MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Patryk

witam jak praca u was jako kierowca kategorii C prosze o jakies prawdziwe odpowiedzi z gory dziekowa :)

Żona kierowcy
@Patryk

Kierowcy nie mają czasu pisać na forum. Albo w trasie, albo w domu (maksymalna eksploatacja czasu dla rodziny) :)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w MediaExpert?

Hubert

Bez przesady ;)

Aga Z

Czy ktoś się orientuje, czy jest możliwość pracy zdalnej? Chodzi mi o dział marketingu.

Mamilia
@Aga Z

Z tego co wiem, nie ma takiej możliwości

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Mile widziane jest doświadczenie w obsłudze klienta i chęci do pracy. Godziny pracy ustalane są według grafiku. Zazwyczaj jest to 8h/ dzień. Jeżeli chodzi o zarobki, w dużej mierze to kwestia indywidualna zależna od wypracowanych premii za sprzedaż. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na stronie:https://kariera.mediaexpert.pl/

Programista C#

Profesjonalna rozmowa przeprowadzona z kierownikiem działu.

pytania o doświadczenie i przykłady aplikacji nad którymi się pracowało. pytania o używane technologie. Nie było testu lub kodu do pisania.

Marzena

MediaExpert to znana firma. Dlatego zainteresowałam się pracą u nich. Czy są tam jakieś realne szanse na awans?

Milenaa
@Marzena

Jasne, że tak :)

Black list

Pracowalem w drs 7 miesiecy...potem sie zwolnilem bo .....(ktos wie)...w kazdym razie...milo wspominam ten czas.... Firma dobrze placila...kierownicy grup dobre noclegi ogarniali.(usunięte przez administratora)posilki super...nie mozna bylo narzekac byl humor. Była tyrka. Bez uwag.. . przelozeni tez w porzadku... Polske objechali wzdluz i szerz...jak sie trafi w zgrany team to baja;) pozdrawiam

Ciekawski Przemo

Interesująca wiadomość jest taka że powstał Związek Zawodowy Solidarność w Elblągu w jednym ze sklepów. Podobno sprowokował jego powstanie kierownik sklepu który migał się od pracy od kilku miesięcy na L4. A najlepsze jest to że firma się wkurzyła i w ,,nagrodę” zamyka cały sklep i w dodatku już mają wypowiedzenia pracownicy wręczone. Takie powiedzenie jest ,,Kto mieczem wojuje od miecza ginie”. Przykre ale prawdziwe.

@Ciekawski Przemo

Niestety jestem pracownikiem tego sklepu i wiele mogę powiedzieć co tutaj się wyprawia na tym salonie. Kierownik który jest u nas zaledwie kilka tygodni skonfliktowany ze swoimi przełożonymi założył Związek Zawodowy ale nie po to aby walczyć o nas bo wszyscy mamy wypowiedzenia ale po to aby chronić swój własny tyłek bo wie jako Przewodniczący Związku Zawodowego jest nie do ruszenia. W tej sytuacji ja i pracownicy sklepu tracimy pracę a nasz kieras miękko ląduje i będzie pracował dalej. Po drugie nie podoba mi się że mamy mówić i robić tylko co nam tutaj kierownik mówi i tłumaczy bo to on niech teraz za nas oberwie a nie my. Taka jest prawda……..

PPPPPLP

Nie rozumiem. To wszyscy pracownicy przystąpili do tego związku zawodowego, którego przewodniczącym został kierownik, a za co dostaliście wypowiedzenia, czy nie?

...
@PPPPPLP

Tak mamy zwolnienia wszyscy ale oczywiście Zarząd Związku Zawodowego Solidarność nie ma bo to o nich chodziło i uratowali swój tyłek bo od początku takie mieli założenie a o nas pod tymi teraz pozornymi ruchami nie dbają i taka jest prawda. I tak z tego największym kombinatorem jest Kazik który mówi co mamy robić i jak postępować. Ostatnio nam wmawia że załatwi że nie zamkną sklepu ale ja w to nie wierzę bo ten człowiek jest u nas nowym i skłócony z firmą. Najlepiej wychodzi mu składanie kwiatów dla tej jego Solidarności.

Leszek

Może podpowiecie jaka jest atmosfera w pracy?Na jaką umowę można liczyć?

Monique
@Leszek

Jest znośnie, umowa o pracę. To porządna firma

TOMEK

A czy ktoś z Was może mi coś powiedzieć o byłym już pracowniku (usunięte przez administratora)? Pracował on bodajże na magazynie i został zwolniony

Dolores
@TOMEK

Od kiedy tutaj pytamy o byłych pracowników;) Czy ktoś mi może powiedzieć jakie trzeba mieć wykształcenie, wystarczy średnie?

Angel

Praca nie dla każdego. Wymagająca dużego zaangażowania i umiejętności pracy pod presją czasu.

Gall

A może ktoś powie, gdzie zgłosić gburowatego kierownika, który nie ma pojęcia o tym co ma w sklepie i nie ma pojęcia kto u niego pracuje?? Chciałem coś kupić, to coś burknał pod nosem, potem (usunięte przez administratora) jakiegoś pracownika, za to że coś je na zapleczu..po czym poszedł w siną dal... Ktoś coś??

Kuba

Nie polecam!!!

Bronisław
@Kuba

Czego konkretnie nie polecasz? Tego typu wypowiedź trudno zrozumieć, dlatego zachęcam, abyś sprecyzował swój wpis i przede wszystkim napisał, z poziomu której osoby się wypowiadasz? Z poziomu pracownika, czy może klienta sklepu MediaExpert? Odpowiedz, proszę.

Witam , potrzebuję pilnie skontaktować się z działem kadr Media Expert w Złotowie, niestety nigdzie nie jest podany nr telefonu do nich. (nawet na recepcję na infolinii podają błędny). Czy ktoś posiada może nr telefonu do kadr ? proszę o udostępnienie. Dziękuję pozdr

Załamany klijęt

Moje sugestie dla MediaExpert: Proszę bardziej dbać o swoich klientów. W tamtym roku w listopadzie oddałem konsolę PS4 do reklamacji. I wszelki słuch po niej zaginął W sklepie w zależności z kim rozmawiam otrzymuję różne odpowiedzi. Nikomu nie życzę widoku zrozpaczonego dziecka któremu jest bardzo trudno wytłumaczyć dlaczego cieszył się grą miesiąc a czeka już prawie dwa na naprawę i końca nie widać.

Bronisław
@Załamany klijęt

W dalszym ciągu nie ma odpowiedzi na Twoją reklamację względem konsoli PS4? Firma informowała może, dlaczego tak długo to trwa? Jest to usterka fabryczna, czy może spowodowana złym użytkowaniem konsoli? Proszę, abyś napisał, jak to dokładnie wygląda.

Joanna

@Mateusz, jak długo pracujesz w firmie MediaExpert? Mógłbyś napisać coś na temat poziomu wynagrodzeń za tak odpowiedzialną pracę jaką wykonujesz na swoim stanowisku? Pracownik jest odpowiednio wynagradzany za tak elastyczny zakres obowiązków jaki wykonuje? Zachęcam do wypowiedzi w tym temacie.

Kubus
@Joanna

Wynagrodzenie(usunięte przez administratora) A Kiero siedzący na (usunięte przez administratora) nic nie robiący(usunięte przez administratora) i narzeka

Gosciu
@Kubus

Pracownik (usunięte przez administratora) Brutto

@Gosciu

Poza stawką, którą przedstawiłeś przewidziane, są jakieś dodatki do wynagrodzenia? Może jakieś świadczenia socjalne oferowane są przez firmę MediaExpert dla najlepszych pracowników? Jeżeli możesz, to podziel się z nami tym, jak obecnie to wygląda.

Joanna

@Castro, rozumiem, jednak zakładając, że dany pracownik nie ma możliwości wrócić wcześniej z urlopu wypoczynkowego do pracy w firmie MediaExpert to wtedy, jak taką sytuację rozwiązuje pracodawca? Zatrudniana jest wtedy w trybie pilnym dodatkowa osoba? Napisz, jak to wygląda.

Joanna

@Castro, sam osobiście miałeś taką sytuację, że firma MediaExpert ściągnęła Cie z urlopu wypoczynkowego, ponieważ w firmie były braki kadrowe w tym okresie? Są przewidziane jakieś dodatkowe gratyfikacje dla osób, które są w stanie przerwać urlop i wrócić do pracy, aby pomóc reszcie pracowników?

@Joanna

Tak, zdarzyło się to kilka razy. Nie ma żadnych gratyfikacji za to. Po prostu odbierasz sobie ten dzień w innym okresie.

Joanna

@Castro, dziękuję za odpowiedź i podzielenie się informacjami na temat pracy w firmie MediaExpert. Ciekawi mnie jeszcze, jak wygląda kwestia ewentualnych urlopów wypoczynkowych w tym miejscu pracy? Bez problemu można otrzymać wolny dzień w terminie, który nam odpowiada? Opisz, jak to wygląda.

@Joanna

Z urlopami nie ma problemu zazwyczaj. Chyba ze placowka nie ma pracownikow to nie chca za bardzo dawac albo sciagaja Cie w polowie urlopu pod pretekstem braku rąk do pracy.

Joanna

@Era, czy praca na stanowisku, które zajmowałeś będzie dobrym miejscem pracy dla osób młodych bez doświadczenia? Jak uważasz, czy takie osoby mogą na początku drogi zawodowej podjąć decyzję o zatrudnieniu w firmie MediaExpert, aby zdobyć niezbędne doświadczenie zawodowe? Jak ocenisz pracodawcę pod tym kątem?

@Joanna

Na poczatek to dobra szkola zycia. Jesli wytrzymasz tam rok to znaczy ze w kazdej innej pracy tez sobie poradzisz. Minus jest taki ze jako nowy handlowiec nie zarobisz dobrej kasy. Trzeba miec naprawde duze doswiadczenie w handlu i spora wiedze techniczna o sprzecie oraz staz pracy zeby miec duza baze klientow i robic wyniki. Ale na poczatek mozesz sprobowac. Prawdziwa szkola zycia. Taki maly hint dla Ciebie. Nie boj sie regionalnych. To zwykle wystraszone brakiem jakiejkolwiek wiedzy sprzedazowej i technicznej pionki. Beda Cie straszyc i mobbingowac ale tylko dlatego ze sami niesamowicie boja sie swoich przelozonych. Oni robia wszystko zeby gora nie dowiedziala sie o ich wybrykach. Tak naprawde to tylko wystraszone, intelektualnie biedne pozery.

Joanna

@Castro, dziękuję za opinię oraz radę, którą zawarłeś w swoim komentarzu. Czy możesz uzupełnić swój komentarz o to, jak firma MediaExpert wynagradzała pracownika za tak złożoną ilość obowiązków, którą posiadał w ciągu dnia? Czy można było liczyć na premie bądź nagrody, które motywowały do rzetelnego wykonywania swoich obowiązków? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało.

@Joanna

Nie ma czegos takiego jak wynagradzanie za dodatkowe zajecia jakie musisz wykonywac w tergu. Dodatkowe wynagrodzenie dostajesz jedynie za sprzedaz i realizowanie kpi. W firmie Astral byly dodatki za sprzatanie, dbanie o ekspozycje itp. No ale terg oszukal Astral i mozna powiedziec ze dokonal wrogiego przejecia zamykajac nastepnie wszystkie sklepy Astrala. Terg to bardzo bezwgledna firma. Ludzi ma za nic.

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Złotów

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaExpert?

Kandydaci do pracy w MediaExpert napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaExpert