logo EXotic Green (Goodmorning)

EXotic Green (Goodmorning)

Złotów

Opinie o EXotic Green (Goodmorning)

HGWXIX 2016-09-20 06:53
Tak odsyłają spokojnych, bo wiedzą, że taki nie rozpierniczy pół stelli albo innej meliny do której wysyłają ludzi. Ze zwykłym patusem tak nie zrobią, bo zaraz mieliby gnaty połamane. Więc nie piernicz że tak nie jest.
liks 2016-09-20 21:26
zgadzam sie z opiniami innych, nie jedźcie przez ta agencje mieszka sie w najgorszym syfie, do tego oszukują na godzinach, a jak dzwoni sie do nich to osyłają na helpdesk gdzie nikt nie opisuje,
M1996 2016-09-22 10:14
3 tygodnie mialam prace, byłam na papryce. Teraz od tygodnia siedzę na domku i czekam, po miesiącu zrobili mi sofi nr, koordynatorzy albo nie odbieraja albo jeden wysyła do drugiego a i tak nic nie załatwiają! A na mymorning nikt nie odpisuje po prostu szkoda słów....
I mam pytanie, bo jestem tu od miesiąca i chce wrocic do Polski to ile dni przed wyjazdem ten wniosek urlopowy musze im wysłać???
M1996 2016-09-22 10:41
A tak w ogóle to jak pojadę do Polski teraz a nie po 3 miesiącach to jest za to jakaś kara ?? Bo w tym biurze to mnie juz chyba nic nie zdziwi i wszystkiego sie mozna spodziewać.
92 2016-10-14 17:35
Witam dostalem oferte pracy jako pakowacz produktow i zamieszkanie w hitelu ktos wie dokladnie cos o tym hotelu podobno w bredzie on jest z tego co mi wiadomo.Pozdrawiam 92
anka 2016-10-14 19:50
a to w ile osób w pokoju jest się zakwaterowanym w tym hotelu?
Hardshock 2016-10-28 10:27
Witam Aniu. Właśnie podjąłem prace przez tą właśnie agencję. Do tej pory wszystko co tutaj przeczytałem sprawdza się. Po wizycie w biurze i nasłuchaniu się co to nie oni i jak to u nich jest super, wyruszyliśmy. W trakcie jazdy zadzwoniliśmy na recepcje pensjonatu aby poinformować o spóźnieniu. "Dobrze nie ma problemu, ważne żebyście dojechali. Przygotujemy dla was pokoje". Po dotarciu na miejsce (pensjonat Stella Maris) koordynator zdziwko że w ogóle ktoś przyjechał...nikt nic nie wie...Pokoi brak. Zaproponowali nam nocleg jak w Wietnamskim burdelu. Korytarz z wnękami a pomiędzy nimi zasłony. No cóż...człowiek zmęczony, chcę się przespać więc odpuściliśmy. Na drugi dzień....dowiedziałem się niechcący że pokój trzeba sobie wykrzyczeć...dosłownie. W innym przypadku zostanie się spławionym tekstem typu "Nie ma wolnych pokoi bo za dużo osób na raz przyjechało". Po przeprowadzeniu rozmowy z P. Hansem dostaliśmy pokój....tak..jeden pokój na trzech w mieszkaniu w którym mieszka już jedna para. Brak organizacji, przepływu informacji między recepcją a biurem (biuro jest dosłownie na przeciwko recepcji -,-). Pewna osoba, która zajmuje się przydzielaniem do pracy (wydaje się chyba najbardziej ogarnięta ze wszystkich tam obecnych) poinformowała nas że przeniesie nas na domki. Pytanie....wiesz może jak wygląda sytuacja na tych domkach? Jakieś zdjęcia posiadasz? Za wszystkie info będę wdzięczny.
pracownik 123 2016-11-16 16:11
Witam byłam zobaczyłam i odradzam wszystkim którzy się jeszcze zastanawiają nad tą pseudo firmą :(
Może od początku przyjechaliśmy do pracy w lipcu tego roku do hotelu Stella maris i to powiem że nam się udało bo dostaliśmy pokój z trzema innym dziewczynami ale ci co po nas przyjechali juz takiego luksusu nie mieli tzn. została im tzw. szkoła https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=fDwVs2-VF9U
A biuro w Złotowie rekrutowało nas na pakowanie jogurtów .
Po przyjeździe do hotelu okazało się że nie ma dla Nas pracy więc siedzieliśmy przez tydzień na hotelu ale jeden koordynator ogarnął nam pracę na papryce w firmie VGT pod samą Belgią ja po dwóch dniach od momentu podjęcia pracy zostałam zwolniona a mąż pracował dalej i tu się zaczęło.
Że firma goodmorning nie wypłaca na czas pensji za przepracowane godziny i pobiera od każdego pracownika po 15 euro tygodniowo za transport do pracy (100 km. od hotelu) niesłusznie ponieważ pracodawca pokrywał koszty i trzeba było się upominać o zwroty. Mąż pracując w VGT dostał ultimatum do koordynatorki Majki ( wnuczki Beti Pani pracująca na recepcji) że jeśli się nie przeprowadzi to go wyrzucą z pracy i tak się stało , gówniana koordynatorka Majka która ludzi traktuje jak ścierwa i podwładnych pod sobą wysłała sms w niedzielę o 21:30 że mąż już nie pracuje na tej papryce .
Potem było niby lepiej praca była od cebuli aż po szklarnię, a u męża od budowy szklarni aż po pakowanie gotowych dań do wysyłki. Więc w goodmorning nie jedzie się do konkretnej pracy tylko jesteś skoczkiem , sam hotel i otoczenie hotelu jest fajne i tu piszę o zieleni, zaś już w środku hotelu wyglądało to strasznie pety porozrzucane po korytarzach , puszki po piwach wszędzie , windy osikane i oplute, okna brudne i nikt tego nie sprzątał tzn. sprzątaczki nie było miały to robić Babki z recepcji Beti oraz Zośka ale miały to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lepiej było komuś karę wcisną żeby ktoś inny sprzątał ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Więc jeśli się zastanawiasz nad wyjazdem to grubo się zastanów !!!!!! A teraz parę zdań o pracownikach tzw. hotelu od recepcjonistów po koordynatorów .
RECEPCJA :
BETI - nawet w miarę miła i uczynna Babka ale trzeba uważać na to co się mówi
ZOŚKA - wredna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] która myśli że jest szefem całego tego burdlua jest tylko po to by odbierać piprzone tel. , wścipska , chamska oraz bardzo nieprzyjemna Baba !!!!!!!!
TOMASZ - oooooooooo tu można pisać książkę na temat ....... piękną , młode i głupią laski które myślą że jak się prześpią z nim to będzie lepsza praca !!!!!!! jeśli jesteś normalną dziewczyna to Tomek będzie dla Ciebie bardzo nie miły .
RAFAŁ - nawet nawet odpowie na każde zadany pytanie i najlepiej do niego uderzać
TERAZ KOORDYNATORZY to banda krętaczy , kłamczuchów i oszustów nikt nic nie wie i mają pretensje do wszystkich jak mają odebrać jakiś tel. a przecież oni są dla Nas , ludzi traktują jak szmaty i swoich podwładnych, tanią siłę roboczą zero jakiegoś ludzkiego podejścia do Nas . Przede wszystkim przestrzegam przed koordynatorami takim jak MAJKA , AGNIESZKA to te dwie Panie są naprawdę wrednymi sukami i kłamczuchami, są to Panie które mszczą się jak będziesz robił tego co one chcą a szczerze mówiąc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robią bo nawet pracy drugiej nie umieją znaleźć jak stracisz pierwszą , także uwaga !!!!!!!!!!
Justa91 2016-12-02 17:18
Czytam Wasze opinie i żałuję, że nie przeczytałam ich przed wyjazdem - wszystko to jest prawdą! Przyjmują ludzi do pracy, ale tak naprawdę tej pracy nie ma i ludzie siedzą dniami..tygodniami bez pracy. Baby na Stelli są koszmarne, w szczególności ta szurnięta kobieta Zocha. Jak można być tak zołzowatym? Ta kobieta jest naprawdę koszmarna, jeżeli zachorujecie do nawet nie marzcie o tym, że da Wam waszą polisę ubezpieczeniową, nie ma mowy.. A jak już ją zmusicie to będzie obrabiała Wam d**ę za Waszymi plecami, i opowiadała niestworzone rzeczy na Wasz temat (sama to przeżyłam, poprosiliśmy o polisę, to poszła do biura i nawet drzwi nie zamknęła tylko zaczęła pieprzyć). Tomeczek - pracownik 123, cała prawda, jak temu s******** nie wstyd, ma żonę, dziecko i łazi po pokojach od dziewczyny do dziewczyny, i oczywiście one mają zajebistą robotę, kierowca zawsze jest na czas, odbiera i odwozi, albo jest samochód. W przeciwnym razie - wracaj z buta! Albo spróbuje Ci wcisnąć zepsuty rower, którym nigdzie nie pojedziesz.. Nie raz wydzwaniałam, zeby ktoś przyjechał po nas po pracy, i to po nocnej zmianie, cały czas tylko wymówki - nie ma kierowcy albo że za "chwilę", dzwonię po raz kolejny - zajęte. W końcu wróciłam na piechotę na Stellę, 8 km na nogach, oczywiście wszyscy p****** kierowcy na recepcji, mają niezłe heheszki, Tomeczek, Mareczek i oczywiście Zocha na recepcji, a słuchawka odłożona.. I to nic, że nikt po nas nie przyjechał - kasa za samochód i tak została potrącona. Może i ta agencja nie byłaby taka zła, gdyby nie Ci koszmarni ludzie.
Janusz 2016-12-06 17:05
Ta firma nie posiada wlasciwie w ogole calorocznych firm, poza kilkoma malymi gdzie wszystkie stanowiska sa juz obsadzone. Jak sie komus uda to ewentualnie na szklarni...takze powodzenia.
Oni maja tylko krotkie projekty i zamowienia na duze ilosci osob, ktore w ciagu 3 tygodni pozostaja bez pracy...
ktos kto zna angielski moze znalezc w Holandii duzo lepsze oferty niz Goodmorning oferuje. szkoda na nich czasu i pieniedzy.

Ale jak to mowia, kto sie nie sparzy ten sie nie nauczy... Powodzenia.
Nie polecam 2016-12-27 07:45
Te biuro to tragedia ;) nie polecam nikomu , jak dobrze pójdzie to załapiesz się na stała prace ale to rzadkość bo tam już są stali pracownicy , bedą Ci kazać jeździć codziennie do innej pracy za marne pieniądze , odliczać transport i 100€ tygodniowo za mieszkanie a na stelli jak w jakimś obozie , recepcjonistki sobie wchodzą do pokoju jak do siebie i maja gdzieś Twoja prywatność , jak zarobisz 200€ to będziesz musiał się cieszyć chyba ze trafi Ci się praca co będziesz w niej 12 godzin dziennie to może zarobisz więcej , Polaków tu coraz mniej bo nikt nie jest aż tak głupi żeby tu długo siedzieć , chyba ze chcesz tu żyć z tygodnia na tydzień i spędzić życie na hotelu robotniczym ;) teraz tu jest więcej Rumunów niż Polaków :) nie polecam , ściagają ludzi i i oszukują ze będzie praca a pózniej siedzisz na hotelu bez pracy i pieniędzy ;) omijajcie te biuro ;)
rafael 2017-01-10 11:57
kobieto za 40 godzin powinnas miec ok 260 euro na rękę. Oszukali Cię
M. Jezierski 2017-01-11 17:01
Niestety nie mogę się z Panem zgodzić. Owszem znajomość jakiegoś języka obcego przydaje się w życiu, ale nie zawsze. Natomiast poprawna pisownia języka polskiego przez Polaka jest już bardzo wskazana a u Pana widać wielkie braki, wstyd. Po drugie obraźliwy ton w Pana wypowiedzi wskazuje na braki w wykształceniu i tego nic nie zakryje.
J'ai une belle journée.
Puszek 2017-01-13 17:51
Czy mógłby ktoś powiedzieć mi czy są rekrutacje dla florystki? Jakie pieniądze można tam zarobić? Jak wygląda sprawa z językiem, mam z tym problem. Czy firma załatwia wszystkie sprawy tam na miejscu, mam na myśli mieszkanie ewentualnie dowóz do pracy?
king 2017-01-17 19:11
Masakra omijać to biuro.........................
ZZZZZ 2017-01-19 12:19
Dlaczego tak piszesz? Słyszałam, że są dobrzy i dobrze organizują wyjazdy. Może ktoś wie coś więcej w tym temacie?
nowy 2017-01-20 16:39
Witam czy w przyszlym tyg wybiera sie ktos z tej firmy do pracy?I czy naprawde jest taka tragedia jak tu ludzie pisza?
Wdzięczna 2017-01-23 11:33
Goodmorning dla mnie jest super firmą . Dziki nim zarobiłam spore pieniądze.
J,r 2017-01-29 15:41
Firma hm nie wiem czy to dobra nazwa, olewaj ludzi są nie ogarnięcia i tak naprawdę nie liczą się z ludźmi przez parę lat pracy dla tej firmy dużo widziałem po za tym domki są zaniedbane tak jak wszystko
J,r 2017-01-29 15:41
Mikel 2017-01-30 12:51
Chyba koło 300 € bo + nadgodzin . 260€ to 40h po normalnej stawce bez nadgodzin
32h po normalnej stawce + 8h po 130-150% około 300€
Pomoc Rozliczeniowa 2017-01-30 12:58
W goodmorningu gola godzina po odliczeniu wszystkiego to 6.50€ h po 32h są liczone nadgodziny które są liczone po 130-150% zależnie od pracodawcy.

Nie liczy się 40× 6,50€ bo to oszustwo. We wszystkich biurach Holandii nadgodziny
Iiczone są po 32h

Czyli po przepracowaniu 40h powinno być jakieś 300€ na rękę

Nie tak źle...

W innych biurach 40h jest po 320€

No chyba że pracujecie dla randstad to jeszcze lepiej

Krystian 2017-01-30 13:14
275-285€ za 40h pracy na rękę.... trochę lipa .
półka 2017-01-30 22:04
Niestety oszukują. Na załatwienie sofi musiałam czekać miesiąc. Do tej pory nie dostałam mojej ostatniej wypłaty.... często było tak że było tych pieniędzy dużo za mało! W tej chwili wiem że ludzie miesiącami nie dostają pieniędzy albo jak już to po 50 , lub 90 euro .... na domkach bardzo zła atmosfera.. .
ona 2017-01-30 22:06
Mieszkalem na stelli 2017-01-31 16:39
Ta agencja to jest porazka poprostu porazka !!!!!!!!!!!!!Z recepcji w chodza do pokojow jak chca bez pokania ,, traktuja cie jak smiecia ..a i jak w polsce powiedza ci np. ze jest praca na magazynie ... to w holandi powieddza oczywsicie jest dla pani praca ale n cebuli a jak nie to dowidzenia !!! ..zal slow poprostu
Poster 2017-02-06 22:59
Bardzo fajna agencja pracy, spokojnie można pracować>
HGWXIX 2017-02-16 14:56
Dla patusów i ćpunów to fajna - byle do kolejnego jointa. Ale kto chce zarobić to nie zarobi.
HGWXIX 2017-02-16 14:58
Poznać głupiego po śmiechu jego. Pracowalibyśmy w lepszych miejscach a nie w tych patusowniach zwanych agencjami pracy a będącymi obozami koncentracyjnymi.
Darek 2017-02-19 11:45
Nie mogę czytać tych bzdur, zbytnio sie denerwuję. Już korzystałem z pośrednictwa tej agencji i dla normalnych ludzi, którzy chcą jechać i zarabiać było wszystko ok. Ale byli i tacy, którzy myśleli tylko o balowaniu!!!
Jabalga 2017-02-19 22:51
Byli tacy, co myśleli o pracy, a dostali pobyt w obozie koncentracyjnym. Więc nie świruj. To oszuści.
kacper 2017-02-22 14:22
No trochę w szoku jestem w sobote 25.02 mam jechać praca niby od poniedziałku gdzies na magazynie a zamieszkanie stella maris .to naprawdę tak wszystko wygląda bo zaczynam się zastanawiać.dzieki za odpowiedz
Piotr 2017-02-24 18:55
Bardzo dobra agencja tylko dla ludzi, którzy jada pracować a nie balować.
Alicja 2017-02-28 14:59
Korzystaliście już z usług EXotic Green (Goodmorning)? Spełniła ona Wasze oczekiwania? :)
jozef 2017-03-02 19:58
Czy byl ktos w hotelu w miejsowosci Stenbergen? i jak wyglada praca na papryce przy sortowaniu/pakowaniu? jest tam duzo godzin? prosze o informacje jesli ktos byl. pozdrawiam
Alicja 2017-03-06 09:25
@jozef mam nadzieję, że znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne informacje. Również polecam skontaktować się z firmą. Na pewno odpowiedzą na każde Twoje zapytanie.
HGWXIX 2017-03-12 22:08
Nie ma pracy. Nie ma godzin.
Alicja 2017-03-14 09:24
@HGWXIX, a powiesz coś więcej o firmie EXotic Green (Goodmorning)?
Bilon 2017-03-30 20:19
Jest praca są godziny od 40 do 50/60h robisz ile chcesz....
Czytając to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wyjechalem przez goodmorning bo myślałem że lipa i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pojechałem przez inną agencje pracy która byla wychwalana i kupa totalna 35h naciagniete na maxa.... ciężka i brudna praca przy serach bree i camombert.... dostałem inna ofertę pracy z goodmorning nie zastanawiałem się dlugo zapakowalem sie i 4 pociagami i 2 autobusami dotarłem na hotel stella maris ktory z opowiadań miał wyglądać tragicznie , mysl [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mi tam... , dotarłem na miejsce calkiem ładny hotel wchodzę do środka ( Sobota 20:00 ) mówię że przyjechałem pracować do Goodmorningu.... na recepcji siedział spoko młody kolega z Rumuni dałem dowód osobisty po 5 minutach dostałem kartę do pokoju ( nie ma kluczy ) wchodzę na mieszkanie wita mnie 4 osobowa grupa Polaków .
Zajebisci ludzie.... pozdrawiam pokój 24....
Siedziałem 3 dni bez praca ale pani z biura powiedziała że tak to się odbywa bo nam muszą pracę znalezc tylko trzeba chwilę poczekać ( nie znajdą ci pracy jak nie przyjdziesz.... bo mógłbyś nie przyjechać.... i co potem lipa dla Goodmorningu... A ty powiesz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to mam i tyle.....

Ogólnie warunki hotelowe : Nie ma się do czego doczepic

Jak na mieszkania agencyjne:

Wszędzie parkiet i nowe meble 2 lazienki i 2 WC 10/10

Czystość 10/10

W hotelu zawsze jest ktoś do kogo możesz iść lub zadzwonic..... masz telefon w mieszkaniu w saloniku koło telewizora i możesz dzwonić do biura i biuro dzwoni do ciebie czy już coś dla ciebie maja... bez latania z góry na dół...

W sobotę jest dyskoteka można napić się zimnego piwka i posiedzieć na loży

Chujowe komentarze pewnie są od ludzi co odpadają lipe w robocie i nie chcą pracować... goodmorning robi wszystko co może abyś pracowal ale jak ktoś skutecznie nie chcę to do polski

czasami ktoś się nacpa i napije robi jazde w środ normalnie siedzacych na dworze ludzi...
Którzy grzecznie siedzą piją piwko i pala papierosa.... To od razu wyjazd do domu....

Rumuni i Polacy wysoka kultura osobista

Ogolnie.... Nigdy więcej nie będę czytał komentarzy z takich forów i źródeł jak to bo widziałem ludzi którzy byli wywaleni z hotelu i szczerze sam byś nie chciał z nimi mieszkać....

Po 3 dniach znaleźli mi pracę i pracuje wczoraj 9h dzisiaj 9h jutro pewnie też z 9h i sobota....

Od następnego tygodnia pewnie ponad 50h ale jak nie chcesz bo podatek to nie musisz....

Myślę że można przyjechac do pracy żeby samemu zobaczyć.... nie wszyscy jesteśmy tacy sami...

Ogólnie Jezeli poczekamy do 7 dni na hotelu z b,dobrymi warunkami i nie płacąc za te 7 dni . Mieszkając gratis to dostaniesz pracę...... w pełnym wymiarze godzin...

Jedyny minus to płatny dojazd do pracy 15 € na osobę odciąganej od tygodniowej wypłaty 60 € na miesiąc .
TmK 2017-03-30 20:37
Ja wyjechałem do pracy 22.03 a na następny dzień miałem już prace Magazyn LG 7-17 ale godzinę ucinaja za przerwy. Za dwa tygodnie będę miał 1 tygodniowe i dam znać ile wyszło za 45h ;) po tyg. mieszkania na hotelu zostałem przeniesiony na domki letniskowe do oosterhout, klimacik kolonijny :D
paulina 2017-03-31 01:07
Czesc , czyli warto wyjechac ? Pytam bo mam propozycje i nie wiem czy pojechac patrzac na te komentarze , ogolnie sama mam jechac to troche sie cykam ze nikogo nie poznam , jak to wyglada z pokojami ? Sam czy w 5 na pokoj ?
Alicja 2017-03-31 08:53
@TmK, czyli na tą chwilę jesteś zadowolony ze współpracy EXotic Green (Goodmorning)?
OKOK 2017-03-31 21:26
Po 2 osoby w pokoju na hotelu i w domkach czasami zdąrzą się że możesz byś sam/sama

Ja bym jechał, zawsze można zmienić....
Pik -up 2017-04-01 18:12
Różne tygodniowki za 40 h 260 € na rękę zależy przy czym . Na wiekowce na pomidorach 285€ za 40 h bo na pomidorach nie ma wiekowki a hotel i tak mniej płacisz więc zawsze masz więcej niż starszy...
Alicja 2017-04-03 10:17
@OKOK, zawsze można zmienić miejsce zakwaterowania? To bardzo dobrze!
medewerker 2017-04-06 08:33
M Jezierski z całym szacunkiem dla Pana osoby ale znam język polski lepiej jak sie panu wydaje . A jeżeli chodzi o te znajomości języków obcych to podejrzewam że pan jest jedną z tych osób która ma zawsze pod górką za granicą bo jak to pan napisał poprawną polszczyzną pan włada .. heheh Ja rozmawiam biegle po angielsku i kończę edukacje jezyka holenderskiego a pan??
Tulipanek 2017-04-06 11:49
Czy ktoś może orientuje się lub wie o pracy dla florystki? Chcę się dowiedzieć coś przed rozmową z firmą?
PawelOpole12 2017-04-20 23:05
Jeśli planujecie wyjazd żeby zarobić to lepiej szukajcie innej agencji nawet jeśli macie nóż na gardle.. Bo to tylko strata pieniędzy, nerwów i nieważenia przez innego człowieka. A więc pracowałem w good morninga i mieszkałem w steenbergen na hotelu Stella maris mieszkasz po 3 osoby w pokoju... I i 2 pokoje z tym jeden dla pary kuchenka elektryczna na 5 osób z dwomapalnikami haha pełno Rumunow. Wyobraźcie se czekasz na wypłatę pp 3 tyg pracy a tynic oczywiście w piątek biuro do16 zgłaszasz a oni mówią ze Masz czekać do pon.. W pon mówią żebyś czekał do piątku.. I tak tydz dwa trzy.. Zależy kto.. I jak bardo walczy o pieniądze.. W hotelu traktują cie jak śmiecia.. Dosłownie... Oczywiście siłownia zamknięta.. Recepcjonistka pani Zosia wchodzi do pokoju karta bez płukania zresztą wszyscy pracownicy tak Robią.. Traktują cie jak debila.. w pl mówią ci ze jedziesz na piekarnie a ma miejscu mówią ci ze masz się nie sugerować tym co ci w pl powiedzieli a jak się nie podoba to proszę wracać do polski... A ty zapozyczony z Polski z nadzieją na zarobek, zgadzasz się na ich wszystkie warunki..upokozony.. Ludzie.. No jest dokładnie jak opisuje jeśli doswiadvzyliscie albo dacie się nabrać.. podpiszcie się pod tym...hmmm jakieś ciekawostki... pani Zosia... rozmawia z Tobą jak byś był jakimś debilem... Rafał ten Szczurek jest tak fałszywy... A Tomek myśli ze jesttam szeryfem.. I daje leosze pokoje dziewczyna... Wiadomo jak jest xd ale to fałszywka wiex uważajcie nnie chce mi się juz wypisywać bo onych to najlepiej nagrać film!!!
Piotr 2017-04-21 20:43
Przeczytałem opinie i chcę Wam podziękować...jutro miałem tam się stawić.No ale jeśli tam jest tak jak piszecie to bym musiał którejś tej bezczelnej paniusi jak by mi weszła do pokoju bez pytania lub ubliżyła wygarnąć strzała..No i bym wrócił tam gdzie nie chcę....Dzięki
Alicja 2017-04-24 09:27
@PawelOpole12 w swoim komentarzu wspominasz między innymi o tym, że zdarzyła się sytuacja, gdzie wynagrodzenie wypłacone było z opóźnieniem. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy zdarzało się to już wcześniej? Możesz również przybliżyć nam, w jakim dziale pracowałeś?
Zostaw swoją opinię o EXotic Green (Goodmorning) - Złotów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXotic Green (Goodmorning)