Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

TOMEK-CHORZÓW

MAM PYTANIE ILE POTRZEBA EURO TYGODNIOWO BY PRZEŻYCZ TZN JEDZENIE ITP BO NIE WIEM ILE MAM WZIĄSĆ KASY Z POLSKI

Krzysztof

Powie ktos cos wiecej o o złozeniu dokumentów co dalej ? Bo do mnie dzwonili ale nie wiem co dalej jak to wyglada po złozeniu papierów

Martiina

Do mnie też babka dzwoniła... po pierwsze rozmawiała tak szybko że nie dało się jej zrozumiec, powiedziała że trzeba przyjechać na miejsce do Trzebnicy żeby wszystkiego się dowiedzieć i oczywiście z dokumentami.. Jeżeli chodzi o ten wniosek o niekaralności to już kilka razy spotkałam się z tym że jest taki potrzebny. Ja chce wyjechać ze znajomymi. W czwórkę :) Niby nie ma problemu z tym, bo jest dużo ofert pracy i babka powiedziała że teraz potrzebują dużo ludzi... Nie wiem czy im ufac.... Takie to dziwne troche.. że trzeba tam na miejsce jechac z dokumentami.. Tomek a Ty już tam złożyłeś papiery ?? Czy dopiero bedziesz jechał ???

Artur

Powie mi ktoś coś wiecej jak wyglada sprawa z złożeniem dokumentów i co dalej gdy je dostarcze odrazu sie jedzie czy wałkuja jeszcze jakies inne sprawy ?

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Sprzedawca CCC Złotów
CCC S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
tomek

ja własnie składam papiery w tej firmie po tych opiniach to ciężkiwybór ale potrzebuje kasy wiec nie mam wyboru

ząbek

Czy ktoś z was czeka na telefon w poniedzialek czy wyjeżdza do pracy 1 kwietnia?(wtorek).?

bt

Jest sens jechać z ta firmą na teraz 3 miesiące? Ktoś wie czy jest praca?

zyb

Powinieneś się cieszyć że wymagają zaświadczenie o niekaralności, przynajmniej nie będziesz mieszkał z recydywistami, jak to często bywa, i osobiście miałem (nie)przyjemność. Najwięcej ludzi wysyłają do Steenbergen. Miasteczko z dobrym połączeniem do Roterdamu.

kasiula30

do Jurko Witam no kazdy przechodzil te rzeczy zwiazane z fi=ormalnosciami, te zaswiadczenia, papiery ze szkolu=y, swiadectwa, ja tez tak mialam i jakos nie narzekalam...dalo sie zalatwic:-)wiec jak ktos chce to zrobi...a co do oplat to normalne ze za auto i za rower pobieraja kase, tak jest prawie wszedzie....co do pracy to trzeba miec szczescie ja bylam pol roku i mialam non stop robote wiec ja nic zlego niepowiem...

Jurko

Nie wiem właśnie co o nich myśleć. Dostałem ofertę pracy to zadzwoniłem i kilka rzeczy mi się nie podoba. Po pierwsze mam być z całą masą dokumentów w biurze w Trzebnicy. Przed tym muszę mieć zaświadczenie o zameldowaniu w Polsce. Dowód posiadania konta bankowego i świadectwo ze szkoły i zaświadczenie o niekaralności. To już wychodzi, że muszę na to poświęcić dużo czasu i pieniędzy. Jakoś przez inne agencje to nie musiałem ani zaświadczenia o niekaralności ani też o zameldowaniu i nie musiałem jechać do biura, w końcu żyjemy w dobie elektroniki i informatyki. Dokumenty można skanować a rozmowy przeprowadzać telefonicznie.. Więc wysypałbym się z pieniędzy, zrobił cały dzień poświęcony na formalności i zbieranie papierków, całodniowy wyjazd do Trzebnicy i z powrotem z przesiadką we Wrocławiu, kolejki w sądzie i w urzędzie miasta.. Dodatkowo lepsze są te agencje dzięki którym się jeździ na rowerze i nic za to nie płaci.. Jeśli będę mieszkał na jakimś zadupiu to mam chodzić po kilka kilometrów tam i z powrotem po zakupy? Do tego ubezpieczenie, zakwaterowanie i transport wychodzą drożej niż w innych agencjach. Pytałem też czy na pewno będę miał pracę i czy nie grozi mi siedzenie w domku i czekanie na pracę. To się dowiedziałem, że jak ktoś jest potrzebny na konkretne stanowisko, np na róże, to ma tę pracę na stałe ale jest u nich w normie zbieranie też skoczków. Czyli ludzi co pójdą 2 razy w tygodniu do pracy, potem posiedzą, potem znowu jakieś dni w innej firmie. Więc radzę każdemu pytać czy na stałą ofertę do konkretnej firmy z konkretną dużą liczbą godzin czy po to by pracować malo i żyć w nędzy ;) Jak by była firma co dużo godzin daje, np na szklarniach często jest 6 lub 7 dni w tygodniu, to może być spoko, bo to wyrówna straty na wysokiej cenie zakwaterowania i dojazdów. Jak ktoś tam jest kierowcą to ponoć nic nie płaci za transport ale pozostali aż 24 euro tygodniowo. To mi się nie podoba. W jednej agencji miałem jako transport rower za zero tygodniowo a w innej za 2 euro tygodniowo. I wyjeżdżać gdy się chce, jeździć sobie do sklepu, w weekend dojechać do najlbiższego przystanku a potem do Amsterdamu czy Hagi czy Brukseli zamiast się kisić w domu. Bez roweru to mi się od razu źle kojarzy, tak jak kiedyś byłem przez najgorsze co może być czyli TNS. Jak potrzebowałem się dostać do dużego miasta - Hertogenbosch to szedłem 8 km pieszo a potem wracałem.. A jak raz jechałem do Amsterdamu i najpierw szedłem pieszo do miasta, potem jechałem, potem chodziłem po Amsterdamie, potem wracałem do miasta i pieszo do domu, to 4 dni nogi bolały.. Niech ktoś napisze, czy tam gdzie się mieszka to jest miasto, wieś czy obozowisko w środku lasu? No i jeszcze jak mi kobieta powiedziała, że po trzech tygoodniach dostaje się wypłatę, czyli w czwartym tygodniu, to żeby przeżyć, to trzeba wziąć ze 3 tyś złotych ze sobą.. Dziwne, że przez inne agencje dostaje się po pierwszym przepracowanym tygodniu. Tak było. Tydzień pracy, potem w poniedziałek wysyłane rozliczenie za ten miniony tydzień a w czwartek mogli robić już przelewy. To jest proste do zrobienia, dziwne że nie chcą. A jak po całym trudnym i oszczędnym pierwszym miesiącu pracy okaże się, że nie dostałem przelewu albo dostałem bardzo mały...? Dziwna firma..

Zwijndrechtowicz

Witam Chciałem podzielić się z państwem na temat firmy Good Morning. Pracowałem tam przez 7 miesięcy w Adidas International Trading w Maasvlakte, potem w samym Adidasie w Moerdijk. Ale od poczatku. Żeby w ogóle dostać pracę w GoodMorningu należy przedłożyć całą masę papierów, zaświadczeń itp. Takim zaświadczeniem jest na przykład zaświadczenie o niekaralności (OK, mają prawo wiedzieć czy ktoś nie był karany) ale jest zaświadczenie o zameldowaniu w Polsce (po co im to jest potrzebne? - prawdopodobnie po to zeby brać dofinansowanie z Belastingu do mieszkania tzw. Huurtoeslag w imeiniu pensjonariuszy - każda okazja jest dobra, żeby wycisnąć kasę). Oczywiście będą walić głupa, ze takie zaświadczenie jest potrzebne, gdy starasz się o jakąkolwiek pracę (????); nawet w Polsce - ale ja pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Przecież WAŻNY dokument tożsamości jest poświadczeniem o zameldowaniu w Polsce, prawda??(usunięte przez administratora) Jedyny plus jest taki że na adidasie są godziny ale i tak juz jest likwidowany, a jest to najlepsza praca.

kropa

Witam,jak dlugo czeka sie na zwrot z zdrowotnego,papiery złożyłam w poniedziałek 24-02 2014,prosze o odpowiedz.

kris
@kropa

no i co masz w tym Rotterdamie?poprsotu większe miasto no i chyba ze metra nie wiedziałes sklepy sklepy sklepy...poczytaj o wynajęciu mieszkania i dowiedz sie dlaczego jest tanio;p

KajakK

Panie i panowie-trzeba mieć tam stalowe nerwy-ja ich nie mam więc oszczędziłem parę osób i zjechałem(usunięte przez administratora)

kapecki

firma wysyła yarografy mi wysłała na konto rozliczeniowe jesli nie horowałas masz prawo zwrotu za ubezpieczenie jesli nie masz yarografu wystarczy miec solarisy z rozliczen firma rozliczeniowa sama wszystko załatwia pozdrawiam kapecki

onaion333
@kapecki

Hej:) Co do Jarografu z pitu,najlepiej zadzw sobie do biura do Złotowa,zeby Ci wyslali na maila pit,a co do zdrowotnego nalezy sie samemu rozliczyc i to ogarnac sobie jakies biuro holenderskie co Ci zalatwia to wszystko

onaion333
@onaion333

Jana zdrowotne czekałam 2 miesiące...Ale to tylko przez takiego (usunięte przez administratora),co nie mogł sobie ogarnac tematu,nawet i siebie...Wiec mysle,ze sie szybciej dostaje zdrowotne.

karolajna

A ja z innej beczki :) pracowałam przez tą firmę od czerwca do września i będę chciała się rozliczyć. Czy ktoś coś wie na ten temat, jak jest wgl z PITami, biuro je nam wysyła? A co z rozliczeniem ze zdrowotnego??????

kapa kapecki

(usunięte przez administratora)nie znasz jezyka angielskiego ani Holenderskiego nie radze jehac ja bynajmiej znam i wracam do Holandi do lepszej firmy dlatego zjehałem bo mam tam zaproszeniei w marcu wracam bo zostałem doceniony przez pracodawce a odłozysz na majtki i skarpetki

kasiula30

ja pracowalam w adidasie tyle ze jeszcze w holandii teraz zostal przeniesiony do niemiec...otoz co do zarobkow to zalezy na jaki dzial trafisz ja trafilam na special gdzie zarobki byly marne, natomiast ci co pracuja na zmiany maja troche wyzsze...ogolnie robota nie jest zla to zalezy na jakich ludzi trafisz....powodzenia:-)

kapecki

witam prawda jest taka w Goodmorning nie jest zle tylko nie ma odpowiednih koordynatorów(usunięte przez administratora)

shag

czy ktos sie orientuje czy jest praca lutym,marcu???,ogolnie czy warto w tym miesiacy jechac do holandii

Jacek

Czysta prawda, (usunięte przez administratora) Byłem pół roku ,dobrze było bo pracowalem na Adidasie, (usunięte przez administratora) Z 10 osób 3 pracowały w tym ja pracowałem. Teraz dodają oferty pracy? Ale gdzie te oferty? (usunięte przez administratora) Dobrze jechać w marcu/kwietniu.. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 13 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING