RUIGROK

Opinie o RUIGROK

Ona 95

Jakieś wskazówki dla osoby która będzie jechać pierwszy raz z ta agencją?

Loki

Ludzi okłamują ze stawką godzinowa w Polsce mówią jedna stawkę a w Holandii e biurze jest całkiem inna 2 euro mniej

Ja słyszałam w biurze, że tylko sprawdzają u mężczyzn.

Benita

Halo. Co ze stawkami w nowym roku? Czy cos sie zmieniło? Jak z atmosferą na den Heijer i plantrend?

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

Janek

Jak tam na serach dalej (usunięte przez administratora) ?

Werix

Witam, wraz z mamą zamierzamy jechac na robienie bukietów . Czy warto ? Jak z zakwaterowaniem?

@Werix

Ja też pojechałam z Mamą. Na bukietach wytrzymałam dwa tygodnie. Dla mnie tempo pracy, za szybkie. Teraz zmienili mnie na cebulki i jest na razie fajnie. Tu nikogo nie zwalniają. Więc jak masz chęć jechać i jesteś przygotowana na szybką pracę przy taśmie, to możesz jechać. Z zakwaterowaniem, jest różnie zależy jak trafisz.

Werix
@Monika

Dziękuję za informację:)

Hej. Jak tam teraz jest w tym ruigrok w sensie chodzi mi o osoby które wyjechaly teraz w sobotę badz tydzien temu. Planuje wyjechac, ale są pewne obawy. Pozdrawiam

Olllasa
@Marta

Ja wyjechałam w tą sobotę,mam mieszane uczucia co do oferty w pl a tego co na Miejscu

@Olllasa

@Olllasa odezwij się do mnie ok bella.esz@wp.pl

Krzysiek
@Olllasa

I jak Ci sie pracuje przez tą agencje? Są godziny? A jak mieszkanie?

Jaca
@Marta

W (usunięte przez administratora) lecą z gwarancją godzin i ze stawkami w Polsce mówią jedno a tu co innego w Polsce jedna stawkę powiedzieli a na miejscu 2euro mniej

@Jaca

Wszystko zależy od projektu na jaki trafisz. Ja teraz jestem na cebulkach i są godziny. Pensja bardzo mała.

Czesław
@Ola

Jak mała? W Polsce jak sprawdzałaś ofertę to mieli zapłacić więcej? Napiszesz jakie warunki zakwaterowania bo ja też myśle o wyjeździe a nie chce się wpakować w słabą ofertę.

@Czesław

Ja dostałam za pierwszy tydzień za 46 godzin po odliczeniu wszystkich kosztów 215 euro. Za drugi tydzień 40 godzin 269 euro. Nie chodzi mi o to, że mieli zapłać więcej. W poprzedniej pracy zarabiałam więcej i praca była mniej wyniszczająca psychicznie i fizycznie. Dlatego w porównaniu dla mnie zarobki są małe

@Czesław

Warunki zakwaterowania są różne. Wszystko zależy od tego gdzie trafisz i jakich masz sąsiadów. Ja mieszkam w Alsmer. Lokacja jest dobra. Masz swój pokój z kuchnią i łazienką. Do dyspozycji pralkę i suszarkę w osobnym pomieszczeniu. Jeśli ktoś dbał o pokój przed, tobą to będzie w porządku jeśli nie, to będzie on brudny. Słyszałam o lokacjach w Liss czy tak zwanym Patolu gdzie warunki są straszne ale nie wiem jaka jest prawda. Wiem też, że jeśli Ci coś nie odpowiada z lokacją, to możesz ją zmienić ale ciszko jest się dodzwonić do biura.

adam

Mam pytanie do tej pracy potrzebne som jakieś papiery żeby się przyjąć

Mam pytanie czy w magazynach ruigroka zarabia się przeszło 14 euro brutto?

konnnnn
@Adam

Nawet więcej ahhahahha ????????????

Ijan
@konnnnn

Hej mam zamiar wyjechać ,możecie powiedzieć czy naprawdę jest aż tak źle

Xeon

Czy na order picker potrzebna jest znajomość języka angielskiego/holenderskiego?

TomSu
@Xeon

Nie, ale warto coś umieć.

Kinga

Może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają koszty zakwaterowania ?

@Kinga

Ja płacę 17 eura za dzień

Perła

Witam. Czy jeśli brakuje mi 3 miesięcy do 18 lat to przyjmą mój wniosek o pracę?

Gabi

Cześć jak wygląda pranie trzeba płacić za pralki czy darmowe są

@Gabi

Nie trzeba, płać. Robisz pranie, za darmo.

Faustyna

Dzień dobry Wybieramy się z koleżanką na kwiaty i może ktoś się orientuje jakie są warunki mieszkalne , czy są zamrażarki? I jak to wygląda ze szczepieniem ?

@Faustyna

Ja mieszkam przy firmie Bloominess i tu waruki są dobre. Masz osobny pokój z kuchnią i łazienkę. Jest lodówka, piekarnik z mikrofalówka, czajnik elektryczny i płyta grzewcza, pralka i suszarka. Mnie nie pytali o szczepienie ale jeśli planujesz wyjazd za granicę, to lepiej się zaszczepić.

Jaca

Witam czy firma gwarantuje 38,5h tygodniowo tak jak mówią przed wyjazdem i piszą na stronie???

@Jaca

Ja jestem na projekcie robienia bukietów przy bandzie w Bloominess i tu są godziny. Nie wiem jak na innych projektach.

ania

ja pracuje tam od ponad 3 lat i czy na początku mojej pracy tam czy dziś, jestem traktowana tak samo. Złego słowa nie mogę powiedzieć na firmę. Jeśli ktoś chce pracować , to pracuje i zarabia. Niestety pracuje tu sporo osób, które myślą, że im się wszystko należy i strasznie pyskują i robią afery, więc nie dziwię się, że takie osoby też traktuję się na tym samym poziomie... taka prawda, jak jesyes wporządkut o nic złego CIę tam nie spotka.

Marzena
@ania

Ania A można zarobić dobre pieniądze? Jak często wracasz do Polski?

Buli17

Witam wyjeżdża ktoś 8.01 do pracy z górnego Śląska?

Ktoś się szykuje do wyjazdu w drugiej połowie stycznia ? Po raz pierwszy z okolic Katowic ??

Kamil No to zasiałeś ziarno niepewności …

Dominika
@Ania

my z chłopakiem będziemy wracać z urlopu w połowie stycznia na kwiaty, polecam firmę pracyjemy tam od roku

Madzia

Miałam motywację do pracy, zawsze byłam gotowa do pracy. Jestem bardzo ugodową i łagodną osobą jednak ta firma okropnie mnie zawiodła, zostałam tam strasznie potraktowana przez ludzi a biuro nie chciało nawet wysłuchać co z mojej strony się stało. Nie dają człowiekowi żyć po swojemu, (usunięte przez administratora) i ograniczają praktycznie wszystko i wszystkich nie dają ubrań do pracy, mieszka się praktycznie jeden na drugim. Manipulują i straszą ludzi tak aby bali się odezwać. Totalna klapa, nie ma sensu się pchać w problem bo oni robią okropne, problemy normalnym uczciwym ludziom.

martyna

dobra firma, wypłata zawsze na czas. polecam.

@martyna

Czy mogła byś mi napisać swoją opinię o zakwaterowaniu?

ZosiaK

pracowałam tam 2 lata, nie ma dramatu, ogólnie polecam.

@ZosiaK

Witam, Chciałabym spytać o Twoja opinie o zakwaterowaniu? Dziękuję, za odpowiedź:) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 105 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK