RUIGROK

Opinie o RUIGROK

Wiola

Chce wyjechać pod koniec czerwca do Holandii do pracy , mieszkam w Wieluniu woj łódzkie . Może jakaś dziewczyna chętna również jechać razem zawsze raźniej. Pisać 666545026

Emilia
@Wiola

jaką pracę masz załatwioną i na jaki okres? wakacje , czy cos wiecej ?

@Emilia

@Emila dziś pani dzwoniła z ofertą jechać na cebulki 2.lipca. Jadę na razie na okres wakacji później zjadę na nie cały miesiąc i znów będę chciała jechać.

Też mam tą ofertę , wyjazd 2 lipca

@Monika

@Monika i co zdecydowana jesteś jechać tam do pracy jak co to mój numer 666545026

Karola333

Dzień dobry. Czy jest jakaś chętna dziewczyna / dziewczyny do wspólnego wyjazdu? Nie mam jeszcze wybranej oferty, chciałabym wyjechać jak najszybciej, ale raźniej z kimś. nyu022@interia.pl

Martita
@Karola333

Hej ja również chce wyjechać

Addd

Cześć, planuje wyjazd z koleżanką od lipca 2022. Może ktoś był by chętny do nas dołączyć? Zależy nam na kimś zdecydowanym, kto bierze pracę na poważnie. Miejsce do ustalenia. adamichalska.hig@op.pl

zychosia3

witam ja planuję od lipca zacząć pracę w Holandii pozdrawiam Anna 47 lat

Piotrek1239370

No to dawaj na priv 669133582

Marzena
@zychosia3

Anna do jakiej pracy się wybierasz?

zychosia3
@Marzena

jeszcze nie mam pomysłu na życie , jestem chętna jechać i pracować ale najpierw muszę porozmawiać z firmą. pozdrawiam serdecznie

@Marzena

Hej Marzena.Wybierasz się jeszcze do tej pracy,czy może jesteś już na miejscu? Ja bym chciała wyjechać na początku maja,właśnie z tą firmą.Rodzaj pracy raczej obojętny.Czy do serów,czy kwiatow-chyba bez różnicy, zależy mi na pracy...Pozdrawiam, Agnieszka.

MARTA
@Aa

Też bym była chętna na wyjazd do pracy za granicą. Lecz poszukuje także osoby chętnej aby wyjechać wspólnie proszę o kontakt osoby zainteresowane.

@MARTA

Nadal szukam .Nie mogę się zdecydować na jedną,konkretną agencję, bo zawsze znajdą się jakieś negatywne komentarze.Albo wszystko fajnie,albo stanowczo odradzają..Za dużo tego ..Jadę pierwszy raz i stąd obiekcje.Zalezy mi przede wszystkim, żeby były godziny gwarantowane,sensowna lokacja i ludzie,którym też zależy na pracy.No i normalne stawki.Chcialabym wyjechać w pierwszej połowie maja,np 7.05....A czy układanie kwiatów,serów,pakowanie ubrań to chyba bez różnicy....Agnieszka

@MARTA

Hej,Nad jestem chętna na wyjazd ale nie mogę się zdecydować na agencję.Praca raczej każda, sery,układanie kwiatów,czy pakowanie ubrań...Chciałabym wyjechać na początku maja,tak do 10.05.Zalezy mi na pracy z dojazdem do niej,,gwarantowanych godzinach,godziwych stawkach i czystej,normalnej lokacji.No i żeby ludzie z pracy i lokacji też mieli takie podejście.Imprezowania nie szukam,w tygodniu pracy wolałabym się wysypiać:)Jak coś, pisz na maila: ufka2003@gmail.com Pozdrawiam,Agnieszka

Jula
@MARTA

Ja chcę wyjechać w polowie czerwca z chłopakiem, mój będzie to pierwszy wyjazd, chłopak już był ale przez inną agencję, pozdrawiam

Ola
@Aa

Hej ja również początek maja lub 11go

@MARTA

Również jestem zainteresowana praca za granicą.

Zainteresowana

@Wiola

Kiedy chciałabyś wyjechać bo ja już pod koniec lipca

Łukasz

Polecam pracę na hurtowni Spożywczej jako Order Picker :)

Ziomm
@Łukasz

Polecasz bo??

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

Hej wszystkim , pracuje 2 lata w Ruigrok przy przekąskach serowych naprawdę mogę polecić .Ludzie są w porządku ,praca naprawdę spoko godzinki są także mogę z całego serca polecić .

Kaja
@Kasia

Witam a jak warunki mieszkalne ?

@Kasia

W jakim konkretnie miejscu jesteś??Szukam i szukam ,przeglądam te wszystkie oferty i nie mogę się zdecydować ,a jadę pierwszy raz.....Potrzebuję dobrego źródła informacji:)Pozdrawiam,Agnieszka

Edyta
@Kasia

Hej. A przy kwiatach orientujesz się jaka jest praca? Ile osób tam pracuje i jak jest z zakwaterowanie? Jestem zainteresowana pracą ale obawiam się jechać przez agencje

Taka ja
@Kasia

Hej możesz udzielić więcej informacji

Sylwia
@Kasia

Proszę ludzi nie (usunięte przez administratora) To nie jest miejsce godne polecenia (ta praca przy przekąskach serowych). Rekruterzy za wprowadzanie w błąd powinni być karani opłatami.

xangiex

Czy są jakieś wyjazdy w tym tygodniu?

Jurek

Agencja godna polecenia bo naprawdę wypłata na czas mieszkanie naprawdę ok nie można o Ruigrok złego słowa powiedzieć lecz jest kilka ale zarobki nie wielkie ceny w Holandii to są nie niskie jak na nasze zarobki wiadomo że jest lepiej jak w polsce ale troszke chodzi o życie ale jeżeli mam się wypowiedzieć o życiu tutaj to nie ma sensu tu się człowiek nie dorobi niestety to nie jest zagranicą co 10 lat temu

Sylwia

Dzień dobry, chciałam zapytać jak oceniacie pracę na przekąskach serowych? Chodzi mi o stawkę, ilość godzin i zakwaterowanie? Czy są jakieś testy teraz?

@Sylwia

no stawka 10,45 przy przekąskach z seria koziego po drugie cały dzien praca przy taśmie chodzisz tam w białych fartuchach i cały czas higiena higiena bo to robota przy żwyności a po trzecie zakwaterowania na hotelu 1 ewentualnie 2 pokoje 4-6 osobe XDD

Justyna

cały dzień to znaczy od której do której?

Timi

Hej Czy ktoś jedzie do pracy na kwiaty z Pomorza jutro

Klaudia

Witam. Kto wyjeżdża 01.01.2022 na cebulki ?

@Klaudia

Tak, Ja jadę.

Dobrze, napisałam wiadomość.

Taka ja
@Monika

Hej czy udzielisz mi inf więcej

Justyna

Dlaczego najgorsza aż? Tylko pod względem wizualnym czy jak...

hmmmm

jak wyglada praca na pikerce?? i czy da sie zarobic??

kamil

siemano jedzie ktos w te sobote na order pickera?

Uki

Siemanko, orientuje się ktoś czy transport organizowany przez agencje przy pomocy GTV bus jest darmowy holandia-Polska? Z Polski do Holandii był darmowy. Przyjechałem na tygodniowa akcje i zastanawiam się czy zaryzykować i pojechać z nimi i być może zapłacić więcej czy wybrać blablacara który wychodzi taniej.

Asia

Hej wszystkim;) jak większość zastanawia się nad wyjazdem do Ruigrok ja pracuje drugi tok na Plant Trand i nie narzekam ludzie w porządku atmosfera ok godziny są zakwaterowanie jest pieniążki na czas ja jestem zadowolona.Zawsze się ktoś znajdzie że coś będzie nie odpowiadało ale ja nie narzekam. POLECAM WYJAZ Z RUIGROK Panie z biura w Polsce rzetelne????

Marli
@Asia

A jak wygląda praca z godzinami i jaki zarobek i czy mieszkania mają dobre warunki ?

Mazhsjsks

Dzień dobry, chciałabym zapytać o prace jako order picker polecacie? Dobrze wychodzi zarobkowo po odliczeniu wszystkich kosztów. Jak wyglądają pokoje dla pary

Agg

Hej, jedzie ktoś końcem kwietnia na kwiaty?

@Agg

Hej ja szukam pracy. Justyna 37 lat. Jestem z Krakowa a wy ? Pojechalabym z końcem kwietnia. Justynakrakkk@pl

Mareckkki

Hej wybiera się ktoś 17.04. na cebulki lub kwiaty?? Chętnie poznam normalnych ludzi pisać mpolkowski92@gmail.com :)

Madziara
@Mareckkki

Witam ja jadę na cebulki

Piter

Witam pracował ktoś na drukarni? Jakieś informacje jak się tam pracuje?

Jarek

Na jakie zarobki można liczyć jadą z tą agencją?

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 105 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK