Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

?

Witam jak widze te opinie co ludzie tutaj wypisują to mnie głowa boli,ja mieszkam na parku od kwietnia 2013r i od tamtej pory mam ciągle prace i do dziś pracuje gdy coś potrzebuje to zawsze się zwracam do sławka lub łukasza i nie mam problemów z załatwieniem spraw.Od kwietnia pracuje z różnymi osobami i jak widze jak oni ściemniają albo sie nie chce robić to potem wychodzą problemy że nie mają pracy bo takich już nie chcą w holandii

doris

Wielka szkoda ze zlikwidowali tą fIRME adidas,mój mąż tam pracował,i nie wiadomo czy nie bedzie musiał zjechac teraz do Polski,bo bardzo dużo ludzi jest teraz tam bez pracy.

anan

Czy orientuję się ktoś czy jeśli pracowałam przez to biuro ale zjechałam wcześniej (tzn nie przepracowałam 3 miesięcy tak jak powinnam zgodnie z podpisaną umową) to czy jest szansa, że przyjmą mnie jeszcze do pracy przez to biuro czy nie ma szans żeby dostać potwierdzenie

Jacek

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Sprzedawca CCC Złotów
CCC S.A.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
?

[usunięte przez moderatora]FIRMA ADIDAS BĘDZIE ZAMKNIETA ZA 2 MIESIĄCE I PRZENIESIONA DO NIEMIEC

Jak najbardziej polecam firmę good moring. Obecnie pracuje w firmie " Adidas" przelewy są na prawdę super za 40 h pracy 250 euro/ 270 . Jak na taką pracę co praktycznie nic się nie robi to jest bardzoo dużo Co do warunków mieszkalnych : Stella Maris- jest recepcja, warunki bardzo dobre bo jest bilard, piłkarzyki, polska telewizja,internet,palarnia na której można imprezować, podłogi ogrzewane, prysznice, całe wyposażenie, pokoje na karty. Park- nie co gorsze warunki ,ale nikt was nie pilnuje, daleko do sklepu. Co do pracy- to zależy jak się trafi " najmniej zarabiają na beczkach " nie opłaca sie robic w wieku 24 lat za 160 euro, bo więcej na wiekówce wyciągniesz. Firma jak najbardziej fajna . Tylko jeden minus. Jeżeli nie masz pracy cięzko do kogoś się zwrócić.Powinno być więcej koordynatorów jak ZBYSZEK!!! [usunięte przez moderatora] Masz problem? To tylko Zbyszek Ci pomoże, bo inni zakręceni jak nie wiem co.. A prace rózne oferuja : beczki,Adidas, piekarnia, szklarnie ( papryka, pomidorki) , cebula, kwiaty, owoce, warzywa, ryby, czekoladki. Zazwyczaj jest tak ,ze się siedzi kilka dni na domku ( oczywiscie gdy siedzisz nie płacisz za nic ) ,a później ogarniają Ci prace. Na początek dużo jedzenia proponuję wsiąść,bo kasy nie będziecie mieli przez 3 tygodnie. Najlepiej konserwy, zupki, jakieś zupy w proszku :) Pozdrawiam , i myślę ,że dużo pomogłem w mojej wiadomośći.

Lila

to chyba normalne wymagania. Kazde biuro tego wymaga. Dwa lata temu pracowalam przez to biuro najpierw na kwiatach, a pozniej na czekoladzie.Niestety musialam zjechać, bo zaczynal mi sie drugi rok studiów. Szkoda, bo dobrze moglam zarobić.. orientuje sie ktos, jak to teraz wygląda?

maka

Właśnie mam zawieźć swoje papiery do nich.A po co im zaświadczenie o zameldowaniu?

juleczka12269

witam ja bylam w nl przez ta firme i nie polecam...pracy nie bylo, dali mi prace od pon do piatku za 146e tygodniowki...wiec jak ty zyc i cokolwiek odlozyc wrecz nierealne:-(wiec zrezygnowalam z pracy myslac ze znajda mi inna a oni wyslali mnie do polski totalne chamstwo...nie polecam...

kacha

Powiem wa że teraz z [pracą w holi jest jedna wielka lipa na 300 polaków 80 nie ma pracy więc nie widzę sensu tam jechać czekam na wyjazd od 1 sierpnia im dłużej to trwa tym bardziej chce z tego zrezygnować najlepiej jechać w marcu na sezon wtedy jest dużo pracy , a i nie słuchajcie babeczek z biur bo ładnie ściemniają a jak się o coś dokładnie nie wypytasz to sama nie powiedzą...generalnie to d szukać innego biura...

a

siema jakie macie doswidczenia z biurem w trzebnicy bo jade za niedlugo tam zawiesc papiery i bd czekal na oferte oplaca sie tam jechac czy bd siedziec na domku prosze o szczere odp dzieki

Miałam wyjechać z chłopakiem przez tą firmę ale po przeczytaniu wpisu z dzisiaj 15.08.2013 r. to już nie.

Nieistotne

Ja jestem nadal w Holandii, szczerze mówiąc mówiłam chłopakowi żeby nie jechać przez tą firmę przez te komentarze, on stwierdził, że te komentarze są przesadzone, ale teraz się sam przekonał że wręcz odwrotnie. Jeżeli chodzi o warunki, to jeśli traficie na stelle to jest full wypas, tak jak mówił Damiano (tylko przesadził z tym meldowaniem się), na parku zalezy gdzie kto trafi, loteria. ale ogólnie warunki na parku są fatalne. jakoś dajemy radę. na stelli czekałam na pracę wieki,(usunięte przez administratora)cokolwiek załatwić to jest masakra. zresztą jesli chcecie jechać w parze tak ja i mój chłopak to nie myslcie sobie, że będziecie razem mieszkać. mnie wywalili 90km od niego w późniejszym czasie... ogólnie nikomu nie polecam jechać przez tą firmę. (usunięte przez administratora) tutaj wszystko zależy od szczęścia. jeśli jednak zdecydujecie się na przyjazd tu to weźcie sobie kupe jedzenia i ze 100e bo wypłate macie po 3 tyg. płacicie za paliwo, ubezpieczenie i niezależnie gdzie traficie czy to hotel stella czy park płacicie (usunięte przez administratora)tygodniowo. więc jeśli pracujecie cały miesiąc, to samo utrzymanie kosztuje ponad (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora).. ogólnie oceniając na parku szybciej dostaje się pracę i łatwiej jest coś załatwić. jest większa swoboda. co tu dużo mówić. odradzam z całego serca.... a i moje nieszczęsne godziny za tydzień to 30! odechciewa się wszystkiego

kaska z olesnicy

hej a obecnie jestem w holandi i pracuje w adidasie spoko naprawdezalezy gdzie sie trafi ale przelewysa tam stale 230 i 260 euro tyg zalezy za jaka zmiane pracuje juz tam 4 miesiac inie nazekam ogolnie pracs jest zxdaza sie ze siedza bez pracy ale kilka dni nie znqm nikogo kto by dluzej siedxial warunki sa dobre ja mieszkalam na parku ale mnie po urlopie przeniesli na zwajndrecht tu jest fjnie siedze dopoki bedzie praca sezon sie za miesiac konczy wiec na pewno zjade do rodziny do polski ale ogolnie firma jest ok nie mam problemu do tej poty pozxdrawiam wszystkich

alinka

najlepiej powiedz, że zjeżdżasz z powodu ważnych spraw w Polsce...dyplomatycznie... nie powinni się czepiać...słyszałam nawet od jednego z koordynatorów, że kar nie ma...ale nie będę ręczyć za te słowa, bo nie wiem jak jest naprawdę...no i nie z dnia na dzień, tylko troszkę uprzedź, że masz taki zamiar.

Damiano

Odnośnie wyjazdu, jeśli jakaś osoba, zjechała, nie zapłaciwszy tej śmiesznej kaucji, chciałbym się zapytać jej, czy w związku z tym miała jakieś problemy ze strony Good Morningu na terenie kraju? Proszę o pilny kontakt. Płacić sankcję, za co?, za to że pracy nie potrafią załatwić i że oszukują ludzi, licząc tylko na zysk z każdego pracownika.

Zgadzam sie w 100% ostatnio zjechałam do Polski i szczerze odradzam każdemu!1 za te pieniadze mozna znalesc w Polsce prace...(usunięte przez administratora)dobrze wam radze.powodzenia

MCK

A GDZIE PRACUJESZ BO JA MIALEM TEZ PO 38-39 GODZ I MIALEM PO 175E NA TYDZIEN.NO I KUP JEDZENIE,KTO PALI TO TYTON ITP CZYLI SZALU NIE BYLO,WIEC JEZELI TE GODZINY TOBIE PASUJA TO POWODZENIA TOBIE ZYCZE,TERAZ MAM 58 GODZ I BIORE 400E NA TYDZ. ALE PRZEZ NL JOBS POLECAM I ZA DOMEK 75E I WAKACYJNE 35E ZA TYDZ W POROWNANIU GOODMORNING 100E I 25E WIEC KROJA WAS ROWNO.

karooo

ETak ja jechalam z Trzebnicy i szczerze powiem ze mi sie udalo:D mam stala prace dzien w dzien i 38godz wplywa na konto poprzez biuro.tygodniowo a jesli mamy wiecej godz to szef holenderski wyplaca nam na reke:) takze z tego mozna.zyc,a co na koncie to na czysto zawiezc do Polski:D rowniez ten szef zalatwil nam domek,za ktory jest 75euro tygodniowo,a nie jak.na parku 100euro. Za domek i jeszcze.za dojazdy dopracy odciagaja,a my mamy za darmo:D takze mowie mi sie.naprawde udalo:D.ale.to co sie dzieje na parku to jest masakra, trzeba caly czas wydzwaniac i szukac sobie samemu pracy bo jak nie to siedzisz na domku:/ do nas do szklarni tez przyjechalo 5osob z Parku,pobyli 3dni.bo wtedy tylko potrzebowalismy osob i koniec,dalej musza szukac i troche tu to tam, ja bym tak nie mogla-dlatego dobrze zew ja tak nie mam. Odradzam PARK!!!!!!!!!

mck

na tzw beczkach,makaronach zarobisz od 150e do 200e za tydzien tam jest lipa straszna i nie daj sie nabrac ze to stala praca 26 tygodni i kop w (usunięte przez administratora) Na parku sa lepsze prace ale i tez posiedzisz czasem na domku ,nie zarabiajac nic.Dam ci rade ogarnij sobie lepsza agencje,a jak juz trafisz do egzotika to uwazaj na [usunięte przez moderatora] opiekunka ona tylko szkodzi...pozdro;)

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 14 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING