Opinie o Sopharma Warszawa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sopharma Warszawa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sopharma Warszawa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sopharma Warszawa Sp. z o.o. w Warszawa

Na jakie benefity można liczyć w Sopharma Warszawa Sp. z o.o.?

Emilia Nowy wpis

widziałam, że byłą tutaj "debta" na temat dyrekcji w dodatku opinie się urwały, wiadomo czemu? to jeśli chodzi o zarządzanie tutaj to jest ono niezmienne? Zdarzały się jakiekolwiek rotacje "u góry"? i co z pracownikami, ciekawa jestem le osób tu teraz pracuje i za jaką stawkę, wie ktoś?

Moni Nowy wpis
@Emilia

Teraz jest super. Nowy zarząd. Super ludzie. Praca jest przyjemnością.

xerox Nowy wpis

Miałem ostatnio okazję uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym Sopharmy na stanowisko Area Sales Executive. Muszę przyznać, że cały proces przebiegł bardzo profesjonalnie. Pomimo tego, że nie zostałem przyjęty, odniosłem naprawdę bardzo pozytywne wrażenie, co do ludzi, którzy ze mną rozmawiali, dwóch dyrektorów, też dyrektor finansowa i też Pani, która ze mną się kontaktowała. Kilka dni po spotkaniu zadzwonił do mnie dyrektor, podsumował całe spotkanie i wytłumaczył mi dlaczego nie zostałem przyjęty. Powiem szczerze, że bardzo doceniłem tę rozmowę i sposób w jaki ze mną rozmawiano. Żałuję, że się nie dostałem, bo ludzie wspaniali i pewnie taka sama atmosfera. Do tej pory nie zdarzyło mi się jesz ze, aby ktoś do mnie oddzwonił, podziękował za udział i poświęcił czas na wytłumaczenie dlaczego i z jakich powodów nie zostałem przyjęty.

Czym Sopharma Warszawa Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Elf

Niczym, nie posiadają nic takiego. Do 2018 było w firmie grubo i dla ludzi i dla środowiska Teraz nie ma nic prócz Barbary Wszystko Wiedzącej i nic nie dającej

Mar
@Elf

A czy dyrektor się czasami nie zmienił?

Brd
@Mar

Co w związku z tym że Barbary już brak? 2 lata temu linia Rx to było coś Barbara położyła LZ, Przetargi 2 lata temu linia OTC to było coś Tabex miał reklamę w tv Firma miała dobrą opinie w środowisku po której już nie zostało nic. Jeśli ktoś to odbuduje to Szacunek za wytrwałość

Sprzedawca

Zwykła rozmowa rekrutacyjna

Dla czego szukam pracy? Ile chcę zarabiać? Czy mam już klientów, z którymi mogę pracować? Czy jestem nastawiony na rozwój? Kogo znam z branży?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Tenczyn

Brak narzędzi, brak procedur, brak systemu raportowania, zbieranie potwierdzeń od farmaceutów i lekarzy Pani Dyrektor nie wie co to refundacja, co to receptariusz, co to wniosek do komitetu terapeutycznego i wiele wiele innych Benefity pozapłacowe to tylko opieka zdrowotna. Brak ubezpieczeń, multisport, Wczasów pod gruszą i całej reszty Premie? A czemu miały by być Przecież są zbędne Szukają białych murzynów A Pani Dyrektor twierdzi że w Berlin Ch.... tak było Proponuje zapytać ludzi którzy znają branżę o opinię na temat pracodawcy i porządków tam obecnie panujących

PRACOWNIK
@Tenczyn

Ciekawe co piszecie ... Wszystkie wpisy po 21 maja 2018 w tym dniu Sopharma Warszawa rozpoczęła proces zmian strukturalnych i w związku z ta sytuacja konieczna była likwidacja stanowisk pracy ” psełdo kierowników „nic nie wnoszących do firmy Panowie trzeba podwinąć rękawy i zacząć szukać pracy a nie pisać jak było zle w Sopharma w której pracowaliście po kilka lat zrozumiałe jest wasze rozżalenie bo takiego ELDORADO nie znajdziecie nigdzie… Premie realne i nigdy nie jest nic zmieniane w trakcie Pani Dyrektor z BCM jedyny kompetentny człowiek w tej firmie i uczciwy Zmiany są nierozłączna czescia każdej firmy w Sopharma tez one są jak wszędzie Pracuje się spokojnie i stabilnie przy aktualnie niedużym portfolio zespół aktualnie tam pracujący to ludzie z dużych korporacji i cenia sobie swobode pracy i możliwości wdrazania swoich pomysłów Dobrze ze piszący Tenczyn wie co to refundacja, co to receptariusz, co to wniosek do komitetu terapeutycznego to na pewno znajdzie prace w dobrej firmie  Wszystkich szukających pracy zachęcam do przyjścia na rozmowę nie taki diabeł straszny jak go maluja a emocje i rozgoryczenie zwolnionych pracowników zawsze bierze góre 

@Tenczyn

Nie wiem jak jest w Sopharmie, ale z Panią Dyrektor to ja pracowałam przez wiele lat. I uważam, że bardziej kompetentnego, oddanego pracy i szanujacego swoich ludzi (pracownikow) Szefa to ja nie mialam i nie wiem czy jeszcze będę miała. Żale i pretensje ludzi, którzy zostaja zwolnieni, nie powinny się tutaj pojawiać. Ponieważ nie jest to obiektywna opinia.

Bart
@Marta

A to skąd wiesz o kim tu mówią? Skoro nie pracowałaś. Firma jest nie do polecenia, i kanałom, z których to wiem, akurat ufam.

@Bart

Bart napisała ze pracowała z Panią dyrektor

Tenczyn
@Tenczyn

Pani dyrektor z BCM to jedyna kompetentna osoba w tej firmie

Iga

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie, czy teraz są jakieś szanse?

Georg

Korpoludki, sluchajcie, jak ich tak krytykujecie ze nie potrafia prowadzic biznesu to droga wolna- otworzcie SWOJ WLASNY biznes to zobsczycie jak jest !!!!

Dziewczyny jaki styl panuje w Sopharma Warszawa Sp. z o.o.?

Bambi

Nie ma słów które mogą go opisać Żenada

Łukasz
@Bambi

W takim razie może mogłabyś opisać warunki pracy i wynagrodzenia w firmie? Widziałem, że pracodawca prowadzi staże dla studentów i umożliwia im zdobycie praktycznego doświadczenia. Ciekawi mnie, czy osoby, które się wyróżniają mogą podjąć stałą współpracę z firmą. Chętnie o tym przeczytam.

Pomorze

Zdecydowanie nie polecam.

Korniszon

Była rekrutacja i cisza...wbrew zapewnieniom, że zadzwonią bez względu na decyzję...Szkoda, bo podróż do Warszawy to było jednak pewne poświęcenie, czasu, pieniędzy. Pozostaje niesmak.

Rubikon
@Korniszon

Podpisuję się niestety pod tą opinią...Przykre, zwłaszcza, że telefon czy wysłanie maila nic nie kosztuje, a byłby to wyraz resztek szacunku dla pracownika, nawet hipotetycznego. Zwłaszcza, ze pierwszy etap od razu w Warszawie wcale nie jest standardem rekrutacyjnym.

FiuFiu

Czyli wszystko bez zmian Czyli wszystko co napisane poniżej to prawda

Real

Miejsce pracy: cała Polska / dlatego by nie płacić diet pracownikom/ Dynamicznie rozwijająca się, kwestia dyskusyjna, można zapytać w środowisku międzynarodowa firma farmaceutyczna Sopharma Warszawa Sp. z o.o. Bardzo duże słowo

Nat

Zejdz na ziemię, tu nie ma nic o pozytywach pracy Wtedy zrozumiesz

Iwona

@Nat, dlaczego uważasz, że informacje podane na forum dotyczącym pracy w Sopharma Warszawa to wstyd? Chciałabym zaznaczyć, że informacje tutaj wypisywane są i na plus dla firmy i na minus. Do których z nich Ty nawiązujesz?

Nat

Dziś rozmawiałam o tej firmie I to co jest tu napisane, to wstyd

Ola

Hey! Gadałam właśnie ostatnio o tej firmie ze znajomymi w środowisku (lekarze, sieci itd.). Każdy powiedział mniej więcej to samo: "Firma kompletnie nie ma pojęcia czym trzeba się zajmować". Dodatkowo, że faktycznie, rotacja, zero premii i td.

Iwona

@Number 1 , piszesz o mobbingu, jest to dosyć poważne oskarżenie dlatego proszę rozwiń swoją myśl. Pamiętaj również, że za pisanie komentarzy, które nie są do końca zgodne z prawdą grożą sankcje. Uargumentuj więc proszę swoją opinię. @Marta, dziękuję za Twoją wyczerpująca wypowiedź na forum dotyczącym firmy Sopharma. Daje ona wiele do myślenia osobom, które zechcą podjąć się pracy w tej firmie.

Number1
@Iwona

@Iwona, sankcje?) Chyba żartujesz) Możesz na razie pracować w tej "firmie", i starać się pisać dobre opinie. Self PR tutaj już nie pomoże.

J;)

Każdy potencjalny zainteresowany Zapyta farmaceuty, lekarza Jak to wszystko wygląda Nie ma sensu na udowadnianie czego kolwiek i komu kolwiek jak było, jest, będzie

Kinga

Zero wiedzy na temat prowadzenia biznesu. Rotacja kadr jest ogromna.

kryst

Jaka konkurencja??? Wszystko poniżej to prawda Popytajcie w środowisku

Zostaw merytoryczną opinię o Sopharma Warszawa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sopharma Warszawa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sopharma Warszawa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sopharma Warszawa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sopharma Warszawa Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sopharma Warszawa Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 136
    02-305 Warszawa

Sopharma Warszawa Sp. z o.o.