MediaExpert

Złotów

Opinie o MediaExpert

ryba

Mam pytanie na temat filmików zamieszczonych na stronie https://kariera.mediaexpert.pl/ Regionalny mówi min. o pakietach socjalnych. Mam kilkuletni staż w ME. O jakich on pakietach mówi? To jest jakaś wiedza tajemna tylko dla ASM'ów czy po prostu bajki opowiada na potrzeby filmu?

zniesmaczona

pracowałem na stanowisku obsługi klienta koleżanki z grupy bardzo specyficzne osoby, jedna druga wkrecila i trzymają się rzaem jak przyjdzie ktoś nowy to zamiast szkolić i pomagać obrazaja i maja gdzies pomoc odradzam!!!!!stres niesamowity tym bardziej jak się nie znasz i nie wiesz co robic zero pomocy i często wprowadzaly mnie w blad może specjalnie tragedia....

Kierowca

Ile zarabiają kierowcy kat .C w Złotowie bo cały czas szukają a chętnych niema.

Joanna

@okyrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w MediaExpert. Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

oky

jako sama praca nie najgorsza, jeśli ktoś pracował w branży to wie doskonale że słupki są ważne i na ich podstawie zależy twoje być czy nie być.... ale nie zmienia to faktu że dobrze sprzedając można spokojnie wyrobić średnią krajową (dużo zależy od lokalizacji sklepu)

iwona,biernaciak@gmail.com

Dzień dobry. Chciałam złożyć zażalenie do Dyrekcji Firmy MEDIA EKSPERT . Od 3 miesięcy mój syn pracuje w Waszej Firmie był na rozmowach kwalifikacyjnych i przeszedł pomyślnie . Otrzymał informacje , że ma się zgłosić do pracy pamiętam jak bardzo się cieszył jak dostał tą pracę i jak mu zależało na tej pracy ,bo w końcu robi to co lubi. Firma znajduje się w Solcu Kujawskim od chwili , gdy pojawił się Regionalny , który stosuje mobbing na pracownikach , a szczególności upatrzył sobie mojego syna ,który niema odwagi by mu się przeciwstawić on ani nikt inny z pośród załogi. Jak można traktować w taki sposób pracowników to jest nie do pomyślenia ,że podchodzi do pracownika i gdy kończy mu się umowa to informuje złośliwie cytuję "nie myśl sobie , że będziesz miał przedłużoną umowę" Zaczęło się regularnie od chwili kiedy dowiedział się ,że syn ma komornika bo nie udało mu się spłacić rat wcześniej zaciągniętych ,ale w końcu dostał pracę i będzie mógł spłacić dług zaciągnięty bo ma pracę . Jak można z dyskryminować kogoś kto czegoś nie spłacił tylko dlatego , że tacy ludzie zwalniają z tego powodu .Proszę szanowną Dyrekcje o przyjrzenie się Panu Regionalnemu i nie skreślać ludzi bo mają coś do spłacenia nie on pierwszy inie ostatni .Jestem bardzo zmartwiona z tego powodu bo już nie będzie robił to co lubi i kocha przez kokoś takiego który nie powinien pracować na takim stanowisku które zajmuje jak nie szanuje ludzi .

Przemo!

Elo elo 3 2 zero!!! Jak tam z planami na grudzień? Wiecie jak zrobić plan na TZy? Tak jak my rok temu w grudniu to zrobiliśmy :) Słuchajcie, pod koniec miesiąca sprzedajecie tyle TZ ile Wam do planu brakuje. My w Bochni nabiliśmy lodówkę i TV Sharpa. Nie bójcie nic, bo jest zgoda ASM'a na to. Nam Agnieszka nawet podała dane firmy swojego męża, na którego to nabiliśmy. A po nowym roku np 2 czy 3 stycznia wszystko zwracacie :) Oczywiście przez ten czas sprzęt cały czas był u nas na magyznie, a plan zrobiony :)

JurekPL
@Przemo! 11.12.2016 20:19

Ameryka!!! Każdy tak robi ;-)

marcin

A za co dokładnie ta okejka @otto możesz dokładniej? Bo w moim mieście jest teraz ogłoszenie na sprzedawcę i zastanawiam sie czy warto sie w to pakować. Niby jest umowa o prace ale co z cała reszta? Moze tu możesz powiedzieć cos więcej nt. warunków?

otto

Media expert jest zupełnie fajne. Daję im dużą okejkę.

All Star

A poza tym kilkaset osób z województwa łódzkiego i innych wie jak się nazywa. Czy cos im to zmienia w pracy? Nie sądzę, żeby nazwisko miało tu znaczenie ...

All Star

Ja wiem jak się nazywa ,tylko zastanawiam się po co Ci ta wiedza...

as

czy wie ktoś może jak nazywa się dyrektor regionalny na województwo łódzkie?

Bumcyk

Ostatnio na święta i okres początku stycznia MediaExpert zabłysnęło powalającą kampanią reklamową dosłownie wszędzie :) Ludziom się to mocno przejadło, ale w głowie zapadła melodia, marka i o to chodzi w kreowaniu wizerunku. Jeżeli na przyszłość będą jakieś atrakcyjne oferty to jest spora szansa, że się tam ktoś zachęcony wcześniej reklamą zgłosi.

telefan

Fundusz Inwentaryacyjny w Media. Jesli w okresie zatrudnienia były zmiany kadrowe i nie podpisywaliście w tym dniu nowej umowy o wspólnej odpowiedzialności materialnej (zmiana udziału procentowego w odpowiedzialności), pracodawca nie może was obciazyc za braki inwentaryzacyjne. Okres przedawnienia mija po 3 latach od zwolnienia. Zainteresowanych zapraszam na telefan@vp.pl

Dmx

Dzięki za info. Jestem dobrej myśli w takim razie. Aczkolwiek Domex też zbierał różne nagrody jako Pracodawca Roku itp. ale mobbing czasem się zdarzał. Zależało jakiego kto miał RKSa. Pozdrawiam.

Dmx

Witam. Terg przejął teraz Domex, a wraz z Domexem przejął pracowników. Może mi ktoś napisać jak się pracuje w Tergu? Jakie zarobki? W Domexie był0 1350zł na rękę plus premie. Z tym, że premie potrafił wynosić nawet po 1400zł na rękę przy dobrym obrocie. Jak jest w Tergu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

miska

Witam! CZego wy sie spodziewacie po takiej firmie skoro oni nawet klientow nie szanuja i maja w dupie

mietek

Mi się pracowało bardzo dobrze. Na stanowisku programisty/informatyka - Bardzo fajny zgrany zespół profesjonalni specjaliści z bardzo dużą wiedzą - dużo się tam nauczyłem. Płacą też nieźle jak na pilskie.

dobry duch

Portal wstrzelił się w dobry czas i powstał dla dwóch celów: 1. Wylanie łez niezadowolonych którzy myślą że świecą gdy plują w sieci w kolejnej firmie również sobie poplują i połechtają rządzę władzy w necie z ręką w majtusiach, najważniejsze aby dowalić za wszystkie czasy. 2. Wyciąganie informacji przez konkurencje co jest udowodnione.

J

A jakie stanowisko Cię interesuje , bo inaczej zarabia sprzedawca a diametralnie inne są zarobki dyrektora regionu :)

gacuś

Chyba sobie kpisz? Awans? Po co Ci? Jak i tak zarobisz stówę więcej. Firmo Terg S.A gratuluję wam[usunięte przez moderatora] Człowiek wie jak nakłonić wieloletniego pracownika do odejścia do konkurencji. Dziękuję właśnie jemu za to że tak postąpił ,otworzył mi oczy że można pracować bez chorych zarządzeń i beznadziejnych zmian cen , beznadziejnych nocnych wyprzedaży i jeszcze lepszych promocji. Obiecuję wam że pracując u konkurencji będę walczył z wami z uśmiechem na buzi:D i do ostatniego dnia mojego życia. Jestem waszym wdzięcznym wrogiem nr.1 Dziękuję za 6 letnią wiedzę którą u was nabyłem , świetnie sprawdza się do walki z Wami jako konkurencją. Pozdrawiam kierownika z woj.łódzkiego.

johnny

Bzdura!!!Nikogo tam kompletnie nie znalem a zostalem tam zatrudniony

woźny

Ale dzisiaj się działo w Centrali, sekretarki krzyczały, jedna przez drugą, że aż miło było posłuchać.............................. :-)

St0ne

Do mnie zadzwonili z oferty na informatyka a dokładnie administratora ale chyba okazałem się za drogi - bo bez wyjazdu powiedziałem ile chce zarobić i nastała cisza :-P Jak ktoś myśli, że zatrudni admina za 2 tys. na rękę to powinien zbadać się w tamtejszym zakładzie.

nimmi

i tak nie dostanie się tam pracy bez znajomości więc nie warto próbować

@nimmi 01.02.2011 12:13
i tak nie dostanie się tam pracy bez znajomości więc nie warto próbować

Ja się dostałam bez znajomości i zwolniłam z własnej nieprzymuszonej woli:)

Zostaw opinię o MediaExpert - Złotów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediaExpert