MSH WIZAN

Andrychów

Opinie o MSH WIZAN

klient 2014-03-02 17:39:39
proszę zwrócić uwagę personelowi sklepu wizan wieprz stoisko mięsne że rękawiczki nie służą do ochrony rąk sprzedawcy najpierw nabierają mięso kurczaki a później ta sama rękawiczka ważą kiełbasę i szynkę ,brak kultury osobistej i higieny
klient 2014-03-07 13:44:36
Ja i zapewne reszta klientów MSH WIZAN WIEPRZ w przeciwieństwie do osoby powyżej jestem bardzo zadowolona z obsługi w tym sklepie a zwłaszcza z obsługi na stanowisku mięsnym, panie na tym stanowisku wykazują się wysoką kulturą osobistą oraz są bardzo zaradne. Niestety w kolejce zawsze musi się trafić jakiś "klient" któremu nic nie pasuje a zupa jest zawsze za słona :-)
Pan Jacek 2016-09-01 20:35:48
Zal mi tych pracownic pracuja za marne grosze. Wiem ze w niektorych sklepach pracuja w soboty cale od rana do konca zmiany. Za takie pieniadze podziw dla nich przeciez to jest fuzyczna praca a do. Tego uzerac sie z niektorymi klientami zwlaszcza tymi ktorzy maja czas na lazenie po sklepie(zwlaszcza w niedziele) ale przy kasie nie zaczekaka chwile tylko juz musza byc obsluzeni brak szacunku dla tych pan a pan Prezes raz widzialem jak wydziral sie po ekspedintce ze dlaczego polki nie sa podosuwane a kiedy te kobiety mialy to robic jak wlasnie czasu nie maja. A szkoda szkoda. Co chwile kogos tam szukaja. Brak chetnych za taka charowke
ksawery1965 2016-10-13 19:39:03
Witam.
Ostatnio odwiedziłem sklep Wizan zlokalizowany na terenie Wadowic. Byłem mile zaskoczony, ponieważ dawno nie spotkałem się z taką uprzejmością ekspedientek. Kobiety te są bardzo miłe, życzliwe, zawsze witają z uśmiechem na twarzy klienta doradzając mu dobry wybór produktów. Od tamtej pory robię zakupy głównie w tym sklepie. Szkoda tylko, że nie jest on jakoś oznaczony, ponieważ mało ludzi wie o jego istnieniu. Pozdrawiam Was Kobiety. Jesteście wspaniałe. Wasz pracodawca powinien być z Was dumny.
Zostaw swoją opinię o MSH WIZAN - Andrychów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MSH WIZAN