Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

witam spragnionych pracy

Witam jeżeli zostaniecie skierowani na Stelle to w sumie ok ale radze uważać na kontakty z recepcją , Pani Zosia ogarnięta kobieta chce mieć porządek ,Rafał spoko zawsze pomoże władzy niema lecz najkrócej tam siedzi (usunięte przez administratora)

Maciek
@witam spragnionych pracy

w (usunięte przez administratora) z takim biurem. Masa ludzi zjechała na urlop nawet ja i do tej pory potwierdzenia nie mam

Artur

A jak wyglada sprawa rekrutacji meczą jeszcze jakimis dodatkowymi pytaniami czy sklada sie tylko papiery i to wystarczy ?

gość 2

jak praca wygląda przy pomidorach i ile płacą

pogromca

teraz maja zero pracy

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Sprzedawca CCC Złotów
CCC S.A.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
torres

Czy jest szansa wyjechac z zona i pracowc w jednej robocie i mieszkac w jednym pokoju?dzieki.

andrju

Stella i hotel? Raczej hostel albo internat dla dorosłych.. i nawet jest palarnia (tzn plac ze stolikami) po prostu (usunięte przez administratora) yć nie umierac

mck

Uwaga na (usunięte przez administratora)opiekunke przez nia sa problemy.

bibi

Do pestki,powodzenia zycze i stalowych nerwow,atmosfera tragiczna,jeden (usunięte przez administratora)

ewus843

byłam tam 3 miesiące od pierwszego dnia miałam prace , warunki na stelli super POLECAM w 100%

Asap Rocky

Moi znajomi są w Holandii z tej firmy i mówią , że jest tam bardzo dobrze, wiadomo jak wszędzie raz bedzie lepiej a raz gorzej :) właśnie mam zamiar się tam wybrać pod koniec stycznia , tylko jeszcze papiery muszę złożyć do Łodzi , Ludzie nie ma się co bać , trzeba zaryzykowaać ;)

hmmmm

No nic tylko zyc nie umierać na Stelli.. necik, palarnia itp.. szkoda ze firma chce żeby wszyscy pracownicy odbierali wiadomości na stronce a nie potrafi wszędzie zapewnić neta..

JONNY

Co wy (usunięte przez administratora) wiecie

Maciek

Ty chyba nie widziałes warunkó innych biur. Maja okna drewniane, zimno, brak tvp pl, lodówki ledwo działaja, a telewizory to juz nie wspomnie, a o internecie to juz wgl. A tutaj masz jednak neta, lodówke mi zawsze wszystko się mieści, pl telewizje, bilarda,palarnie na której mozna palić, i przedewszystkim nie ma syfu , kiłu i mogiły. Bo są odpowiednie osoby które spr czystośc, da sie z nimi dogadac, są bardzo bardzo miłe, jak i recepcja. Tylko trzeba rozmawiac umieć. A co do pracy to norma ,ze siedziałes, ja siedziałem tydzien ponad, trzeba naginać kordynatora " Zbyszek, kogo chcesz. A ci co trafili na inne domy itp, to serdecznie im współczuje. Pozdrawiam :D

millioner

Najbardziej smiesza mnie opinie dzieciakow ktorzy wyrwali sie pierwszy raz z domu i warunki na stelli nazywaja komfortowymi, bo niewielka lodowka na 4 osoby, wcisniete 2 lożka do malego pokoiku nie oznaczaja warunkow komfortowych, brak wentylacji i wilgoc w nowej czesci tez nie, no ale dzieciaki dostali karte z chipem do otwierania drzwi wiec jest full wypas....

Proszę napiszcie coś o pracy przy ziołach? Co dokładnie tam się robi? I ile godz dziennie się pracuje? Bo mam jechać w tą niedzielę na miesiąc

kasa

chcecie to jedzcie jak wam sie trafi to bedziecie robic a jak nie to siedziec na (usunięte przez administratora) czyli to co w polsce. PS. czy sie robi czy sie siedzi 200Euro sie nalezy :)

good morning
@kasa

każdy ma inne postrzeganie tego tym bardziej ze sądze kobiety też są traktowane inaczej a CI goscie pomyli troszkę mijesca w szeregu gdyż tak naprawde to my na nich pracujemy a nie oni na nas to raz dwa że jeżeli sobie cenisz jakąś wolność i swobodę to takie warunki nie są normlane jak słusznie napisałaś skoro jesteśmy dorośli zdajemy sobie z tego co robimy i nie trzeba nas kontrolować

good morning

piszcie co chcecie o luksusach na stelli itd ja mieszkałem na parku do tamtego tyg i wolałbym ponad wszystko tam zostać ten niby brud i syf zależał tylko i wyłacznie od ludzi którzy tam mieszkaja a STELLA sorry ja jestem dorosłym człowiekiem i nie bedzi mi nikt mówił o kótrej ja mam wracać do pokoju czy chodzić spać jakieś alarmy w środku nocy czy stanie z alkomatem jak idziesz do pracy w sobote do tego cieć na recepcji z wybujałym EGO ogólenie jest spoko firma płaca i to jest najważniejsze jak dla mnie minus olbrzymi za CALL CENTER siedzi jakas bogu ducha winna kobietka przy tel dzwoni do niej milion osób czyli dodzwonic sie to jak wygrac w totka kolejny minus te pseudo opiekunki kótre nie wiedzą nic nawet tego od czego są czasami :-)pozdrawiam

jgduf
@good morning

ja tez mieszkalam na stella maris i jest oki, a recepcja jest mila!!!! jezeli ktos wybucha agresja to jest nie milo takiego czegos sluchac! jestesmy doroslymi osobami a nie dzieciakami ktore nie potrafia sie sluchac i przestrzegac panujacych zasad. i chodza pijani do pracy

marii

jedzie ktos 13.12.2013?

pestka

ZAKWALIFIKOWALAM SIE NA ZIOLA MOZE KTOS NAPISZE JAK TAM JEST I JAKIE WARUNKI MIESZKANIOWE

pogromca
@pestka

hmm juz pisze, praca przy ziołach nie jest zła dużo ludzi szukają ,bo idą swięta, około 60 osób. CO do warunków to będziesz mieszkać na stelli pewnie więc warunki bardzo ,bardzo piekne. Hotel nowy z recepcja, bilard, palarnia, duzo pokoi ponad 300. Pokoje sa 4 osobowe " mieszkania. Internet, lodówka ,tv, sofa, pralka itp. Talerze itp. Praca- softowanie ziół jak kolędra itp :)

bbbbb
@pogromca

Powiem Krutko(usunięte przez administratora).Własciciel firmy buduje Hotele w Polsce w holandi sposoruja kluby piłkarskie a dla ludzi w na tygodniówki (usunięte przez administratora)to 180euro i to tez musisz 40godzi(usunięte przez administratora)

Waldus

Witam.jedzie ktos na cebulki kwiatowe??praca od 6 grudnia podobno poczatek,a moze juz ktos tam pracuje.jak jest??doradzcie czy warto.

@Waldus

Witam-Ja mam jechac w czwartek o 18-Nigdy tam jeszcze nie bylem-jade pierwszy raz-siedzi tam 3 moich kolegow odemnie z miasta i chwala sobie-sa tam juz ponad rok-ale nie przy cebulkach

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 14 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING