Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

tomek

tak ja jade we wtorek

tomek

tak ja jade we wtorek

PEA

Czy jedzie ktos z was 29.04 do Holandii?

@PEA

Ja miałam jechala z koleżanką ,w ostatnim momemencie zrezygnowaliśmy za dużo bylo negatywnych komentarzy (usunięte przez administratora)nie żaluje że sie zrezygnowałam pozdowienia z Szczecina, patrzcie na umowe , czytajecie dokładnie naprawde!!!

ona
@PEA

Hej, , wyjeżdżam z koleżanką 15 maja, tu opinie nie sa dobre na temat tego biura...coraz czesciej zadajemy sobie pytanie czy jechac, tym bardziej ze to pierwszy nasz wyjazd...(usunięte przez administratora)

aka

wszedzie dobrze,gdzie nas nie ma.Pracowalem 4 lata przez inna firme i nie widzialem ZADNEGO POZYTYWNEGO KOMENTARZA!!!Kto chce pracowac,ten pracowal,a kto przyjechal sie bawic ten sie bawil,ale nie mial godzin.Pozdrawiam.

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Sprzedawca CCC Złotów
CCC S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
ona

najbardziej mi szkoda mężczyn ktorzy przyjechali tu po lepsze życie dla swojej rodziny a pozniej sie rozczarowali .mieszkałam w unicie z meczyzna (29 lat) , w polsce miał żone i 2 dzieci. porzadny facet, nie wdałam sie z zadne romanse, oszczedzał kazdy grosz zeby wysłac pieniadze rodziniie, pracował ponad siły. na poczatku mial prace, pozniej zaczely sie problemy , mniej godzin =mniej pieniedzy. nie byl w stanie wysyłac pieniedzy swojej rodzinie bo za co ? jesli pracuje sie po 10 godz tyg. ale nie wrocil do polski , dlaczego? mezczyzni nie chca wracac bo wstyd i meski honor im na to nie pozwala. znam kilka przypadków ktorzy siedzieli tu miesiacami nie po to zeby zarobic, ale po to zeby sie bawic, cpac , pic bo tu sa ludzie na niskim poziomie wartosci. 5% ludzi to normalni ktorzy pracuja sumiennie, nie imprezuja i sa tu wylacznie dla pracy. Ci ktorzy maja wieksze ambicje wracaja do polski. niektorzy maja tu prace i dobre wynagrodzenie ale to szczesciarze ktorym sie udalo naprawde przypadkowo lub podpasowali sie pracodawcy. ja osobiscie trafilam na fatalne warunki (park ) po miesiacu wrocilam bo normalny czlowiek nie jest w stanie zniesc takich upokorzen. co tydzien przeliczałam kazdy grosz,nie starczalo mi na jedzienie , nie ze wzgledu na to ze wzielam za malo pieniedzy, nie zapomnijmy o tym ze tu wszystko wiecej kosztuje. to co zarobilam musiałam przeznaczyc na wszystkie oplaty , a uwierzcie to jest jak niekonczonca sie lista...

inna
@ona

No niestety taka prawda :( Mój siedzi w Holandii też przez ta firmę i początki oki ale teraz to jest porażka(usunięte przez administratora)ani mnie z dzieckiem nie utrzyma za to :( zanim wyjedziecie dobrze się zastanówcie czy stać was na takie wydatki..

tom21

przyjechałem do holandii tydzien temu, czytałem wczesniej komenatrze o tej firmie ale zawsze wole przekonac sie na własnej skorze jak jest naprawde. pojechałem bo myslałem ze zarobie duze pieniadze , teraz czekam na wyplate zeby miec za co wrocic do Pl. ludzie nie nabierajcie sie na to co oni proponuja(duze wynagrodzenie, piekny hotel itd) bo to mija sie z rzeczywistoscia

xxx

święta prawda ...

Maciek

zalezy od szczescia, masakra; c ja tez siedze w pl a potwierdzenia nie moge dostac,szukam innej....

lord

PARE LAT TEMU BYLO TAM WARTO JECHAC, TERAZ WSZYSSTKO UPADA PRZEZ CO NIE MA ROBOTY.ISTNY (usunięte przez administratora) NIE FIRMA,TYLE W TYM TEMACIE

michał

widze ze opinie sa podzielone w takim razie tez sie wypowiem. byłem w holandi miesiac, pojechałem tam z kumplem, praca jak praca raz lzej raz ciezej jak wszedzie. w zaleznosci gdzie sie trafi i jakie ma sie szczescie. pojechałem tam po studiach w takim samym celu jak kazdy. w agencji powiedzieli ze bede miał prace w100% , jak mowili tak bylo, (usunięte przez administratora)

Jan

ta firma to wielki jeden bałagan przerzucają mnie co rusz do innego domku,kase odłożysz pod warunkiem ze bedziesz jadł suchy chleb zero piw zero papierosów wtedy pare groszy ci zostanie.Co 3 miesiace musze zjeżdżac do Polski to jest chore konczę z ta pracą zjeżdżam do POLSKI

dawidziak

Witam mam mozliwosc wyjazdu 24 kwietnia , mam 20 lat i mam miec mniejsza stawke , niz jezeli bym mial 23 lata , jaka jest stawka netto i jakie sa koszty utrzymania : mieszkania , ubezpieczenia , dojazdu do pracy , jedzenia ?

krzysiu
@dawidziak

A ja opowiem tak. Firma jak firma ,ja jako 18 latek wyjechałem przez ta firmę w tamte wakacje ,trafiłem na prawdę na super pracę " Adidas" pracowałem ponad 3 miesiące, przelewy były bardzo dobre bo miałem tygodniowo 160 euro, ludzie mieli tyle co mieli po 20 lat , tyle dostawali czasem. Co do pracy to jest dużo teraz na ten sezon. Ogólnie firma powoli upada... Adidas zamknięty, później w czerwcu też zamykają firmę na Smartfon cos takiego, Reebok zamknięty- wszystko do Niemiec (Adidas, i Reebok ). Po zakończeniu pracy pracowałem w szklarni, snebo, i furti pack. Praca nie jest zła - tylko snebo bardzo dużo godzin np 16 robisz, pózniej wole... Dużo się zmieniło jak byłem tam 5 miesiećy : np - Gdy przyjechałem i ktoś nie pracował nie płacił za domek. - mniej rumunów mieszkało zdecydowanie - nie było imprez koło spacerniaka ;p A teraz od znajomych słysze bo mam jeszcze kilku tam to SZOK! Oni nie zjeżdżają ponad 9 miesięcy ,bo już nie wróca TAK JAK JA. Nie ma potwierdzen na powrót - chyba ,ze masz stałą pracę, i znasz bardzo dobrze jeżyk ,aby sie dogadać z szefem. Czemu nas nie chca? Czyli około z 50 znajomych co zjechali - Bo wolą was nowych, bo na numer sofi zarobią, a zobaczysz popracujesz 5 miesięcy, i zjedziesz, to nie ma szans na powrót... Dzwonię od ponad 3 miesięcy i nie mam powrotu, a nowych ludzi sciagaja... Albo był taki przypadek : Znajomy pracował na szklarni, zjechał na urlop, dzwoni po potwierdzenie,a w biurze mówią ,że nie ma. Dzwoni do szefa, a on mówi po angl mu ,że Goodmorning - firma exotigreen, powiedziała mu,że on już nie chce wracać do pracy. Na siłę dostaję sie zjazdówkę za byle co, aby nowych sciągać. Jako młody , polecam firmę. ; p

nnn

Powiem wam jeatem od 3 dni i jest spoko ludzie wporzadku co tydzien w sobbote imprezy na tym pensjonacie mozna sie pobawic dobrze nurtuje jeden fakt ze pełno tu tych rumunow prawie 80 procent a reszta bez zarzutów jak na 18 euro to pokoje w stella maris są godne tej ceny nie jeden tak w domu peqnie nie ma

zyb

internat podzielony jest na mieszkania (unity) jeśli w którymś ktoś przypali coś na kuchence, to zazwyczaj włączają się syreny, wszyscy musza opuścić budek, obojętnie jaka pora dnia... głupie to jest oczywiście (przecież w miastach ludzie nie opuszczają budynków w podobnych sytuacjach) ale tam nie jesteś traktowany jak normalny czlowiek, tylko jakaś cyferka w obozie, i musisz stosować się do regulaminu, jak nie to wypad

No chodzi ogolem jak jest . A jakie alarmy masz na mysli

No chodzi ogolem jak jest . A jakie alarmy masz na mysli

Artur

Powie mi ktos cos o stella mars

zyb
@Artur

skonkretyzuj, pół wątku jest o tym internacie... osobiście najgorzej wspominam nocne alarmy

mm

Kto jedzie jutro do Holandii

ggg

Moze ktos powiedziec cos o miejscowosci.etten leur ?

Polecam

Polecam tą agencjie!!!!Wypłaty na czas,fachowa opieka polskich koordynatorów.Można zarobić sporo kasy.

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 15 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING