Opinie o LycaMobile Sp. Z.o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LycaMobile Sp. Z.o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie LycaMobile Sp. Z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LycaMobile Sp. Z.o.o. w Warszawa

jacek

ta oferta o 50% ceny przez pół roku to pic na wodę po miesiącu promocja wygasa i nie można już jej uruchomić. Będę uciekał z tej sieci.

Kamil

Czy ta firma to call Center ?

Wujek

Cześć, Gdzie znajduje się callcenter w Warszawie?

Magda

Jestem ciekawa atmosfery w firmie, ktoś się wypowie ?

KONRAD
@Magda

Atmosfera Magdo jest bardzo dobra, wiadomo jesteśmy w pracy a nie na spotkaniu ze znajomymi. Wszyscy pomagają jak mogą, nie ma spinki. Polecam. Atmosfera, warunki pracy i wypłaty jak najbardziej na tak ????

Dorota
@KONRAD

To super, że w pracy w LycaMobile jest dobra atmosfera. Widzę, że masz doświadczenie z tą firmą. A jaką umowę oferują?

Młody
@KONRAD

Konradzie, Biorąc pod uwagę rozmowę Marcina ze Snoop Dragonem powyżej to chyba jednak z tą atmosferą to różnie tam u was. Widziałem wasze ogłoszenie na promotora marki ale skoro miałbym spowiadać się z chodzenia do WC to podziękuję. Jak to mówią na olx, Pozdrawiam

formerworker
@Młody

Nie wiem jak obecnie ponieważ nie pracuję już od kilku miesięcy, natomiast atmosfera była super, zdecydowanie najmocniejsza strona tego biura. Do dziś mam kontakt z kilkoma osobami. @młody z tego co czytam większosć wypowiedzi dotyczy call center, praca promotora to inny dział, ludzi z cc raczej byś nie spotykał.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie LycaMobile Sp. Z.o.o. na stanowisko Konsultant / Konsultantka infolinii? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Tymon

Czasami nawet najlepszym może zdarzyć się przysłowiowa wpadka, nie bądźmy tacy drobiazgowi.

@Marian Kowalski dosyć obszernie opisałeś swoją pracę w LycaMobile Sp. Z.o.o. i atmosferę w niej panującą. Mógłbyś uzupełnić swoją wypowiedź o informację na temat możliwości awansów wewnętrznych?

Marian Kowalski

Pracuję w LM półtora roku. Opinię mam pozytywną. Patrzę na to z perspektywy wykonywanych wcześniejszych prac zarobkowych, gdzie pracowałem na umowę zlecenie, zawsze w pracy trafiłem na jakąś wesz, która psuła atmosferę, z zarobkami też nie było kolorowo. W LM odnalazłem wszelkie brakujące ogniwa, czyli umowę o pracę, dobrą atmosferę i nienajgorsze zarobki. Oczywiście każdy ocenia to indywidualnie, ale z mojej perspektywy jest dobrze. Oczywiście każdy ma swoje wymagania. Są jednak miejsca, gdzie pracuje się na śwmieciówkach, ludzie traktują pracowników gorzej jak psy, bywają miejsca, gdzie ciężko pracuję się fizycznie. Ja podchodzę do tego z pokorą i dla osób podchodzących podobnie do mnie na pewno LM jest dobrym miejscem. Jeśli chodzi o minusy to może być nimi mało elastyczny grafik, pracujące święta. Jeśli ktoś jest w stanie to zaakceptować to myślę, że dalej będzie już tylko dobrze. Czołem Wielkiej Polsce :D

@Luiza powiedz nam co podoba Ci się w pracy w LycaMobile Sp. Z.o.o.? Jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca? Czy istnieje możliwość awansu wewnętrznego?

Luiza

Czy możesz wyjaśnić co to znaczy, że LycaMobile jest restrykcyjnym call center? Nie odnoszę takiego wrażenia, przeciwnie . Bardzo dobrze mi się tu pracuje.

Grzesiek

Strasznie restrykcyjne call center. Nie polecam.

Lenojek

LycaMobile jest spoko firmą bez zadęcia i sensacji. Może właśnie dlatego pracuje mi się tu bardzo dobrze. Inna sprawa, że zespół w jakim pracuje to fajni ludzie.

P

@Rafał Jeżeli masz odwagę opisywać kogoś tak, że umożliwia to jego identyfikacje to miej odwage podać swoje prawdziwe imię. Pamiętaj że twoje słowa mogą zostać potraktowane jak zniesławienie a to jest karalne z przepisow kodeksu karnego, bo twoje słowa w złym świetle stawiają inną osobę i umożliwiają jej identyfikację. Brak cywilnej odwagi żeby podać swoje prawdziwe imię? a może sama nie byłaś fair wobec firmy? To jest DNO !!!!

Janek

@Pracownik Z przyjemnością przyłączam się do Twojej opinii. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, trzeba umieć szanować swoją firmę, która daje nam zarobić na życie. Ideałów raczej nie znajdziecie a można sobie pogorszyć.

Anula

Pracuję w LycaMobile już dość długo żeby powiedzieć coś w obronie firmy. Ludzie przychodzą do pracy, otrzymują na początku pomoc, ulgi a jak okres próbny się skończy zaczynaj się pretensje! To jest nieuczciwe!

Pracownik, a jaka forma zatrudnienia jest w firmie preferowana?

fajny chłopak
@Marta

umowa o pracę

Zaisteresowany

Zupełnie nie widzę nowych ofert pracy. Czy ktoś ma wiedzę o zapotrzebowaniu firmy na pracowników, głównie chodzi o pracę w biurze? Może cos na temat podstawy pensji , dodatki tak ogólnie? Mam o firmie dobre zdanie i chciałbym aplikować. Z góry dziękuję .

Łukasz

Będę chwalił firmę bo jestem pracownikiem. Jeśli nawet coś jest nie tak jak być powinno to zdarza się wszędzie.

MB
@Łukasz

Przypominam, że podszywanie się pod inną osobę jest przestępstwem wskazanym w art.190 paragraf 2 kodeksu karnego.

Pracuje 2 lata jako kierowca-przedstawiciel handlowy i jeszcze nie zdarzyło mi się abym nie dostał kasy na czas. Praca 9-18 (przerwa kiedy chce), odwiedzę parę miast, punktów, pogadam z ludźmi, sprzedam startery, doładowania i do biura :) Jest też parę minusów tj. bardzo duża odpowiedzialność (przede wszystkim ludzkie życie, auto bo cokolwiek bym zrobił to koszty odciągane są z mojej wypłaty podajże do 1000zł, tablet oraz komórka), to że tylko ja jeżdżę codziennie i nie mam żadnego zmiennika w razie "W", np. gdybym poczuł się źle lub skręcił kostkę ... poza tym OK, fajna praca i za żadne pieniądze nie zamieniłbym się na pracę w biurze he he. A co do zarobków, szału nie ma - 2k do ręki, dużo/mało ?! :) Pozdrawiam

nerwus

Płacę nie na czas, prawda. Strajki to już ze dwa były. Team Leaderzy w miarę porządku, choć to tylko po części, a ludzie w biurze nie do końca chyba wiedzą co tam robią., choć i tak wrażenie robią dobre, bo co poniektórzy, męskie grono biura, się chociaż stara. Jeśli chcecie zarobić fajnie, pracując po 9h to jest to całkiem spoko opcja, ale nie liczcie na spoko atmosferę, bo choć kiedyś była - to teraz można o niej zapomnieć. Ktoś wyżej napisał o jakimś kolesiostwie (jakie słówko w ogóle ekstra :D) - trochę powątpiewam w nie. Fakt - są ludzie ściągani ze słuchawki, żeby pomóc przy innych pracach, ale są to ludzie, którzy ogarniają "te inne" rzeczy, nie każdemu mogą powierzyć dodatkowe obowiązki, jeśli ktoś coś takiego uważa za kolesiostwo to może po prostu powinien spi (usunięte przez administratora) i też się czymś wykazać (choć na infolinii ciężko się czymkolwiek wykazać). Połączeń mnóstwo, a agentów ciągle za mało.. Firma ma jakiś większy problem z utrzymaniem pracowników - ale jakoś nie potrafią się z tym ogarnąć. Popracowałabym nad sumiennością pewnych pracowników, bo siedzą tam tylko i zwalają robotę na innych, tłumacząc się natłokiem pracy - tym samym wychodząc wcześniej z biura i gadając prywatnie. Ale to już raczej problemy wewnętrzne firmy, pomiędzy biurami (Warszawa-Londyn), a nie poszczególnie dotyczące konsultantów. Czego by złego nie mówić, dobrze płacą, oddają za kartę miejską (tak jak wyżej było już wspomniane), więc jeśli już długo szukacie pracy, a macie cierpliwość, by te 3-4 dni poczekać na wypłatę (bo tyle się potrafią spóźnić) to polecam.. Mimo wszystkich powyższych wad. W wielu firmach jest jeszcze gorzej.. Ale tak od serca: każdemu z Was życzę wymarzonej pracy.

Kluseczka

Praca w tej firmie jest naprawdę spoko, ja znam drugi język to mam dodatkowo kaskę. Oczywiście jak ktoś lubi ten rodzaj pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o LycaMobile Sp. Z.o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LycaMobile Sp. Z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LycaMobile Sp. Z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LycaMobile Sp. Z.o.o.?

LycaMobile Sp. Z.o.o.
3.1/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Wincentego Rzymowskiego 34 lok. R34
    02-697 Warszawa