logo EXotic Green (Goodmorning)

EXotic Green (Goodmorning)

Złotów

Opinie o EXotic Green (Goodmorning)

Wdzięczna 2017-01-23 11:33
Goodmorning dla mnie jest super firmą . Dziki nim zarobiłam spore pieniądze.
J,r 2017-01-29 15:41
Firma hm nie wiem czy to dobra nazwa, olewaj ludzi są nie ogarnięcia i tak naprawdę nie liczą się z ludźmi przez parę lat pracy dla tej firmy dużo widziałem po za tym domki są zaniedbane tak jak wszystko
J,r 2017-01-29 15:41
Mikel 2017-01-30 12:51
Chyba koło 300 € bo + nadgodzin . 260€ to 40h po normalnej stawce bez nadgodzin
32h po normalnej stawce + 8h po 130-150% około 300€
Pomoc Rozliczeniowa 2017-01-30 12:58
W goodmorningu gola godzina po odliczeniu wszystkiego to 6.50€ h po 32h są liczone nadgodziny które są liczone po 130-150% zależnie od pracodawcy.

Nie liczy się 40× 6,50€ bo to oszustwo. We wszystkich biurach Holandii nadgodziny
Iiczone są po 32h

Czyli po przepracowaniu 40h powinno być jakieś 300€ na rękę

Nie tak źle...

W innych biurach 40h jest po 320€

No chyba że pracujecie dla randstad to jeszcze lepiej

Krystian 2017-01-30 13:14
275-285€ za 40h pracy na rękę.... trochę lipa .
półka 2017-01-30 22:04
Niestety oszukują. Na załatwienie sofi musiałam czekać miesiąc. Do tej pory nie dostałam mojej ostatniej wypłaty.... często było tak że było tych pieniędzy dużo za mało! W tej chwili wiem że ludzie miesiącami nie dostają pieniędzy albo jak już to po 50 , lub 90 euro .... na domkach bardzo zła atmosfera.. .
ona 2017-01-30 22:06
Mieszkalem na stelli 2017-01-31 16:39
Ta agencja to jest porazka poprostu porazka !!!!!!!!!!!!!Z recepcji w chodza do pokojow jak chca bez pokania ,, traktuja cie jak smiecia ..a i jak w polsce powiedza ci np. ze jest praca na magazynie ... to w holandi powieddza oczywsicie jest dla pani praca ale n cebuli a jak nie to dowidzenia !!! ..zal slow poprostu
Poster 2017-02-06 22:59
Bardzo fajna agencja pracy, spokojnie można pracować>
HGWXIX 2017-02-16 14:56
Dla patusów i ćpunów to fajna - byle do kolejnego jointa. Ale kto chce zarobić to nie zarobi.
HGWXIX 2017-02-16 14:58
Poznać głupiego po śmiechu jego. Pracowalibyśmy w lepszych miejscach a nie w tych patusowniach zwanych agencjami pracy a będącymi obozami koncentracyjnymi.
Darek 2017-02-19 11:45
Nie mogę czytać tych bzdur, zbytnio sie denerwuję. Już korzystałem z pośrednictwa tej agencji i dla normalnych ludzi, którzy chcą jechać i zarabiać było wszystko ok. Ale byli i tacy, którzy myśleli tylko o balowaniu!!!
Jabalga 2017-02-19 22:51
Byli tacy, co myśleli o pracy, a dostali pobyt w obozie koncentracyjnym. Więc nie świruj. To oszuści.
kacper 2017-02-22 14:22
No trochę w szoku jestem w sobote 25.02 mam jechać praca niby od poniedziałku gdzies na magazynie a zamieszkanie stella maris .to naprawdę tak wszystko wygląda bo zaczynam się zastanawiać.dzieki za odpowiedz
Piotr 2017-02-24 18:55
Bardzo dobra agencja tylko dla ludzi, którzy jada pracować a nie balować.
Alicja 2017-02-28 14:59
Korzystaliście już z usług EXotic Green (Goodmorning)? Spełniła ona Wasze oczekiwania? :)
jozef 2017-03-02 19:58
Czy byl ktos w hotelu w miejsowosci Stenbergen? i jak wyglada praca na papryce przy sortowaniu/pakowaniu? jest tam duzo godzin? prosze o informacje jesli ktos byl. pozdrawiam
Alicja 2017-03-06 09:25
@jozef mam nadzieję, że znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne informacje. Również polecam skontaktować się z firmą. Na pewno odpowiedzą na każde Twoje zapytanie.
HGWXIX 2017-03-12 22:08
Nie ma pracy. Nie ma godzin.
Alicja 2017-03-14 09:24
@HGWXIX, a powiesz coś więcej o firmie EXotic Green (Goodmorning)?
Bilon 2017-03-30 20:19
Jest praca są godziny od 40 do 50/60h robisz ile chcesz....
Czytając to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wyjechalem przez goodmorning bo myślałem że lipa i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pojechałem przez inną agencje pracy która byla wychwalana i kupa totalna 35h naciagniete na maxa.... ciężka i brudna praca przy serach bree i camombert.... dostałem inna ofertę pracy z goodmorning nie zastanawiałem się dlugo zapakowalem sie i 4 pociagami i 2 autobusami dotarłem na hotel stella maris ktory z opowiadań miał wyglądać tragicznie , mysl [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mi tam... , dotarłem na miejsce calkiem ładny hotel wchodzę do środka ( Sobota 20:00 ) mówię że przyjechałem pracować do Goodmorningu.... na recepcji siedział spoko młody kolega z Rumuni dałem dowód osobisty po 5 minutach dostałem kartę do pokoju ( nie ma kluczy ) wchodzę na mieszkanie wita mnie 4 osobowa grupa Polaków .
Zajebisci ludzie.... pozdrawiam pokój 24....
Siedziałem 3 dni bez praca ale pani z biura powiedziała że tak to się odbywa bo nam muszą pracę znalezc tylko trzeba chwilę poczekać ( nie znajdą ci pracy jak nie przyjdziesz.... bo mógłbyś nie przyjechać.... i co potem lipa dla Goodmorningu... A ty powiesz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to mam i tyle.....

Ogólnie warunki hotelowe : Nie ma się do czego doczepic

Jak na mieszkania agencyjne:

Wszędzie parkiet i nowe meble 2 lazienki i 2 WC 10/10

Czystość 10/10

W hotelu zawsze jest ktoś do kogo możesz iść lub zadzwonic..... masz telefon w mieszkaniu w saloniku koło telewizora i możesz dzwonić do biura i biuro dzwoni do ciebie czy już coś dla ciebie maja... bez latania z góry na dół...

W sobotę jest dyskoteka można napić się zimnego piwka i posiedzieć na loży

Chujowe komentarze pewnie są od ludzi co odpadają lipe w robocie i nie chcą pracować... goodmorning robi wszystko co może abyś pracowal ale jak ktoś skutecznie nie chcę to do polski

czasami ktoś się nacpa i napije robi jazde w środ normalnie siedzacych na dworze ludzi...
Którzy grzecznie siedzą piją piwko i pala papierosa.... To od razu wyjazd do domu....

Rumuni i Polacy wysoka kultura osobista

Ogolnie.... Nigdy więcej nie będę czytał komentarzy z takich forów i źródeł jak to bo widziałem ludzi którzy byli wywaleni z hotelu i szczerze sam byś nie chciał z nimi mieszkać....

Po 3 dniach znaleźli mi pracę i pracuje wczoraj 9h dzisiaj 9h jutro pewnie też z 9h i sobota....

Od następnego tygodnia pewnie ponad 50h ale jak nie chcesz bo podatek to nie musisz....

Myślę że można przyjechac do pracy żeby samemu zobaczyć.... nie wszyscy jesteśmy tacy sami...

Ogólnie Jezeli poczekamy do 7 dni na hotelu z b,dobrymi warunkami i nie płacąc za te 7 dni . Mieszkając gratis to dostaniesz pracę...... w pełnym wymiarze godzin...

Jedyny minus to płatny dojazd do pracy 15 € na osobę odciąganej od tygodniowej wypłaty 60 € na miesiąc .
TmK 2017-03-30 20:37
Ja wyjechałem do pracy 22.03 a na następny dzień miałem już prace Magazyn LG 7-17 ale godzinę ucinaja za przerwy. Za dwa tygodnie będę miał 1 tygodniowe i dam znać ile wyszło za 45h ;) po tyg. mieszkania na hotelu zostałem przeniesiony na domki letniskowe do oosterhout, klimacik kolonijny :D
paulina 2017-03-31 01:07
Czesc , czyli warto wyjechac ? Pytam bo mam propozycje i nie wiem czy pojechac patrzac na te komentarze , ogolnie sama mam jechac to troche sie cykam ze nikogo nie poznam , jak to wyglada z pokojami ? Sam czy w 5 na pokoj ?
Alicja 2017-03-31 08:53
@TmK, czyli na tą chwilę jesteś zadowolony ze współpracy EXotic Green (Goodmorning)?
OKOK 2017-03-31 21:26
Po 2 osoby w pokoju na hotelu i w domkach czasami zdąrzą się że możesz byś sam/sama

Ja bym jechał, zawsze można zmienić....
Pik -up 2017-04-01 18:12
Różne tygodniowki za 40 h 260 € na rękę zależy przy czym . Na wiekowce na pomidorach 285€ za 40 h bo na pomidorach nie ma wiekowki a hotel i tak mniej płacisz więc zawsze masz więcej niż starszy...
Alicja 2017-04-03 10:17
@OKOK, zawsze można zmienić miejsce zakwaterowania? To bardzo dobrze!
medewerker 2017-04-06 08:33
M Jezierski z całym szacunkiem dla Pana osoby ale znam język polski lepiej jak sie panu wydaje . A jeżeli chodzi o te znajomości języków obcych to podejrzewam że pan jest jedną z tych osób która ma zawsze pod górką za granicą bo jak to pan napisał poprawną polszczyzną pan włada .. heheh Ja rozmawiam biegle po angielsku i kończę edukacje jezyka holenderskiego a pan??
Tulipanek 2017-04-06 11:49
Czy ktoś może orientuje się lub wie o pracy dla florystki? Chcę się dowiedzieć coś przed rozmową z firmą?
PawelOpole12 2017-04-20 23:05
Jeśli planujecie wyjazd żeby zarobić to lepiej szukajcie innej agencji nawet jeśli macie nóż na gardle.. Bo to tylko strata pieniędzy, nerwów i nieważenia przez innego człowieka. A więc pracowałem w good morninga i mieszkałem w steenbergen na hotelu Stella maris mieszkasz po 3 osoby w pokoju... I i 2 pokoje z tym jeden dla pary kuchenka elektryczna na 5 osób z dwomapalnikami haha pełno Rumunow. Wyobraźcie se czekasz na wypłatę pp 3 tyg pracy a tynic oczywiście w piątek biuro do16 zgłaszasz a oni mówią ze Masz czekać do pon.. W pon mówią żebyś czekał do piątku.. I tak tydz dwa trzy.. Zależy kto.. I jak bardo walczy o pieniądze.. W hotelu traktują cie jak śmiecia.. Dosłownie... Oczywiście siłownia zamknięta.. Recepcjonistka pani Zosia wchodzi do pokoju karta bez płukania zresztą wszyscy pracownicy tak Robią.. Traktują cie jak debila.. w pl mówią ci ze jedziesz na piekarnie a ma miejscu mówią ci ze masz się nie sugerować tym co ci w pl powiedzieli a jak się nie podoba to proszę wracać do polski... A ty zapozyczony z Polski z nadzieją na zarobek, zgadzasz się na ich wszystkie warunki..upokozony.. Ludzie.. No jest dokładnie jak opisuje jeśli doswiadvzyliscie albo dacie się nabrać.. podpiszcie się pod tym...hmmm jakieś ciekawostki... pani Zosia... rozmawia z Tobą jak byś był jakimś debilem... Rafał ten Szczurek jest tak fałszywy... A Tomek myśli ze jesttam szeryfem.. I daje leosze pokoje dziewczyna... Wiadomo jak jest xd ale to fałszywka wiex uważajcie nnie chce mi się juz wypisywać bo onych to najlepiej nagrać film!!!
Piotr 2017-04-21 20:43
Przeczytałem opinie i chcę Wam podziękować...jutro miałem tam się stawić.No ale jeśli tam jest tak jak piszecie to bym musiał którejś tej bezczelnej paniusi jak by mi weszła do pokoju bez pytania lub ubliżyła wygarnąć strzała..No i bym wrócił tam gdzie nie chcę....Dzięki
Alicja 2017-04-24 09:27
@PawelOpole12 w swoim komentarzu wspominasz między innymi o tym, że zdarzyła się sytuacja, gdzie wynagrodzenie wypłacone było z opóźnieniem. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy zdarzało się to już wcześniej? Możesz również przybliżyć nam, w jakim dziale pracowałeś?
PawelOpole12 2017-04-27 22:14
Sytuacja powtarza się co tydzień.. Ale Przeważnie na innych osobach żeby nie mieli przypalu:)
Pawelec 2017-05-03 10:09
Jakie prace fizyczne ma w swojej ofercie agencja EXotic Green (Goodmorning)? Może ktoś ma wiedzę w jakich branżach są te prace? Może dowiem się coś więcej o pracach, o mieszkaniach? Jak z dojazdem na miejsce?
Mati 2017-05-04 18:20
Ludki złote,ilu z nas w potrzebie pracy podaje wszystkie newralgiczne dane osobowe.
Też podawałem: prosimy w celu dokończenia rekrutacji wysłać skan dowodu,sofi,nr konta.
A po otrzymaniu dokumentów,kontakt się urywa bo pracodawca się rozmyślił.

Każdy może dawać lipne ogłoszenia a pózniej sprzedawać nasze dane osobowe.
Jest praca? ok,proszę o przesłanie umowy,wraz z gwarancją godzin i stawką oraz terminem rozpoczecia pracy.Wtedy mogę rozmawiać,w ciemno to sobie sami skanujcie.
mlody90 2017-05-04 18:21
Hej a na hotelu stella maris bylo ok czy omijac ? I praca byla na produkcji czy na szklarni ?
Ponek 2017-05-11 08:47
Interesuje mnie praca w okolicach Bredy ale jakie to są prace?
HGWXIX 2017-05-14 10:53
Powiem to samo co 99% ludzi co tutaj piszą. Firma oszukująca ludzi. Obiecują pracę - często zaklinając się na wszystkie świętości, że nie na szklarni, a potem na Stelli w Welbergu dowiadujesz się, że trafiasz właśnie na szklarnię. Firma nie potrafi załatwić pracy ludziom - tak jak w kilku przypadkach - 3 tygodnie pobytu i tylko 6 dni pracy ( a potem odesłanie - klienci nie byli zadowoleni - przepraszam to agencja towarzyska czy co? ). Co do pokoi - może i są w hotelu ładne, ale to dalej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] koncentracyjny. Ciągłe przenoszenie z pokoju do pokoju. Wizyty personelu kiedy "mieszkańców" nie ma w pokojach. Raz akurat w dniu wolnym trafili na mnie, i szybciutko pani z recepcji opuściła pokój. Problem też jest z tym, że ciągle są alarmy p-poż. w hotelu. Ale to akurat nawet nie problem z tym, że ktoś naprawdę coś przypalił, tylko po prostu gdzieś jest przycisk do tego i ktoś się musi tym bawić. Bez względu na porę dnia.
Do Holandii 2017-05-14 18:59
Czy wybiera się ktoś w maju??
Daniel 2017-05-20 12:22
Tak jest ja jadę :) jak coś pisz "cherrykokolino@gmail.com"
Paulaaaa 2017-05-24 16:20
Hej powiedz mi bo ja jestem tu w holandii przez good morning i wlasnie nie dostaje tygodniowek kordynatorka ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do kogo moge sie zglosic ????
Puszek 2017-05-24 23:08
Fajnie, że EXotic Green ma taką ofertę pracy. Jak ludzie szukają pracy żeby dobrze zarobić to jest z czego wybierać.
Alicja 2017-05-25 09:06
@Puszek więcej na ten temat możesz dowiedzieć się na stronie internetowej EXotic Green (Goodmorning), gdzie można zarejestrować swoje CV: https://www.goodmorning.eu/pl/kandydaci/twoje-cv/
popek 2017-06-03 16:49
Ludzie 300 euro za tydzień?? jakieś jaja.ta firma jawnie okrada ludzi i pewnie zakwaterowanie za swoje i dojazd?W niemczech na budowie jako zwykły pomocnik miałem 10 euro na h.10h pracy i stówka za dzień a nie 300 za tydzień.nie dajcie się oszukać.uwarzajcie też na firme searchwork ze złotowa oszuści.1000 euro i za swoje nocleg.To w polsce te 3 tysie się zarobi
prawdziwy 2017-06-03 17:00
Pewnie pisze pani z biura exotic.Ale nie z nami takie numery.najniższa krajowa w Holandi to 1551,60 euro od lipca nieznacznie w góre.I co mają polacy tyrać za najniższą ,nawet nie????
Dr dre 2017-06-16 12:18
Co ice płyty sie nie sprzedają i trzeba tyrać w holandii hehe
Puszek 2017-06-18 15:39
Myślę, że niektórzy celowo wprowadzaj w ład innych? Najlepiej dowiedzieć się wszystkiego w firmie.
PATRYK 2017-06-23 14:07
WITAJCIE czytelnicy wiecie jak to jest niektuzy jada by zarobic na siebie a niektuzy balowac itp. POZDRAWIAM
Puszek 2017-06-24 20:47
Smutna jest ta opinia ale jakże prawdziwa. Jeździłem już za pośrednictwem EXotic Green i wiem jak było. Jedni jadą i ciężko pracują a inni balują i maja kłopoty, tam się nikt nie pieści z takimi.
Zostaw swoją opinię o EXotic Green (Goodmorning) - Złotów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXotic Green (Goodmorning)