Opinie o RUIGROK

Adrianna

Ja co roku wyjeżdżam na cebulki do Hastera i też mogę polecić tą firmę.

Renata

Jest w pożądku

antekantek

polecam!

zainteresowany

Witam państwa,ja tylko z jednym pytaniem.Dlaczego firma każe nam płacić co tydzień jakieś dodatkowe koszty ,jednym razem ponad 100 euro,a następnym prawie 50 euro co to są za koszta które musimy pokrywać choć z mieszkanie i tak już nam potrącają .Proszę o odp.Pzdrawiam

Pejson
@zainteresowany

Długo już pracujesz? Ile dni w tygodniu? Order picker ?

@Pejson

ponad miesiąc ale już w tej firmie pracowałem 2 lata pozdro

@Pejson

pięć dni w tygodniu po 10,5 godz dziennie

Emi
@zainteresowany

Nie potracaja wszystkiego za mieszkanie tylko czesc i dlatego sa dopłaty

@Emi

a jak na solarisie mam potrącone 90 euro za mieszkanie to skąd mam wiedzieć że to nie jest całe potrącenie dziękuję za pomoc

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

Monika.

Jestem w tej agencji ponad rok. Powiem tak. Jak chce tak mam. Nie było nigdy problemow z wypłatami. Sprawy administracyjne załatwiane są od ręki. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Panie w biurze są kompetentne, Pan Gerard tak jak i Pan Krzysztof bardzo mili (zawsze idą na rękę) Naprawdę z niczym nie ma problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić tę agencje. Jeśli ktoś przyjeżdża pracować a nie balować to praca zawsze znajdzie się dla takiej osoby.

Sajny

Lokalizacja jak i praca ok. Gorzej akurat w moim przypadku z godzinami a przez to z wypłatą. Uważam jednak że poprostu nie trafiłem w sezon. Pozdrawiam

adampracownik

polecam prace na dużej dece!

krystyna

firma uczciwa, wyplacalna. polecam

NICK

Polecam. Pracuje na flamingo 4 rok.

Anna H

Serdecznie polecam z czystym sumienia tą firmę. Co tygodniowa wypłata na konto zawsze na czas , zakwaterowanie w moim przypadku w pokoju dwuosobowym (para) bardzo dobre . Kredytowany transport co jest również ogromnym plusem . Pojadę jeszcze nie raz ...

Agnieszka

Pracowałam przez Ruigrok ponad dwa lata firma ok - wypłata na czas , zakwaterowanie ok .Jeśli chcecie pracować i zarabiać z czystym sumieniem polecam.

Bardzo dobra agencja jak jestem tu trochę czasu. Wypłacalna co najważniejsze czyli pieniądze na czas są. Warunki mieszkalne sa Ok, zawsze można zmienić jak nie pasują. Wystarczy chęć pracy

Hiszpan-Waldek Juszkiewicz

Fajna Firma jak ktoś lubi pracować! Nie dla leserow.terminowe wynagrodzenie.Szanuja osoby które szanują pracę.Zawsze można się dogadać i dają szanse gdy ktos zawali.Pozdrawiam serdecznie.Biuro Opole.Biuro Hillegom.

@Hiszpan-Waldek Juszkiewicz

bardzo dziękujemy Panie Waldku! Również serdecznie pozdrawiamy!

Panie z biura w Opolu są zawsze uprzejme i pomagają ogarnąć pracę pozdrawiam niedługo się odezwę w sprawie wyjazdu do pracy

Teresa

Polecam z całego serca ! Pracowałam tam 6 lat na flamingo, plan trend, bloom. Bardzo mile wspominam ten czas. Firma wypłacalna, wypłata zawsze na czas. Panie w biurze zawsze pomocne.

Bartosz

Witam, wyjeżdżam w tą sobotę na order picker może mi ktoś powie czy są godziny?Panie z biura mnie zapewniła ze będę miał 38,5 godziny.Czy jest ich możne więcej?

Damian
@Bartosz

zależy na którą pojedziesz, ja jestem na dużej dece i godziny mam nie narzekam i Polecam

pracuje od dwóch tygodni przy ogórkach, jak na razie jest ok

monika

firma super. pozdrawiam cały bloom! na pewno wroce na akcje!

Kamil B.

lokacje pozostawiaja wiele do zyczenia.. chociaz wiem od ludzi z pracy, ze sa lepsze hotele niz ten do ktorego ja trafilem. Praca ok jak to na produkcji. Jak jedzie sie pracowac a nie wybrzydzac to sie da zarobic.

Super firma i fajne pracę przy kwiatach chciałabym jeszcze tam jechać i mieszkać w luksusowym hotelu polecam

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 105 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.