Opinie o RUIGROK

@PracodawcaWitam po jakim przepracowanym czasie można dostać u was kontrakt?

Aktualność
Dzisiaj chwalimy się sukcesami !!!
Portal Onet.pl stworzył ranking "TOP 5 najlepszych agencji pośrednictwa pracy w Holandii" i mamy zaszczyt znaleźć się na jego podium .
Od lat staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów i być dla Was najlepszym partnerem do współpracy.
Dziękujemy, że jesteście z nami !!!

mistrz

Po co sie chwalicie artykułem sponsorowanym, za który zaplaciliscie, do spółki z pozostałymi 4 agencjami? Trzeba było więcej dać kasy to by było 1 miejsce

@mistrz

niestety nie mieliśmy pojęcia o tym rankingu :( dowiedzieliśmy się o nim przypadkiem poprzez przesłanie nam linki przez jednego z naszego pracowników. Dlatego podwójnie cieszy nas fakt, że na odbywającym się po za nami rankingiem jesteśmy na aż 3 miejscu.

Amadeusz

Do dnia dzisiejszego nie rozumiem za co muszę dopłacać firmie po swojej tygodniowce koszty są różne 80-110euro dodatkowo muszę wysyłać o co w tym chodzi? @Pracodawca

@Amadeusz

A były takie ustalenia wcześniej, w momencie podpisywania umowy? Ile masz dokładnie tej tygodniówki? Firma dzwoni i upomina się o kasę czy jak się dowiedziałeś o tych kosztach?

@Amadeusz

zapewne jest to koszt za zakwaterowanie :)

Aneta

Zastanawiam się nad wyjazdem przez tą firmę, widziałam ofertę pracy z sadzonkami kwiatów cebulowych. Mam zamiar wyjechać na trochę dłużej niż 6mscy. Czy jest możliwość dłuższej współpracy?

@Aneta

Oczywiście, że jest możliwość dłuższej współpracy! :) minimalny czas wyjazdu to 8 m-cy, jednak nie określamy najdłuższego czasu pobytu

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

Aktualność
Ruigrok = Nowoczesność!
Robimy wszystko aby ułatwić pracę Wam i sobie :)
Każdy nasz pracownik ma dostęp do nowoczesnej aplikacji, w której znajdzie wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia, ważne informacje jak i swoje rozliczenia i godziny pracy!

dzień dobry! pracuje u nas mnóstwo ludzi z tatuażami :)

Koleżanka

Hej szukam osoby do wspólnego wyjazdu ???? mam 27 lat i chętnie wyjechałabym z chętna koleżanka ????

@Koleżanka

Wyjechałaś czy dalej szukasz ?

patka

hej wyjechałaś już?

Małgorzata

Znalazłam ofertę pracy do magazynu. Czy może mi ktoś dać znać czy ta praca nadaje się dla kobiet? Trzeba tam dużo dźwigać? Czy firma organizuje nocleg? Jaki jest koszt takiej kwatery i czy dużo ona kosztuje?

@Małgorzata

Najlepiej zadzwoń i spytaj co do pracy dla kobiet bo nie wiem która dokładnie oferta. Firma organizuje nocleg jak jesteś sama to 3 lub 4 osobowe pokoje zazwyczaj. Przed chwilą dzwoniłam powiedzieli aby w poniedziałek po 12 dzwonić to będą mieć pełną ofertę

Marzena
@Kamilla

A kobiety mają zawsze nocleg z innymi kobietami czy mieszają płeć? Jak w ogóle wygląda ten nocleg, standard jest okej? Dojazd do pracy też opłacają?

Andy

Witam. Chciałby poznać zdanie osób pracujących przez agencje Ruigrok. Jak ogólnie wygląda całokształt zatrudnienia i podejście do pracowników na magazynach.

Jak wygląda praca na order picker? Niby nie wymagają języka to jak się dogadują na tym magazynie? Dlugo trwa zorganizowanie wyjazdu?

@Ewa

Z tego co mi powiedzieli jest to praca dla mężczyzn. A organizacja trwa krótko. Sama jedziesz? Szukam chętniej dziewczyny do pokoju

Aga
@Kamilla

Ja byłabym chętna żeby jechać

@Aga

Jutro będę dzwonić i się pytać bo powiedzieli że w poniedziałek. Masz jakąś ofertę na oku? Albo chcesz robić coś konkretnego? Ewentualnie mam ofertę w innej firmie na pakowanie jajek. Na jak długo chcesz jechać?

@Aga

O super a od kiedy do kiedy? Jutro będę dzwonić, pytać się o aktualne oferty. Masz samochód?

@Kamilla

@Aga twoja wiadomość mi zniknęła. Nie wiem co się tu stało

Kamilla

Był ktoś na Hurtownia – order picker i chciałby się podzielić warunkami pracy i mieszkania przede wszystkim ? Jaka odległość do pracy i sklepów? Nie jest jakaś dziewczyna około 20lat chętna jechać razem ?

Huanito Hormenarez

Jestem Panstwa pracownikiem i od samego poczatku wspolpracy z Panstwem smieszy mnie jeden fakt :) Mianowicie w regulaminie , czy to na pokoju, czy w pracy , czy to , obojetnie gdzie, wyszczegolnionych jest pare punktow, w ktorych widnieje grozba z Panstwa strony "-..... ZJAZD DO POLSKI" :) Tak mi sie wydaje,ze to faktycznie surowa kara, gdzyz, np. zlamalbym regulamin, a chcialbym np zjechac do Mongolii, albo do innych krajow, a tu jest zaznaczone, ze musze jechac do Polski :O No i oczywiscie pewnie GTV :D

@Huanito Hormenarez

Dziękujemy za opinię. Jeśli dojdzie do sytuacji, że pracownik złamie regulamin, dostaje propozycję zjazdu do Polski z naszym przewoźnikiem, jeśli pracownik nie chce zjechać do Polski, wtedy niestety nie możemy zaoferować mu naszego przewoźnika. Jeśli zwolniony pracownik ma chęć jechać innego państwa, czy miasta musi sobie zorganizować swojego przewoźnika, z naszej strony w takiej sytuacji możemy zaproponować przejazd do Polski.

HuanitoHormenarez

Mam pytanie ? Dlaczego wszystkich wysylacie badz polecacie "FIRME" przewozowa GTV ???? Takie "swierzyny" nie wiedza na co sie pisza. Jak kogos odsylacie do PL ( bo niektorych niestety trzeba ) to GTV :O Prosze poczytac opinie o tej Panstwa partnerskiej firmie, jesli administrator nie usunie oczywiscie. h**ps://freeimage.host/i/HUEz84S (ZAMIAST * wpisac "t" ) freeimage.host/i/HUEz84S To bardzo niedograna firma przewozowa, a chwalicie sie 3cim miejscem na onecie. :O

@HuanitoHormenarez

dziękujemy za opinię. 3 miejsce na portalu Onet.pl było rankingiem agencji zatrudnienia, a nie firmy przewozowej. Jeśli ma Pan jakieś zarzuty do firmy przewozowej, powinny być one skierowane bezpośrednio do niej. Jest to firma z którą współpracujemy, jeśli komuś zależy na przejeździe kredytowanym :)

Sophia

Witam czy na ten wyjazd od 4 do 13 na akcje pod biurem osoby poczatkujace mogły jechać?

@Sophia

większość firm w przypadku krótkich akcji, zatrudniają "stałe osoby", które przyjeżdżają od lat i są dobrze znane pracodawcom. Z pewnością były miejsca na długą miesięczną akcję dla osób początkujących :)

Witam, mógłby ktoś mi odpowiedzieć, pracownik albo samo ruigrok. Ile agencja pobiera za zakwaterowanie i ile za ubezpieczenie? Zamierzam wyjechać z dziewczyną za miesiąc, max dwa. Ale już porównuję agencję, by wybrać odpowiednio.

MowDoSlupa
@Tomek

Za mieszkanie zależy jak trafisz, ale po rekrutacji przesyłają na maila kartkę z rozpiską jaka kwatera ile kosztuje. Za ubezpieczenie coś koło 30-35 euro. Powodzenia w pracy!

@Tomek

Tomku, koszt ubezpieczenia to 35 € za osobę. Koszt zakwaterowania wynosi 12-19 € / doba za osobę (cena zależna jest od tego w ilu osobowym pokoju jest się zakwaterowanym oraz od tego w której konkretnie lokacji - krótko mówiąc od standardu) :)

Marzena
@RUIGROK

A jak ktoś znajdzie sobie nocleg na własną rękę to do wypłaty ma więcej kasy? Jeśli jest ktoś już zdecydowany na wyjazd to można się dogadać o nocleg tylko w dwie osoby, pytam bo chciałabym byc tylko z mężem?

@Marzena

Pani Marzeno, w przypadku par - każda para ma w Ruigrok gwarancję pokoju dwuosobowego :) Nie ma takiej możliwości, aby w pokoju z parą mieszkał ktoś jeszcze. Jeśli ma Pani więcej pytań, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią! Nasi rekruterzy odpowiedzą na każde pytanie: +48 604 521 233 +48 728 321 387

Werooo

wyjechałam na początku maja na akcję, jechałam razem z mamą która jeździ na nie od lat (ja pierwsyz raz) - polecam! Fajna opcja na dorobienie sobie. Sama praca jest OK, mieszkamy w fajnym pokoju razem z mamą, firma w sumie wszystko zorganizowała i przejazd i zakwaterowanie - w usmie to przyjechalysmy na gotowe :D na pewno bede jezdzila na takie akcje teraz. polecam!

@Werooo

dziękujemy bardzo za opinię! Oczywiście, zapraszamy na kolejne akcje! Do zobaczenia! :)

Huanito Hormenarez

Powiem Tak. Obiektywnie, bo kazdy SWIADOM wie, ze agencja musi zarobic i zarabiac. Po to jest. Jak wam sie nie podoba, zapoznajcie sie z takowym dzialaniem tychze instytucji, potem narzekajcie.... Pracuje ( wciaz ) dla nich i jest tak. (PLUSY) Agencja w 100% wyplacalna. Co tydzien pieniadze na konto bez sciem czy ponaglania ich. Jestes grzeczny i z kultura przez telefon ? Da sie wszystko zalatwic. Nie jestes nawalony co dzien, chodzisz do pracy ? Jest ok. Jesli jestescie para, daja pokoj dla pary. Nie mieszkacie z 3ema innymi osobami i da sie to wszystko urzadzic- Apropo mieszkan. NIe bylem na wszystkich lokacjach, ale jak niektorzy narzekaja nawet na hotel w Lisse, uwierzcie mi, da sie zrobic z pokoju "Swojski Klimacik" Zalezy to od was. (Minusy) Co tydzien dowalaja ludzi, nie majac pracy dla niektorych pracownikow ( nawet starszych starzem ) W biurze, niestety niektore personalja bardzo niemile. Nie kazda firma, firmie rowna. Na niektorych zarabiasz mniej niz na innej ( ale to akurat nie ich wina, tylko firmy ) Czasem maja gdzies, ze siedzisz tu X lat. Dla Ciebie proponuja najgorsze prace, a dla " SWIERZAKOW" prace super. (Ale to nie jest norma ) Reasumujac: Ktos kto bierze od Nich kretytowany przejazd i za tydzien spodziewa sie 500 euro na koncie, to niech nie jedzie. ( Mija sie z celem osoby w ten sposob myslacej ) Pierwsza naprawde wyplate zobaczy po 2 tygodniach, po oddtraceniu wszystkiego itp, ale to dowas nalezy decyzja. Jednym zdaniem: Patrzac na inne posty z roznych agencji na FB, Ruig, jednak jedna z lepszych, aczkolwiek zawsze znajdzie sie cos do zarzucenia. Wasz wybor :) Pozdro I powodzenia :)

@Huanito Hormenarez

Bardzo dziękujemy za tak rzetelną i szczerą opinie :) Każdy wypisany minus postaramy się zmienić na plus - jeśli jest to tylko zależne od nas :)

achaaa
@RUIGROK

To jakaś kpina, ani to nie była szczera opinia, ani tym bardziej rzetelna. Widać ewidentnie że pracownicy tej agencji pracują nad poprawą wizerunku firmy. Bo jeśli nikt nie będzie do nich przyjeżdżał do pracy, to (usunięte przez administratora) do roboty nie znajdą .

@achaaa

musimy Pana/Panią rozczarować- jeśli sugeruje Pan/Pani, że sami sobie piszemy opinie - to nie, nie piszemy ich ponieważ poprzez ogromną liczbę zainteresowanych pracą w Holandii osób, po prostu nie mamy na to czasu :) pozdrawiany serdecznie

Beata

Czy zdarza się jeszcze, że szukają kogoś nowego do pracy jako Mechanik samochodów ciężarowych, tak jak kiedyś, co wstawili ogłoszenia o pracę? Chciałam podpytać o warunki. Warsztat w miarę nowoczesny?

@Beata

Nadal poszukujemy pracowników na stanowisko Mechanik samochodów ciężarowych - wymagane jest doświadczenie w takiej pracy oraz znajomość języka angielskiego :)

Wowo

Teraz na cebulki? Przecież dopiero co zakwitają...początek lipca najprędzej

Doris
@Wowo

Już się pracuje na cebulkach ???? zresztą oferta jest dostępna wyjazdu na cebulki.

Mamaa
@Doris

Pracuje na cebulach ???? jest wszystko oki ???? polecam

Obs
@Mamaa

Ile można zarobić na cebulkach pracując 40h w tygodniu. Ile można odłożyć po opłaceniu noclegu? Jedzenie to indywidualna sprawa. Dzięki za odpowiedz

Mama
@Obs

Cebulki już się kończą niestety. Wyślą nas do innej pracy ????

Pdp123

Powiem jedno ta agencja to totalne dno! Z dnia na dzień wyrzucili nas beż podania przyczyny gdzie człowiek pracował uczciwie. Po zwolnieniu mi i chłopakowi wstrzymali wypłaty i nie chcą nam im wypłacić. Od piątku śpimy na dworze, nie mamy za co wrócić do Polski, ani nie mamy gdzie przenocować.

@Pdp123

proszę o podanie swojego imienia i nazwiska, zweryfikujemy Państwa słowa - każdy nasz pracownik w momencie zwolnienia, ma oferowany przez nas transport do Polski.

Marian
@Pdp123

Żeby wrócić do Polski z Holandii nie trzeba mieć kasy bo można się dogadać z przewoźnikiem że się zapłaci za przejazd na miejscu w Polsce , a tu już można pożyczyć pieniądze od znajomych albo rodziny jak ktoś nie ma

Ola

Hej. Jakaś dziewczyna chętna na wyjazd do pracy? Ola, 20 lat :)

@Ola

Hej, ja byłabym chętna, podasz mi swojego emaila, napisze :)

Klaudia

Hej tak ja też zamierzam wyjechać jak najszybciej. 22 lata

Paula
@Ola

Hej Ola podaj e maila napisze ????

Natala
@Ola

Cześć kiedy chcesz jechać, tez myślę mad wyjazdem, ja z krk, 20 lat :-)

Paula
@Natala

Hej dziewczyny ???? mogę dołączyć do was ? Ja 27 lat

@Ola

Hejka, ja tez jestem chętna na wyjazd jadę swoim autem, podaj e-mail to możemy wybrać sie razem ????

Małgorzata
@Karolina

Dziewczyny a gdzie dokładnie jedziecie? Znacie już warunki? Da radę żeby zakwaterowanie było razem? W ogóle to dużo ściągają za mieszkanie? Dajcie znać bo jeszcze się zastanawiam

achaaa
@Małgorzata

w agencji pruigrok będziecie robić tylko na mieszkanie

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 105 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.