RUIGROK

Opinie o RUIGROK

Zzz

Witam pracował ktoś lub pracuje jako order picker na hali ciepłej w Holandii w mieście Bleiswijk? Jeśli znajdzie się taka osoba to prosiłbym o informacje lub ewentualny kontakt bo bym zadał parę pytań.

4er
@Zzz

Nie warto absolutnie jeśli szanujesz swoje życie. Będziesz drałowac rowerem po 10 km codziennie w śniegach za marne 300 euro by po pracy wrócić na hotel patologiczny totalnie

Ciekawy

Polecam pracowałem dwa lata i jestem zadowolony z tej firmy . Jak można dostać się na akcje ?

Hej, czy ktoś wybiera się do pracy przy przekąskach serowych? Lub może ktoś już jest i może podzielić się opinią czy warto. Pozdrawiam

On 28

Ja się wybieram

@On 28

Hej kiedy jedziesz

@Kasia

Dasz znać jak wygląda praca przy tych przekąskach? Na jakie zarobki można liczyć i po ile godzin dziennie się robi?

Ww

Hej, na jaki projekt polecacie jechać dla Pary? , żeby były godziny gwarantowane.

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

K.M

Cześć, jedzie ktoś dzisiaj GTV busem do pracy?

xxx

Hejka, pracował ktoś przy cebulkach kwiatowych? Może ktos powiedzieć coś więcej jak jest? Czy wyjeżdża w ten lub następny weekend jakaś dziewczyna? Razem zawsze raźniej ????

oka
@xxx

ja dzisiaj tam jadę może spotkamy się w busie

Marzena
@oka

Napisz jak praca. Ja planuje wyjazd.

Gośka
@oka

Hej pracujesz na cebulkach kwiatowych możesz mi powiedzieć jak wygląda sytuacja

@Marzena

Dziewczyny i jak? Tez planuje wyjechać

x.x
@Kasia

Dla mnie średnio, nie zbyt mi się podobało

Anja
@xxx

Hej, ja zamierzam wyjechać w kolejny weeken

syska
@xxx

hej ja wyjezdzam w ten weekend na cebulki kwiatowe

oka
@Marzena

jestem drugi dzień i jak dla mnie jest ok trochę się nachodzisz ale kwestia przyzwyczajenia. Sama praca jak dla mnie jest super szybko idzie się wszystkiego nauczyć na początku myślałam że to jakaś czarna magia ale po godzinie już człowiek wiedział miej więcej o co chodzi. Dziewczyny są bardzo pomocne.

Magda
@oka

hej i jak ta praca przy cebulkach?

Aga

Witam właśnie zamierzam wyjechać w Sobotę do pracy do tej firmy,ale teraz po tych komentarzach trochę się zastanawiam czy to dobry wybór?!

Karol
@Aga

Ja też zamierzam na ciepłą halę jako order picker czy warto

Kuba
@Karol

Warto pracować na dece stawka prawie 14 euro jest okej trzeba się troszkę odzwigac ale za te pieniądze można robić mam na tydzień po 400 na rękę lekko tylko nie możesz się dać gdzieś na kwiaty wkręcić bo tam jest tak jak koledzy piszą harówa po 60 godzin wyzysk a stawka 10.50 więc deka jak najbardziej polecam

Kwiatek 95
@Karol

Nie warto ja praciwekm jako order picker

Kowatek 95
@Kuba

O której dece mowa bo ja pracowałem i najwięcej wyciągiem 300 euro

Dorota
@Kwiatek 95

Jest jakaś szansa na szersze uzasadnienie dlaczego nie warto jako OP? Opiszesz warunki jakie tam są?

Xxxx
@Karol

Nie warto pracowałem tam przez 3 miesiące. Najwyższa wypłata jaka dostałem chodząc systematycznie do pracy to 340 euro. Dodatkowo nie wypłacono mi za dzień świąteczny w ostatni przepracowany tydzień oraz nie dostałem przelewu z godzinami urlopowymi. Zdecydowanie odradzam współpracę z tym biurem.

jarezi
@Kowatek 95

A te 300 euro to za ile godzin tygodniowo, 36?

jarezi

Jarosław w jakiej firmnie pracowałeś?

Artur

Pracował ktoś w Dirku w Bleiswijku i może polecić? Jak z kasą i lokacja? Lokacja niby w Hillegom

Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy przy pakowaniu tulipanów?

MrOLO696

To zgłoś się chłopie do ambasady polskiej. Zobaczysz,że inaczej będą śpiewać...

Artur

Zgodzę się z osobami co komentuje firma wypłacalna i mieszkania bardzo dobre ale kwesta finansową porażka grosze ludzie robią za stawki 10.55 dużo ludzi pozjezdzalo dlatego że kasa mała sam pracowałem rok wszystko ok ale kasa stanowczo za mała nieraz było tak że tygodniowki były po 200 euro z tego wyżyć a w Holandii drożyzna okropna nie będę pisał że zła agencja czy coś bo każda agencja w Holandii to jadą na tym samym wozie niewiem jak inni pomyślą ale ja za granice nie poto wyjechałem żeby nawet 1000 euro miesięcznie nie zarabiać a siedzieć i tak wegetować to nie ma sensu dlatego zmieniałem kraj pracuje w Niemczech nie mogę narzekać kokosów nie mam bo 1600 euro już po odbiciu haty ale 8 godzin żadnych akcji żadnych poganiaczy pracuje robię swoje i za studio z żoną place we 2 400 euro a nie jak w Holandii 1000 euro

Zygmunt

Bo ja tam też mieszkałem

Ona

Niestety coraz gorzej tam jest

Taka prawda .. wszystko zależy od ludzi jeden będzie chwalił sobie agencję drugi będzie narzekał ..ja przepracowałam prawie 2 lata i zero problemów.

Kwiatek 95

Ja chodziłem do pracy dzień w dzień bo nie korzystam z urzywek i co zarobiłem nic mówię 300 euro jak wyciągiem to był mój najlepszy zarobek nie ma godzin po prostu ja pracowałem na dużej Dece

Abc

Witam, mam zamiar jechać na cebulki kwiatowe i chciałem się zapytać jak jest, czy godziny się zgadzają i czy lokacje są w "normalnym" stanie, dziękuję za każdą odpowiedź

10,75 brutto/ 5,75 netto, jak oni to liczą ?

Krzysztof

Witam dzień dobry mam pytanie proszę o informację chciał bym się dowiedzieć ponieważ chciał bym zjechać przed wygaśnięciem wypowiedzenia 2 dni aby załatwić lekarza w Polsce i jak to jest jezeli zglosze że szybciej zjeżdżam to bioro nie potraci mi za mieszkanie do końca umowy jeżeli zjade z góry dziękuję za informację pozdrawiam

Kamil

Powiem szczerze oprócz deka i blekendal to wszędzie stawki groszowe ludzie się katują bo (usunięte przez administratora) po tych firmach jest pracowałem 2.5 roku zrezygnowalem z pracy w Holandii i pracuje w Niemczech na magazynie pracuje po 8 godzin życie normalne za mieszkanie place z bratem po 130 euro miesięcznie za pokój a nie 400 na głowę i mamy normalne życie nie zarabiamy kokosów bo po opłacie mieszkania 1650 euro ale w ruigroku na te pieniądze nie ma wogule życia i człowiek ledwo żyje dlatego młodym ludzia polecam pracę w Niemczech życie jest nie do porównania

Paula

Ta firma organizuje również wyjazd na pieczarki ,był ktoś może?

Witam, czy mogę się zwolnić z dnia na dzień z pracy? Jak to zrobić, wystarczy telefon do biura i mogę zjeżdżać, chodzi i nagłą sytuacje w Polsce.

należy skontaktować się z biurem w Holandii i powiedzieć co się stało i zglosić, ze musi Pan natychmiastowo wrócić.

Miłosz

Nie honorowe zagrania. W tej kwesti ma pani racje

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 105 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK