Opinie o hebe.pl - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp z o.o. w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drogerie Hebe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drogerie Hebe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Hebe w Kostrzyn Żniwna 5

Xyz

Hej mamy pytanie odnośnie zapomogi, kwota decyzji jest rozkładana 3 raty czy taka kwotę dostajemy przez okres 3 miesięcy? I do którego dnia miesiaca wypłacane są te zapomogi?

Wera

Witam mam pytanie czy nasza firma nie ma zamiaru docenić swoich pracowników ? Pytam ponieważ teoretycznie te zapomogi to tylko 200zl , etatów nadal nie przywrócili ,premi brak w szkodliwym pracowaliśmy.I teoretycznie co z tego mamy? mamy się cieszyć że wogole mamy pracę ? I tyle ? Według mnie jest to nie fer w stosunku do pracowników (nas). Prace wykonujemy taka sama jak przed tą całą pandemia niektóre sklepy nawet dostały dodatkowa czyli paczki.Czy ktoś też się czuje po kszywdzony przez naszą firmę czy tylko ja mam wrażenie jak by nas brzydko mówiąc "olali" ? Teoretycznie jesteśmy pod odziałem tak jak nasza kochana Biedronka a z tego co wiem to pracownicy marketu otrzymali pomoc od firmy tylko my zostaliśmy na lodzie a firma teoretycznie jedna.Bądźmy wszyscy ludźmi.Każdy z nas ma zobowiązania dzieci dom.Dajcie znać jakie wy macie odczucia co do tego może razem coś zdziałamy.Pozdrawiam

Wera

Witam mam pytanie czy nasza firma nie ma zamiaru docenić swoich pracowników ? Pytam ponieważ teoretycznie te zapomogi to tylko 200zl , etatów nadal nie przywrócili ,premi brak w szkodliwym pracowaliśmy.I teoretycznie co z tego mamy? mamy się cieszyć że wogole mamy pracę ? I tyle ? Według mnie jest to nie fer w stosunku do pracowników (nas). Prace wykonujemy taka sama jak przed tą całą pandemia niektóre sklepy nawet dostały dodatkowa czyli paczki . Czy ktoś też się czuje po kszywdzony przez naszą firmę czy tylko ja mam wrażenie jak by nas brzydko mówiąc "olali" ? Teoretycznie jesteśmy pod odziałem tak jak nasza kochana Biedronka a z tego co wiem to pracownicy marketu otrzymali pomoc od firmy tylko my zostaliśmy na lodzie . Bądźmy wszyscy ludźmi. Każdy z nas ma zobowiązania dzieci dom. Dajcie znać jakie wy macie odczucia co do tego może razem coś zdziałamy .Pozdrawiam

WERA

Po wysłaniu CV bierze się udział w grze testowej online, która rzekomo sprawdza kompetencje na dane stanowisko pracy. Po 4 dniach odpowiedź zwrotna - mi odpisali coś w stylu, że decyzja nie była łatwa, ale ze względu na to iż jest dużo kandydatów i brak doświadczenia jako sprzedawca (chociaż mam doświadczenie w obsłudze klienta) nie zostaję zakwalifikowana do kolejnego etapu. Jak na tak dużą firmę trochę słabe wytłumaczenie...

15 pytań, czas odpowiedzi 20 minut; scenki sytuacyjne związane z pracą na danym stanowisko

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Toxido

Toxido

Cześć dziewczyny, powiedzcie mi proszę, czy to tylko moj przypadek, że jak KR PJ się uweźmie to ma sie przerąbane, bo nacisnęło jej sie na odcisk?

Pracownica

Nie tylko Twój przypadek, to jest tak nieprzyjemna osoba, że szok. Zero uśmiechu,a jeżeli już to tylko po to żeby pokazać swoją wyższość i radość z dowalenia komuś. Bardzo negatywnie wpływa na atmosferę.

Joanna

Co masz na mysli ? Jak dla mnie jest to bardzo dobry KR. Owszem wymagający, ale wystawiając taka opinie wypadałoby przytoczyc przyklady. Kierownik Rejonu wymaga zawsze to co należy do twoich obowiazkow. Osobiście nigdy od p. Pauliny nie uslyszalam nic nieprzyjemnego. Sklepy w jej rejonie wyglądają wzorcowo.

@Joanna

Jeżeli podam przykład to od razu będzie wiadomo z jakiego sklepu jestem, a z tego co słyszałam to paniusia potrafi się mścić. Super, że sklepy wyglądają wzorcowo, ale to, że dziewczyny cały dzień chodzą zestresowane przez nią to już nie jest takie super.

Mor

Spoko, nie jesteś jedyną. To postrach regionu.

Ktoś

Czy wasza kierowniczka też tak wszystkich obgaduje? Siebie przedstawia jako idealną, nigdy nic źle, a inni to tragedia. Nawet nie myśl o tym, że cię za coś pochwali, bo ona i tak to lepiej by zrobiła. I przychodź człowieku z uśmiechem na twarzy do pracy, kiedy musisz współpracować z takimi ludźmi...

Jakaś
@Ktoś

Dokładnie. Moja była niesamowicie fałszywa. W oczy super kumpela, a jak przyszło co do czego to potraktowała mnie jak niepotrzebną ścierkę.

Pensja w hebe to żal... w czasie pandemi gdy najbardziej byliśmy zagrożeni, dali nam 300zł po to zeby zabrać do końca roku premie, zmniejszyć etat na 0.8 i teraz żeby zarabiać 1500zł. A nadal wykonujemy tą samą prace i w dodatku mamy jeszcze wiecej obowiązków i wymagań od kierownicwa. A oni sami większość czasu spędzają na zapleczu, pytanie tylko czym oni są tak zajęci, skoro zlecaja swoja pracę konsultantkom. Ekspert, ani kierownictwo nie zajmuja się sprawdzaniem cen czy sprawdzaniem ulotki. Teraz z wielkim trudem stoja na kasie i rozwoża dostawe. Nie polecam pracy w hebe!!!

Hebest
@123

To sama prawda wielce kierowniczki a w szczególności kierowniczka siedzi na zapleczu pisze smski , herbatka i płaszczy tylek na zapleczu i nic nie robi !!! Wieczne pretensje i tyle . Wytrzymac sie nie da ! Wyplata to jest jakis smiech na sali i tylko konsultuj wyrabiaj konkursy bo przeciez ludzie maja to kupic co polowa rzeczy to jest badziewie dziwne ze tego nie chca kupowac nie polecam kompletnie tej firmy . Jeszcze za te pieniadze to szkoda nerwow .

@Hebest

I gdzie tu jest polityka firmy? Gdzie ktoś jest nad tym? Kierownictwo zawsze dobrze umią ściemniać jak tylko trzeba i gdy się pojawi Góra

@123

To samo jest u mnie. Wielkie kierownictwo (usunięte przez administratora)robi i zbiera kasę za cały etat, a my dzięki którym te sklepy istnieją dostajemy marne 1500 zł za odwalanie całej roboty. Czas zwijać stąd żagle, bo niestety, ale praca tutaj jest bez perspektyw. Pomimo tego, że zespół sklepowy jest spoko, wszystkie sobie pomagamy, nie ma zbędnych kłótni między nami, to niestety kierownictwu się w (usunięte przez administratora) poprzewracało i z nimi się pracować nie da.

@Wera

Więcej kasy dostały osoby które siedziały w domu,bo sklepy były pozamykane niż my co pracowaliśmy non stop. Pozatym takie wymagania mieć 1500zł? Śmiech na sali. I co teraz mamy pracować na premie dla koerownictwa? Bo przecież my jej nie dostaniemy:/ w ross nie maja Tk a premie co miesiac dostaja za inwentaryzaje i za jakieś bzdety. A w hebe??? W hebe jest WIELKIE NIC

Dolores
@123

U nas powtarza Kierownik cieszcie się ze macie prace nikt nas nie docenia zastępca robi wszystko na odwal i zbiera kase a najgorsza robotę robimy my nikt nas nie docenia ....gdzue tu jest jakaś solidarność ?

Maj

Witam, Czego sie spodziewać na rozmowie o pracę w Hebe? Kierownictwo ma jakies swoje zestawy pytań?

Basia

Dziewczyny, jak u Was wygląda praca eksperta od spraw sprzedaży? Czy to faktycznie osoba, która wyróżnia się ilością zrobionej rekomendacji i przykasówki? Bo nasz ekspert nie sprzedaje nic, kompletne ciele ze sprzedaży, a te ,,szkolenia", które nam robi, to śmiech na sali.

Nendnd
@Basia

U nas nie sprzedaje, nic nie szkoli, tylko nas gania... a sama nie pójdzie. Tragedia. Już nie wspomnę o braku wiedzy.

Xxx
@Basia

U nas exert jest rewelacyjny. JEST MOTOREM ZESPOŁU. ALE KAŻDA z ekipy bardzo sie stara i nikt nie odstaje sprzedażowo jakoś bardzo :)

@Xxx

Gratulacje

Alka
@Nendnd

U nas tez tylko gania i się wysługuje ..mała wiedza

Dorota
@Basia

Na początku było mówione , że ekspert nie robi gazetek, nie prowadzi zmian , miał szkolić i konsultować na sali sprzedaży. Teraz mam wrażenie , że wszystko się rozmyło i ekspert jest tylko z nazwy bo robi to co konsultant, czyli wszystko.

Niestety
@Dorota

U nas ekspert przeważnie robi planogramy, zwroty, likwidacje i inwentaryzacje. Sprawdza gazetki, roznosi dostawe, pakuje paczki, zmienia promocje. Szkolenia jakieś są o ile jest na nie czas.

Blue
@Dorota

To było do przewidzenia.... jak ekspert ma się zająć tylko sprzedażą i szkoleniem jak na większości sklepów jest notoryczny brak konsultantów. No ktoś na tej kasie stać musi , rozniesc towar itp. Wiecie w czym jest problem? Że biuro główne nie ma pojęcia jak wygląda praca na sklepie, mieli kiedyś aspiracje by podciągać pod Douglas A wyszło im pod klasyczną biedronke.

Hebe
@Basia

Zero motywacji dla zespolu, chyba że kierowniczka pogoni tak to posiedzi na zapleczu zapyta czy cel na dziś zrealizowany...

@Basia

Tak, u nas ekspertka to świetna dziewczyna, która wychodząc na sklep mając wolną rękę, robi naprawdę imponujące wyniki. Oczywiście każdy ma gorszy dzień, szczególnie jak teraz ludzie nie mają pieniędzy. U nas ta dziewczyna to skarb wiedzy, super podejście ☺️ Dla konsultantek bardzo pomocna, ale jak widać, to zależy od osoby

Hebianka

Wiele firm przywraca zarobki, a tutaj pracujemy za marne grosze. Nie jest to ciężka praca ale postępowanie "góry" godne pożałowania. Ciśnienie na konkursy oto, wszystko dokładnie tak jak przed pandemią a pieniądze śmieszne. Ponadto skoro mamy zróżnicowanie stawki to czemu nikt nie pomyślał o tym, że sklepu które mają po 20tys utargu dziennie gdzie ilość pracy się nie zmieniła ma obcięte pensję, a te z dziennym utargiem ledwo 2-3 tysiące takie same. Pracuje na wysokoobrotowym sklepie i okropnie się czuję z tym, że ludzi tyle samo lub więcej i muszę pracować na sklepy które ledwo są w stanie zarobić na miesięczny czynsz w galerii

@Hebianka

To nie chodzi o to w jakim sklepie pracujemy za tą kasę nie ma za co żyć,myślę że nasz praca się nie zmieniła i nie pracujemy o 20%na niższych obrotach i powinnyśmy dostać odpowiednio zapłatę za wykonanie prace a nie opisywać swoją historię finansową żeby dostać zapomogę to chyba nie o to chodzi

@Hebianka

Zgadzam się, pracuje w Hebe i to co się dzieje, to jedna wielka masakra. Cisnąć konkursy, rekomendacje, dodatkowe tusze. Mamy jedne z wyższych obrotów w regionie, ale przez wygórowania firmy zrobienie na premie jest nierealne. Masa pracy, ciagle planogramy, opieprz za niewystarczające wyniki. Pracy tyle samo albo i więcej, za zarobek 1500 złotych. Nic tylko uciekać. Mysle nad zmiana pracy :) Bo tyle ile się staramy, a opieprz i tak zostajemy to serio...dodatkowo pensja wola o pomstę do nieba

Nowomowa

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda umowa w hebe? Czy jeśli zrezygnuje z pracy wcześniej niż w umowie, to czy będę placic kary?

????
@Nowomowa

Też jestem ciekawe jak to wygląda, choć z drugie strony to zawsze możesz iść do kierownika i złożyć wypowiedzenie

hebee
@Nowomowa

masz w umowie napisany okres wypowiedzenia, ale jeśli to umowa terminowa to jest miesiąc wypowiedzenia więc nie ma żadnej kary z tego tytułu ;) (jeszcze by tego brakowało...)

hebee

Szkoda, że zmniejszyli nam etat, na 0,8, a tak naprawde musimy robić więcej niż wcześniej. Ta sama "robota" ale mniej czasu na nią i oczywiście ciągłe niezadowolenie KR, bo przykasówka słaba, konkursy nie są w średniej sieci. Nie mówiąc już o mniejszej ilości osób na zmianie. Naprawdę lubię tą prace i dobrze się w niej czuje, ale chyba przyjdzie się niedługo pora rozstać, jak tak dalej pójdzie, bo gdy dostałam wypłatę na konto poczułam wręcz zażenowanie, że za miesiąc zapier....nia (bo mam wrażenie, że ciśnienie było nawet wieksze niż zwykle) można dostać tak śmieszną "wypłate". Jest to przykre, bo myślę, że nie tylko ja tak uważam i pewnie będzie od groma osób lubiących tą pracę, ale zmuszonych do zmiany jej, przez warunki w niej obowiązujace. Szkoda.

Heba

Cześć, widząc gołą wypłatę za maj za 0.8 etatu chciałabym was zapytać czy może na waszych rejonach KR mówił coś o szybszym powrocie do całego etatu? Jest taka szansa?

@Heba

Tak u nas szef mówił że sprzedaż idzie poniżej oczekiwań i nie ma szans na zmianę etatu do stycznia.

Xyz
@Heba

Jasne bo ludzie nie maja co do gara włożyć, więc wolą kupić krem za 20zl a nie 50, a my niestety i tak mamy z siebie robić debilki i polecać co najdroższe, bo biedne Hebe ma niskie utargi. Ja też przez tą śmieszną pensję muszę wybierać i się zastanawiać, co i jak kupować aby starczyło mi pieniędzy, czego wcześniej nie było. Ale w pracy przecież trzeba widzieć w każdym kliencie pieniążek i zmuszać go wręcz do kupowania droższego.. Smutne, że firma nie widzi w jakiej sytuacji są miliony ludzi - ale przecież to nieważne, oni zarabiają tyle co wcześniej a wszystkich innych mają gdzieś, zero wsparcia i przed wszystkim bycia ludzkim w tej sytuacji.

Hebee
@Xyz

Dlatego szukajmy pracy gdzie indziej i uciekajmy stąd , bo tu nas nie szanują

Ala
@Heba

Po ile dają tej zapomogi?

Hebea
@Heba

Czy któraś z Was składała wniosek o zapomogę? Czy dostarczalyscie dodatkowo jakieś dokumenty typu umowa na mieszkanie itp

Anuśka
@Hebea

Tak u mnie wszystkie dziewczyny ktore składały dostały dodatkowe dokumęty jak najbardziej wszystkie rachunki umowy kredytow itp

Heboszek
@Anuśka

Boże mam nadzieję że nie jesteś kierownikiem, co za błędy-dokumęty?

Dorota
@Heboszek

A nawet gdyby była to co?

Lidia
@Dorota

Bo się znam na e-rachunkach a to się ceni w dzisiejszych czasach

Heboszek
@Dorota

To niech poda nr sklepu. Wyślemy słownik:)

Hania

Cześć dziewczyny czy dają coś na dzień dziecka czy już wszystko zabrali?

Heblee
@Hania

Raczej zabrali, przyszło info że karty przedplacone otrzymamy w 2021r. Więc dzieci w tym roku zostają z niczym.... biedronka nowe karty już dostała więc u nich dzieci dostaną

Ona
@Heblee

Jak najbardziej szkoda Ale takie szantazowanie dziecmi to juz jest poniżej pasa i bardzo nie smaczne.

nikt
@Heblee

Wieczna święta też nic nie będzie, a taki zapieprz zawsze w grudniu, nie dość, że ucięli wypłaty to jeszcze i to zabrali

@nikt

Skąd Wy macie takie informacje ? Dzieeczyny błagam nie piszcie jeśli nie macie informacji

Hebe
@Anna

Taka informacja była albo w Rt albo w tym liście. W tym roku nie będzie już doładowania na kartę przedpłacową

@Hebe

Tak była ale nie masz informacji że na świeta nic nie bedzie

Od KR
@Anna

Nie wiem co wy macie za KR skoro o niczym nie wiecie. W tym roku cała kasa socjalna zostaje przeznaczona na zapomogi dla pracowników. Nie będzie nic na święta. I jest to oficjalna informacja, którą nam przekazał kierownik po rozmowie z KR razem z informacją o zmniejszeniu etatów. Albo macie (usunięte przez administratora) regionalnego albo kierownika skoro nie przekazują wam tak ważnych rzeczy

@Anna

Był mail od działu hr. Zabrali wszystkie dodatki osobom poniżej managera. Kadra kierownicza zadowolona plebs na nich pracuje .

Motylek

Trochę wyprowadzasz w blad, zabrali dodatki WSZYSTKIM, kadra kierownicza ma 100% wynagrodzenia to fakt, ale karty przedpacowej itd też nie ma

Hebee
@Od KR

Tak wygląda przepływ informacji w hebe, ani KS ani kr nie poinformowali nas o tym że pakiet socjalny idzie na zapomogi...

A czy dostaje też cele i tak zwane recepty?

To do ekspertów, czy u was eksperci mają cele i recepty

ejo

U mnie dzięki niej jest coś sprzedane

ejo

U mnie zawsze ma największe cele

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Hebe - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Drogerie Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 418.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Hebe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 339, z czego 22 to opinie pozytywne, 157 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Hebe?

Kandydaci do pracy w Drogerie Hebe napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Hebe