RUIGROK

Opinie o RUIGROK

Piter

Witam, Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w drukarni, jak wygląda?

Urszula

Witam wybieram się teraz w sobotę na sery,czy ktoś tez się wybiera ?

Gabrysia
@Urszula

Skąd jedziesz?

Gabrysia

Witam, jedzie ktoś w sobotę 9.04 do pracy w drukarni?

Lilianna

Pracuje 4- tydzień na MBD i jest super!Polecam

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

Ania i Mariusz

Pracuję z Partnerem od trzech miesięcy na Plant Trend :) Godziny są , zakwaterowanie, jest , wypłaty na czas :)

Weronika

Pracuje w Ruigrok ponad dwa lata :) można przeczytać różne opinie jedne lepsze, inne gorsze ... Ja mogę napisać tylko tyle jestem zadowolona :)

Honorata

Witam!chciałam się zapytać to tak na prawdę ile wyjdzie się miesięcznie po przepracowaniu nie pełnych 160 godz w ciągu miesiąca,po otrąceniu za mieszkanie,jeszcze dojazd,to wyszło mi około 1300 euro,może mi ktoś coś napisać w tym temacie,bo nie wiem czy się opłaca jechać,pytam o pracę przy kwiatach,pozdrawiam

Xyzz

Witam, czy ktoś wybiera się w sobotę na ścinanie i pakowanie tulipanów? Ja jadę ale trochę się boję.

Vjt
@Xyzz

Ja jadę

Niezadowolony

Nie polecam szczerze mówiąc starałem się wyjchać w biurze mówili proszę dzwonić w poniedziałek lub we wtorek dzwoniłem i non stop informacja PRACA JEST ALE NIE DLA MĘŻCZYZN mówią że jak tylko pojawi się praca od razu zadzwonią oczywiście zadzwonilii w piątek w godzinach przed godziną 15-16 że jest praca i jutro wyjazd. Pytanie czy szanująca się agencja dzwoni z informacją dzień przed i człowiek nie zdąrzy się nawet spakować a nie wspomnę że nie zdąrzy wyjąć z sądu zaświadczenia o niekaralności jednak maja do w poważaniu. Dziękuję bardzo za tą agencje pracy. Poszukam innej gdzie szanują kandytata.

Emil

Cześć! Ma ktoś jakieś informacje na temat pracy przy ścinaniu tulipanów? Hillegom Jak wygląda zakwaterowanie? Średnie tygodniowe wynagrodzenie na czysto ? Dziękuję z góry za pomoc :)

Ada

Kto jedzie 12.03.2022?

@Ada

Ja jadę

Ola

Czy możecie przybliżyć jqk wyglądają warunki mieszkaniowe ? Wiem że standard nie jest za wysoki ale czy np są to wieloosobowe mieszkania ze wspólną łazienka? Czy każdy ma swoją ? Będę wdzięczna za informację.

@Ola

Łazienki wspólne są a pokoje wieloosobowe po 3 łóżka pietrowe w pokoju

K.

Czy jedzie ktoś może teraz w sobote 27.02 do pracy? Jakiejkolwiek? Jakie wam zaproponowali oferty?

mdz
@K.

Ja jade, żadnej mi nie zaproponowali, jadę na tą którą sam chciałęm.

Wika
@K.

Ja jade na przekaski serowe, ciekawe jak będzie.. Jedzie ktoś może też?jeśli takOdezwij się na email wikawikaa97@gmail.com

Katarzyna

Witam chciał bym zapytać czy to prawda że za zerwanie umowy z firmą jest kara pieniężna?

@Katarzyna

Tak, niestety jest. Płacisz 1000 euro, jak zerwiesz sam umowę przed upływem 8 tygodni. Jeśli sami Cię zwolnią, to nic nie płacisz. Ale tu raczej nie zwalniają, tylko przenoszą na inny projekt. O tym, że jak jest jakaś kara dowiesz się podpisując umowę, wcześniej raczej nie informują.

Ola
@Monika

Nie potwierdzam tej informacji. To jest kłamstwo rozpowszechniane przez jedną chorą osobę w które niestety Ja też uwierzyłam. Nie ma rządnej kary.

@Katarzyna

zadna kara nie grozi . Ludzie ktorzy cos odwalili ze swojej winy i albo sami zrywali umowe zadnej kary nie dostali.

byly pracownik
@Ola

nie ma kary pierdzieli farmazony chyba z 6 razy zjechalem przed czasem bo poprostu musiałem i nic za kazdym razem wracam jak potrzebuje i zero gadki ze str agencji

Niezadowolona

Praca może i fajna. Ale zarobki to tragedia . 350euro i z tego dopłatę za pokój 90 euro musiałam robic. Mówię o 45h przepracowanych. Ogólnie jeździłam byłam zadowolona ale teraz to już schodzą na psy. Pozdrawiam

Marzena
@Niezadowolona

Witam 350e na tydzień?I co tydzień odcinają 90e mieszkanie?

Sumek

Też chcę wyjechać 26.02 zastanawiam się która pracę wybrać jedzie może ktoś też

@Sumek

Mam kumpla który pracuje rok czasu na stanowisku order picker i sobie chwali, ja jadę teraz w sobote zobaczymy.

Zosia
@Sumek

Kontrakt podpisujesz z agencja,a to gdzie trafisz to zależy od zapotrzebowania firm na ilość ludzi i czy dasz sobie radę w firmie do ktorej trafisz.Calkiem możliwe że będzie miejsce i trafisz na firmę, która sobie wybierzesz,tylko pytanie czy tam się sprawdzisz,jeśli nie to jesteś przenoszony na inną firmę. Stawki nie są stałe,każda firma ma inne stawki.Dobrze jest jeśli się sprawdzisz na danej firmie,wtedy masz stałe miejsce pracy i pewne godziny

Agnieszka

Hej, wyjeżdża ktoś 26.02.2022r.? Ja jadę,ale trochę sie boje...

Meg
@Agnieszka

Hej a do czego konkretnie jedziesz bo też się zastanawiam nad tą agencja ale się trochę boje ze znajomym a więcej osób zawsze raźniej

@Meg

Nie ma co sie bac jechac , bylem tej agencji pracowalem dwa i pol roku . polecam prace przy zbieraniu zamowiem bardzo fajna praca mozna duzo ludzi poznac do tego fajna atmosfera oczywiście tez trzeba sie swoje nabiegac po hali bo norma musi byc.

@Agnieszka

Polecam prace przy zbieraniu zamowien . Jezeli chodzi o inne prace np przy kwiatkach to tez ludzie pracuja i nie narzekaja bo kazdy jedzie zarobic a nie na wakacje .

Mat

Gdzie jedziesz?

Sumek

Też chcę wyjechać

@Agnieszka

Ja miałem jechać teraz w sobote ale okazało się że nie ma w ogóle pracy. Pani z biura zapewniła, że w poniedziałek na 99% będzie I mam wtedy dzwonić I wyjazd w sobote. Zobaczymy co z tego będzie.

Andy

Czy teraz lub w najbliższym czasie są jakieś wyjazdy?

Patryk

Cześć czy mógł by ktoś bardziej podpowiedzieć co do wyjazdu do Holandii na order picker mroźnia i ogólnie jak ktoś był czy chce jechać milo by było coś wiedzieć Najlepiej priv zostawiam tutaj e mail : Kolakowskipatrul@gmail.com

xyz00

jedzie ktoś na pikerke na mroźnie w Hillegom hotel okolice podejrzewam że Lisse i mógłby się wypowiedzieć o wypłatach, zakwaterowaniu, ludziach tam pracujących i mieszkających ?

@xyz00

to tak jezeli by ktos jechal do pracy z tej firmy to polecam prace przy zbieraniu zamowien mala deka ,duza deka poniewaz praca jest fajna zbiera sie towary z palet na wuzek ( jest okreslona norma za godzine) od zaczecia pracy jest dwa tyg na nauczenie sie i robienie normy, jezeli chodzi o atmosfere jest spoko i przerwy sa co dwie godziny . Co do wyplat to roznie jest zalezy od ilosci godzin . Jezeli chodzi o ludzi to wiadomo rozni przyjezdzaja najlepiej sie nie spoufalać bo wiadomo ..A co do mieszkan to odradzam hotel w Lisse porażka male pokoje malutka kuchnia luzka pietrowe . Radzil bym jakis domek w Hillegom albo gdzies indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 105 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK