RUIGROK

Opinie o RUIGROK

Syśka

Witam mam pytanie odnośnie wyjazdu z narzeczonym czy dostaniemy jeden pokój ?

Driver

Witam pracowałam ktoś jako kierowca CE? Jakie zarobki netto po mieszkaniu i ubezpieczeniu? Z góry dzięki za odpowiedź Pozdrawiam

Jakub
@Driver

Siemasz i jak tam wyjeżdżałeś do pracy na ce do nich ? Możesz coś powiedzieć ?

Joanna

Witam,mam propozycję pracy przy bukietach.Proszę opowiedzieć jak I co i czy warto

mm

wyjechałam z partnerem 3 tygodnie temu, na razie jesteśmy zadowoleni, pokój mamy OK - niczego nie brakuje. Praca też jest wporządku, wypłaty się zgadzały z naszymi przepracowanymi godzinami. polecam.

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

Student

Byłem z Ruigrokiem ostatnie 2 miesiące. Praca jako order-picker na Dużej dece jest w porządku, duża ilość godzin i warunki pracy są ok. Super kantyna. Wypłaty na czas. Jedyny minus moim zdaniem to taki, że nie można się sugerować godzinami pracy w grafiku (zazwyczaj się pracuje dłużej niż grafik wskazuje, rzadko kiedy krócej). Wypłaty zazwyczaj na czysto nie mniej niż 400e. Niedziele płatne 200% więc opłaca się chodzić. Ludzie całkiem ok, chociaż zdarzały się jakieś patusy. Polscy teamliderzy zazwyczaj zabuczeni siedzieli u siebie, za to holendrzy pełen luz. Warunki mieszkalne to jedna wielka loteria, dwa najpopularniejsze hotele dają wiele do życzenia ale są również i domki/mieszkania w których warunki są całkiem ok. Samo biuro do poprawy, ludzie tam pracują za karę chyba - przynajmniej większość. Ogólnie oceniam wyjazd na 7/10. Jak się pracuje, robi to co się powinno i nie odwala kaszany to wszystko jest tak, jak powinno być. Myślę, że można śmiało z nimi jechać pracować.

@Student

bardzo dziękujemy za tak merytoryczną opinię :)

Raczej lipka
@Student

Jak ktoś się sugeruje tą opinią i chce wyjechać przez ruigrok na deke, to raczej odradzam. Po pierwsze system jednozmianowy, wprowadzony w celu wyzysku pracowników (pracujemy więcej godzin, tj. 9,10 a nawet 12, a za zmiany nie płacimy) , przez co zarabiamy po 400 euro za grubo ponad 40 godzin pracy (żeby zarobić 500 euro trzeba mieć 60 godzin (bez niedzieli), w dodatku z powodu tylu godzin pracy , zbiera się duża kwota brutto, z której jest pobierany duży podatek, więc jeśli ktoś pracował w danym roku kalendarzowym w innym kraju jak Holandia to tym bardziej odradzam, bo stracicie bardzo dużo pieniędzy (osoby pracujące tylko w Holandii cały rok, mogą otrzymać zwrot, jeśli się rozliczą). Po drugie specyfika pracy jest bardzo uciążliwa, nie utrzymujemy wózka elektrycznego, tylko musimy zbierać zamówienia z buta, chodząc po całym magazynie z kontenerem (trzeba go pchać) , jak ktoś nie ma doświadczenia w pokonywaniu długich dystansów i dużej wytrzymalosci fizycznej, ani niech nie zaczyna , ja taką mam, dużo w życiu biegałem i chodziłem po górach , a mimo to było to męczące. Pracowałem w innych centrach dystrybucji, gdzie zamówienia zbierałem za pomocą wózka elektrycznego i było o wiele lżej. Trzecia rzecz to polscy koordynatorzy , którzy są w miejscu pracy, straszne (usunięte przez administratora) , ordynarni ludzie , jeden wygląda jak bramkarz z klubu dyskotekowego, ale on jest jeszcze w miarę dobrze nastawiony, jeśli mu nie podpadniesz i nie ma z Tobą zbyt wiele pracy i problemów (ja akurat jestem bardzo doświadczony w tego typu pracy więc nie mialem z nim złej relacji) , gorzej jest z drugim , niski gość z brodą , straszny (usunięte przez administratora), ma się za lepszego od innych , gardzi pracownikami, wszystkich traktuje z góry , lepiej go unikać , ogólnie najlepiej jak już się tam jest to robić swoje i z nikim nie gadać, bo większość pracowników to (usunięte przez administratora) która codziennie jest na koksie i zażywają go oficjalnie w pracy, nawet się z tym za bardzo nie kryjąc, od razu się o tym dowie każdy kto zacznie tam pracować, z powodu , który jest punktem numer 4 na mojej liście, czyli NORMY , trzeba naprawdę ostro (usunięte przez administratora) żeby ją wyrobić, ja pracowałem w kilku centrach dystrybucyjnych i tu było z tym zdecydowanie najgorzej , może dlatego że zawsze pracowałem z wózkiem, a tutaj trzeba było pchać ten kontener, no było ciężko, po 2 miesiącach przez tydzień po powrocie do Polski czułem plecy , więc cieszę się że długo tam nie pracowałem , bo można garba albo jakiś innych zwyrodnień się dorobić. Ruigrok w pewnych kwestiach trzeba pochwalić, bo jak np. patusy na lokacji pomyliły lokacje z kryminałem to interweniowali i zmienili lokacje , byli raczej ugodowi i pomocni, mają dobry system , dostajemy na początku kartkę z numerami telefonów do koordynatorów i obok napisane czym się zajmują, dzięki czemu jeden koordynator nie jest przeciążony i wiecznie nerwowy , tylko normalnie da się coś załatwić , jak nie pasuje cokolwiek, tylko mają bardzo kiepskie oferty pracy, ta deka to chyba najlepsze co mają, reszta to z tego co słyszałem to masakra, zresztą patrząc na stawki jakie oferują na kwiatach czy innych pracach to nawet bym nie próbował. Podsumowując można jechać, ale tylko w ostateczności i nastawić się na ostry zapierdziel , a no i koniecznie trzeba mieć jakieś doświadczenie w pracy przy zbieraniu zamówień, bo agencja rekrutuje każdego jak leci, a jak jedziecie na to pierwszy raz, to przetrwacie maksymalnie miesiąc , bo tak jak już wyżej napisałem, organizacja w miejscu pracy jest bardzo kiepska, w pierwszy dzień, co prawda jest wyznaczony pracownik który nagra Cie na słuchawkę , pokaże gdzie masz chodzić i co zbierać , ale układania nikt was nie nauczy , do tego od razu będą patrzeć na normę , więc jesteście na przegranej pozycji, podczas mojej dwu miesięcznej kadencji została zwolniona niesamowita liczba osób , szczególnie takich bez doświadczenia, których kontenery się rozsypywały. Dla osób z doświadczeniem - ostateczność. Dla osób bez doświadczenia - nie polecam.

Ania A.

Pracuje od miesiąca przy stroikach, praca super, godzin nie brakuje, Mieszkania są i lepsze i gorsze, ja akurat trafiłam na te lepsze. Wszystko się zgadza z opisem Pań z biura. Ogólnie polecam

Bartek

Najgorsze dziadostwo w nl !

@Bartek

Dokladnie! Nie akceptuja cpania i picia w czasie pracy, Nie akceptuja rowniez jak sie nie chodzi do pracy hahahahaha

Magdalena
@pracownik

To chyba dobrze, prawda?

@pracownik

chyba nie ma na tym świecie Pracodawcy, który by akceptował takie rzeczy :)

NORBII

Witam robił ktoś na przy pakowaniu kwiatków poproszę o opinie

Ewelina
@NORBII

A masz na myśli konkretną firmę czy konkretną lokalizację?

Damianooo

Czy robil ktos na.mrozni hurtowni spozywczej

tegoTypu

ej ludziska pracował/pracuje ktoś może w Hillegom na Hurtowni order picker?? Jak wygląda tam zakwaterowanie

GK

Witam. Chciałam się dowiedzieć czegoś o pracy w drukarni. Czy ktoś tam pracuje bądź pracował. Jakie są warunki pracy ( ile godzin i jaka płaca) Czy warto tam pracować.?

DB

Mam pytanie Czy jest jakijs problem z otwarciem holenderskiego konta w banku w Holandii.Pytam bo pierwszy raz jade

s
@DB

nie mam pojęcia ale jeśli potrzebujesz tego konta tylko do wypłat z pracy to polskie konta w euro tez wystarcza

Hh

Zawsze możesz otworzyć revoluta

Klaudiusia
@DB

Hej z tego co wiem żeby założyć Holenderskie konto w Holandii trzeba być conajmniej rok w Holandii polecam złożyć Revolut ☺️☺️

Kompletne zerowe podejście. Pełni patusów w Lisse na hotelu. Nie bez powodu hotel nazywany jest "Patolem". 80 euro za pokój z czterema nieznajomymi i ćpunami to trochę wygórowana cena moim zdaniem. Firma w której pracowałem wszystko spoko tylko większość osób ćpała amfetaminę żeby większą normę robić. Agencja oczywiście ma jakieś śmieszne kary i zabierają za wszystko pieniądze. Solaris ofc nie jest w języku polskim żebyś nie wiedział gdzie cię (usunięte przez administratora) jeżeli nie potrafisz korzystać z tłumacza

Justyna
@Adam

A nie da się tutaj np. dopłacić więcej kasy i mieć samemu pokój ? :/ Bo z takim towarzystwem to nawet nie ma jak się zregenerować po pracy...

Siemka chcialam sie zapytac jak wyglada praca przez agencje Ruigrok jak z zakwaterowaniem jak wygladaja godziny i ile wychodzi na czysto po odciagnieciu wszelkich kosztow tj transport ubezpieczenie mieszkanie za okres dwa tygodnie?

emigrant

Witam, pracuje ktoś może na mroźni w Hillegom? Jak praca i jakie zakwaterowanie?

L

Agencja ok,wypłaty na czas ,gdyby nie problemy rodzinne,pracowałabym nadal

@L

Rozumiem. A ile wynosiła wypłata i jak atmosfera? Akurat szukam pracy.

L
@Anna

Atmosfera zależy na jaką firmę się trafi ,na bloom atmosfera spoko ,wypłata zależy od przepracowanych godzin,obecnie z ledwością te 38,5 wyrabiane

Xxx

Koszty mieszkania : Hotel lovietje Lisse - pary 102euro od osoby , pokoje czwórki 81,50 os osoby . Jeżeli chodzi o domki to cena do 100euro .

Amon22

Witam serdecznie, przybliży ktoś tygodniową wypłatę po odliczeniu, za mieszkanie przy 40 h

Xxx.
@Amon22

Po odliczeniu mieszkanie, ubezpieczenia 350

Dorota
@Xxx.

A na mieszkanie to ile tu wychodzi? Bo zastanawiam się czy na własną rękę nie jest bardziej opłacalne

@Dorota

Zalezy ile osob w pokoju / na mieszkaniu +- 90 euro za tydzien

Xxx.
@Dorota

Na to samo ci wyjdzie.

Huba

Czy jest ktoś chętny na wyjazd do Holandii? Dokładnie chodzi o pracę order picker chłodnia. Chciałbym wyjechać najlepiej w przyszłym tygodniu. Zawsze to raźniej, tylko zdecydowane osoby. Telefon: 725484718

Kacper
@Huba

I jak dojechałeś czy zrezygnowałeś?

Błagam

Ludzie czy możecie pisać do siebie prywatne?! Żadnych opinii nie można przez Was znaleźć

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 105 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK