RUIGROK

Opinie o RUIGROK

MowDoSlupa

Ludzie mowia rozne rzeczy, ale za prace w Ruigroku mozna by po rekach calowac. Mozna wyjechac praktycznie bez niczego, bo wszystko dla Ciebie jest zalatwiane -umowa, zakwaterowanie i wyjazd. To bardzo wazne dla ludzi pierwszy raz w Holandii/ za granica. Po dwoch tygodniach pierwsza wyplata. Oferuja tez buty robocze dobrej jakosci oraz pomoc w wyrobieniu numeru sofii. Dodatkowo dostajecie jeszcze rower do uzytkowania w czasie wolnym, co daje mnostwo wolnosci. Jak cos sie stanie z rowerem tez jest ktos kto sie tym zajmie I je wymieni. Inne agencje tak duzo nie oferuja. Mieszkania sa super, przynajmniej tam gdzie ja bylam, bo same centrum voorhout zaraz przy torze kolejowym (mozna pozwiedzac) I jest tez niedaleko do morza. Dodatkowo pralki i suszarki dwie na domek, mozna bylo wszystko miec nonstop wyprane. Praca jest, w dodatku urozmaicona, istnieje tez podobno zabepieczenie minimalnej iosci godzin, ale nigdy nie bylo takiej sytuacji zeby trzeba bylo z tego korzystac. Aplikacja z dostepem do dokumentow nawet rok po zakonczeniu wspolpracy. Za dowozy do pracy samochodem tez nie pobieraja dodatkowej oplaty, a wiele z tych wozow sluzbowych jest nowych, czystych, na prad. Z biurem latwo sie skontaktowac, chetnie pomoga i wytlumacza. Wspolpracownicy tez weseli, a kolo biura zalozona swietlica dla dzieci uchodzcow z wojny na ukrainie. Pracowalam w roznych firmach, ale ruigrok jest jak dotad najlepszy. Polecam z calego serca.

@MowDoSlupa

Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że sprostaliśmy oczekiwaniom! :)

Dominika
@MowDoSlupa

Ale fajnie opisałaś. A powiesz czy według ciebie były jakieś minusy współpracy? Zdarzyło się coś co ci się nie spodobało? Ciekawi mnie też to ile osób było na tym samym mieszkaniu co ty ? Jak to obecnie wygląda?

Katamaran
@MowDoSlupa

To nie jet agencja pracy, tylko agentura roboli. Mają cie za go... No. Wyrzuca oprychy z mieszkania na zbity pysk bez powodu. Mam dowody

@Katamaran

Nigdy nikt bez powodu nie został wyrzucony z lokacji :) proszę podać imiona i nazwiska "oprychów", które zostały wyrzucone z mieszkania, wtedy będziemy w stanie ustosunkować się do tak absurdalnych zarzutów.

MowDoSlupa

Tak, jechałam z GTV, co moim zdaniem jest super opcją, zwłaszcza dla ludzi, którzy jadą bezpośrednio bo potrzebują szybko zarobić. Gdy pusto na koncie, to jest świetna opcja, bo przejazd jest kredytowany i nie musisz się sam o to martwić w pierwszej kolejności. W innych agencjach tego nie oferują, musisz się sam tłuc nie wiadomo dokąd, bo wiadomo, że okolicy nie znasz, a GTV odbiera Cię z domu i odwożą Cię również na zakwaterowanie po podpisaniu umowy. Wszystko elegancko dopięte. Jedynie cena chyba poszła w górę, bo rok temu płaciłam za przejazd 80 euro teraz chyba chcą 105. Ale jest to opcja fajna, najbezpieczniejsza. Szczególnie dla osób młodych i nieznających Holandii. W innych agencjach ze świecą szukać, nikt Ci nie pomaga dojechać. Lepiej się gubić z walizami po wioskach w obcym kraju, albo zgubić bagaż u międzynarodowego przewoźnika co ma cię gdzieś :) Pomimo wzrostu cen, polecam współpracę z Ruigrok i także z GTV. Bus nie jest obowiązkowy, można dojechać na własną rękę pociągiem z Amsterdamu (ale wiem, że miałabym problem jadąc pierwszy raz). Powodzenia.

@Dominika

Pierwszego tygodnia byłam zestresowana, bo przez pierwsze dwa dni nie poszłam do pracy, a oczywiście chciałam szybko zarobić. Na co w biurze zaoferowali mi jeden dzień zastępstwa w fabryce, na tak zwanych przekąskach, dzięki czemu miałam jeden dzień pracy więcej. Bardzo miło z ich strony, chociaż to nie była moja wymarzona praca, to pogadałam z dziewczyną, z którą przyjechałam autokarem i mówiła, że jej się bardzo podoba i chętnie zostanie dłużej. Często zmieniałam też miejsca pracy i myślałam, że z mojej winy, ale okazało się, że pracowników rzucają tam, gdzie są potrzebni, a każde kolejne zatrudnienie było tylko lepsze. Dzięki temu zadania były zróżnicowane i nigdy się nie nudziłam, miałam okazję poznać więcej współpracowników i przełożonych, zobaczyć jak to wygląda w różnych zakładach - również na plus. Jak wycieczka :) W mieszkaniu był chyba full, ale przez dwa tygodnie miałam pokój dwuosobowy tylko dla siebie. Później wprowadziła się bardzo miła współlokatorka. W pokoju lodówka, mikrofalówka, czajnik. Szafa, półki, dwa łóżka, dwa krzesła, stół i obok toaleta i pokój na zmiotki. Wszystko co niezbędne. Pokój na parterze, bardzo dogodnie ułożony, obok rowerownia i pralka. Dość cicho i kameralnie, duże okno z widokiem na ulice i zasłony. Trzeba kupować własne środki czystości albo się dorzucać po euro tygodniowo na zakupy środków dla wszystkich, zależy jak się dogadacie. Sprzątanie generalne raz w tygodniu, pewnie podzielone na pokoje. W moim odczuciu czysto, więc każdy się wywiązywał dość sumiennie :) Nie mówię, że wszędzie tak jest, ale to nie jest wina agencji. Bardzo fajne miejsce i mogłam się zaaklimatyzować. Dzięki!

@Katamaran

Nie czułam się jak robol i podobało mi się to, co robię. Praca z kwiatami wymaga też odrobiny wrażliwości i zamysłu. Trzeba doceniać charakter tej pracy, bo pomimo, że robisz na taśmie, cały czas musisz wykorzystywać swoje umiejętności manualne no i stroik czy bukiet nie może być robiony bezmyślnie. Zapytaj holenderek z taśmy na bukietach dlaczego tam pracują, bo one w Ruigroku nie robią. Może da Ci to trochę do myślenia.

Antuan
@MowDoSlupa

Osoba z biura się uaktywniła. Nie trudno załapać ze to ten sam człowiek w tych pozytywnych komentarzach, ja to rozkminilem po tych emotkach,, :) " na końcu zdania. Jesteście śmieszni, a ten cały drogi przejazd GTV to tragedia. Stoisz w Niemczech na deszczu 2 h i czekasz jak rumun na walizkach, a z dojedzie autokar, ale uwaga... To wcale nie jest wygodniej niż bus pod granice, z tego autokaru wyjdziesz wyrz...any a pamiętaj że czeka cię jeszzcze że 3 h w biurze w hillegumie aż wszyscy Rumuni się odhacza. I wydzieli się ich do tych ekstra prac za kiepski hajs, i rozwozke po tych pseudo lokacjach, poznać kolegę z (usunięte przez administratora)

@Antuan

Nie jestem osobą z biura, jechałam GTV z pod domu małym busem i przesiadka do autokaru była gdzieś na wysokości Berlina. Autokarów też było kilka, różni ludzie wsiadali do różnych autokarów. Nie czekaliśmy na stacji benzynowej na walizach, tylko właśnie w tym małym busie, do czasu aż nie zostaliśmy wywołani po nazwisku kto gdzie wsiada. Autokar wypełniony na full i trochę ciasno, ale przecież każdy, kto korzysta z jakiegokolwiek przewoźnika wie, jak to wygląda i firma Ruigrok ani żadna osoba z biura nie ma nic do tego. Dłużej czekałam na przesiadkę w Słubicach gdy jechałam do Francji na własną rękę z Simbadem. Pozdrawiam!

Rafał

Czytając te wszystkie opinie trochę prawdy jest reszta to bzdety i tyle ja pracowałem z narzeczoną przez 2.5 roku na jednej firmie Plantrend pozdrawiam serdecznie ???? i też wielu ludzi poznałem którym się nie chciało pracować albo kombinowali do pracy bliziutko z kierowniczka można się dogadać bardzo sympatyczna ludzie w pracy wporzadku coś ci jest do lekarza zawoza tylko jest kilka ale pieniądze małe i za mieszkanie bardzo dużo biorą płaciliśmy po 120 euro na tydzien na głowę i postanowiliśmy się zwolnić i spróbować w Niemczech wiadomo duży stres zamiana ludzi otoczenia ale jesteśmy bardzo zadowoleni moim zdaniem jak ktoś jest pracowity będzie pracował wszędzie ale do Niemiec bardzo polecam wyjechać zarobki wyższe są praca po 8 godzin tylko tak jak mówię trzeba być pracowitym a nie kombinować ????

Iza

Czy trzeba zaświadczenie o niekaralności?

Podroznik

Od dawna zabieram się za opinie dla Ruigrok w PL. Prawda jest taka że nie udało mi się wyjechać , ale Panie w Opolu robią kawał dobrej roboty! Są rzetelne, jak mówią że zapisują a jak oferta się pojawi to zadzwonią tak robią. Jasno przekazane i formacje, rozmawiałem chyba z dwoma różnymi, wszystko na bardO dobrym poziomie. Mam nadzieję, że będę miał okazję wyjechać aby zobaczyć jak wygląda to po stronie ie nl.

Ewelina
@Podroznik

A to była rozmowa rekrutacyjna z tymi osobami? I jakie pytania padają do kandydata? Jakieś konkretne pytania czy raczej dopytują o jakąś indywidualną sytuację? Powiecie coś?

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

Alla

Jestem bardzo zadowolona. Od początku bardzo prosto, konkretnie. Na infolini Panie bardzo miłe. Wszystko wyjaśnione. Praca tak jak miała być, jak się nie pije , nie (usunięte przez administratora)tylko przyjechało się do pracy nie ma powodów do narzekania.

Nati12

Hejka ktoś pracuje przez tą agencje ? Czy są godziny takie jakie oferują ?

Huanito
@Nati12

Godziny byly. Teraz jest lipa straszna. Nie mam / y pojecia po co co tydzien sciagaja nowych ludzi .....

Wasyl

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej nt pracy w drukarni..a także jak wygląda kwestia godzin i zakwaterowania.

Cba

Witam myślę czy nie jechać z tej firmy do pracy na magazyn jak order picker, ktoś aktualnie pracuje i wypowie się jak tam wygląda praca, ile godzin tygodniowo i czy zakwaterowanie jest w miarę dobrym stanie?

Patryk
@Cba

PracowLem zjechałem teraz na urlop mogę wszystko powodziec

@Patryk

I jak? Moglbys powiedziec wiecej? Jak mieszkanie? Jaka ilosc godzin? Jak wywiazala sie ze swoich obowiazkow agencja? Pozdrawiam

Sandra

Siema. Ktoś coś wie o pracy jako order picker* ? Jak to wygląda oraz jakie są warunki lokacji? Chcemy wyjechać z chłopakiem i szukamy informacji na temat pracy oraz agencji zatrudnienia. Ponieważ już mieliśmy przygodę w Niemczech z agencją pracy ???????? więc jest trochę stres. Dziękuję za odpowiedź ✌️

Typson

Część pytanie do osób pracujących na Dużej Dece jak wyglądają aktualnie godziny i wypłaty zmieniło się coś czy nadal tak słabo jak było przez ostatnie 4 miesiące?

HuanitoHormenarez
@Typson

Szczerze ???? Jest MASAKRA..... Jak 30 h na tydzien jest, to juz bardzo dobrze....

Marzena
@HuanitoHormenarez

A z czego to wynika? To jak tyle godzin to w sumie nie wychodzi Wam cały etat? A jak wypłata przy tych 30h?

mb4

Czy ktoś pracował przy kwiatach w tej firmie, jak oceniacie swoje doświadczenia?

Mateusz

Cześć, czy ktoś z Was pracuje lub pracował przez ruigrok na układaniu wózków kwiatowych? Oferta wygląda super, wybieram się tam w najbliższy weekend. Pani na infolinii bardzo miła i przedstawiła mi bardzo dużo szczegółów dotyczących wyjazdu, opłat itd. - mam nadzieję, zę wszystko bedzie wyglądało tka jak zostało mi przedstawione..

edzka22@wp.pl
@Mateusz

Witam . Też jadę w wekend w sobotę .26

G.

polecam firmę. byłam teraz pierwszy raz na akcji walentynkowej. Lokacje ok, godzin pracy miałam dużo, na pewno jeszcze skorzystam z takiego wyjazdu.

Robert

Dzień dobry Powiem prawdę o tej agencji to co ludzie piszą to połowa są bzdury że nie płacą że to że tamto ogólnie wypłata jest zawsze na czas mieszkając w parach mieszkania są bardzo wporzadku pracowałem narzeczoną przez 2.5 roku ale jak nie było godzin to nie dało się odkładać drożyzna jest nie samowita porownujac 2020 rok to ceny są 2 tyle wyzsze a wypłaty takie same jak były 2 lata temu ten kraj jest dla mnie stanowczo zadrogi jeżeli ktoś chce sobie żyć tam to w porządku ale coś odłożyć na jakiś cel to niema sensu nawet jechac polecam wyjechać do Niemiec ceny są dużo niższe o połowę praktycznie na godzinę prawie 13 euro nie trzeba żadnych akcji godzin katowania się tylko normalnie pracować i żyć i odkładać na cel Holandia jest dla mnie nie dochodowym krajem jeszcze podatek bardzo wysoki balasting za samochód drożyzna i tyle w tym kraju dlatego za nie długo tylko sama (usunięte przez administratora) będzie tam jechać bo normalne osoby nie pojadą z siebie (usunięte przez administratora) robić za 250 euro na tydzien albo jak są godziny 300 euro bo to ch a nie pieniądze są byłem pracowalem tam stanowczo jestem na nie

Maniu

Witam czy ktoś się wybiera na kwiaty do Hillegom, Zuid-Holland, Nederland, Noorderlaan 26jakies opinię stawka itd

Olaa

Witam czy jakaś para wybiera się może w niedalekim czasie do pracy przez tą agencję? Wraz z chłopakiem planujemy wyjechać, w grupie będzie raźniej ???? Odezwij się na e-mail: aleksandra.gut1@wp.pl

Michal

Attention, my girlfriend and I arrived at the location on January 29, hillegom, it's tragic, there are some bugs on the wall, the rate proposed in Poland does not agree with the rate on the contract we got in the Netherlands

Matii

Witam wszystkich, byl ktos moze w tej pracy i wie jak to wyglada jak zakwaterowanie i jak sama praca ? Polecacie ta prace ???? ORDERPICKER Hurtownie spożywcze Miejscowość: Hillegom i okolice Środowisko pracy: hala Opis stanowiska pracy: - Praca na hali ciepłej i chłodnej -Zbieranie zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego

Ola

Pracowałam w tej firmę i jeżdżę co roku na akcje ijestem bardzo zadowolona .Firma Ruigrok jest uczciwa wypłaty są na czas dla tych co chcą pracowac.

@Ola

dziękujemy i zapraszamy na tegoroczną akcję walentynkową! :)

@RUIGROK

To wkoncu są te akcje czy nie ma ? Dla jednych są dla drugich nie ma ?

OrderPicker

Cześć, niedługo mamy wyjazd na OrderPicker do Blejswijk. Możecie podzielić się opinią o pracy jak i zakwaterowaniu? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 105 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK