Opinie o Sopharma Warszawa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sopharma Warszawa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sopharma Warszawa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sopharma Warszawa Sp. z o.o. w Warszawa

Lublin

Na 100% odradzam. Plany są nie realne (a nawet mogą ulec zmianie w trakcie wykonania). Potrafią nawet nie wypłacić premii jeśli jednak wykonasz plan. Pracowników nikt nie docenia i ciągle jest presja. Zarząd sam nie rozumie czego oczekuje. Zero strategii, zero kompetencji.

@Lublin

Potwierdzam!

Number1

Firma nie docenia personel, często działa nie zgodnie z prawem. Mobing oraz presja psychologiczna jest non stop.

Iwona

Odradzam. Brak kompetencji, brak rozwoju, brak uczciwości.

Im

Nędza

Sprzedawca

Zwykła rozmowa rekrutacyjna

Dla czego szukam pracy? Ile chcę zarabiać? Czy mam już klientów, z którymi mogę pracować? Czy jestem nastawiony na rozwój? Kogo znam z branży?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Mi

Czy nadal jest tak źle w firmie?

Fanny
@Mi

kto jest dyrektorem firmy teraz?

Iwona

@Adaś co sprawia, że tak negatywnie oceniasz pracę w firmie? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń? W jakim dziale firmy pracowałeś? Mam nadzieję, że będziesz mógł rozszerzyć swoją wypowiedź. Konkretne informacje będą ważne dla osób szukających opinii o Sopharma Warszawa, a to co Tobie w firmie nie odpowiadało, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia.

Adaś

Ta firma to jawni oszuści. Brak możliwości rozwoju, same przydupasy pastucha z ukrainy. Odradzam

Iwona

@Jolapracujesz jeszcze w firmie? Mogłabyś szerzej napisać jak wyglądają warunki pracy w firmie?

Jola

Nie polecam. Brak wszystkiego co wiąże się z firmą w jakiej pracowaliście tj strategia, flota, umowa, budżet, ścieżka rozwoju. Po prostu lipa.

tab
@Jola

dla czego? Podobno nowy dyrektor?

loli

@3434 to rekrutacja z tamtego roku, jest już nieaktualna

luk

firma bardzo żle postrzegana przez rynek .Nie polecam.

Haha

Właśnie! KAS z branży w firmie nie pracuje, wie jak jest bo kolega pracuje i w ogóle to wszystko wie i ma mnóstwo czasu siedzieć ma forach firm, w których przecież nie pracuje i dodawać opinie które go nie dotyczą :) Niezła ściema :)

KAS z branży

Prawda jest tak ze żaden szanujący sie KAS czy KAM nie bedzie na tego typu stronach zostawiał opini tylko jak coś mu nie gra to zmieni robotę i tyle. Bzdury tu ludzie wypisujecie bo a kurat w sopharmie pracuje mój kumpel....jedyna prawdziwa opinie to taka ze maja lawiny bez GPSa......No ale jak ktoś pyta o GPSa tzn ze mu sie robić nie chce s potem premii nie może wyrobić a na koniec go zwalniają i wylewa tutaj swoje żale . Tyle w temacie

Roland

Przeglądałem już wiele firm farmaceutycznychmedycznych i jaki efekt? Wszędzie ktoś marudzi i narzeka. Każde ograniczenia i sposoby jak to Wy nazywacie "inwigilacji" tworzycie Wy sami, a to tylko dlatego, że nie chce Wam się pracować "Maruderzy". Pracować od 8 źle, bo przecież można od 9. Wyjazdy i pobyty po 3-4 dni w terenie nie pasuje. Praca nie będzie dla Was to Wy musicie się nagiąć. Sopharma jak każda inna firma daje coś pracownikowi ale to najpierw pracownik musi dać firmie. Próbujcie i przekonajcie się sami.

talen

Firma ma leki stare , działające ale jest już wiele leków nowszych i tańszych. Ukraińce nie respektują kobiet, wręcz nimi pomiatają. Pozornie dobra firma ale praca krótki termin, do pół roku. Inwigilacja obowiązkowa. lekarze w szpitalach mówią - oooo znowu nowy przedstawiciel. To o czymś świadczy. Stanowczo odradzam pracy w sopharmie.

bum

rotacja... :)

xyz

ROTACJA! Potrafią wymieniać ludzi kilka razy do roku na tym samym stanowisku. Bywa, ze po okresie próbnym ludzie sami odchodzą. Mnie nikt mnie nie zwolnił, zakończenie współpracy to moja decyzja,nie wylewam tu żalu. Przestrzegam tylko, że takiego podejścia do ludzi, pracowników i klientów nigdy nie udało mi się wcześniej doświadczyć. Łatwo to sprawdzić w terenie. Masakra. Ukraińskie standardy. Nikt Ci tyle nie da ile Sopharma naobiecuje :) Wszystkie negatywne opinie tu sa jak najbardziej prawdziwe. Mozecie nie wierzyć i aplikować. Doświadczenie bezcenne.

Robert

Sopharma to beznadzieja. Nie ma obiecanych premii, nie ma obiecanej opieki medycznej, nie ma strategii ani ścieżki kariery pracownika. Na pewno jest inwigilacja. Niezapowiedziane wizyty to norma.

Martyna

Właśnie dla tego Sopharma szuka KAMA bo pracownicy są zwalniani średnio co 3-4 miesiące. W firmie nie ma konkretnych ustaleń, wszystko jest dopasowane do jednej osoby i jej humoru. Jeśli myślicie o pracy dłużej niż 6 m-cy to nie bierzcie pod uwagę Sopharmy.

Fight

Tak jeżeli chodzi o warunki finansowe to jest ok podstawa nawet do 4tys netto ale co z tego... Jak cała reszta jest do niczego mam tutaj na myśli organizacje pracy aż po osoby zarządające. Teraz właśnie zwolnili się wszyscy pracownicy z lini medycznej. Szkoda Waszego czasu na tą firmę !! Pozdrawiam, F

Zostaw merytoryczną opinię o Sopharma Warszawa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sopharma Warszawa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sopharma Warszawa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sopharma Warszawa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sopharma Warszawa Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sopharma Warszawa Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 136
    02-305 Warszawa

Sopharma Warszawa Sp. z o.o.