Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

svid

no ja wlasnie sie waham czy jechac do Łodzi te dokumenty złożyć, ryzykować ?

Maciek
@svid

Masa ludzi nowych teraz przyjechała jedni maja prace, drudzy nie maja albo pracują 3x w tyg, tak jak wszedzie, ja zaryzygowałem i prace mam , jest fajnie bo mieszkam na stelli ludzie spoko, czysto itp . Pozdro ;p

jaa

Witam jest moze ktos kto wyjezdza teraz w srode? Wyjezdzam sama i jak czytam te opinie to sama nie wiem co robic :/..

Wsparcie

Jeśli spotkali się Państwo z naruszeniem swoich praw pracownika lub ich łamaniem należy złożyć skargę: (usunięte przez administratora) Uczynić to można również w języku polskim również formie elektronicznej. Dopuszczalne są także skargi składane anonimowo. Należy poprosić o pomoc gdy pracodawca przetrzymuje nas w swoim obiekcie lub przez niego wynajętym, potrącając z wynagrodzenia pobyt nie oferując nam pracy.

aro
@Wsparcie

ja tak samo tydzień pracowac i tydzień wolne a po za tym w tym roku weszla taka ustawA ze jak nawet sie nie pracuje to ci za mieszkanie zabieraja . Tak nie może być ja tu przyjechalem zarabiać a nie siedzieć jak bym chcial to bym w domu siedział albo bym poszedł do hotelu za taka sama cene jak teraz jest. Masakra Masakra (usunięte przez administratora)

pilne

Dziki "ja" niestety zabrakło mi na bilet i prosiłem o inny termin. Czekałem 5 tygodni zaznaczając że jestem bez pracy i gotowy wyjechać od zaraz. (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Sprzedawca CCC Złotów
CCC S.A.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

jedz i nie boj sie,trzeba ryzykowac,w polsze nic nie jest dobre a tam masz szanse!!!ja pojechalem z innej firmy i zaryzykowalem,jest roznie bylem juz w 7 miejscach i na jednej pracy bylo tylko zle a reszta ok!!!

pilne

Witam mam jechać do pracy z tą firmą ale czytam i posklejać się nie mogę. Skoro jest tak źle dlaczego nie zgłaszacie tego do rady Miasta. Czytałem że to właśnie władze miasta wymusiły Na GM pewne standardy. Czy ktoś wie o jakim postępowaniu tu się pisze przeciwko GM? Mam jechać jutro i nie wiem co mam zrobić.

Pione
@pilne

jedz smiało

kasiinka

aha i nigdy się nie spotkałam z taką firmą gdzie sie pracuję a swoje pieniądze za pierwszy przepracowany tydzień dostajesz dopiero na trzeci jak to jest mozliwe przecież to nie prawda nie maja takiego prawa a co do opłat to fakt mają duże i za duże wymagania co do wyjazdu po co komu znać na perfekt jezyki obce przecież tam jedziesz do pracy a nie gadać

jan
@kasiinka

Oj dużo, dużo nie wiesz o tej firmie, jest sezon zimowy pracy na prawdę mało. Cebula, reduk, adidas, i dużo innych prac,ale jest mniejsze zapotrzebowanie. Co do opłat są duże bo 89 euro mieszkanie, ale masz luksusy itp. Co do wypłat- to dobre jest,ze po 3 tygodnich masz wypłatę, bo jeżeli po 1 miesiącu masz przestój w pracy to nie siedzisz bez kasy , tylko co tydzien masz przelew, co do języka to czasami on się przydaje, " NIE W KAŻDEJ FIRMIE". Co do pracy to fakt maszyna szczescia. Jeden prace ma stałą, całosezonową a drugi pracuje 3x w tygodniu , w tym wystarcza mu na zycie ,itp.

kasiinka

Witam jeśli nie wiecie o co chodzi to chodzi o pieniądze i ta fifma jestem przekonana że bierze tylko swoich znajomych i oni mają pracę i pieniądze a reszta jak wpadniesz im w oko to masz pracę a jak nie to baj

good bye

Powodzenia good bye

good bye

co to za forum jeżeli usuwacie co nie pasuje jaMk ktoś jest szczery to już go niema Możecie pojechać tam do pracy lecz niie teraz chyba ze ktoś ma ochote mc być na hotelu

slawek

pani(usunięte przez administratora) ogarnie wszystko trzeba być cierpliwym pozdrawiam

kasiula30

na manhatanie masz lepsze warunki, mieszka mniej osob, sa dwie lazienki na gorze i dole i ogolnie lepiej sie mieszka...

Maciek
@kasiula30

Witam, To ja tez opisze co i jak . W tym sezonie czyli juz zima naprawdę cięzko o prace, (usunięte przez administratora) na stelli - warunki super, podłogi ogrzewane, bilard, itp, ale w innych miejscowośćiach tych rzeczy już nie ma. Co do firmy- wypłacalni sa zawsze, nie miałem nigdy problemów z kasa. O prace w tym sezonie to cięzko(usunięte przez administratora) W sezonie naprawdę dużo pracy,aż można sobie wybierać. (usunięte przez administratora) W marcu najlepiej wyjechac bo pracy jak juz wpspomniałem dużo, dużo. Hmm. Mieszkanie 89 euro, ubezpieczene 24,50, dojazd do pracy 15. W sumie i tak się opłaca,bo gdy masz 23 lat+ przy 40 h pracy dostaniesz 230 euro zależy jaka firma, i co robisz. Pozdrawiam

asus

Kto moze mi udzielic info na temat domkow na parku czym rozni sie tz.manchatan od zwyklych domkow

Witam. Chciałbym się podzielić moją opinią na temat agencji goodmorning(EXotic Green). W biurze w łodzi Pani sekretarka bardzo uprzejma i oczywiscie wszystko miało być pięknie i ładnie zanim wyjechałem(usunięte przez administratora)Byłem tam na początku października a przyjechałem tutaj po tygodniu, czyli już 2 tyg siedze.Miałem być kierowcą woźka widłowego a przez pierwszy tydzień pracowałem na produkcji(nudna ale lekka praca,po tygodniu nie ma już dla mnie pracy i siedze na domku (opłaty kosmiczne w porównaniu do innych agencjii (usunięte przez administratora)... Płacą tak jak każda agencja(usunięte przez administratora)brutto za godzinę(jeśli masz ukończone min,23 lata),Ogólnie jeśli masz stałą prace a w tym okresie jest o nią cięzko bo szklarnie mają przestój to przy dobrym szczesciu na miesiąc może uda się zarobić netto (do ręki) (usunięte przez administratora)euro(pracując 20dni w miesiącu) bo o nadgodziny cięzko,oczywiście jak bedziesz miał jedzenie z Pl i bedziesz ostro oszczędzał. Ja akurat miałem szczescie bo w pierwszym tyg miałem prace a większa częsc ludzi pracowała 2,3dni w tygodniu. Jeśli by ktoś chciał się dowiedzieć więcej a jest co opowiadać to piszcie na emaila (usunięte przez administratora). Mam nadzieję że się każdy dobrze zastanowi zanim wyjedzie za granice przez jakąkolwiek agencję. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

?

Tak czytam czytam i zastanawiam sie kogo opinia jest wiarygodna znam osoby ktore wyjechaly pare tyg.temu i osoby ktorym w pazdzierniku minie 3-lata jak to mozliwe tak dlugo utrzymac sie przez te bioro to jeszcze mieszkajac od poczatku na parku. Czy faktycznie jest az tak zle.

patryk

siedzi sie na domku z tego co wiem na parku naj wiecej ja siedzialem dwa tygodnie na trzecij zjechalem do ploski

?

Ja powiem tak. Tu wszystko zależy od szczęścia. Ja akurat trafiłem na prace a Adidasie i jest bardzo dobrze. Choć fakt zwolnili duuuża ilość osób ale kilka zostało. Firma jak najbradziej fajna tylko z tym - ,że mało pracy.. np dziś było spotkanie i mówili ,że przez 2 tygodnie mało pracy,albo w ogóle. A za chwilę przyjeżdża Zbyszek i ogarnia pracę w różnych sektorach. W tu nie wiadomo co robić. Fakt , faktem pracy jest mało, mało bo jest wrzesien zostaną Ci którzy na prawdę mają stałą pracę jak zioła , piekarnia, drukarnia,szklarnie. Jesteście w Holandi to ogarnijcie inną prace .

Denymen

Firma Adidas będzie zamknięta to fakt, ale dopiero za pół roku, tak powiedzieli mi dzisiaj w biurze. Informacja pochodzi od prezesa.

Mateusz

Jak czytałem te opinie przed wyjazdem to dziwiłem się, że nikt nie wypowiada się pozytywnie o tej firmie i zwyczajnie nie wymierzyłem, że może być aż tak źle. Teraz jestem w Holandii właśnie z firmy Good Morning (wcześniej Exotic Green) i od 2 tygodni nie mam pracy. Wyjechałem z dnia na dzień bo pilnie potrzebowali pracowników, w środe o 14 informacja o wyjeździe a następnego dnia o 5 wyjazd. Na drugi dzień od razu miałem prace, robiłem po 5h przez 5 dni, zarobiłem tyle co nic, wszystko pewnie zabiorą na opłacenie pokoju i ubezpieczenia. Jedyne co się zgadza z tego co mi powiedzieli w polskim biurze to bardzo ładny hotel Steella Maris, warunki na 5+, ale po za tym syf kiła i mogiła. Ludzie siedzą na pokojach bez pracy po 3-4 tygodnie, a do Hotelu wciąż przyjeżdżają nowi ludzie. Codziennie po kilka osób. (usunięte przez administratora) Z organizacją też jest tu kiepsko, o tym że pracujesz możesz dowiedzieć się 20min przed wyjazdem czyli wcześnie rano np. 5.40 jak wczoraj kumpel z pokoju. Przyszedł recepcjonista i poinformował go że jedzie do pracy... Ledwno się chłop wyrobił z uszykowaniem się. Wrócił po 4h spędzonych na kolanach podczas sadzenia sałaty... W życiu bym nie powiedział,(usunięte przez administratora)Nie polecam ten firmy bo zwyczajnie nic tu nie zarobicie, jedynie narazicie się na koszty. Mimo umowy z nimi na 4 miesiące, zjeżdżam niedługo do Polski bo tam zarobię więcej niż w tym cyrku.

Witam. Co wy piszecie za głupoty !? Firma Adidas jak najbardziej będzie przeniesiona do Niemiec, ale zaczym to wszystko nastąpi to minie kupa czasu. Jak najbardziej dużo osób zwolnili z Adidasa w ten piątek poszło 40 mniej więcej. Wiem o tym,bo pracuje w firmie Adidas i wiem co tam sie dzieje. A Ty nie pisz ,że nie można się przenieść do niemiec bo to jest zupełnie nie prawda. Jeżeli nie znasz języka, małe doświadczenie to logiczne jest to ,że nie będziesz mógł iść do Niemiec. A co do Stella Maris- tu więcej osob siedzi bez pracy, ale warunki są super. Od kiedy tu mieszkam to nie słyszałem o żadnych karach. Sorry jedynie jak masz mieszkanie brudne czyli talerze brudne które lezą tydzień, piwo na podłodze, kafelki białe ( brudne w sosach.) nigdy nie słyszałem o karze za kurz na drzwiach hahah to są chyba kpiny? Ty piszesz ,że tu jest (usunięte przez administratora) na stelli? Chłopie to Ty nie wiesz jak obóz wygląda. Co nie podoba sie ,że jest recepcja? I tak można balowac , imprezować na palarni do 22 a weekendy dłuuuuuzej. nie wiem czemu wy piszczecie obóż pracy? Fakt teraz jest przestój i jest mało , mało pracy. Dużo osób siedzi na Hotelu ,ale za to nie płacą. Czynsz jak coś nie 100 euro tylko 89.

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 14 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING