RUIGROK

Opinie o RUIGROK

KamaKama

ogólnie jeśli ktoś chce uczciwie pracować a nie imprezować i być na wiecznym kacuuu to polecam Ruigroka. Jeśli się chce to tu na prawdę można zarobić. Mam wrażenie, ze te słabe opinie pisze ta patol***a która robi (usunięte przez administratora) na hotelach, wieczne imprezy i niekączacy się kac przez co nie są w stanie iść do pracy, a potem są zdziwienie ze nie mają godzin albo że ich wyrzucają. Ja jestem tu od pół roku i pracuje tu mnóstwo ludzi, którzy są tu od kilku lat, ale każdy z nich pracę w Holandii trkatuję jak każdą inną normlaną pracę, a nie imprezownie, Godziny są OK, mój pokój też jest bez większych zastrzeżeń. W biurze pracują normlani ludzie, którym triochę współczuje, ze muszą użerać się z tą patologiczną częścią imprezowiczów...

@KamaKama

zgadza się! W pracy się pracuje a nie imprezuje :) dziękujemy za Twoją opinię! :)

pracownik ruigrok

a ja polecam ta firme!

@pracownik ruigrok

dziękujemy! :) i cieszymy się, że z nami jesteś!

Johny Bravo

A ja mam kilka pytań, czy zagwarantowana jest zawsze ilość godzin pracy w tygodniu ? Jaka jest umowa polska czy holenderska ? jakie dokumenty wymagane są do wyjazdu ?

Marzenie
@Johny Bravo

Nie ma gwarancji godzin może być tak że w tygodniu wyjdzie tylko 35 godzin, umowa holenderska , paszport lub dowód osobisty zaświadczenie o nie karalności

@Johny Bravo

Umowa jest holenderska. W tygodniu pracujemy średnio 40 h. Aby wyjechać niezbędny jest dowód osobisty ważny i nieuszkodzony, konto walutowe na swoje imię i nazwisko oraz zaświadczenie o niekaralności :)

chetny

kiedy mozna wyjechac? na jakis czas oferujecie prace?

@chetny

Wyjazdy organizujemy co tydzień w każdą sobotę :) Wyjazd jest minimum na 8 tygodni oczywiście z możliwością przedłużenia. Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią: 48 604 521 233 +48 728 321 387 Najbliższy wyjazd będzie miał miejsce w sobotę 23.09.2023

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

Małgosia W.

polecam firme, wypłata zawsze na czas, godziny pracy wporzadku. Jeśli ktoś chce pracować i zarabiać to tutaj zarobi.

@Małgosia W.

dziękujemy za opinie Pani Małgosiu

Janusz

polecam. pracuje od kilku lat razem z żoną. mam wrażenie ze te wszystkie zle opinie pisza ludzie ktorzy wylecieli za picie, cpanie i nierobstwo. prawda jest taka ze jak ktos chce pracowac to bedzie pracowal i zarabial a jak przychodzisz na kacu do pracy i zglaszasz chorobowe co drugi dzien, to nie dziw sie ze firma dziekuje ci za wspolprace i nie masz godzin. My z żoną jestesmy zadowoleni. Mamy od lat ten sam swoj pokoj, przelozeni i ludzie w biurze sa ok zawsze mozna z nimi wszystko zalatwic kulturalna rozmowa a nie krzykiem i pretensja na dzien dobry. Jesli ktos chce uczciwie pracowa ci zarabiac to polecam Ruigroka z całego serca.

@Janusz

bardzo dziękujemy za tak merytoryczna opinię! Zgadzamy się z Panem w 100% - jeśli ktoś chce pracować w Holandii i zarabiać to uczciwie pracuje i uczciwie zarabia :)

Antoni

Witam. W anonsie z pracą na produkcji przekąsek serowych w Hillegom napisano, że byłaby to obsługa maszyn i praca na hali o temperaturze do 10 stopni. Jak z przeszkoleniem z obsługi tych maszyn i czy zapewniają odpowiedni ubiór? Też czytam, by zarezerwować sobie min. 12 tygodni. A stawka ma wynosić 15,65 euro brutto / godz. Proszę zatem jeszcze powiedzieć, ile zakwaterowanie może kosztować?

@Antoni

Każdy pracownik rozpoczynający prace ma szkolenie. W przypadku pracy przy przekąskach serowych dostaje Pan odpowiednie ubranie ze względu na fakt, że jest to praca z żywnością - z racji niższej temperatury należy zabezpieczyć się w cieplejsze ubranie, które ubiera Pan pod ubranie które dostaje Pan od firmy.. Zakwaterowanie (domki lub hotele; pokoje 2-4 osobowe; koszt zakwaterowania wynosi 12,50 -21,50 € za dobę od osoby). Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią: +48 604 521 233 +48 728 321 387

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w RUIGROK?

umowa holenderska :)

Tymek

Dzień dobry. Chciałbym sie zapytać jak długo trzeba czekać na odpowiedz na temat pracy, zarejestrowałem sie tydzień temu i wysłałem zgłoszenie. Pozdrawiam

Alex
@Tymek

No i jeszcze może napisze ktoś, ile czasu trwa rekrutacji? Jak już ktoś odpowie na zgłoszenie kandydata, to potem cały ten proces ile trwa do czasu wyjazdu? Jest opcja aby rekrutacja była na tyle krótka, aby wjechać w ciągu 2 tygodniu?

@Tymek

Wyjazdy organizujemy co tydzień w każdą sobotę! Jeśli zadzwoni Pan do nas w poniedziałek lub wtorek, wyjeżdża Pan w sobotę :) proces rekrutacji trwa krótko, bo wszystko możemy załatwić w ciągu jednego dnia :) zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią: 48 604 521 233 +48 728 321 387

Kochanek z Turawy

Dlaczego pracowniką nie odprowadzacie składek emerytalnych i oszukujecie na ubezpieczeniu o godzinach nie wspomnę ....

Kacper

Witam chciałbym się zapytać jak to wygląda ogólnie czy zarobki są na tyle adekwatne by móc jeszcze coś odłożyć jak wyglądają wszystkie koszta i czy można było dostać pokój dla dwojga bo się zastanawiam z bratem czy nie wyjechać ?

@Kacper

wszystkie nasze oferty pracy wraz ze stawkami, znajdziecie na naszej stronie www.ruigrokpraca.pl :) jest możliwość mieszkania w pokoju 2 osobowym, pokoje są 2-4 osobowe :) zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią aby poznać więcej szczegółów na temat wyjazdu: +48 604 521 233 +48 728 321 387 :)

Ola

Jestem zainteresowana ofertą pracy jako order picker.Chciałabym wyjechać z partnerem.Czy to oferta również dla par?

@Ola

oczywiście :) zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią: +48 604 521 233 +48 728 321 387

Iga

Praca przy cebulkach kwiatowych dobra będzie na pierwszy raz? Nie mam wprawy, ale szukam czegoś na dłużej, a tu widzę w ofercie że jest mowa o ośmiu tygodniach, ale też że jest taka możliwość, żeby stała była współpraca. To co ile sie zdarzają takie wyjazdy?

@Iga

8 tygodni, to minimalny czas pobyty - jak najbardziej można zostać na dłuższy czas :) Praca przy cebulkach kwiatowych lub kwiatach, to dobry pomysł na początek :)

Joanna

Jak najbardziej polecam z calego serca firmę Ruigrok jest godna polecenia, najważniejsze wypłacalna na czas warunki mieszkalne sa w bardzo dobrym standardzie więc co chcieć wiecej? . Mieszkałam z narzeczonym w hotelu w Lisse i bardzo milo wspominam ten czas . POLECAM ❤

@Joanna

dziękujemy bardzo! :)

Blamar

Super praca super agencja i nie ma na co narzekać ponieważ stawka godzinowa jest bardzo dobra godziny pracy są zawsze

@Blamar

dziękujemy! :)

Blamar

Biuro Ruigrok to jedno z najlepszych zapewniające dobrą pracę z godzinami dobrymi warunkami mieszkalnymi wraz wyjątkowo dobrą stawką godzinową jak na Holandię

@Blamar

dziękujemy za opinię! :)

Marzenie

Przyznam że nie mogę powiedzieć na agencję nic złego. Był to mój pierwszy wyjazd teraz jestem drugi tydzień w domu.Zamierzam wyjechać z tą firmą ponownie i długo nie czekać z tym. Firma wypłacalna i rzetelna!!! Nie zawiodłam się. Zarobki były dobre co tydzień a realnie w Polsce tak bym nie zarobiła Owszem trafiają się sytuacje że ktoś przyjeżdża na daną pracę a na miejscu okazuje się że już jej nie ma. Wtedy firma i tak staje na głowie i znajduje tej osobie szybko inne zlecenie aby zarabiał. Niestety dużo osób przyjeżdża i kręci nosem bo nastawiają się na złote ściany i czerwone dywany . Przerabiałam takie dwie Panie w pokoju masakra tylko wieczne nie zadowolenie. Jeżeli jesteś nastawiony na to że by pracować a nie z wszystkiego narzekać to polecam firmę Ruigrok :-)

@Marzenie

Co do tych pokoi, to firma zapewnia zakwaterowanie? Czy pracownik sam też może? I czy są tylko pokoje wieloosobowe czy też sa jedynki?

@Xxx

Są jedynki ale niewiem czy taka dostaniesz , pokoje ogólnie są od 2 -6 osób . Zależy gdzie trafisz . Ceny od 95€ wzwyż za tydzień plus 33. € ubezpieczenie . Ja mieszkałam na całkiem nowym hotelu który kosztował 137€ za tydzień . Firma wypłacalna , tylko trzeba liczyć się z tym ze w niektórych firmach dopłaca się za hotel linkiem który dostaniesz na aplikacji do zapłaty . Dziewczyny na cebulkach zarabiały na czysto po odciągnięciu wszystkiego 300€ ja na produkcji za 45h bez weekendów 320€

Julia
@Xxx

A można mieć sugestie odnośnie noclegu, żeby być przykładowo tylko we dwie osoby czy nie ma to znaczenia? Wypłacają tygodniówki czy raz w miesiącu, jakie są to zwykle dni?

@Julia

Tam gdzie miejsce tam Cię dają , przeważnie bliżej pracy . Jeśli jedziesz z siostra czy koleżanka możecie poprosić żeby być razem oczywiście i tak nie jest powiedziane ze będziecie same . Wypłaty są tygodniówki .

Karol

Super agencja, polecam. Za kilka dni trzeci raz jadę. Agencja mega uczciwa. Jestem na urlopie, a dostałem teraz solarisa, że wyślą mi 58 centów (????????????) bo w którymś tygodniu jakiś błąd w solarisie na taką kwotę mi zrobili. Ja jestem w szoku, że komuś chciało się to sprawdzać i że takie kwoty chce im się wysyłać ???? poza tym wypłaty zawsze w terminie i wszystko się zgadza (poza tymi 58 centami ????). Praca zawsze też ok, mieszkania w porządku. Co prawda często trafiam na (usunięte przez administratora) w mieszkaniu jak przyjadę, ale to nie wina agencji, tylko ludzi którzy w danym mieszkaniu byli lub aktualnie są. Bardzo dobry kontakt z biurem.

Zosia

Bzdury. Mnóstwo ludzi pracuje po 50,sama jestem grubo po 50-ce i pracuje tu od lat,jeśli chodzi o tatuaże to nie stanowi to żadnego problemu.

prosze podac swoje imie i nazwisko, chetnie sprawdzimy czy byl Pan u nas na podpisaniu umowy i czy taka wlasnie sytuacka Pana spotkala, skoro wie Pan takie rzeczy z doswiadczenia.

Inez

Praca przy cebulkach kwiatowych, takie ogłoszenie znalazłam w sieci. Co prawda w ogłoszeniu zawarta jest stawka godzinowa euro wraz z dodatkami ale chciałabym realnie wiedzieć ile wychodzi takiego wynagrodzenia. Wie ktoś może? Jak kontakt z biurem, w razie problemów można liczyć na ich pomoc?

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 105 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK