Opinie o Hotel Intercontinental w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Intercontinental. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Intercontinental o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Intercontinental w Warszawa

Filomena

Przecież uzyskać opinię dobrego pracodawcy to trzeba sobie na to zapracować i stąd również podwyżki!

Ekonomista
@Filomena

Ale podwyzka z 2200 netto na 2500 czy na 2700 netto to i tak nie pieniądz. Pozdrawiam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Hotel Intercontinental?

trzeba być miłą, sympatyczną osobą, z pozytywnym nastawieniem do ludzi i świata. Na stanowiskach wymagających kontaktu z gośćmi potrzebna jest również komunikatywna znajomość języka angielskiego :)

maku

Wystarczą chęci do pracy to wszystko

Agnieszka

@Andrzej o to pracownicy mają też dostęp do nauki angielskiego? I jeszcze w kwestii umowy - czy można samemu wybrać czy się chce o pracę czy zlecenie czy jest to narzucane?

A

Bardzo niskie zarobki.

Czy po rozmowie w Hotel Intercontinental rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Keczup

Polecam pracę w IC Warszawa! Fajne benefity, porządne umowy, hajs zawsze na czas.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Hotel Intercontinental odbywa się również w języku angielskim?

Kamil

To zależy na jakie stanowisko. Na pewno na recepcję czy stanowisko gdzie język angielski jest po prostu potrzebny w codziennej pracy taka rozmowa będzie miała miejsce.

Jolanta
@Kamil

Dzięki za informacje! A powiedz mi jeszcze, jeśli oczywiście możesz, czy Hotel Intercontinental, już po zatrudnieniu pracownika, zapewnia mu jakieś kursy językowe, które podnosiłyby jeszcze kompetencje? Ciekawi mnie to.

@Jolanta

Od niedawna jest wprowadzony benefit, dzięki któremu pracownicy uczą się angielskiego

Zbigniew
@Andrzej

A inne benefity takie jak świadczenia socjalne lub premie. Można na nie liczyć w firmie?

Artur
@Zbigniew

są świadczenia socjalne na święta, imprezy dla pracowników, prezenty dla dzieci i zniżki

Jakie są zarobki bo szukają do działu technicznego? Ktoś coś sensownego może napisac

Wojciech
@Adam

Spełniasz wszystkie z wymagań, które pracodawca przedstawił w ogłoszeniu na stanowisko pracownika działu technicznego? Pracodawca wymaga by kandydat, miał minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku. Spełniasz ten wymóg? Zastanawia mnie to.

@Wojciech

Spełniam ale jak widzę nie chcecie się pochwalić jakie tam są zarobki coś czuje że nedzne

Gabriela
@Adam

Ostatnio niewiele pracowników Hotel Intercontinental bierze czynny udział w dyskusji i stąd wynika brak odpowiedzi na Twoje pytanie. Trzymam jednak kciuki, żeby w najbliższym czasie się to zmieniło. Jednak biorąc pod uwagę renomę tego hotelu można przypuszczać, że godnie tam wynagradzają swoich pracowników. Może jednak postanowisz zaryzykować? Nic nie tracisz, a możesz jedynie zyskać.

Maślana
@Gabriela

Godne wynagrodzenie? śmiech na sali permanentny brak ludzi do pracy na każdym dziale wynikajacy własnie z niskich zarobków,szeregowy pracownik 2000zł max z premiami.Przydało by się żeby włodarze zajeli się godnym wynagrodzeniem adekwatnymi do rynku i rangi hotelu bo jak na razie to są lata 90 takie zarobki.cieć na budzie siedząc ma tyle.

Jajo
@Gabriela

Oohahahaha człowieku oszalalałeś, godnie to jest 4500 zł do 4000 zł a nie 2 200zł

byly robol

A te chamy z kuchni bankietowej jeszcze pracuja,wsioki jedne nikt sie przez nich nie zwalnia przypadkiem,?

Nasta
@byly robol

Połowa już nie robi można wracać

Bylo, minelo - w HI.

Wypowiadam sie jako niegdys pracownik powiazanego z IC Holiday Inn-Warszawa Centrum. Z przykroscia wystawiam negatywna ocene, mimo dobrego wrazenia na poczatku. Pracownicy rzuceni na gleboka wode, by pociagnac nowo powstaly obiekt z miernym zainteresowaniem ze strony swoich przelozonych. Przelozeni odetchneli z ulga, ze stanowiska obsadzone, ale nic poza tym. Zawalenie robote, kumulacja papierow, podpisow z takim zastrzezeniem, ze nikt z IC nie kwapil sie, by te prace jakos monitorowac, wesprzec. Urlopy, co nie zdarzylo mi sie w zadnej innej firmie, bez pokrycia, zastepstwa. Mniejsza o to, ze po powrocie czlowiek nie wyrabial sie z zaleglosciami: nikogo nie interesowalo, kto bedzie odpowiadal na biezace zapytania ze strony klientow oraz dzialow wewn. Praca miala byc wstrzymana az do powrotu wlasciwego pracownika. Szok I niedowierzanie, ze tak mozna zarzadzac korporacja. Benefity w miare ok, ale jednak oplacanie przez pracownikow obiadow-ryczalt z gory, niewazne, czy jest cos zjadliwego , czy nie, a czesto nie bylo...- troche kontrowersyjne. Wszak inne szanujace sie sieci hotelarskie oferuja pracownikom posilki za free, zwazywszy, ze place nie sa specjalnie powalajace. Dodam jeszcze niemila atmosphere miedzy dzialami, niechec do wspolpracy czy tez postepowania tak, by wszystkim pracowalo sie latwiej. Brak wyciagania wnioskow z powtarzajacych sie bledow. Niechec do nauki w dziale FB I FO owocowala notorycznymi, skandalicznymi wrecz bledami I opadajacymi rekoma, ze nikt nie jest w stanie przeforsowac u swoich pracownikow minimum uwagi. Pracownik niedoceniony predzej czy pozniej znajdzie sobie alternatywe. Jako HI podlegle IC-slabe miejsce do pracy, spore rozczarowanie. Wspomne jeszcze o zapleczu sluzbowym w postaci malych pokoikow przerobionych prowizorycznie na biura. Kazdy dzial na innym pietrze, poruszanie sie miedzy goscmi-winda, korytarze-to kolejny minus. Ktos jednak nie pomyslal...

przemek

Czy te śmieszne, zakompleksione człowieczki z"chemisu", które śmieszą wyglądem już sie uspokoiły?

Wiki

Bardzo dobre opinie ma hotel w internecie. A jak się pracuje?

Anton2115

Bo świat się pomylił

Hearbeatowy Jaruś

Straszne ciśnienie na to kto jak co zrobi. Najwięcej ciśnienia na heartbeat( te ynteligenty na ocenę hotelu przez gości wymyślili sobie taką nazwę) oni(menagerki i wyżej) z tego mają hajs więc pilnują aby ta ocena była jak najwyzsza a twój dział nawet jak 100% wyciągnie to można liczyć jedynie na uścisk dłoni wielce inteligentnego JAROSŁAWA który zawsze jak się pojawią to zwiastuje kłopoty albo chce się doczepić do czegoś więcej lepiej jak pucujesz szkło na siedząco to wstań bo jak krUlowi się coś nie spodoba albo jak ma gorszy dzień to będzie w stanie uprzykrzyć go też tobie. Tobie nie wolno mieć wolne w urodziny/pogrzeb/sylwestra... bo umowa zlecenie a JARO zaprasza na swoje urodzinki cała rodzinkę i oczywiście nie musi płacić. Córeczce zrobił studniówkę w hotelu, rzeczy które zostały do rozdania pracownikom po remontach pokoi zabrał(chodzi o to że był limit, 1 przedmiot na osobę a on wzial po kilka) a najgorsze jest to że jest poza prawem bo jest wyżej i jemu wszystko wolno. Kiedyś jadłem bułkę hotelowa z maselkiem na zapleczu to zwrócił uwagę(było tyle pracy że nie zdążyłem do koryta na 4 piętro jeść pomyje za które i tak za każdą wizytę potrącająw5pln) a że on może sobie zjeść za darmo kiedy ma ochotę na dowolną kwotę, to nie ma problemu, JARO tobie wolno, reszta ludzi to psy nie mają prawa do niczego ty jesteś pracuś bo tylko ciebie obchodzi HB(a to już napisałem dlaczego) Słowem podsumowania: dyrektor gastro to sadysta albo jakiś inny zboczeniec a goście hotelowi to ludzie z ,,innego świata" jak taki zwykly pracownik. Nie raz nie dwa się zastanawiałem kto gorszy. Nie pozdrawiam Sebusia i Radziła z DT,pieski Jarka.

Mieszko I
@Hearbeatowy Jaruś

Adrian uspokoj się i weź proszki. Jak będziesz niegrzeczny to kolejnej dyszki Ci już nie podaruja.

@Hearbeatowy Jaruś

To tyczy się większości Kadr różnych działów.

Tomasz

Myślę, że pracując w takim miejscu marudzą jedynie osoby, które nie lubią pracować. Zawsze można zmienić.

@Tomasz

Wiecie że jak ktoś tak mówi i pisze to Mobbysta, czyli jednak ktoś z kadry Menago.

nick

Witam hotel nie widzi masowego zwalniania się pracowników a nowych nie przybywa,jesli dalej chce utrzymać standard 5 gwiazdek,konieczne jest radykalne podniesienie pensji na ludziach sie nie oszczędza bo to się przełoży na jakość ,skonczyły sie lata gdzie 1800zł to atrakcyjna stawka

kelnerka

Pracowałam kiedyś w IC na dziale room service. Bardzo dużo obowiązków, pranie, polerowanie, przynoszenie, noszenie ( fizycznej ) oraz stres, dzwoni 20 telefonów i każdy zamawia a Ty musisz latac jak robot i nie zapomnieć o kwiatku do tacy. Słabe zarobki.

Aneta

@karta Rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w Hotel Intercontinental, ale postaraj się podzielić swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, pamiętając o szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Zniesamczona

Bylam na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko recepcjonistki. Mam bardzo duże doswiadczenie ale pani która przeprowadza rozmowe ocenia jak wyglądasz, jak jestes ubrany.. mierzyla mnie od gory do dolu bo bylam ładniejsza od niej. Nie uwazam sie za piękną ale ewidentnie pani nie pasowalo ze mam makijaż, ze mam zegarek.. Bardzo na to zwracala uwagę. Nie patrzyla mi w oczy tylko na moje ubranie, buty.. masakra!! Nie polecam !!

@Zniesamczona

W hotelu panują ściśle wyznaczone normy co do wyglądu. Nie mam tu na myśli urody ale makijaż, typ zegarka itd. Twój styl ubioru mowi sporo o Tobie. Sposob Twojej wypowiedzi świadczy o Tobie i uważam że nie bez powodu nie ma Ciebie z nami, wnioskuje po sposobie wypowiedzi z komentarza. Domyślam się że chodzi o Panią IS z Działu HR. Otóż miałem przyjemność mieć z nią rekrutację wewnętrzną na inne stanowisko. Pomimo końcowego fiaska mojej rekrutacji otrzymałem kompleksowy feedback w którym dostalem pełną analizę i porady na przyszłość w jaki sposób moge popracować nad swoimi wadami. Byłem pod wrażeniem krótko mówiąc. Proponuję przeanalizować ów rozmowę jeszcze raz. Bo siać ferment wielu lubi.

karta

Unikajcie pracy na kuchni w tym burdeliku. Dosyć że k.... układy gdzie bez pleców jesteś zerem, to jeszcze mają kompleks Okrasy.

Milena

Myślę, że zwykła zazdrość przemawia przez niektóre osoby. Po stracie pracy chcą odreagować, w pracy trzeba się starać!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Intercontinental - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotel Intercontinental?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Intercontinental tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Intercontinental?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hotel Intercontinental
2.5/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Emilii Plater 49
    00-125 Warszawa