PPHU TERG Teresa Grzebita sp. z.o.o (Media Expert),TERG SPÓŁKA Z O.O.

Kościerzyna

Opinie o PPHU TERG Teresa Grzebita sp. z.o.o (Media Expert),TERG SPÓŁKA Z O.O.

oN

Wszystko zależy od tego na jakim sklepie się pracuje. Ja pracowałem na takim nie doinwestowanym, a kasa na inwestycje jest bo w drugi sklep w tym samym mieście pompują kasę. Więc wtedy zarobki mniejsze i frustracja większa. Cała 'góra' nic z tym nie robiła tylko wiecznie wymagali cudów i wzrostów wyników.

Maikelele

Pracowałem 4 lata i dobrze że udało się stamtąd odejść. Układy na sklepie między kierowniczką a jej pracownikiem kochankiem niszczyły dosyć dobrą atmosferę na sklepie. On miał tylko siedzieć i czekać na klientów czyli zarabiać a ja wraz z drugim pracownikiem zostaliśmy oddelegowani do sprawdzania cen, ustawiania topek, sprawdzania zabezpieczeń sprzątania itp. Jak udało się sprzedać super jak nie od razu rozmowy, Krzyki itd bo jak mogłem nie sprzedać przestawiając pralki albo lodówki... Żenada równi i równiejsi druga rzecz to zabieranie pieniędzy za nie wyrobienie któregoś z długiej listy parametrów -chore bo co zarobiłeś mogą ci zabrać no i trzecie najważniejsze brak możliwości awansu. Przez ponad rok wyrabiałem najwyższy obrót i parametry na sklepie byłem w top 3 najlepszych sprzedawców w makroregionie i nic zero awansów, podwyżek czegokolwiek dlatego odszedłem. Brak motywacji do pracy i wieczne dokładnie obowiązków i obcinanie wypłat to tak w skrócie. Dobrze że konkurencyjne sieci nie śpią i potrafią docenić pracownika. Dodam że u konkurencji po pół roku otrzymałem 2 awanse i podstawy mam 2x więcej niż w Media expert plus premie i jakoś można. Tej sieci nie polecam nikomu kto szuka czegoś konkretnego i czuje się dobrze w sprzedaży

Robert

Firma pro klientowska, czytaj mam pracowników w nosie, premie itd. to mity, owszem zarobisz więcej jak chodzisz codziennie do pracy i masz mnóstwo nadgodzin, oraz pod warunkiem że nie trafisz na tajemniczego. Pracowałem w kilku firmach mam wieloletnie doświadczenie w branży, i okazuje się że zarabiam mniej niż kilka lat temu wykonując 2-3 razy takie plany. Jak macie alternatywę omijać szerokim łukiem. Wiem że zawsze pracodawca w ustach pracowników jest zły, ale to co tu się dzieje przeszło moje najśmielsze koszmary. Rotacja pracowników, zabieranie premii za byle co, a przecież to dzięki nam firma prosperuje, to dla nas wracają klienci, ehhhhh szkoda słów.

pracownik z mazowieckiego

To prawda !!! Firma próbuje na ile tylko może,by wycisnąć z ciebie jak najwięcej i często się jej to udaje, dając ci w zamian, niewiele lub trochę wiecej jesli wyrobisz każdy parametr. I te czarodziejskie reklamy "..niskie ceny", hehe koń by się uśmiał, ludzie nie takie głupie i sprawdzają przez zakupem, co ile kosztuje, a jak już kupią to mają problem ze zwrotami, bo po co przyjmować i zaniżać sobie statystyki

złotów magazyn

Witam, powiem szczerze OMIJAC SZEROKO!!, na magazynie takie cyrki sie dzieją, ze szok: za nadgodziny nie placą za dodatkowy 6 dzien pracy nie placą tylko ci wyliczą kiedyś tam dzień wolny. Jak za wiele prawdy powiesz to ciebie zwolnią. Z resztą kto by chciał pracować za 1400-1500 max. Zenada zycze plajty.

tylko nie Rzeszów

Wszystko co ci obiecają to bzdura. Firma opiera się na premiach uznaniowych - widzimisię "managerów"! Cały oddział Rzeszowski - to upadły DOMEX - CI SAMI LUDZIE, CZYLI PATOLOGIA!!! Naprawdę nie warto. Omijać szerokim łukiem. Ilość pracy nie do wykonania, ucinane premie, ilość nadgodzin przekracza wszelkie normy, ekwiwalent za urlop 3 tyg - to miedzy 100 a 150zł (dziwie się że skarbówka nie sprawdza co wypisują ludziom na paskach), chora atmosfera pracy, często nie będziesz miał czasu na 15 min przerwy w ciągu 12 godzin pracy. Firma w twoje dni wolne planuje ci szkolenia, kursy, bhp i.t.p w ten sposób nie masz życia prywatnego. Wprost każą ci łamać prawo, przykład "ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe" itp. Systemu premiowego nie rozumie nikt, nikt nie wie jak go policzyć nawet pracownicy z kilkuletnim stażem, opiera się na idiotycznych wskaźnikach nie pokazujących co udało ci się zarobić dla firmy i zawsze można je interpretować jako złe. Plany są naciągane - nikt nigdy nie wykonał. Można by pisać i pisać ... ale i tak nie przedstawie nawet promila tej atmosfery pracy ... serdecznie zapraszamy - rotacja pracowników duża. Zdarzały się przypadki, że ściągano pracownika z konkurencji tylko po to by zwolnic go po okresie próbnym (sic!).

ja

No właśnie... Maja pracowników za nic licza sie tylko słupki... Żenada, zabieraja kupe kasy za niewyrobienie planów...!

my

Pracownik ma prawo glosu, prawo wyrazania opnii. ??? gdzie i o czym?

S.

Zarobki ponad przecietne. Jezeli pracownik sie stara podchodzi do klienta, nie ma wszystkiego w d... to jest w stanie naprawde duzo zarobic. Wzajemna korzysc. Doskonaly system premiowy. Pracownik ma prawo glosu, prawo wyrazania opnii. Czasami rzeczywiscie jest bardzo duzo obowiazkow ale to naprawde przeklada sie na finanse. Jak na duza korporacje trzeba pochwalic podejscie do pracownika. Kolejnym duzym plusem sa ciagle zmiany. Dzieki nim rozwija sie firma a takze my -pracownicy.

loveve
@S. 26.12.2014 15:05

Nie ogarniam tej opinii!

Ona

Harówka ponad siły, duzo nadgodzin, bywały dni, że nie jadłam sniadania przez cały 10-cio godzinny dyzur. Dziwię sie, że do warunków sanitarnych i bhp jeszcze się nikt nie przyczepił. Pracownicy między soba rozmawiają wyłącznie o pracy i o tym, ile kto czego sprzedał i ile to było warte punktów. Żenada. Omijajcie szerokim łukiem. O nieprzedłużeniu umowy o prace informują na godzine przed jej końcem.

Zostaw opinię o PPHU TERG Teresa Grzebita sp. z.o.o (Media Expert),TERG SPÓŁKA Z O.O. - Kościerzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU TERG Teresa Grzebita sp. z.o.o (Media Expert),TERG SPÓŁKA Z O.O.