logo Duijndam international

Duijndam international

Opole

Opinie o Duijndam international

Łukasz1 2017-07-19 02:59
Chętnych do wyjazdu jest dużo ;p wszyscy czekają na telefon ;d
Andrew3 2017-07-19 17:36
W umowie jest napisane ze powyzej 38 godzin zmniejsza się pensja. Wie ktoś może czy to tyczy się wszystkich godzin czy tylko tych "nadgodzin" powyżej 38 ?
Krzychu0007 2017-07-19 20:36
godzin zero, brak pracy, multum ludzi czeka na robotę, bo firma nie ma zamówień i stoi. Chcesz posiedzieć dwa tygodnie na wakacjach to polecam przyjechać. Piękna okolica. Morze, plaża, ścieżki rowerowe. Bardzo dobre miejsce na odpoczynek
Krzychu0007 2017-07-19 20:38
Andzia odpuść sobiee wyjazd, bo nie ma roboty. Ludzie siedzą tutaj i czekają bo we firmie nie ma roboty
IIo 2017-07-19 21:13
Wyjazd z tego co wiem ma być 26 lipca (środa)
Katia 2017-07-19 21:35
Skąd wiesz? Tak w biurze mówili?
Katia 2017-07-19 21:36
To nie chcecie zjeżdżać do Pl? ;p
Poldek 2017-07-19 23:29
Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć coś w temacie tej roboty w Holandii? Jaka to praca? Ile godzin tygodniowo się pracuje? Jakie załatwiają mieszkania? Ogólnie jak to załatwiać taki wyjazd. Po raz pierwszy chce jechać a, że słyszałem sporo dobrego o tej agencji to z nimi chcę.
Niecierpliwa 2017-07-20 10:48
Czy Dzownili do kogoś z biura w Rzeszowie ? Kiedy wyjazd ? Ponoć wtorek i środa
Krzychu 2017-07-20 13:46
Właśnie to robimy :)
Andzia420 2017-07-20 13:59
A czym się tam zajmowałes? i kiedy pojechałes?
Anja 2017-07-20 19:41
A skąd to info o wtorku i środzie? ;)
pele 2017-07-22 12:22
Ktos jest na miejscu w moolenar na cebulkach i moglby powiedziec czy jest robota ?
maajk 2017-07-22 13:51
dolaczam sie do pytania..
Gosc 2017-07-22 21:57
Pracuję na Molenarze już kilka lat i jeszcze nie było tak że praca rozpoczyna się od sierpnia. Sezon już się zaczął i codziennie dochodzą nowe osoby. Praca jest tylko na kilka tygodni.,a nie jak ktoś tam wyżej napisał że do marca. W wrześniu kończy się sezon letni i zostaje tylko kilka stałych osób. Następny sezon zimowy zaczyna się na początku grudnia i też na kilka tygodni a nie miesięcy. Do końca sezonu zimowego jak i letniego zostaje tylko kilka osób stałych, które już jezdzo kilka lat. Pozdrawiam i życzę powodzenia
maajk 2017-07-22 22:19
widze w ch....uja leca niektorzy czekaja miesiaac czaasu a i tak nie zabieraja ich, zalosne.. a teraz piszesz ze praca jest caly czas a nam w biurze mowia co innego.. szkoda nerwow, ale poczekam ten tydz. a jeszcze inni ze siedza w holandi i czekaja na prace... ehh
KOSIOR 2017-07-23 10:55
Biuro spoko ale jak po prosiłem o wypłatę nadgodzin to otrzymałem informację że do 6tyg wyplacaja nadgodziny co nie jest prawdą bo jakoś innym można było a jak miałem ciężką sytuację to pojawił się problem i sobie czekam dalej. Jak mogą przytrzymać czyjeś pieniądze
Wąski 2017-07-23 21:38
Witam po jakim czasie moge wrócić do agencji jesli zostalem zwolniony .I jak najbardziej polecam duijndam.
Pola 2017-07-24 11:58
Mogę potwierdzić opinię, że Duijndam to fajna agencja!!!!!
maajk 2017-07-24 12:19
dzwonili do kogos do pracy w molenaar?
Efka 2017-07-24 13:17
Do nas nie a co Cb?
maajk 2017-07-24 13:33
tez nie...
maajk 2017-07-24 14:17
skoro taka fajna agencja to dlaczego ludzie od miesiaca czekaja na telefon z biura do pracy... ? to sie nazywa syf a nie biuro, myslalem ze sie biuro zmienilo a jest dalej to samo, ludzie po kilka tyg czekaja na informacje czy bedzie wyjazd do pracy..
Andzia 2017-07-24 14:41
Podobno praca trwa od piątku. Z Rzeszowa pojechały 4 osoby póki co...
maajk 2017-07-24 15:04
mozemy my tez pojedziemy ????????????
Andzia 2017-07-24 15:32
ja już zwątpiłam, oni nrazie czekaja tam na tel żeby pójść do pracy ..
Katia 2017-07-24 21:02
No ja też ich nie mogę zrozumieć, najpierw dzwonią co tydzień i pytają czy dalej jesteśmy chętni, a teraz nas zwodzą, że dalej czekają na rozpoczęcie sezonu, a ludzie już powyjeżdżali. Nie spodziewałam się takiego zagrania. A miałam jechać z niego dzięki dobrej opinii koleżanki. W ogóle to według jakiej kolejności biorą tych pracowników? Bo na pewno nie po kolejności zapisu!
Pycior 2017-07-24 21:20
Mialem tak samo. Znjaoma polecila mi i narzeczonej to biuro, wiec sie na nie zdecydowalismy. Jestesmy z okolic Rzeszowa. W ostatnim tygodniu czerwca bylismy sie zapisac do Moolnara i pani powiedziala, ze bedzie dzwonic. Dodalismy ze bedziemy juz od lipca wolni i powiedziala, ze na pewno w lipcu bedzie wyjazd. Przez ten czas tylko raz dzwoniono zapytac, czy nadal jestesmy chetni na wyjazd. Jest juz prawie lipiec. Chcielismy jechac na w 2 miesiace wiec juz raczej nie oplaci sie Nam jechac. Ciekawie, bo specjalnie zrezygnowalem z pracy w PL dla tego wlasnie wyjazdu.. Gorzej byc chyba nie moglo.
maajk 2017-07-24 22:20
ludzi na wiekowce wczesniej biora bo maja wiekszy zysk, za osobe ktora ma powyzej 23lat maja za niego za godz pracy okol.. 9 euro a za osobe ktora jest na tzw wiekowce okol. 15 euro , sama pomysl kogo lepiej, ale tez sa napewno inne rzeczy dlatego tak robia
pele 2017-07-24 22:29
moze ktos sie wypowiedziec kto byl w zeszlym roku? moze po prostu sezon sie zaczyna od sierpnia i narazie powoli zwożą ludzi?
Katia 2017-07-24 22:29
Rozumiem, też do tego doszłam =D i pewnie bez sofi numeru też chętnie. To dlaczego nam naobiecywali pracę, a teraz jej nie dali? Mogą wprost o tym powiedzieć jak się do nich dzwoni pytać o pracę, a nie że dalej czekają na cebulki,pokoje, itd.....Koniec lipca jest to i żadna agencja pewnie nie potrzebuje pracowników. Zostaliśmy na przysłowiowym "lodzie" ;p
maajk 2017-07-24 22:57
kazdy ma inne doswiadczenie widze, ja 2 lata temu aplikowalem koniec czerwca, a wyjechalem 15 lipca i do sierpnia czekalem na prace, niektorzy siedzieli caly czas na domkach a mi np dali prace na ten okres 15 dni nie na cebulki tylko calkiem cos innego.. nie mam pojecia na czym to wszystko polega, kazda agecja jest inna ale wszystkie musze namieszac i nie dotrzymac slowa, duzo pisania na temat biur moglbym napisac bo 5 razy wyjezdzalem i co roku jest gorzej..wiecej info mogena mail wyzej wyslalem.. mam nadzieje ze w koncu zareaguja i cos postanowia, dla wszystkich jest to niekonfortowe...
maga 2017-07-25 00:46
a ile trwa wyrobienie numeru sofii jak zajade na miejsce, zebym mogl juz pracowac? bo czytalem ze wyrabiany jest tam, na miejscu dopiero
Michał 2017-07-25 08:44
Witam , kontaktowali się z wami w sprawie pracy sortowania cebulek tulipanowych ? Spodziewałem się telefonu wczoraj i chcę wiedzieć czy do kogoś dzwonili .
Ika 2017-07-25 10:00
Moolenaar? Pytanie czy wogole jeszcze zadzwonia ????
;) 2017-07-25 10:15
cos ty... cisza
tez czekam z kolezanka na telefon od dluzszego czasu
Andzia 2017-07-25 10:56
Nie ma na co czekać. Pewnie już nie zadzownia, a inne biura nie maja już rekrutacji wakacyjnych ... jedyne oferty to ofert indywidualne na minimum pol roku. Możemy podziękować Paniom z biura za telefony czy nadal jesteśmy zainteresowani i zapewnianie ze na pewno do nas zadzownia. Tylko szkoda ze jest juz sierpień za pasem w nadal nie znam terminu wyjazdu ... żałosne
;) 2017-07-25 11:11
nie zdziwiłabym się gdyby to było zrobione specjalnie, żeby nie rejestrować się w innych biurach pracy. po za tym szczerze wątpie zeby w jakiejkowiek agencji przyjeli teraz na min 3 miesiace pracy...
mag 2017-07-25 14:52
dzwonili do kogos dzisiaj?
Andzia 2017-07-25 15:20
Nie i już raczej nie zadzwonią. Powiedzieli ze dzownili i pytali cZy potrzeba więcej osób tam na miejscu i nikogo już nie potrzebują. Maja stałych pracowników. Pytałam o inne oferty to pani owijała w bawełnę i zmieniła temat dodała ze maja ju tule osób ze sa problemy z zakwaterowaniem. Nie polecam nikomu takiego oszustwa.
pele 2017-07-25 15:33
no ale moze za pare dni bedzie wiecej roboty, wieksze zapotrzebowanie....? przeciez ja teraz zostaje na lodzie bo nawet za innymi ofertami pracy sie nie rozgladalem. naprawde wykonali 3 telefony czy jestem dalej zainteresowany po to zeby teraz bez odzewu po prostu mnie olać? dla mnie kpina
Andiza 2017-07-25 16:16
nie liczyłabym na to. Wszysycy jedtesmy w tej samej sytuacji. Lepiej udezaj na inne biura bo z tego sa małe szanse na wyjazd. Maja fulla na domkach
Artek 2017-07-25 16:36
z tego co wiem na cebulki było więcej chętnych niż miejsc, zapisywali wszystkich chętnych, a później brali pokoleji z listy jak pracodawca chciał ludzi, wiec mogli miec 100 na liscie, a miesc 40 i czesc osob zostaje bez pracy :( wiecie w pl jak idziecie na rozmowę też nie macie pewności, że was zatrudnią. Dzwoniłem po innych agencjach i wszystcy mają pełne domki i każą czekać
konrad 2017-07-25 16:50
gdzie jeszcze mozna celowac na sezonowa prace na 5-6 tyg ?
Wnerwiona 2017-07-25 16:52
No napewno nie po kolejności zapisu bo ja się z koleżanką w maju zapisałam, Andzia w czerwcu a np taka jedna dziewczyna z forum w lipcu i na drugi dzień już do niej dzwonili ze ma wyjazd na cebulki. Więc polecieli w kulki z nami. Zrobili nas na zielono i tyle w temacie. Zapewniali ze praca będzie Napewno tylko w połowie lipca. A jak do nich się dzwoniło to mówili ze praca będzie. A to po co oni do nas dzwonili i opowiadali o pracy, zarobki jakie to wysokie itd.... Oszukali nas. I za co ma teraz student przeżyć cały rok na studiach? ????
maajk 2017-07-25 16:56
je.....bac duijdam !!! syf a nie agencja pracy, zapewniaja a i tak w ch....uja leca..
Lucas 2017-07-25 17:26
Marzena byla koordynatorka jak mozna ja tak nazwac tapeciere jest idiotka jakich malo.Biuro tez ma problem bo sa dziadami i jak masz wypadek to na momecie cie wyrzucaja z domku i klamia na firmach!Nie polecam zwlaszcza pracy na flora.Stawki biora nie wiem skad 8.80 to na szklarniach wiecej sie zarabia a pracujesz na logistyce!To sa debile i nic wiecej.Umowe zrywaja po kazdym zjezdzie na urlop hahahhaha czyli caly czas faza A no chyba ze ktos nie zjedzie przez 3 lata,ale i tak wroci na faze A.Tepe laski w biurze pracuja nic nie ogarniaja.
pele 2017-07-26 11:54
ktos cos dzisiaj/wczoraj, jakies informacje? ktos tam dzwonil? czy juz szukac innej roboty?
Andzia 2017-07-26 13:34
Szukaj innej roboty. Byłam wczoraj w biurze, raczej nie maja miejsc na zakwaterowanie i pełny skład w moolenar.
Michał 2017-07-26 15:05
Ktoś jest w holandii i ma iść do pracy w moolenar . Dzwonili do was kiedy macie iść do pracy , bo w sumie czekam 2 dzień i trochę się już zaczynam niepokoić kiedy to ruszy .
Zostaw swoją opinię o Duijndam international - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duijndam international