyba nie ogarnia tematu do końca. My ludzie też mamy swoje płatności do cholerny. W tym ANL to totalny chaos panuje

Operator
@Cypel

Kasa na koncie już jest człowieku. Wypłata do 10 włącznie.

@Cypel

Moi Drodzy, wynagrodzenia są na waszych kontach. W terminie. Uprzejmie proszę o zgłaszanie uwag najpierw przełożonemu, a dopiero później poprzez gowork. Pozdrawiam serdecznie.

Wypłata wg umowy do 10-tego i jest z samego rana

Wózkowy

Witam intersuje mnie praca na wózku widłowym. Jak wygląda praca? Jaka jest stawka? Jakie jest kierownictwo? Pozdrawiam

Rr

Co tam się robi ? Są jakieś normy do wyrobienia ? I czy praca jest cały czas czy tak jak we włoskich firmach że codzień robi się co innego albo co chwila awaria maszyny

Dyzio
@Rr

Ogólnie prudukuje się detale przeznaczone pod spozywke, ciastka cukierki czekoladki, ale pod przemysłowe też. Firma jest Belgijska, zarobki są marne. Praca szkodliwa szczególnie dla kobiet.

Julka
@Rr

Czy są normy do wyrobienia? Tak, jedyną norma jaką trzeba wyrobić to przeżyć w tym ciemnogrodzie.

pszczółka
@Rr

Co chwila awaria maszyny norm nie ma, ale mogą podkręcić maszynę lub może, rozwalać detale a wtedy nie nadążysz zbierać i układać.

Dziadek
@pszczółka

Sławków zawsze w pogotowiu. Nikt lepiej tego by nie załatwił.

Byly

(usunięte przez administratora)CIĄGLE nurtuje mnie pytanie, jaką rolę powinien odgrywać lider na zmianie??? Ja znam ta odpowiedź bo pracowałam z nie jednym ale w tej Firmie co Nie którzy liderzy myślą że są Bogami. Otóż nie moi drodzy, jesteście zwykłymi robolami na usługach waszego szefa z, Belgi. Nie jesteście niczym lepszym od nas pracowników. A czasami niektórzy z Was mają gorsze wykształcenie od tych zwykłych ludzi. Więc radzę się zastanowić na waszym zachowaniem które bardze często przekracza normy przyzwoitości. Bo to My pracujemy na tak zwane,, wasze,, zasugi.

Nowy w temacie

Witam, mam pytanie o stanowisko pracy ustawiacz maszyn, co sądzicie o atmosferze w pracy i ogólnie. Temperatura i hałas mi nie przeszkadza.

B
@Nowy w temacie

Jeżeli masz pojęcie o pracy to ok, natomiast gorzej jest na którą zmianę trafisz, ja pracowakem u takiego (usunięte przez administratora) Pana B... Masakra wszyscy go znają to zwykły filozof, uważa że jest najmidrzejszy a tak naorawde nic nie umie. Ciągle nie ma ludzi na zmianie bo nikt nie chce u niego pracować. Zwykły (usunięte przez administratora) i Rogacz. Mało brakło a obaj mysmy się pobili. Mam nadzieję że nie pójdziesz do niego

?? Ustawiacz

Ja mam pytanie, Gdzie jest wypłata?

Heros
@?? Ustawiacz

A nie widzisz prawidłowości między jednym miesiasem a drugim? Jedni mają na początku inni na końcu, a ty masz w środku.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ANL PLASTIC?

Śmieszek

Odpowiem na Twoje pytanie, uważam że podejście do pracowników nie jest do końca fer. Nauczmy się szanować Nas,, roboli,, bo to My pracujemy na wydajność Firmy. Ktoś to już napisał że warunki są ciężkie, szczególnie dla kobiet, i do tego dochodzi wysoka temperatura plus ciężar który dźwigamy. Ja odeszłam.

Pracowałam jakiś czas w Anl ale musiam odejść , moj kręgosłup nie wytrzymał, do tego dochodziła wysoka temperatura na Hali. Ciągle zastanawiam się jak ludzie wytrzymują taka temperaturę.. Masakra. Pieniądze też były małe. A ludzie podli. Miło wspominam Panią Małgosię, miła życzliwa Babeczka. Najgorsze to były te dwie jedzie blond, uważajcie na te osoby. Pozdrawiam fajne dziewczyny

Agata
@Karolina

Ja też pracowałam w Anl ale odeszłam, ludzie wredni, wyśmiewają się z nowych pracowników, nowe osoby robiły na najgorszych maszynach. A stare wygi obijały się i tyle. Lider udawał że tego nie widzi. Pieniądze byle jakie. Teraz mas spokój

Cygan
@Agata

Nowy nowemu nie równy jedni mają szkolenie 2 tyg. i pracują jak starzy samodzielnie a inni przychodzą i pracują we 2 przez 4 miesiace na najprostrzej maszynie i gdzie tu sprawiedliwość. A inni jeszcze bez żadnych umiejętności i uprawnień po 3 mce dostają umowę pod zakład tylko dlatego że jest płci męskiej ale głupi jak lewy but u prawej nogi ????

Była pakowaczka
@Karolina

(usunięte przez administratora)Jedzie jedne tylko się nawzajem obgadują, kto z kim?. Pijaczki jedne, drugi powód to że stare wygi chodziły tam gdzie lekka praca, a Nowe osoby ciągle na tych kiflach. Już nie mogłam tego znieść.. Teraz mam fajna prace w Katowicach z fajnymi ludźmi.

Konserwator

Ile zarabia ustawiacz w tej firmie? Ustawiacze tylko ustawiają towar, czy robią wszystko przy maszynie od a do z? Jest rozgraniczenie między ustawiaczami i konserwatorami?

Czy ANL PLASTIC oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Oferuje, ale co z tego, to bardzo ciężka praca szczególnie dla kobiet. Faceci chodzą jak koguty i nic nie robią tylko pieja. Odeszłam bo tam są same układy, temperatura wysoka a pot po dupsku się leje masakra

Naszprycowany
@55

To miejsce jest wykreowane i nie ma nic wspólnego z prawem pracy.(usunięte przez administratora)

Odpowiedź

Jak się uczyłeś to idziesz do papierkowej roboty. Jeśli pracujesz na produkcji to liczy się doswiadczenie, bo to dziwne żeby zwykły robol wiedział więcej od lidera, który przecież powinien odpowiadać za cały proces produkcji, ale ciemni ludzie wola wchodzić mu w 4 litery i wyręczać ze wszystkiego nawet z papierkowej roboty. Zatem nic tylko się bzykać. Jak nie wstyd temu ustawiaczowi. Oby wasze dzieci się że sobą nie wybzykaly nawzajem bo pokrewieństwa nie ma żadnego.

Ofen
@Odpowiedź

Wszystko powinno być inkognito, ale od kad zacząłem tu pracę to słowo przestało istnieć. Takie sytuacje były zawsze ale ludzie posiadali więcej wstydu i stosowali się do etykiety. Teraz tego nie ma od kad lekkie obyczaje wzięły górę nad kultura.

@Ofen

Jeszcze pamiętam czasy jak ludzi z takim zachowaniem nazywano prostakami. Cóż inteligencji potrwa trochę by się odrodzić.

Śmieszny
@.

A mówili trzymaj fason... To się wszystko popróło i tyle w temacie. Nie ma kto nad tym ręki trzymać. Z zagranicy to se możesz co najwyżej w grze posterować.

Syndrom polaczka
@Śmieszny

To wyjaśnia czemu wszyscy tacy posrani jak delegacja jest. Jakby byli w porządku to by z godnością potrafili się zachować.

miko
@55

szczególnie z lasek to Gosia.....tępa jak but...no ale cóz ..zrób se tatuaż jestes kimś,,,,ale rozumu nie zrobiz tatuażem

Renta babka!
@miko

Każdy powinien zająć się swoimi sprawami. Jak nie wstyd żyć na łasce u innych. Życie nie polega na pasożytówaniu. Ja rozumiem jeśli ktoś wnosi jakiś wkład. Ale mam dość tego że ciągle wymaga się nie dając nic w zamian. To świadczy o niepełnosprawności.

Zuza

Aha. A może jakieś szczegóły?

Olek
@Zuza

Co Ci mam napisać, że tak naprawdę Nikt jej nie lubial ????nie wiem jak jest teraz. To wzwyjla kablara, ciągle miała jakieś urojenia i wysyłała na ludzi e-mail do dyrekcji. Mieć taką w domu to dramat. Ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o ANL PLASTIC - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ANL PLASTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ANL PLASTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANL PLASTIC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANL PLASTIC?

Kandydaci do pracy w ANL PLASTIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANL PLASTIC