Opinie o LycaMobile Sp. Z.o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LycaMobile Sp. Z.o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie LycaMobile Sp. Z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LycaMobile Sp. Z.o.o. w Warszawa

Kris

idź na kierowcę hot spot ( praca w terenie ) - polecam ! dostaniesz 2800 brutto i mega odpowiedzialność, czyli będziesz odpowiadać za samochód, tableta, komórke tzw. traker a przede wszystkim ludzki życie. Oczywiscie tylko Ty bedziesz jezdzic bo reszta z tych fajnych ludzi nie ma prawka, a PŁACA TAKA SAMA ! Robisz 3x wiecej niz oni, odpowiedzialność mega i zarabiasz tak samo, fajnie ? no jasne że tak :) pozdrawiam

Lila

Słyszałam, że to fajna firma i bardzo chciałabym dostać tu pracę. Mam pytanie czy rozmowa rekrutacyjna jest trudna? Na jakie zarobki mogę liczyć? Bonusy?

Jest
@Lila

@Lila, jest teraz rekrutacja, ogłoszenie znajdziesz na pracuj.pl, wystarczy, że w google wpiszesz lycamobile pracuj i wyskoczy Ci odnośnik do ogłoszenia :)

jak komuś nie chce sie szukać sztywnej pracy w korporacji to polecam, proste zajecie (połączenia tylko przychodzące) chociaz szkoda, ze tyle dzwonia, jak to infolinia ;/ ale opłaca sie, dobre wynagrodzenie zwłaszcza jak ktos mowi po angielsku, płaca za kartę miejska, luźna atmosfera, mili ludzie! polecam

ByłyPracownik

Powyższe opinie są mocno przesadzone, pracowałem w call center Lycamobile spory kawałek czasu opóźnienia w wypłacie zdarzyły się trzy razy, z czego dwa razy było to jeden dzień. Atomosfera była naprawdę fajna (ciężko nazwać to typowym korpo), zarobki na poziomie 2300-2900 zł netto (z językiem angielskim) oraz zwrot za kartę miejską, jedyną i największą wadą był 9 godzinny tryb pracy, w Polsce raczej mało popularny.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie LycaMobile Sp. Z.o.o. na stanowisko Konsultant / Konsultantka infolinii? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
lomoka

Ja wiem, że opinie zawsze są bardzo różne. Zależy od wielu rzeczy ale generalnie jak jesteś zwykłym pracownikiem to pracuj i nie ustawiaj pracy innym a szczególnie szefom. Czy wogóle są jakieś przyjęcia?

Paula

Pozdrawiam chłopaka z Gorzowa ! Mega pozytywny

Obserwator

Do powyższych przewinień - czyli za malo ludzi, brak wypłat na czas i 9h pracy dodam jeszcze kolesiostwo. Jak pijesz z liderami jesteś pan, to co że klienci czekają 45min na infolinii TY zostaniesz ze słuchawki zdjety i dostaniesz robotę którą powinni wykonywać oni ale wolą łazić po openspace i śmiać sie do rozpuku przeszkadzając w pracy ludziom którzy faktycznie pracuja.

Rafał
@Obserwator

Tak ,to prawda ,ludzi do pracy mało ,Klienci czekają baaardzo długo ,a Team leaderzy ( pozal się Boże ) smichy chichy i nic nie robienie ,fochy - Milenka niejaka :-/ ,po prostu DNO !!!!

Rafał
@Obserwator

P
@Rafał

@Rafał Jeżeli masz odwagę opisywać kogoś tak, że umożliwia to jego identyfikacje to miej odwage podać swoje prawdziwe imię. Pamiętaj że twoje słowa mogą zostać potraktowane jak zniesławienie a to jest karalne z przepisow kodeksu karnego, bo twoje słowa w złym świetle stawiają inną osobę i umożliwiają jej identyfikację. Brak cywilnej odwagi żeby podać swoje prawdziwe imię? a może sama nie byłaś fair wobec firmy? To jest DNO !!!!

@Rafał

Jedyne fochy jakie mozna bylo zauwazyc to byly z Twojej strony. Podpisanie sie lewym imieniem nic nie da:).

lomoka

Jak się dobrze zarabia to musi być praca odpowiedzialna albo męcząca. Firma jest super, oby więcej takich. Chciałabym tam pracować czy ktoś wie o nowych przyjęciach do pracy, interesuje mnie region mazowsza.

Sylwia

Ja znam jednego chłopaka z Gorzowa, młody w okularach. Bardzo fajny, pozdrawiam Cię. Żary

Przedstawiciel, handlowiec. Jezdzi sie samochodem po roznych miastach, punktach z ulotkami, plakatami itp. Slyszalam ze takie osoby maja duza swobode w pracy i dobrze zarabiaja, a co najlepsze nie ma kamer w aucie i nie kontroluje ich nikt zabardzo . czy to prawda? Zna ktos kogos , jakies opinie?

HOAX
@Anna

ma za to tel z GPS ktory musi miec przy tylku

Siema. Co powiecie o pracy w terenie, jazda damochodem. ? Dobrze zarabiaja ?

Byly pracownik call center agent

Wow pracowałem tam jako jeden z pierwszych ludzi. BYly minusy powazne w tej pracy dlatego juz tam nie jestem w zasadzie opisane wyzej. Natoamist opoznienia w wyplatach? serio? No to teraz jesli to prawda to powinno sie omijac szerokim łukiem NIE POLECAM LM bardzo trafienie opisał warunki tam panujace. Strajkowaliscie????? HAHHAHAHA Żaluje ze mnie nie bylo w tym momencie ;p Opowiedzcie wiecej szczegolow ;p

Uczciwy

Firma regularnie spóźnia się z wynagrodzeniem stanowczo odradzam

wkurzony
@Uczciwy

Potwierdzam - wynagrodzenie ZAWSZE wypłacane w kilkudniowym opóźnieniem. Natomiast gdy pracownik spóźni się do pracy o minutę (lub przekroczy o tyle przewrę w ciągu dnia) zabierają 100 zł premii. ŻENADA - pytajcie o to na rozmowie, ciekawe co wam powiedzą.

ufo
@wkurzony

to po co tam pracujesz, jesli tylko na tym tracisz?

matyjas

jako kierowca-handlowiec, to zapomnij o premiach, jedynie możesz liczyć na tzw, "diety" wyjazdowe od 9-15zł poza swoim województwem, w którym pracujesz. pozdro

MARECKI

Witam. Pracuje w LycaMobile od 5 miesięcy i jak do tej pory nie narzekam. Umowa o pracę, dobry pieniądz który dostaje na czas. Jestem kierowcą/handlowcem, praca od poniedziałku-piątku od 9-18 (1h przerwy na jedzenie kiedy chcę). Praca nie jest ciężka, a przyjemna w porównaniu do np. pracy w McDonald's czy na budowie ;p Jak ktoś ma możliwość pracy w terenie to POLECAM.

Koio

W UK masz prawo do 3 platnych dni w roku, jesli jestes chory. L4??? Ha! Nie istnieje. Mozesz przedstawic ssp, za ktore place Ci £17 dziennie co nie wystarcza nawet na czynsz za malenki pokoj. 20 dni urlopu w roku. To jest szok jakie Polacy maja oczekiwania... Najlepiej pracowac 6 miesiecy w roku, oby nie za ciezko i przez kolejne 6 narzekac, ze sie ma za malo pieniedzy.

Czujka

Praca nie ma polegac na zapierniczu od poczatku do konca. Polaczenia moga wpadac co 2 minuty aby byla ta chwila na oddech albo raport. W kazdym call center ? To masz male doświadczenie jak na call center albo clabe cv skoro do normalnych cie nie brali. Pozdrawiam

nie polecam LM

kazda przerwe rejestruje telefon, nawet przerwe toaletowa, ktora trwa 10 minut jesli komus wizyta w toalecie sie przedluzy, trzeba o tym wczesniej poinformowac team lidera XD a to tylko jeden z absurdow w tej firmie. 1700 na reke wychodzi dla infolinii polskojezycznej, 2000 dla pol-ang + na obu projektach mozna uzyskac ok. 300-400 zl miesiecznej premii. sala jest okamerowana, LONDYN patrzy. latem, podczas upałow nie mozna bylo zaslonic zaluzji, bo.. zaslanialy kamery i naturalnie natychmiast zareagował LONDYN. jak na infolinie zarobic mozna, ale pytanie czy warto. praca 9h dziennie, przerwy z gory ustalane, dosc restrykcyjne zasady co do obsługi klienta. atmosfera na pewno na plus, duzo fajnych, wesolych osob.

fan

marta- - przerwy z góry narzucone godziny.(TAK JEST W WIELU FIRMACH NP. BANKACH-TRUDNO,ZEBY WSZYSCY POSZLI NA PRZERWE W TYM SAMYM CZASIE) - absurdalne wymagania co do słownictwa podczas obsługi klienta.( JAKIE ABSURDALNE-TO ZE TRZEBA WYSŁĄWIAĆ SIE JAK CZŁOWIEK?) - 2 tysiące do ręki, jeśli ci nie obetną premii (przekroczenie przerwy 5 min to ok 100 zl mniej, spoznienie podobnie nawet jesli nie z winy pracownika)bardzo - przychodzace rozmowy zdarza sie ze jedna za druga bo malo pracownikow jest online. To meczy bardzo zwlaszcza jak sa malo rozgarnieci klienci.9 NA TYM CHYBA POLEGA CALL CENTRE - ROZMOWY JEDNA ZA DRUGA - A CO ILE MAJA BYC CO 2H? CHYBA NIE PRACOWAŁAŚ W NETII0) - praca poniedziałek, niedziela (2- 3 weekendy pracujące) Żadnego benefitu z tego tytułu. (A DWA INNE DNI WOLNE W TYGODNIU TO CO?) - Urlop ? jesli go Londyn zaakceptuje i tyle dni ile zaakceptuje. - Drogi kliencie uurażony, faktycznie Londyn obsługuje nadal ale i Warszawa. Reklamacje zazwyczaj Hindusi rozpatruja stad te problemy i opieszałość ( gorzej nierozgarnięci od większości klientów)

olo

fFaktycznie chyba jesteś robotem skoro nie zrozumiałeś, że 1 godzina to przerwa dla pracownika - nie jesteś wtedy do dyspozycji pracodawcy tylko robisz co chcesz. Jesli gadanie przez telefon to dla Ciebie zapierniczanie, to współczuję Twoim przyszłym pracodawcom.

Zostaw merytoryczną opinię o LycaMobile Sp. Z.o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LycaMobile Sp. Z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LycaMobile Sp. Z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LycaMobile Sp. Z.o.o.?

LycaMobile Sp. Z.o.o.
3.1/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Wincentego Rzymowskiego 34 lok. R34
    02-697 Warszawa