Duijndam Works

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Duijndam Works

IG Nowy wpis

Jest ktoś teraz może albo był na tej szklarni w Tinte? Jest od wczoraj oferta wystawiona i myślę czy by nie aplikować. do tego zastanawiam się ile maksymalnie można zarobić, bo to dla mnie dość kluczowa kwestia. Z największa liczba nadgodzinnych to ile na rękę wyciągniesz?

Shsh

Pracuje tu od niedawna, kazali mi przyjechać a pracy nie ma, jeden dzień poszedłem chyba po to żeby zamydlić mi oczy żebym podpisał umowę, a teraz na następny dzień już pracy nie ma. Chyba zatrudniają ludzi po to, żeby utrzymywali im mieszkanie.. jeden wielki (usunięte przez administratora) Odradzam korzystanie z usług tej agencji, jest to typowy wał, strata pieniędzy i czasu, masakra nie wiem co teraz mam zrobić..

@Shsh

Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem rekrutacyjnym, postaramy się wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Beti Nowy wpis
@Shsh

W wiekszisci agentur w NL jest podobnie takie czasy

Natasza

Witam . Wraz z koleżanką chce wyjechac do pracy do tej agencji ale boimy się ze nie będzie gwarantowanych godzin. Pracuje ktoś może przez tą agencje i podzieliłby się ze mną opinia odnośnie pracy tam ?:)

Emilia
@Natasza

Podpinam się pod pytanie, bo tez planuję wyjazd. Zależy mi na robieniu co najmniej 40h/tydz

Agnieszka
@Natasza

a te gwarancję można podpisać? piszecie to tak jakby była jedynie ustaleniem słownym. I czy agencja deklaruje jakieś alternatywy względem tego? był ktoś na rozmowie niedawno?

Tak było
@Natasza

Pracowałem przez Duijndam 8 miesięcy. Przez ten czas w domu agencyjnym w którym mieszkałem i na szklarni przewinęło się bardzo dużo osób i z moich obserwacji wynika, że kto się stara ten ma godziny, a kto leci w kulki ten siedzi w domu i jest rzucany z firmy na firmę. Przykładowy solaris przy stawce 11,75 brutto: 41h = 325 e netto (po wszystkich odliczeniach). Słabe zarobki, ale nawet na zachodzie zwykły robol bez kwalifikacji nie zarobi kokosów. Dlatego zamiast narzekać trzeba się uczyć języka i robić kursy zawodowe...

Zośka
@Tak było

A jakie miałeś wtedy stawki na tej całej szklarni? Właśnie oferta wisi i ciekawa jestem porównania z warunkami sprzed praktycznie roku o ile są lepsze? Były jakieś podwyżki? i gdy robiłeś tam przez ten czas to w sumie nic się nie zmieniało w samym zakładzie? Czy sezonowość wpływa na cokolwiek? więcej roboty w jakichś okresach?

Bartłomiej
@Zośka

@Zośka a gdzie mają ofertę na szklarni, bo ja chce do nich wrócić, a na stronie na szklarnie nic nie maja od jakiegoś czasu.

QG
@Bartłomiej

Szklarnia w Hadze wygasła ze dwa miesiące temu. Wpisz w przeglądarkę nazwę firmy + praca + szklarnia to Ci wyskoczy. Tylko czy to nie jest jakaś praca bardziej sezonowa? W zimie nie ma różnicy? Wiem ze niby to szklarnia ale się nie znam. chyba ze mniej roboty będzie?

Kamil
@Natasza

Odradzam pracę poprzez tą agencję pracy. Mają ciebie za nic, a co do pracy to jej tygodniami nie dostaniesz. Siedzisz na domku jak przysłowiowy słup soli który ma płacić z własnej kieszeni za łóżko w pokoju czteroosobowym. Raz na miesiąc popracujesz dokładnie tyle ile jesteś winny za ubezpieczenie i czynsz. Dodał bym zdjęcia solarisów lub z aplikacji czasu pracy , a raczej braku pracy tygodniami aby potwierdzić moje słowa. Trzymajcie się z daleka od tego biura.

JF
@Kamil

To jak agencja na tym zarabia? Wiadomo jak konkretnie pracownicy maja wyliczane stawki? Widzę, że piszesz o zarobieniu na ubezpieczenie i tak dalej, nie ma tu żadnych prowizji od chociażby przepracowanych godzin? Wisi teraz oferta na Zuid i po prostu się nad nią zastanawiam

@Emilia

Pracowałam w Holandii prawie dwa lata. Moja pierwsza agencja pracy to właśnie ta. Praca zapewniona, nawet nadgodziny. Mieszkanie ładne i zarobki 450 euro na tydzień na czysto już. Potem zmieniłam agencję i zaczęłam mieć dni wolne, zarabiałam 20 euro na tydzień, mieszkałam w hotelach z ludźmi z więzienia. Planuje wyjazd w kwietniu i na pewno żadna inna agencja pracy niż ta. Polecam

RU
@Monika

I o tym, że na bank będzie 450 e tygodniowo na czysto to mówili już na samej rozmowie? wszystkie koszty jasno są wyliczane i wskazywane jeszcze przed wyjazdem? Co na wszystko się składa? Nie da się jeszcze bardziej przyoszczędzić?

Harry
@Emilia

Zapomnij. Jak pojedziesz tam jako nowa to będziesz tam miała góra 30 godz/tydz. Zauważyłem, że swoim starym pracownikom dają dużo godzin i możliwość zarobku, a nowym dużo mniej. Nie rozumiem po co się ogłaszają, i przyjmują nowych ludzi skoro nie mogą zapewnić pracy na co najmniej 40 godzin?

UH
@Harry

Ale to czekaj. Tak dla pełnej jasności. to o tych 30stu godzinach już na samym starcie mówią, że tyle będzie? co ludzie robią w takiej sytuacji? nie da się jeszcze czegoś innego odszukać aby moc jakoś sobie dorobić?

Franio
@Agnieszka

Zapomnij. Jak będziesz miała 25-30 godzin to będzie dobrze. Ich pracownicy z dłuższym stażem mogą tylko liczyć na 40ści i więcej godzin. Inni mogą tylko pomarzyć. Chyba tylko dają ogłoszenia wprowadzając w błąd, by mieć pieniądze z ludzi, którzy siedzą po 3-4 dni w tygodniu na domkach i za to ściągane jest 115 euro za tydz. z ich wypłat.

Harry
@UH

W biurze Opolu powiedzieli mi, że będzie 35-40 godzin. Koordynator poinformował mnie na miejscu, że tych godzin może być nawet więcej. Jak zacząłem pracę zaczęło wychodzić o wiele mniej. Ja i inni po 2-3 dni w tygodniu siedzieliśmy w domkach bez pracy. Nic innego na ten czas nam nie ogarneli. A dla kontrastu ich pracownicy z większym stażem mają np. pracę w dni świąteczne płatną 200 procent. Gdzie tu sprawiedliwość?

Beti Nowy wpis
@Tak było

Oczywiscie masz racje podpinam sie jak widze jakie ludzie maja problemy to mnie trafia cos no tak jak sie przyjechalo do pierwszej pracy i niema sie porownanua to tak jest,z tym jezykiem to tez praeda trzeba najpierw cos od siebie

Klari Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jak wyglada rozmowa o prace w tej firmie ? Jakie pytania ?

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

VK

Witam, w ramach tych poprzednich komentarzy, gdzie jeden Pan przedstawił swoje warunki mieszkaniowe chce się upewnić codo aktualnego zdania odnośnie kwater w Zuid-Holland. Wczoraj dodano ofertę dla operatora, planuje aplikować. czy możecie mi aktualnie polecić robotę ze względu na warunki? Pozdrawiam

Xd
@VK

Na drugiej lokacji było w porządku.Ludzie nie narzekali.Tylko mnie sie trafiło na początku jakieś opuszczone mieszkanie.Nie mieli miejsc czy co.Ale ogólnie to bardziej na minus oceniam tę sytuację z nimi.

Xd

Kilka lat temu mieszkałem w domu w którym było nieszczelne okno,szerszeń na górze,okno sie nie chciało domknąć i w dodatku 2 tygodnie mnie tam nie powinno być.Żałosne.

@Xd

Nie załapałem ostatniej części, czemu przez 2 tygodnie nie powinno Cię tam być? Podziękowano Ci za współpracę czy jak? te warunki mieszkalne zdążyłeś w ogóle komuś zgłosić? Zwłaszcza ten szerszeń mnie zmartwił. Mimo wszystko sam tam byleś? Co to za lokalizacja?

@Xd

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Czy uwagi odnośnie warunków na domku zostały również skierowane do biura? Niestety, ale po kilku latach jest nam trudno odnieść się do Pani/Pana opinii. Pozdrawiamy.

MF

A widzieliście te ofertę na Zuid na produkcje z podkreśleniem, że jest to bez stawek wiekowych? Czemu takie założenie tam na zakładzie występuje? Wiem ze to już oferta wygasła ale jej opis mi odpowiadał. Czy często tam szukają? I czy słusznie praca tam się interesuje? był ktoś?

Marton1410

Nie polecam pracy w firmie Fresh Solutions poprzez agencję Duijndam Works. Tylko raz miałam satysfakcjonującą liczbę godzin. W pozostałych tygodniach wychodziło mniej (po 21, 24 godziny w tygodniu). Także ostrzegam. Zarobicie tylko na życie i na mieszkanie. Chętnych zapraszam do kontaktu. Mogę wysłać salarisy udowadniające, że nie jestem gołosłowna, jeżeli nie wierzycie. (usunięte przez administratora)

Lukas

Jednym słowem co mogę powiedzieć beż rozpisywania się Totalna Porażka i absolutny brak szacunku dla pracownika nie mówiąc już do Rodaka !!!! Cóż kto chce stracić czas być poniżanym ia ledwo do odłożyć to zapraszam .

IY

Widzieliście te opinie dotycząca braku godzin dla co niektórych oraz tym, że osoby o większym stażu mogły robić w święta i mieć płatne na 200 %? Czy to oznacza, że w teorii dłuższa współpraca z firmą może przynieść późniejsze lepsze warunki? czy to jest uwzględniane na umowie? i ile trzeba popracować?

Francisz

Nie polecam uciążliwi lokatorzy. Puszczają głośno muzykę jakby nie wiedzieli że inni nie chcą słuchać tego samego, co oni, jakby nie wiedzieli, że wymyślono coś takiego jak słuchawki.

CH

Ktoś jakiś czas temu napisał, że żeby zarobić 8,5 tys euro na produkcji to trzeba przez pól roku kasę odkładać. Czy to prawda? Jest po prostu parę ofert powystawianych, mnie zainteresowała ta na Den Haag na sałatki właśnie i ciekawi mnie kasa z nich. tu piszą akurat o 13,35 euro od godziny. Co z nadgodzinami?

Czy pensja w wysokości 8500 EUR w mieście Holandia jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Pracownik Produkcji?

Rafał

Byłem w tej agencji jakieś kilka miesięcy, nie było źle, praca jak praca, zwykła praca na produkcji przy pakowaniu i sortowaniu. Zarobki takie sobie, ale domek okazał się być całkiem zadbany i ludzie na domku normalni. Miałem do wyboru wiele agnecji ale zdecydowałem się na Duijndam, bo oni jako jedni z niewielu dokładnie wszystko wyjaśnili przed wyjazdem, była rozmowa na skype i na wszystkie moje pytania odpowiedzieli. Umowa też była mi znana przed wyjazdem. Agencja jest całkiem ok. Polecam

Aniela
@Rafał

Czy możesz coś więcej napisać o tej rozmowie? Ja się do nich zgłosiłam i w poniedziałek też mam rozmowę wideo i zastanawiam się o co będą pytać, czy angielski też muszę znać? Jeszcze napisz jak długo czekałeś na oferte pracy.

@Aniela

Rozmowa nie była długa, wyjaśniono mi warunki i jak to będzie wyglądać jak już będzie dla mnie oferta. Po angielsku to babka zadała kilka pytań i powiedziała, że spokojnie sobie poradze, ale byli też tacy na firmie którzy nie znali wiec chyba nie trzeba znać. Ja na ofertę czekałem jakoś dwa tygodnie

GY
@Rafał

Skoro w sumie nie trzeba znać to po co jest sprawdzany? Masz może z tego jakiś profit? Chodzi mi o konsultacje telefoniczne z problemami i tak dalej. myślicie, że osoby bez języka częściej dzwonią do koordynatorów?

@GY

były osoby, które języka nie znały więc bez znajomości angielskiego najwyraźniej można też pojechać. Niestety ale nie wiem czy ludzie dzwonią z problemami do koordynatorów.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Włuczykij

25.09.2023 06:09

Włuczykijikona wywiad

Chcę opowiedzieć o pracy przez agencję Duijndam Works.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Włuczykijikona wywiad

Pracownik fizyczny, moja praca to sortowanie warzyw i owoców.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Włuczykijikona wywiad

Podam kwotę brutto, jest to 12,13€/h. Wynagrodzenie zależy od tego, ile godzin w danym tygodniu się wypracuje.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Około 3 miesiące.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Włuczykijikona wywiad

Zdecydowanie nie polecam. Nawet miałem taką sytuację, że znajoma i jej partner chcieli przyjechać do pracy na wakacje, to sugerowałem, żeby skorzystali z pomocy innej agencji, bo w tej obiecywane jest co innego, a w rzeczywistości nic się nie zgadza. Nie posłuchali mnie i przyjechali. W efekcie wrócili do Polski po dwóch tygodniach - ona była w pracy 3 razy, on 5 razy, a do zapłaty dla agencji razem mieli 170€ (za ubezpieczenia i mieszkanie firmowe). Innym przykładem może być zakwaterowanie - mieszka się w kilkanaście osób w pokoju, do którego jest tylko jeden komplet kluczy. Kiedy zgłasza się taki problem, odpowiedź jest taka, że można dorobić sobie klucze (we własnym zakresie), a potem należy je zwrócić do biura.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Włuczykijikona wywiad

Nie widzę żadnych pozytywnych aspektów współpracy z tą agencją.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Włuczykijikona wywiad

Zabrakłoby mi przestrzeni na wymienienie wszystkich minusów. Przede wszystkim agencja po prostu nie potrafi zapewnić pracy osobom, które za jej pośrednictwem wyjeżdżają. Do tego naliczane są kary finansowe, choć nie ma ku temu podstaw.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Włuczykijikona wywiad

Nie ma w tej firmie szkoleń. Na przykład na stronie firmowej widnieją oferty nauki języka niderlandzkiego, kursy operatora wózka widłowego i inne. Niestety, podczas rozmowy z biurem dowiedziałem się, że każdy musi organizować sobie szkolenia samodzielnie i za własne środki.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Włuczykijikona wywiad

Jak wspomniałem, nie ma żadnych szkoleń.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Włuczykijikona wywiad

Wynika to z taktyki marketingowej biura, które składa obietnice i ich nie dotrzymuje.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Włuczykijikona wywiad

Zdarzają się ludzie, którzy są w porządku, ale szybko odchodzą do innych biur z nadzieją na lepsze warunki pracy. Większość pracowników to osoby, które współpracowników traktują jak wrogów.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Włuczykijikona wywiad

Należałoby na początku wymienić osoby zarządzające, bo tutaj leży największy problem. Koordynatorami powinny być kompetentne osoby, a są nimi ludzie, którzy kiedyś zajmowali się dowożeniem innych do pracy. Uważam, że podstawą zatrudnienia pracowników przez agencję powinno być orzeczenie o niekaralności.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Włuczykijikona wywiad

Tak, jak już wspomniałem, agencja nie wywiązuje się z obietnic.

Włuczykijikona wywiad

Z mojego punktu widzenia, zadaniem agencji pośrednictwa pracy jest znalezienie dla firmy dobrego pracownika, a dla pracownika dobrej firmy. Jeśli słyszę od przełożonych, że pracuję dobrze i oby tak dalej, i mamy obopólne zadowolenie, to powinno nastąpić przejęcie pracownika przez zagranicznego pracodawcę. W ten sposób agencja wyrabiałaby sobie prawdziwą opinię bez płacenia za pozytywne komentarze w sieci.

MalaMi

Pracuję w tej agencji od 7 miesięcy, ludzie przewijają się różni, jedni normalni a inni (usunięte przez administratora) która i tak długo miejsca nie zagrzewa. Czytałam wiele opinii jak to źle płacą i że słabe zarobki. Ludzie….a kto wam karze wyjeżdżać? Solaris około 300 euro na tydzień po odliczeniu za mieszkanie. Szukajcie w takim razie pracy w Polsce, większość bez języka i doświadczenia, a zarobić by chcieli niewiadomo ile. Pozdrawiam tych co są zadowoleni bo takich tu jest mnóstwo.

Katasia

Wszystkie pozytywne opinie tu są pisane przez pracowników firmy. Jak dla mnie firma bardzo zła prowadzi(usunięte przez administratora)

@Katasia

Najlepiej iść szukać pracy w agencjach holenderskich tam gdzie w administracji nie rządzą Polacy.

MałaMi
@Włuczykij

Prawda jest taka, że większość ludzi nie zna angielskiego więc nigdzie nie pójdą bo się dogadać nie potrafią.

MISIEK

Praca masakryczna , obiecują cuda ,a potem brak pracy siedzi się na domku i placi za mieszkanie i potem 20e wypłaty. Przenieśli mnie mam do sklepu 8 km. Mieszkanie 11 osób. (usunięte przez administratora) Nie polecam. Szukam co innego jak najszybciej ewakuacja z tego bagna.

@MISIEK

Święte słowa, obiecanki to jedyne co takie agencje potrafią . Jeśli nie masz w umowie zagwarantowanych godzin (40h/tydz) to wystarczy że twój przełozony powie źle na ciebie do koordynatora i masz od tej pory tylko pod górę. Nawet jeśli to co powiedział jest nieprawdą a to często się zdarza. Poprzez zwykłą zazdrość .

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Duijndam Works?

Włuczykij

Rozmowa kwalifikacyjna przebiega następująco , jeśli chcesz zacząć pracę podstawowe pytania o twoje zdolności i umiejętności i bez znaczenia jesteś przyjęty. Schody zaczynają się po zawieraniu na domku. Starzy lokatorzy starają się ciebie oczerniać o wszystko co się dzieje o palenie papierosów chociażby nawet jak nie palisz, agencja i tak z ciebie będzie ściągać za szkody wyrządzone przez palaczy .

Trufla

Ja pracuje przez Duijndam juz prawie dwa lata. Ogolnie jest robota, okej sa momenty gdzie jest jej mniej ale to moze tak ze 2-3 tyg dwa razy w roku i wtedy mozna dogadac sie z szefem zeby jechac na wakacje i wszyscy sa zadowoleni. Jesli chodzi o kase mogla by byc wyzsza ale grunt ze sie zgadza bo nie robia wałków na wypłatach. Kontakt spoko, koordynatorki przyjezdzaja na firme albo jak cos zdzwaniamy sie i jest wszystko rozwiazane.

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works