ruigrok

Hillegom

Opinie o ruigrok

klakier 2011-03-25 10:12:01
Bylem przez ruigrok w 2010 roku, zapisalem sie na 2 miesiace tyle też robiłem, 1sza wypłata pod koniec 2giego tyg za 1szy, wypłaty co tydzien, mieszkanie hmm to zależy kto co lubi ja mieszkałem w 6 osob w 1 pokoju i nie nażekałem, moze kolejki do gotowania i toalety no ale ;-)
Dla optymistów polecam bedziecie zadowoleni a co do pesymistów to sie zastanówcie po co tam jedziecie czy na bale czy do pracy
anonim 2011-08-09 08:58:57
Firma jest ok pełny profesjonalizm :)
Blondi 2012-05-11 17:07:17
Ja również miałam "przyjemność" pracować w firmie Van dijk Flora, ogólnie to porażka. Ludzi traktują strasznie, mają ich za nic,[usunięte przez moderatora] Ludzie jak wszędzie, jedni ok a drudzy troche mniej. Szczerze NIE polecam tej firmy.
ptys 2012-08-30 07:22:57
ruigrok to jedna z najgorszych firm [usunięte przez moderatora]
rudy 8811 2012-09-07 14:09:14
potwierdzam watki dotyczące Van Dijk i Pana G... pracowałem tam kilka długich miesięcy, dużo widziałem i nie chcę juz pamiętać, że tam kiedykolwiek pracowałem-masakra!! Człowiek jest dla nich niczym -zwykłym robolem, nigdy nie chorowałem nie spóźniałem się do pracy a po przyjeździe do PL musiałem długo czekać na powrót do jakiejkolwiek pracy w nl, obiecują, że wrócę po tyg. urlopu i co i nic. czelasz i się praosisz przez tel. co tydzień o robotę. Masakra!!!!
olo 2015-03-30 18:18:44
firma jest naprawdę ok biuro pomocne, a i ludzie są dobrze traktowani
Nana29 2015-03-30 20:35:38
Ja też pracowałam przez" Ruigrok" i to jest prawda ze jak jedziesz do polski na urlop i ci obiecuje P.Gerard i póżniej czekasz miesiącami i się prosisz o pracę .Ja tam robiłam 6 lat i gdzie bym nie poszła do pracy to mnie do przełożonego chwalili ale to jemu koło nosa i tak zostałam bez pracy i juz nie robie tam 2 lata i dobrze Mam teraz dobrze płatna prace ze wychodze ok 5 tys. złotych pozdrawiam
klaudiaaa0211 2016-04-08 16:09:15
chciałam się zapytać czy wie ktoś jaką bym miała stawke mając 20 lat
Roman Krzyzanowski 2016-05-12 10:32:42
Witam kilka slow o Ruigrok praca od 2000do2003 roku powiem tak sierafor do ktorego sie dostalem i hurtownia w ktorej tez pracowalem wspominam z srntymentem tych ludzi i pomocnych holendrow bo z nimi pracowalem na tasmie w sierafor ech szkoda ze juz nie ma tej firmy to bylo ok ale nie uczciwosc Petera Ruigrok byla porazajaca o wszstko czlowiek musial sie klocic z jego pania Magda ktora wszystko miala w nosie i ni placenie podatkow
Zofia 2016-05-22 20:37:36
@Roman Krzyzanowski przede wszytskim gratuluje że podpiusał sie pan z imienia i nazwiska, to uwiarygania Pana wypowiedź. Panie Romanie, w każdej firmie sa osoby które są bardziej lub mniej fajne. to norma
Zostaw swoją opinię o ruigrok - Hillegom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ruigrok