Duijndam international

Opole

Opinie o Duijndam international

Maksior 2016-06-19 13:25:52
No jak to kogo, specjalistów szukają przeciez, to chyba dość jasne i oczywiste, nie mogą sobie pozwolić inaczej
glupota 2016-06-19 14:52:03
pytajcie sie w biurze o stawki i inne rzeczy, a kto ma ci to powiedziec, ludzie z forum zagwaranyuja ci wynagrodzenie? myslcie troche bo potem przyjezdzaja bezmyslne polaczki tutaj i siedza jak sierotki
Maksior 2016-06-19 15:04:44
Wiesz co zagwarantują, bo oni tylko mówią jak jest, trzeba po prostu im uwierzyć, a życie będzie prostsze
olex 2016-06-20 22:24:38
Ty tam pracowałeś w tym Duijndam? Nie wiem ile u nich się zarobi? Wypłacają co tydzień?
Sara 2016-06-20 22:27:35
No właśnie nikt nic nie pisze, ile godzin tygodniowo ani czy wypłacają na czas. Żeby posiedzieć sobie tam tydzień albo dłużej i czekać czy praca będzie to się nie opłaca przecież.
biksa 2016-06-20 22:28:07
@maksor oferty trzeba czytać, pracownik szklarniowy otrzymuje stawki zgodne z holenderskim CAO, bezpłatny transport do i z miejsca pracy i ubezpieczenie, to wszystko masz w ofercie czarno na białym nawet
kasia 2016-06-23 11:14:08
czy ktoś wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna przez Skape ?
wiolka 2016-06-23 11:16:44
ale na jakie stanowisko jest taka rozmowa? wydaje mi się, że po prostu umawia się na daną godzinę i wygląda to jak zwykła romowa. A teraz mają tez oferte pracy na magazynie przy sortowaniu cebulek kwiatowych i tu chyba nie potrzeba takich rozmów jednak.
kama 2016-06-24 08:00:46
a jest taka możliwosc by przez komunikator z nimi rozmowe przeprowadzac?
mulat 2016-06-25 11:41:33
Witam czy warto jechac na operatora wózka widłowego przez ta firme
adam 2016-06-25 11:42:58
@mulat słyszałem, że jest w porządku i można sobie dorobić, ale nie wiem, czy szukają kogokolwiek na to stanowisko. Wiem, że szukają do pracy w szklarni (Holandia).
mulat 2016-06-25 11:45:53
Mi szukają bez języka to nie wiem jaka placa czy wiek ma cos do tego
czosnek 2016-06-25 12:45:05
@adam konkretnie to w Holandii chyba jest im teraz potrzebna osoba do sortowania cebulek kwiatowych, ale nie wiem czy to szklarnia czy magazyn
mulat 2016-06-25 13:08:32
Na takie cos ja nie jade to do ludzi którzy nie maja doświadczenia żadnego albo tylko na sezon a o tej pracy to sporo mi wiadomo robisz 2tygodnie potem 2 siedzisz a za mieszkanie trzeba płacić
e 2016-06-25 14:45:01
ale jak chcesz jechać jakom pracownik szklarniowy to 1 sezon to idealnie
aga 2016-06-26 12:13:07
Jedzie ktoś z ich biurem w Rzeszowie, w lipcu na magazyn?
dfg 2016-06-26 12:28:38
tak tak pracownika szklarniowego w Holandii szukaja caly czas zapewniaja stawki zgodne z holenderskim CA cotygodniowe rozliczenie godzin pracy ubezpieczenie zakwaterowanie bezpłatny transport do i z miejsca pracy
ejsza 2016-06-29 15:26:07
Ja się wybieram, praca przy sortowaniu cebulek kwiatowych.
kama 2016-06-29 15:43:04
No mają teraz ogłoszenie na pracownika do szklarni do holandii, ja wlasnie aplikowałam, zobaczę czy się odezwą jak tak to wyjezdzam,tu pracy nie mam.
Mati 2016-06-30 13:48:05
Ktoś wreszcie powie jak wygląda rozmowa u nich o co pytają. Jest kwestia rozmowy w innym języku np. Angielskim? Jak ona wygląda? O co pyta? Co mówić. Ludzie pomagajcie swoim
aska 2016-06-30 13:58:10
Znajoma kiedyś wspominała, że u nich była @Mati to było jakiś czas temu ale w sumie zgadza się z tym czego wymagają w ogłoszeniach np. w tych ostatnich na szklarnię to trzeba przede wszystkim mieć jakiekolwiek doświadczenie no i znać ten język podstawowy, wokół tego toczy się głównie rozmowa
fanny 2016-07-01 10:49:31
hej, odpowiadam. Przede wszystkim przygotujcie sie na typowe cebulactwo innych "polaków". Wy tacy nie bądźcie, Polak Polakowi powienien pomagać za granicą. Więc się szanujmy. Na patologię nie zwracać uwagi. Rozmową nie ma potrzeby sie stresowac, pytają o doswiadczenie, jezyk, takie podstawy... Przede wszystkim nie kłamać, mowic prawde o doswiadczeniu. Na szklarnie ciezko sie dostac bo nie biora tam osob bez doswiadczenia. Jezyk w wiekszosci jest potrzebny wiadomo.
wiolka 2016-07-01 10:51:15
Osoby do pracy na magazynie przy sortowaniu cebulek kwiatowych szukają, a ta kwestia języka to jednak lepiej cos umieć mówić niż nie mówić. Zastnawiam sie tez jak wygląda w tym momencie długośc takiej umowy.
xxxxx 2016-07-06 19:46:26
Kiedy jest wyjazd?
mary 2016-07-06 19:55:36
Ja też chętnie pojadę, tylko kiedy jest wyjazd? Wie ktoś coś?
boni 2016-07-06 20:00:41
JAK SZUKACIE pracowników do prac ogrodowych na wakacje w Holandii to czy jeśli będe dobrym i zaangazowanym pracownikiem to istnieje możliwość żebym została na dłużej?
basia 2016-07-09 12:42:23
e tam, ja znam wiwele zadowolonych osób które skorzystały z usług tej agencji, i sama się wybieram w tym roku jak się uda na sortowanie cebulek kwiatowych do holandiii
mateusz 2016-07-09 22:09:43
I tak najlepiej znaleźć zatrudnienie u nich bezpośrednio @Mon i przekonać się o prawdziwości niektórych komentarz.
fanny 2016-07-10 19:00:44
niestety holandia nie dla ludzi o slabych nerwach, wykorzystywanie Polakow, oczernianie jest na porzadku dziennym, Polska toPolska, tutaj czuje sie jak wiezien, powtorze jeszcze raz ze 90% przyjezdnych to patologia z problemami psychicznymi najczesciej, trzebqa UWAZAC na ludzi bo mozna sie niezle przejechac
musiał 2016-07-10 20:36:00
@ fanny powiedzmyu sobie sdzczerze oni tam nas traktują tak jak my miej wiecej Ukrainców czy Chińczyków - taka prawda. Dlatego zawsze podkreślam i powtarzam - traktuj ludzi tak jak sam chcesz być potraktowany
fanny 2016-07-12 19:31:47
@MUSIAL Nie do konca tak jest, Holendrzy sa falszywi i holender bedzie klepal cie po plecach a za plecami obgadywal i najchetniej noz by wbil. Oni nie widzą nas jako ludzi ktorzy przyjechali skubnąć troche grosza ciezko pracujac ale jako maszyny do roboty.
kama 2016-07-12 19:51:05
Tym bardziej, że wsrod pracownikow sami mlodzi no moze nie sami, ale warto miec to na uwadze i pokazac dobra strone siebie, to nie korporacja by walczyc miedzy soba
aska 2016-07-14 14:59:12
@kama młodzi to znaczy w jakim wieku? Zastanawiam się nad aplikacją do szklarni, czy ta oferta jet nadal aktualna? Ma już w zasadzie miesiąc, ale mam nadzieję, że to nie szkodzi...
fanny 2016-07-18 19:14:30
przewaznie mlodzi, pomyslcie kto moze wyjezdzac za granice? odpowiedz brzmi: patologia,analfabeci, nieudacznicy zyciowi, ćpuny. I teraz pomyslcie ze z nimi bedziecie mieszkac
forze 2016-07-19 08:38:57
Dobrze, że atmosfera znacznie dopisuje, to dobry znak.
fanny 2016-07-19 19:51:08
atkosfera? tqka ze wszyscy dookola sie obgaduja i kablują
wiolka 2016-07-20 09:48:52
jak sądzicie, jak wygląda tutaj praca jako Pracownik sezonowy w ogrodnictwie? bo praca jest przede wszystkim w Holandii wiec na penwo można zarobić o wiele wiecej niż w Polsce, to jest pewne oczywiście.
gość 2016-07-21 11:05:13
Ja to bym się chętnie załapał, ale chyba nie ma na razie żadnej oferty pracy. Widocznie każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie, a to dobry znak.
czlk 2016-07-22 20:01:22
Witam, jadę za kilka dni na cebulki kwiatowe. Dam znać jak będzie wyglądała sytuacja, stawki są takie że dla 18 lat co najmniej 6 euro dają. Z zamieszkaniem i innymi duperelami wychodzi jakoś 16zł bez jedzenia na rękę.
Ania 2016-07-23 10:37:06
Koniecznie daj znać, bo warto takie rzeczy wiedzieć, ja pierwsze słsyszę o tym, pojawiłam się tutaj przypadkiem, ale szczerze przyznam, że nic ciekawszego mnie chyba nie spotka, więc pojechałabym szukać szczęścia do Holandii, podaj całą sytuację jak będziesz
mietek 2016-07-23 13:20:00
Fanny musisz się leczyć !!
Mam 2016-07-23 19:08:36
Widze, że tutaj trwa nabór cały czas, jest dobrze? Widzę tutaj prawdziwe i fajne perełki ogłoszeń w sumie, zastanawiam się czy jest szansa dostać tutaj etat
olliie95 2016-07-25 18:35:07
hej. Rozmowa przez to jak zwykła rozmowa przez telefon po prostu chcą widzieć z kim rozmawiają, sprawdzają język poprzez zadanie zwykłych prostych pytań. ja jadę na cebulki za kilka dni i również dam znać co i jak jest :)
Marcin 2016-07-26 10:50:28
Dio w Diemen , ktoś coś?
Stójka 2016-07-26 11:43:47
Widzę takie ogłoszonko jak pracownik giełdy kwiatowej, mam więc tylko pytanie - czy to oznacza wstawanie na 4 rano?
zawiedziona :/ 2016-07-26 11:46:11
Najgorsza firma w której pracowałam byłam w trzech i w dujndam było najgorzej, warunki mieszkaniowe nie najgorsze ale za to pracy brak, jedynie kiedy jesteś kierowcą masz szanse na więcej pracy ale za to robisz jeszcze darmowe nadgodziny bo musisz pozbierać ludzi i również później ich rozwieść, dodatkowo za ten dojazd do pracy gdy jesteś kierowcą również pobierają Ci kilka euro za dzień. Jeśli chcesz załatwić jakąkolwiek sprawę musisz się wcześniej umówić z koordynatorem który nigdy nie ma czasu. Trzeba bardzo dobrze pilnować swoich godzin bo inaczej nie zobaczysz całej kwoty którą zarobiłeś. Oczywiście największym rozczarowaniem było to że nie trafiłam wgl do pracy do której miałam docelowo jechać ponieważ powiedzieli mi już na miejscu w Wateringen, że w tym zakładzie pracy nie ma ( więc po co dzwonią z ofertą której tak na prawdę nie ma ?) Dujndam = totalna porażka
zawiedziona :/ 2016-07-26 11:52:00
gosć 2016-07-26 13:45:40
Hej, wiecie czy wciąż można się załapać do pracy w szklarni z pomidorami? Dobrze, że można liczyć na legalne zatrudnienie i nawet na ubezpieczenie i zakwaterowanie, a skoro są dodatkowe bonusy to jeszcze lepiej.
czlk 2016-07-26 15:51:50
Jestem na cebulkach, załatwili nam meble całkiem spoko łóżka. Ogólnie mieszkamy w duuuużym domku 16 osobowym(prawie pustym jeżeli chodzi o lokatorów), były problemy z internetem ale udało się połączyć. Domek po remoncie kilku pokoi, kilka łazienek i toalet. Kuchnia i wszystko w pełni wyposażone, szafki zamykane na kłódeczkę. Jeżeli chodzi o koordynatora i innych ludzi którzy tu są od Duijndam to jak najbardziej mili, bez problemu wszystko. Numer Sofi załatwiony w dniu przyjazdu. Dzisiaj mają zadzwonić i poinformować nas o pracy, gdzie mamy robić itd. Informacje o pracy podam jak przepracuję kilka dni.
misio 2016-07-26 17:09:59
Może wiecie jakich średnich zarobków można się spodziewać? Podobno oprócz dobrych zarobków jest jeszcze szansa na jakieś benefity socjalne, a to już jest dobry znak.
Zostaw swoją opinię o Duijndam international - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duijndam international