Opinie o Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan w Andrychów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan w Andrychów

dobre to

a czy wiecie za ile sie pracuje w Wizanie nie mam na mysli malych sklepikow..................????>

Praca w handlu, czyli 3 tys. na rękę i etat. Chętnych brak Klienci jednego z delikatesów w Gdańsku zwrócili uwagę na nietypową ulotkę. Właściciele sklepu przepraszali w niej za długi czas oczekiwania w kolejce. Tłumaczyli to tym, że nie ma chętnych do pracy. Okazuje się, że nikt nie chce pracować za ladą za 3 tysiące złotych na rękę. A nasz pracodawca czy podniesie cos wyjazdy masaze dla siebie na to ma ale co tym dziewczynom dolozy kolejna uwage niezadowolenie ile wyjazdow i z czego to sa .....czy pracownice maja sie tlumaczyc klijetom dlaczego tak jest co to w koncu ma byc, jeszcze chwilke a WIZAN upadnie zamkna sie po kolei sklepy z braku personelu .Sklepy wiekszosci nie sa zmodernizowane nie ma nakladow na nic wymagania stawiane pracownicom coraz wieksze . I bedzie zapomnij prezesku o 100 sklepach bo je zniszczyles juz ...............zwiń Ciekawi teraz tylko jak znow beda remanenty i brak personelu czy te biedne dziewczyny znow beda placic manka ......

Gaki

nie praca firma tragedia w ogóle nie szanują pracowników zarobki znikome a kobiety się stresuja i robią za trzech. Wypadałoby gdzieś to zgłosić niech się odpowiednie służby tym zajmą. Nie przestrzeganie jakich kolwiek praw pracownika. Kobiety szukajcie lepszych prac, uczciwych. Szkoda waszego Zdrowia. Nikomu nie polecam pracowałam 3 lata.

Maraka
@Gaki

Potwierdzam kobietki wszystko tylko nie wizan

Życzliwa
@Maraka

Podpisuje się dwoma rękami zaoszczędzicie sobie dziewczyny nerwów i zdrowia . Będziecie harować za 3 a zarobicie max 1700 zł i nie dajcie się zwieść ich obietnicą. Zabieranie i płacenie za przeterminowany nabiał mięso, niedokrojone szynki nagnite owoce i warzywa na porządku dziennym. Przychodzenie do sklepu na 5 rano (1.5h) przed otwarciem i wychodzenie 1h później to norma bo musisz się wyrobić że wszystkim przed otwarciem oczywiście nikt ci za to nie zapłaci ! Pracowałam tam 2 lata i jak oddałam wypowiedzenie poczułam się wreszcie wolnym człowiekiem. Doszły mnie sluchy że dziewczyny zaczynają się masowo zwalniać brakuje rąk do pracy więc harujesz za dwóch , kiedyś panie z handlowego robily sobie castingi dziewczyna musiała być ładna zgrabna elokwentna przebierały w chętnych teraz biorą wszystkie które złożą cv byle miały ręce i nogi ,więc wnioski nasuwają się same nikt tam nie chce pracować.Dlatego omijajcie WIZAN szerokim łukiem !

Klient wizanu

Wizan oszukuje swoich klientów. Przykład - proszę bardzo 10 deko kawy mocca gold woseba wystawiona na półce z naklejką promocja i cena 3, 39 tymczasem pani ekspedientka kasuje za kawę ponad 4 zł . Pytanie dlaczego? Bo wizan ma swoje ceny. Klienci zostają wprowadzeni w błąd. Ktoś kto robi większe zakupy nie zauważy tego przy kasie płaci inną ceną. Takich towarów mają więcej. Sprawdzajcie ceny.

Sprzedawca

Złożyłam cv i już po niespełna paru dniach zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną z której miałam ochotę już zwiać po pierwszych zdaniach pani prezes a finalnie też pan prezes dołożył swoje. Otóż na dzień dobry dwie pracujące osoby w rodzinie muszą podpisać weksle!! Może coś się zmieniło bo kto w dzisiejszych casach przy zdrowych zmysłach coś takiego podpisze a druga rzecz która mnie powaliła to odpowiedzialność za towar za który a raczej jego brak po remanentach się zwyczajnie płaci!! Pracowałam w kilku marketach i sklepach spożywczych ale w żadnym z tych miejsc nie płaciłam jak i żaden pracownik!! Chore praktyki z przed kilkudziesięciu lat czepianie się prezesa o pierdoły , zamiast choć próbować zrozumieć położenie pracownic po tej drugiej stronie lady. Niestety atrakcyjni cenowo żeby tam robić zakupy też nie jest więc zwiałam w podskokach że się za mną kurzyło, a dodam jeszcze że to była pierwsza praca którą dostałam ale jej nie przyjęłam.

nie było pytań , pani prezes przeczytała tylko nasze cv, były jeszcze 3 osoby z różnych branży które już na etapie rekrutacji zaczęły się wykruszać na zasadzie że mają jeszcze inne opcje do sprawdzenia staż itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Mariusz

@olga dziękuję za wyrażenie Twojej opinii, ale muszę nadmienić, że na forum gowork nie można używać imion pracowników, ale żadnych innych danych, które pozwalają na identyfikację wspominanej osoby. Takie komentarze są zgłaszane do administratora i mogą być usunięte. Proszę, abyś następnym razem o tym pamiętała, a tymczasem zapraszam do przeczytania naszego regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Anka

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, tzw zebranie było kilka dziewczyn nie tylko handlowym wykształceniem niestety, jak dla mnie wrażenia już nie zrobiła pani prezes przedstawiając warunki... w skrócie mówiąc nie dość że dostaniemy podstawową minimalną pensję plus tam jakiś dodatek z obrotu jeśli trafi się na taki sklep na którym ten obrót jest to jeszcze mieliśmy podpisywać weksle znaczy nasze rodziny... A na dodatek pracować na złodziei jeśli nie będziemy się pilnować.Niestety miałam ochotę już uciec na rozmowie ale poczekałam i zrezygnowałam po spotkaniu....

ksawery1965

Witam. Ostatnio odwiedziłem sklep Wizan zlokalizowany na terenie Wadowic. Byłem mile zaskoczony, ponieważ dawno nie spotkałem się z taką uprzejmością ekspedientek. Kobiety te są bardzo miłe, życzliwe, zawsze witają z uśmiechem na twarzy klienta doradzając mu dobry wybór produktów. Od tamtej pory robię zakupy głównie w tym sklepie. Szkoda tylko, że nie jest on jakoś oznaczony, ponieważ mało ludzi wie o jego istnieniu. Pozdrawiam Was Kobiety. Jesteście wspaniałe. Wasz pracodawca powinien być z Was dumny.

Pan Jacek

Zal mi tych pracownic pracuja za marne grosze. Wiem ze w niektorych sklepach pracuja w soboty cale od rana do konca zmiany. Za takie pieniadze podziw dla nich przeciez to jest fuzyczna praca a do. Tego uzerac sie z niektorymi klientami zwlaszcza tymi ktorzy maja czas na lazenie po sklepie(zwlaszcza w niedziele) ale przy kasie nie zaczekaka chwile tylko juz musza byc obsluzeni brak szacunku dla tych pan a pan Prezes raz widzialem jak wydziral sie po ekspedintce ze dlaczego polki nie sa podosuwane a kiedy te kobiety mialy to robic jak wlasnie czasu nie maja. A szkoda szkoda. Co chwile kogos tam szukaja. Brak chetnych za taka charowke

klient

Ja i zapewne reszta klientów MSH WIZAN WIEPRZ w przeciwieństwie do osoby powyżej jestem bardzo zadowolona z obsługi w tym sklepie a zwłaszcza z obsługi na stanowisku mięsnym, panie na tym stanowisku wykazują się wysoką kulturą osobistą oraz są bardzo zaradne. Niestety w kolejce zawsze musi się trafić jakiś "klient" któremu nic nie pasuje a zupa jest zawsze za słona :-)

klient

proszę zwrócić uwagę personelowi sklepu wizan wieprz stoisko mięsne że rękawiczki nie służą do ochrony rąk sprzedawcy najpierw nabierają mięso kurczaki a później ta sama rękawiczka ważą kiełbasę i szynkę ,brak kultury osobistej i higieny

Zostaw merytoryczną opinię o Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan - Andrychów

• Jak się pracuje w Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan?

Zobacz opinie na temat firmy Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan?

Kandydaci do pracy w Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan