Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

z Monachium

3x przez nich pracowalem w dwoch roznych firmach. Raz pojawily sie problemy z dieta, ale od razu byla interwencja i wszystko pracodawca wyplacal mi jak trzeba

Rafal 29

Profesjonalna duza powazna firma polecam

Krejsol

Ogolne uwazam ze firma jest powazna i solidna

Even

Szybka sprawna obsługa . Szybko dają odpowiedz o rozpoczęciu pracy

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

ślusarznumer1

Generlanie jest w porządku stawka niezła mam pokój jednosobowy dietę kalendarzową nie ma na co narzekać zajmują się pracownikiem, jak coś trzeba było załatwić, to problemu nigdy nie było jak ktoś szuka w niemczech w bawarii to mogę ich polecić

Kuczyyyy

Jestem dobrym elektrykiem i bez problemu znaleźli mi pracę w Niemczech. Jak ktoś jest dobrym specjalistą i zna język, a nie czopkiem bez kwalifikacji, to warto się do nich zgłosić. Polecam!

Radus

Pierwszy raz widzę firmę pośredniczącą która ma takie dobre opinie...

Aman

Agencja b.dobra i rzetelna. Moje sugestie dla SILVERHAND: Ok,rzetelni

kulikowski

dobra firma, otrzymałem wszystkie informacje szczegółowe w sprawie moich pytań, jestem zadowolony z obsługi

Grzesiek Nowy Tomysl

Rzetelna firma, bardzo duzo ofert. Wyjechalem do Bawarii jako spawacz pol roku temu i polecam

Rafal z Zabrza

Działają od lat, bardzo dobrze zorganizowana firma, która ma w ofercie prace w wielu krajach ue. Sam pracuje przez nich w Austrii Lubię atmosferę w SILVERHAND za: Organizacja pracy

Sero92
@Rafal z Zabrza

Interesuje mnie ile można zarobić jako pomocnik średnio?

Nock

Podoba mi się ta agencja to nie to samo co resztą agencji A byłem już w kilku Tu się mną zaopoekowali dzwonią regularnie z pytaniem czy wszystko w porządku w pracy i zawsze pomogą To wysoko zorganizowana agencja

Sero92

Witam wyjeżdża ktoś na pomocnika elektryka? Podstawy niemieckiego.

@Sero92

Czy chciałbyś zadać jakieś konkretne pytania? Może warto zapytać od razu, w ten sposób szybciej uzyskasz odpowiedź. Forum GoWork.pl czyta bardzo wiele osób, znaczna część z nich to także osoby, które nie publikują opinii.

Patrycja

@Kasia, wyraziłaś pozytywne zdanie o firmie SILVERHAND. Czy korzystałaś z jej usług w trakcie poszukiwania pracy? Może chciałabyś napisać coś więcej na temat pracy, którą wykonywałaś dzięki tej firmie?

Według mnie są solidną wartą zaparkowania firma i takie kłamstwa o każdej agencji to nie można ujednolicić. Nie każdy pośrednik oszukuje im też zależy na pracowniku

Pragnę nadmienić nie pracuje obecnie w tej firmie może miałem farta ale przez 3 lata w tej firmie było jako znośnie A mam porównanie z innymi W ogóle to jak powiedziała jedna niemiecka pracownica każda czasowa firma bazuje na oszustwie więc nie można wymagać ideału Jurek

Patrycja

@rafalski, czy znalazłeś pracę dzięki firmie SILVERHAND? Na jaki kontrakt zamierzasz wyjechać. Czy możesz napisać jak wyglądała procedura rekrutacyjna do tej firmy i jak długo czekałeś na zakończenie całego procesu rekrutacji? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

rafalski

Z ich podejściem do tematu można szybko i sprawnie znaleźć pracę. mi się to podoba. Szybko, miło oraz profesjonalnie ;p Pozdrawiam

Patrycja

@ewka, czy możesz napisać coś więcej o pracy, którą znaleźliście? Czy firma SILVERHAND zaproponowała wam konkretne zlecenie czy to wy dokonaliście wyboru? Napisałaś, że brak znajomości języka nie jest problemem. Czy możesz więc napisać w jaki sposób odbywa się komunikacja w tej konkretnej pracy? Czy poprzez koordynatora?

rom
@Patrycja

szukam pracy jako slusarzspawawcz zgrzewacz ale nie znam jezyka czy sa u nich prace bez jezyka

Patrycja

@anonin, do jakiego kraju chciałeś wyjechać? Czy znajomość języka jest warunkiem koniecznym, żeby otrzymać pracę przez firmę SILVERHAND? Może istnieje szansa żeby uczestniczyć w krótkim kursie językowym, zaraz przed wyjazdem? Niektóre z agencji pracy starają się w ten sposób pomagać nowym pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 72 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

SILVERHAND